Çapraz dikiş, devre 10 büyük manzara

Çapraz dikiş, devre 10 büyük manzara

12 October 2017İşlemeli manzara herhangi bir dekor için mükemmel bir tamamlayıcı olacakİşlemeli manzara dikişçi aşk manzara nakış herhangi intereruMnogie için harika bir ilave olacak. şemaları geniş seçimi manzara tasvir, her zevke nakış bir seçenek sunmak, ayarlar. Manzara çeşitli vardır. Bu iğne kadınlar tam bütün marifetini göstermesini sağlar. Büyük Manzaralar ustaları arasında özellikle popülerdir. tuval büyük boyutuna Manzara sanat eserleri gibi görünüyorsun. Bunlar herhangi bir tarzda iç dekorasyon olabilir.


kanaviçe şeması: manzara

Arasında üreticilerin çok sayıda her tür ve karmaşıklık manzaranın görüntüsünü temsil diyagramlar bulunabilir.

manzara ile bir dizi satın alırken dikkatli zorluk seviyesi seçimi dikkate almak gerekir. bütün iş nedeniyle tecrübe eksikliği giderden beri Acemi ustaları, çok büyük ve karmaşık düzeni seçilmemelidir.

iş birliğini ve bütünlüğünü içerir çünkü nakış manzaralar, oldukça zor bir görev çapraz gerçekleştirin.

Sadece nakış yapmaya başlıyor iseniz, bu durumda, basit manzara seçinSadece nakış yapmaya başlıyor iseniz, bu durumda, basit manzara seçin

sahne nakış tasarımları Türleri:


 • orman;
 • Şehir;
 • Mevsimler;
 • Denizi.

manzara birçok türü vardır. Ne nakış elbise dikkate deneyimleri ve kişisel tat tercihleri ​​düzeyini almalı, hangi kendini dikişçi çözer.

Çapraz Dikiş monokrom: manzara

Sadeliği ve aynı zamanda özgünlük ve gelişmişliği de tek renkli nakış çarpıcı. manzara Tek renkli gizemli ve ayrılmış görünüyor. Bu basitlik yardımcı ama beğenemezsiniz.

Tek renkli manzara ipliklerin iki tip yapılmış bir nakış göstermektedir. peyzaj klasik siyah ve beyaz, siyah ve kırmızı olabilir ve kahverengi çeşitli tonlarının yapılabilir.

Kentsel, orman, yaz, kış, sonbahar ve ilkbahar manzara: Tek renkli sahne aynı zamanda farklı şekillerde gelir.monokrom manzara İşlemeli - bu şıklık ve sadelik birleştirerek, güzel bir resim varmonokrom manzara İşlemeli - bu şıklık ve sadelik birleştirerek, güzel bir resim var

monokrom manzara temel özellikleri:

 • Basit bir bileşim olup;
 • Işık ve gölge oyunu;
 • tezat bir oyun.

İlk bakışta bu çok daha kolay monokrom nakış renk görünebilir. Bu yanıltıcıdır. nakış Bu tür özel ilgi, doğruluk ve azim ustaları gerektirir.

kanaviçe şeması: küçük manzaralar

Sanatın tek büyük parça içine birleştirme amacı ile küçük resimlerini nakış bağımlısı kim sadece çapraz dikiş yanı sıra gelişmiş iğne kadınlarla onların aşina başlayan olanlar için uygundur Kısa manzaralar.

küçük manzara ile Şemaları başlayanlar sonunda büyük tuvalleriyle işe gitmek için, craftswomen elini yetiştirmek için izin düzgün ve basit kompozisyonlar vardır.

