Çapraz dikiş için basit düzenleri: Yeni başlayanlar için 5 ipucu

Çapraz dikiş için basit düzenleri: Yeni başlayanlar için 5 ipucu

12 October 2017Çapraz Dikiş - her yaştan needlewomen için popüler ve favori etkinliğiÇapraz Dikiş - tüm needlewomen vozrastovVyshivka haç için popüler ve favori etkinliği dikiş oldukça basit tür olarak kabul edilir. onlara ahlaki ve fiziksel yararlar sağlar çünkü Birçok kadın, sanatın bu tür bağımlılar. psikolojik süreçler üzerinde olumlu etki nakış. nakış basit tekniği, sorunları ve endişeleri, oyalama unutun dayanıklılık, uyanıklığı artırmak ve irade geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. Basit bir şema en güzel desenleri nakış ve becerilerini geliştirmek için kolay sağlayacak Çapraz dikiş.


Malzeme çapraz dikiş için gereken

Eğer nakış başlamadan önce, nakış yapılacaktır düzeni, karar vermelisiniz yanı sıra gerekli materyalleri hazırlamak. nakış için Düzenleri, küçük orta ve büyük olabilir.

Bugün, vasıflı işçi çalışmaları büyük ölçüde nakış hazır setleri ile basitleştirilmiştir. Onlar malzeme ve uygun bir iplik renk seçimi ararken zaman kazandırır.

Ancak her vasıflı işçi o nakış standart bir dizi oluşur bilmek zorundadır. Bazen nakış deseni bulmak zordur. Bu nedenle, bazen craftswomen bağımsız bir şekilde, arzu edilen devre üretmek gerekir.

Gerekli aletler ve nakış için aksesuarlar kolaylıkla işleme için özel mağazalarda bulunabilirGerekli aletler ve nakış için aksesuarlar kolaylıkla işleme için özel mağazalarda bulunabilir

Gerekli Malzemeler:


 • tuval;
 • iplik;
 • çember;
 • iğneler;
 • makas;
 • Nakış şeması.

Nakış kitleri kendi aralarında farklılık yoktur. Başlıca farklılıklar şunlardır: nakış, iplikler devresi için kalite ve malzemenin boyutu.

güzel ve kolay Çapraz dikiş,: ipuçları

nakış sürecin işleyebilmesi için kolay oldu ve sonuç kalite yapılan nakış tanımlayan nüansları kurallarına uymalı ve dikkate almak gerekir, onu güzel bir resim memnun.

tuval yağmuruna değildi için, kenarları tutkal veya bantla güvence altına alınmalıdır. Bu kural bozulmamış nakış tasarrufu sağlayacaktır.

Bazen iğne yapmak için nasıl karar vermek çok zordur, bu kumaş üzerinde çapa iplik olarak başlar hangi tarafta, iş parçacığı bir dizi kullanmak.Çapraz dikiş alma, en önemli kural öğrenmek gerekir: iş devrenin ortasından itibaren başlar ve sadece durumda sayımı kaybetmemek için mevcuttur ve geleceğin resmini bozmamak içinÇapraz dikiş alma, en önemli kural öğrenmek gerekir: iş devrenin ortasından itibaren başlar ve sadece durumda sayımı kaybetmemek için mevcuttur ve geleceğin resmini bozmamak için

Faydalı ipuçları:

 • karelere tuval Smash;
 • Konuları bölün;
 • kumaş demir;
 • (Sadece parlak ışıkta olmalıdır nakış, aksi takdirde görme zarar verebilir) parlak ışık sağlayın.

Nakış resmin ortasından başlamalıdır. Bu namlunun ucunda karışıklığı önlemek yardımcı olacaktır. Ancak, Aşkta birçok uzman sağ üst köşeden kumaş nakış gelmeye başlar.

Yeni başlayanlar için kanaviçe şeması: Hafif ve küçük

Yeni başlayanlar için Düzenleri her zaman kolay görünüyor. Ama sonuçta daha ciddi eserlerden kalitesinde fark yoktur güzel bir resim elde dikişçi var. Her şey - beceri, zamanla artar.

Acemi iğne kadınlar zor unsurların çok içermeyen küçük şemaları, kullanmak en iyisidir.

