çam yapılmış merdivenler: kurulum ve kaplama seçimi

çam yapılmış merdivenler: kurulum ve kaplama seçimi

12 October 2017Merdiven çam iyi mukavemet ve çekici bir görünüme sahiptirMerdiven çam iyi mukavemet ve çekici görünümü Merdivenler olan bir ülke katlı binanın iç elverişli nesnesi vardır. Bununla beraber, başka bir yerden hareket edebilir. Ancak, merdiven tasarımlarında rahat olmalıdır. Çam belirli bir özelliğinin imalatı için uygundur. Bu malzeme güzel doku ve renk, güç ve dayanıklılık ile donatılmıştır.


Bu merdivenler klasik iç mekanlarda kullanılır. Orijinal çam merdiven herhangi bir tarzda yapılabilir. Set bir kır evi, tavan veya yazlık bir merdiven olabilir. Merdivenler Pompa istasyonları için kır evlerinde kullanılır.

çam yapılmış Seç tırnak merdiven

Çam merdiven kapağı? Bu sorun kendi merdiveni yapmak ve kaplama yapmaya karar verdik olanlar için geçerlidir. koruyucu kaplama merdiveni tüm unsurları uzun bir süre hizmet etmiş sağlamak için gereklidir. Bu kaplama görünümü tasarımının kalitesine bağlıdır. Bu nedenle, bu süreç nedeniyle önem verilmelidir.

Aşağıdaki kapsama kullanarak çam dış trim merdiveni öğe için:

  • transparent;
  • Saydam.

Ahşap bir emici yapıya sahip olan, bu yüzden, su, yağlar, boyalar, çözücüler emer. bina nem ile kabartılmış olup merdiven, unsurları özel bir malzeme ile kaplanır


Bu reçineli çam o dengesiz yüzey dikkate gerçeği almalıdır. Tamamen reçine tabakası kaldırmak değilse, kaplama eşit olacak ve noktalar oluşturur.

Merdivenler için boya Satın alma, sen Bileşiminde tehlikeli maddelerin yokluğunu teyit satıcıya kalite belgesine sormalısınızMerdivenler için boya Satın alma, sen Bileşiminde tehlikeli maddelerin yokluğunu teyit satıcıya kalite belgesine sormalısınız

Bir leke Çam merdivenlerden karşılamak için yeterli olmayacaktır. Leke su, toz ve zararlılara karşı bir engel olması mümkün değildir.

Emprenye çok olumsuz etkenlerden çam yüzeyini koruyabilen, ancak mekanik hasarlardan olup. ayakkabısız - Bir merdiven üzerinde Walking sadece yalınayak, çorap veya terlik var.merdiven çam yüzeyini korumak için Emaye de mümkün. Bu durum kaplamanın kırılmasına, herhangi bir düzensizlik dolgu will hide. Kalın mine tabakası merdiveni hızlı aşınmaya karşı korur. dış etkenlere titiz olup Emaye tabakası, örneğin, yıkama ve toz temizlenmesi kolaydır.

senin merdiven görünür kusurları vardır ve pürüzsüz bir yüzeye sahipse, yapısını korumak için çiviyi kullanabilirsiniz. Kaplama güzel yapı ve çam rengi vurguladı olabilir.

Eğer renginden memnun değilseniz, sen vernik leke veya renk ceket uygulayabileceğiniz, boya renk eklemek.

kendi elleriyle çam yapılmış bir merdiven nasıl yapılır

çam yapılmış merdivenler dükkanda sipariş yapılabilir. Tasarruf ve tüm gerekli becerileri, yetenekleri vardır ve kendi mobilya ve dekoratif tasarıma yapmak seviyorsanız o kendi elleri yapabilirsiniz.

kendi elleriyle çam yapılmış bir merdiven üretmek için, bir çizim yapmak gerekir ve daha sonra boyutları ile çizim.

elleri ile çam merdiven imalatı için hammadde ve tırnak yüzeyi tedaviye satın almanız gerekirelleri ile çam merdiven imalatı için hammadde ve tırnak yüzeyi tedaviye satın almanız gerekir

merdiven tasarımı aşağıdaki dikkate değer işleminde:

  • Onun yapısı ağır yükleri karşılamak zorunda;
  • Güvenli kullanım için çit yapmak için gereklidir;
  • Parmaklıklar korkuluk ve duvarlar sahip olmalıdır;
  • Zemin yüksekliği kaplaması olmayan kat arasında yüksekliği hesaplanan
  • yükselticinin yüksekliği 0.5 m geçmemelidir;
  • 0.91 m - küpeşte ve duvar arasındaki ideal mesafe.

ölçümler ve geliştirme merdiven planına sonra, tüm gerekli malzeme ve araçları satın.


Oda ya da mobilyaların tüm filmi kapsayacak çıkarın. kalıpları stringers yapma. Bunlar simetrik dişleriyle kirişler temsil etmektedir. kirişlere Diş ve yükseltici ankraj vidaları ve çivi. Bu elemanlar, katı ahşap ve daha sonra istenen boyuta kesme edilir. Bir sonraki adımda biz korkuluk ve korkuluk yükleyin.

Yükleme sırasında ve merdiven olarak yaparak bunları önlemek için ortaya en yaygın hataları ile izlemeye değer videoları katılmadan önce.

merdiven en önemli süreç Montaj, böylece tüm kurulum talimatları uygulayarak doğru olanı yapmak gerekir.