Sadece nakış ile başladık başlayanlar için uygundur Küçük manzaralar,Sadece nakış ile başladık başlayanlar için uygundur Küçük manzaralar,

Küçük manzaralar dekorasyon oda için kullanılabilir. Farklı şekillerde olabilir. Bir oturma odası, yatak odası, mutfak ve yemek odası dekore edebilirsiniz. Tipik olarak, bu şemalar büyük nakışları sadece bazı parçalarını içerir, ama bu güzel ve uyumlu bak.

küçük manzara Türleri:


 • Şehir;
 • kırsal;
 • Doğanın Görüntü;
 • Gece manzara.

küçük boyutlu manzara ile Düzenleri nakış severler için güzel ve sıradışı hediyesi. Bu ünlü reprodüksiyon tablolar olabilir. Bu onlara özel bir çekicilik ve ayrıcalık verecektir.

başlayanlar için nakış çapraz düzenleri sahne

Dikişçi başlayanlar çapraz dikiş seti ile kariyerlerini başlayabilirsiniz. Bu kitler büyük ölçüde görev basitleştiren gerekli tüm malzemeleri içerir.

 

sahne düzeni seçebilirler asgari deneyimi ile dikişçi başlatın. Böyle görüntüler basit, ama sonuç tüm beklentileri aşıyor. Manzara, göze her zaman hoş olan güzel ve özgün görünüyor.

güzel manzara nakış, sabır ve iyi mizah için teçhizatları satın basit bir şey oyalamak öğreningüzel manzara nakış, sabır ve iyi mizah için teçhizatları satın basit bir şey oyalamak öğrenin


sahne Şemaları farklı boyutlarda olabilir. Yeni başlayanlar craftswomen düzeni boyutu küçük ve orta seçmek daha iyidir. iş monoton görünebilir böylece Onlar oldukça aynı tip olabilir. Ancak, bu gelişmiş vasıflı işçilerin seviyesini yükseltecek bilgi ve beceriler kazanmak için mükemmel bir fırsattır.

manzara Türleri:

 • orman;
 • dağ;
 • deniz;
 • Mevsimler;
 • City.

manzara seçimi tamamen vasıflı işçi bireysel tercihlerine bağlıdır.

ormanlık sahne

Manzara böyle türler çok fazla var. Bu iğne yapraklı veya yaprak döken ormanların görüntü olabilir. Ayrıca elemanlarını hayvani su görüntüsünü içerebilir.

Orman manzara sadece oda süslemeleri, aynı zamanda insan ruhunun üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır değilOrman manzara sadece oda süslemeleri, aynı zamanda insan ruhunun üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır değil

Orman manzara hep zhizneutverzhdayusche bak. Bunlar, insan ruhu üzerinde olumlu bir etkiye sahip yatıştırmaya ve uyum içinde düşünceler getirmek.

dağ manzara

Dağların Aşıklar dağ resimler olmadan yapamaz. manzara Bu tür oldukça karmaşık olabilir.

Dağların severler dağ harika bir hediye işlemeli manzara olacak İçinDağların severler dağ harika bir hediye işlemeli manzara olacak İçin

Dağların Resim, iç uyum, huzur getirmek kendi yeteneklerini ve gelecekte güven vermek.

kış manzara

Kış - güzel ve masal sezonu. Noel hikayeleri - nakış için büyük bir konu. Kışın Aşıklar eğlenceli bir nakış kış manzara getirecektir. Bu kalıbı Nakış basittir, ancak tüm nakış gibi özel bakım ve titizlik gerektirir.

Güzel işlemeli kış manzara büyük yılbaşı hediyesiGüzel işlemeli kış manzara büyük yılbaşı hediyesi

kent manzaraları

manzara Bu tür oturma odası dekorasyon için idealdir. Onlar favori yerlerin resimlerini, farklı ülkeyi içerebilir hangi dikişçi ziyaret hayalleri içinde. Bu hayatta nakış neyi temsil edecek görselleştirme bir tür olabilir.