Küçük resimler birçok avantajı bulunmaktadır: nakış, basit düzenleri haç yapmayı öğrenmek için izin, çok fazla zaman harcamak gerek yoktu düzgün iplik ve iğne işlemek için. çocuklar için uygun basit görüntüleri Sahne.

Yeni başlayanlar için, ustalar basit desen veya çiçek düzenlemeleri içeren ince küçük devreler olmalıdırYeni başlayanlar için, ustalar basit desen veya çiçek düzenlemeleri içeren ince küçük devreler olmalıdır

başlayanlar için düzenlemelerin örnekleri:


 • çiçekler;
 • Hayvanlar (görüntü sincaplar, aslanlar, köpekler, vb);
 • Peri filmi;
 • Çocuk karikatürler;
 • manzara;
 • Ev araziler;
 • insanların görüntüleri.

hatta doğru yapılması işin kurallarına uymak gerekir küçük nakış çalıştırdığınızda: ipliği ve haç yerini izlemek için sıkın, ardından ustaları mutlaka şirin ve güzel bir çalışma olsun. Onların karışık değildir ve ek bir döngü oluşturacak vermedi önemlidir.

hızlı bir haç nakış öğrenmek için nasıl

Bu meslekte büyük bir olay olduğu için, hızlı can, çapraz oyalamak öğrenin. knot ve diğer evlilik olmadan nakış yerine getirmesine yardımcı olacak genel kurallar vardır.

nakış belirli düzenleri için ayrıntılı talimatlar yanı sıra nakış genel kurallarını içeren hızlı nakış yardım ön ayarları, öğrenin.

nakış sürecinde dikkatle düzeni yerine getirmek yardımcı olacaktır nüansları bir çok dikkate almak gerekir.

kumaşa iplik tespit ana yöntemleri dikişkumaşa iplik tespit ana yöntemleri dikiş


sayılır çapraz için Receptions:

 • İğne dik tutulmalıdır. iğne ucunun ucu yukarı konumlandırılmış ve keskin ucu aşağı olmalıdır. Bu durumda, çapraz dikişler aynı cadde üzerinde bulunan edilmelidir.
 • iki diyagonal dikiş yapın. Onlar tüm nakış boyunca değiştirilemez doğru takipçi yapılmalıdır. Bu sağa çaprazlama dikiş sol tarafında konulmalıdır. Ardından üst dikiş gerçekleştirmek - sola sağ tarafta.
 • nakış dikiş birkaç teknikleri kullanılabilir: nakış ipliği çift ve tek sayı ile.
 • Düzgün iplik sabitlemek için önemlidir. çeşitli teknikler vardır: ilmek altında herhangi bir düğüm olmaksızın bir döngü, içten dışa doğru döngü.

Düzgün çapraz dikiş video eğitimleri nedeniyle olabilir öğrenme. Çapraz dikiş üzerinde Usta sınıfı, ünlü «Hachette» dergisi bulabilirsiniz. Her bir uzman tarafından bilindiği gibi bunun için uygun ve kullanışlı bir teknik seçer. Parçacığı kalite ve görünüm parçacığı sayısına bağlı olduğunu hatırlamak önemlidir. nakış en önemli şey - doğru sabitleme ipler.

Yeni başlayanlar için Çapraz Dikiş (Video)

Çapraz Dikiş - dikiş tür basit tekniğini kapsar. Bu durumda, nakış sanat eseri gibi bakmak. Çapraz dikiş mücadelede önemli bir nüans bir deneyim dikişçi olduğunu. o deneyimli Ne, daha iyi dikiş gidin. İyi bir nakış için önemli bir kriterdir, iç ve dış taraflarla hem nakış knot olmayışıdır. Doğru her vasıflı işçi öğrenebilir nakış. Kalıcı ve doğruluk olmak önemlidir. Ön ayarlar daha kolay ipler ve devreleri tasarımı için arama çalışması yapmak.

Çapraz dikiş için basit düzenleri (fotoğraf)

01 1 069270ec7585d2orig 2 11 114 57b8b393dc4ab 1645db309f6b 2013-11-12-42 2138

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − = 70

map