çam yapılmış merdivenler: yorumlar ve artıları

Çam - merdiven üretimi için iyi ve uygun bir malzeme. Ama, herhangi bir başka yapı malzemesi gibi, avantajları ve dezavantajları vardır. Bu malzemeden merdiven üretimi yaygındır. Ve çam merdiven olumlu tepkiler aldı.

çam yapılmış merdivenin avantajları arasında uzun bir servis ömrü ve düşük fiyat dikkati çekiyorçam yapılmış merdivenin avantajları arasında uzun bir servis ömrü ve düşük fiyat dikkati çekiyor


Artıları merdiven çam:

  • Bu güzel renk ve dokuya sahip;
  • Malzeme aşırı sıcaklıklara dayanıklıdır;
  • Ürünün düşük maliyetli.

çam tek dezavantajı ahşap düşük bir yoğunluğa ve sertliğe sahip olmasıdır. ahşap Bu tür ek bir koruyucu kaplama gerektirir. Ancak bu dezavantajlar bu malzemenin bir merdiven üretmeye karışmaz.

Bu nedenle, adımlar ahşap daha dayanıklı tür ve çam dekoratif elementler yapılabilir.

Kapak merdiven çam

Ne geçerli olacak? Bu, her şeyden önce, mutlaka mekanik hasar ve olumsuz çevresel faktörlerden ürünü korumak için. Kaplama güzel görünmek ve evin genel iç uyması gerekmektedir.

merdiveni kaygan değildi, onlar mat vernik kapsayacak şekilde gerekmerdiveni kaygan değildi, onlar mat vernik kapsayacak şekilde gerek

alkid emaye ile kaplama adımları için. Mükemmel PF-226 veya poliüretan parke cila. Merdiven parlaklık daha uygun mat verniktir. Bu merdivenin çalışması sırasında yüzeyde oluşan çeşitli kusurlar daha az görülebilir.

İkinci kata çıkan merdiven sık kullanılacaktır. Bu nedenle, bir ilave kaplama ömrünü uzatmak olacaktır.

Ya bu bir ahşap merdiven oluşur

Ahşap merdivenler herhangi bir model olabilir. Bazı insanlar merdiven rotasyonu adımları ve 180 dereceye diğer öğeleri yükleyin. Bu sarmal merdiven denir. özgün ve sıradışı bakın. Böyle bir tasarımın üretimini emanet etmek değerinde profesyoneller olduğunu. Bir hazır elemanlar montaj talimatları izleyerek, kendi kurmak.

Ahşap merdivenler birkaç unsurdan oluşur:

  • aşamaları;
  • yükseltici;
  • Kosour;
  • korkuluk;
  • Dikmeleri.

Merdivenin tüm bileşenleri herhangi özel dükkanında satın alınabilirMerdivenin tüm bileşenleri herhangi özel dükkanında satın alınabilir

kaldırma yüksekliği küçük ve ek sigorta ihtiyacı yoksa parmaklıklar ve kirişler, merdiven bazı tasarımlarda mevcut olmayabilir.

çam ikinci katta merdiven yapımı

İki kat arasında yer alacak Merdiven, özel yapılabilir. Bunu yapmak için, yapının kendisi ve dekore korkuluk ve korkuluklar tasarımını önceden belirlemelidir.

Bireyler birçok firma Bronnitsy yapılabilir. Sen ölçümler yapmak üzere evde bir uzmana çağırabilir ve sonra bir merdiven yapacak ve kurun.

Sınırlı bir alanda merdivenlerden yüklemek için bir sorun varsa, iniş ile yarım hızda binayı sipariş edebilirsiniz. Entryway küçük ama rahat.

Zabezhnymi adımlarla küçük uzay merdiven bakmak için iyi olacaktır.

çam yapılmış merdiven basamakları ne olabilir

Basamak tasarımına bağlı olarak herhangi bir şekil ve boyutta olabilir. Bunlar ana yapının yanı sıra, çam yapılmıştır. Adımlar belli bir mesafede bulunan ve birbirleriyle rahat olmalıdır.

Merdiven çam adımları, şekil, renk ve farklı kalınlıkta olabilirMerdiven çam adımları, şekil, renk ve farklı kalınlıkta olabilir

merdiven en yaygın biçimi:

  • dikdörtgen;
  • kare;
  • yuvarlak kenarları bulunmaktadır.

Adımlar verniklenmiş edilmelidir. İnce topuklu ayakkabılar içine çam adımlarla yürümek tavsiye edilmez. Onlar kendini lake ve ahşap sıfırdan edebiliyoruz.

kendi elleriyle çam yapılmış bir merdiven nasıl yapılır (video)

banliyö yüksek katlı binalarda Merdiven - iç eleman iddia etti. Evin etrafında kullanmaktan gezinebilirsiniz. çam Orijinal merdivenler iç süslemeleri ve odanın tasarımına lezzet getirecektir. Onlar sipariş veya elleriyle modern ve şık merdivenlerden yapmak için yapılabilir.

Evin (iç fotoğrafın) içinde merdiven çam örnekleri

04 6 011 20bf0e13af2c8ec489177fa0e912116d 323rrrrsrrrrr 396noname 397noname 1920x1080resizeportfolio1222651339143830 790732494a2012-08-11-195resize 473040036 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 6 =

map