Kolayca işlemeli Kentsel manzara oturma odası, mutfak veya diğer odanın iç süslemeleriKolayca işlemeli Kentsel manzara oturma odası, mutfak veya diğer odanın iç süslemeleri

tekniği oldukça karmaşık Kent. Dikişçi başlayanlar küçük devreyi seçebilirsiniz.

nakış şemaları çok farklı olabilir. Onlar görüntü ve yürütme karmaşıklık tipleridir.

Kümeler: manzara dikiş

nakış çok uygundur için Setleri satın alın. Vasıflı işçiler istenen kumaş üzerine nakış diğer malzemelerin parçacığı arayan mağazalara artmaması için fırsat var. İhtiyacınız olan her şey sette zaten.

hazır kitlerin bilinen üretici firma "Riolis" dir. Bilinen firmalar "PatternMaker" ve aynı zamanda onun ilginç bir dizi "Juno".

nakış işleme için takımları - bu yeni gelen nakış beceri tanıma için mükemmel bir fırsattırnakış işleme için takımları - bu yeni gelen nakış beceri tanıma için mükemmel bir fırsattır

Her firma kendine has özellikleri vardır. Örneğin, "Riolis" Eğer doku ve parlak bir eser yaratmak için izin kendi yün iplikler, ünlüdür.

Standart set için Malzemeler:

 • tuval;
 • iplik;
 • şeması;
 • İğneler.

seti büyük ölçüde işi kolaylaştırır zaten seçili iplik renkleri oluşuyor. Ancak, nakış doğru sırayla yapılmalıdır, bu hesaplama ve melezlerin dağıtımdan sokak değil amacıyla, kareler için arzu edilir.

deniz manzarası

Şema deniz manzarası ayarla oldukça nakış karmaşıktır. Su üzerinde geçmek ve dalgalar ışığın kolay olmayabilir oynarlar.

Hafif ve deniz dalgalarının oyun iletmek oldukça zor olduğu için Seascape, nakış için kolay değilHafif ve deniz dalgalarının oyun iletmek oldukça zor olduğu için Seascape, nakış için kolay değil

Ön ayarları yardım ve nakış uygulanmasına ilişkin talimatları takip etmek renk ve tonları doğru dengeyi sağlayın.

Sonbahar manzara

mevsime manzara Görünüm güz, bahar, yaz veya kış teması seçin. Sonbahar manzara sıcaklık ve rahatlık verir nakış özel bir tür.

özgün ve sembolik sonbahar manzara sizin iç bir vurgulamak olacaktırözgün ve sembolik sonbahar manzara sizin iç bir vurgulamak olacaktır

Bu görüntüler bir oturma odası, yatak odası, mutfak veya yemek odası dekorasyon için idealdir.

Yaz manzaralar

Yaz manzara hep parlak renkler ve tonları hakimdir. Bu nakışlar enerji, güç ve güzellik her zaman dolu.

İşlemeli yaz manzara farklı parlak renkler ve inanılmaz canlılık vardırİşlemeli yaz manzara farklı parlak renkler ve inanılmaz canlılık vardır

İşlemeli yaz peyzaj arkadaş ve akrabaları için mükemmel bir hediye olacaktır. Neşeli halleri ve uyum iyi bir ruh hali verecektir.

Güzel kırsal peyzaj

rustik motifli Peyzaj sıcaklık ve konfor yaratan bir görüntü. nakış bu tür karmaşıklığı kırsal sahnenin bağlıdır.

Güzel kırsal manzara yaptı - kolayca herhangi bir iç mekanı tamamlayan gerçek bir ustaGüzel kırsal manzara yaptı - kolayca herhangi bir iç mekanı tamamlayan gerçek bir usta

manzara nakış işleme için takımları her metresi gurur duyacağı sanat gerçek eserler, oluşturmasını sağlar.

Çapraz Dikiş şeması Fedoskino peyzajı

nakış haç arasında özel bir yeri Fedoskino manzara işgal eder. Bu, genel, Fedoskino tarzında yapılan devrelerin, özel bir türüdür.

Fedoskino tarzı - oldukça sıradışı ve hayranı var. Çoğu zaman zorluk internette bu tür düzenleri bulmakta zorluk needlewomen.

Fedoskino tarzı Nakış oldukça sıradışı, bu yüzden internette bulmak zordurFedoskino tarzı Nakış oldukça sıradışı, bu yüzden internette bulmak zordur

Fedoskino tarzı nakış setleri için çok farklı olabilir. en uygun onları gözden geçirmek ve seçmek için, craftswomen çok fazla zaman harcamak gerekir, ancak sonuç gerçekten değer.

nakış türleri:

 • mevsimlere göre Manzaralar;
 • su ile Manzara;
 • Ülke motifler;
 • Orman manzaralar.

Düzenleri Fedoskinskya manzaralar true şaheserler oluşturmasını sağlar. Yine güvenilir, dikişçi bazı priverzhenka nakış tarzı vardır.

Yaz manzaralar

Fedoskino tarzı yaz görüntü ile Peyzaj parlak ve hayat bildirendir görünüyor. sıradışı tarzı çalışma özgün, sıradışı ve benzersiz kılan.

Bir yaz tema için İşlemeli sahne - bu acemi için bile kurulabilir orijinal görüntüsünü görüyoruzBir yaz tema için İşlemeli sahne - bu acemi için bile kurulabilir orijinal görüntüsünü görüyoruz

şelale ile Yatay: şeması

Bir şelale ile manzara Sürüş deneyimli Dikişçi için uygundur. Onların becerileri ile, suyun hareketini aktarmak mümkün olacak.

şelale ile Manzara mükemmel herhangi bir odanın içini uyacak başka bir seçenek ürünüdürşelale ile Manzara mükemmel herhangi bir odanın içini uyacak başka bir seçenek ürünüdür

nakış çok önemli olduğunda resmin genel bir ruh halini ifade etmek.

Su Birch ağaçlar

Bir birches geleneksel görüntü Fedoskino tarzında yeni ve sıradışı görünüyor. Dikişçi aksi takdirde bütün resim şımarık edilebilir her çapraz dikkatle gerçekleştirildi sağlamalıdır.

suya yakın huş ağaçları Nakış, temel kurallara uymak zorundadır ve sonra gerçek bir usta olsunsuya yakın huş ağaçları Nakış, temel kurallara uymak zorundadır ve sonra gerçek bir usta olsun

güzelliği ve gizemi içinde dikkat çekicidir nakış güzel görünümü, - Fedoskino manzaralar. manzara nakış tekniği ana için, özenle ve sistematik olarak nakış için gereklidir.

bir haç işlemeli Nasıl güzel manzara (video)

 

kanaviçe nakış türlerinden biri manzara tasvir edilmektedir. needlewomen arasında çok popüler nakış büyük boyutu kullanın. Farklı şirketler manzara tasvir düzenleri çeşitli içeren nakış için hazır kitleri sunuyoruz. Odun, kentsel, kırsal manzaralar olabilir. Bunlar renkli veya siyah beyaz teknikte yapılabilir. Her yıl şirket yeni devrelerin kendi kataloğunu güncellendi.

Orijinal manzara büyük boyutu nakış (fotoğraf)

0ffdf71aff5adbae85100816b44e60c83eb756215564319 3ac339464d9ee36c6f29154a4f8f - materialy-dlya-tvorchestva-nabor-dlya-vyshivki 5d-Diy-Diamond-font-b- Nakış-b-font-Manzara-Diamond-Mozaik-Çapraz Dikiş-font-b- Boncuklu 47c2a41a7d784f62737090fe08x0 - materialy-dlya-tvorchestva-nabor-dlya-vyshivki 477-Luka S-krestikom-02 266071 10409-2 00000013112 3849195f685486c7f27b44292a76b6eb0efd93828jpgsrbp60049575220501200-1000x1000 a514b3b1276db97c3f304864c9c6e37c

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 7 =

map