cam tavan ve onların özelliklerinin çeşitliliği

cam tavan ve onların özelliklerinin çeşitliliği

12 October 2017Cam tavanın Olağandışı tasarım herhangi bir iç özgünlük ve dinamiklerini verecekCam tavanın Olağandışı tasarım özel dikkat tavan tasarımına ödenmesi gereken herhangi iç ve dinamikiVo onarım süresine orijinalliği katacak. iç Bu ayrıntı görsel oda büyütmek ve yuvasına, rahat bir atmosfer verebilir. Son zamanlarda, çok popüler bir cam tavanlar vardır. Bunlar, pratik ve dayanıklıdır. Buna ek olarak, bu tür tavanlar özel bakım gerekmez. Yükleme işlemi çok basit olduğu için, herhangi bir adam can cam tavan ayarlayın.


aydınlatma ile cam tavan Seçimi

cam tavan Parlayan çok çekici ve uyumlu görünüyor. niyetinizi böyle bir tasarım kullanımı ise, bazı nüansları dikkate almalıdır.

Genellikle dekorasyon tavan için LED şerit kullanılarak aydınlatılan. Onlar tüm oda çevresi boyunca üniform bir aydınlatma sağlar. Buna ek olarak, bu tasarım aydınlatma rengini değiştirmek için izin verir. LED şeritlerin dezavantajı yüksek maliyetidir.

cam tavan aydınlatmak için eşit boşluk aydınlatmak ve yeterince uzun sürecek evrensel bir LED bandı seçmek daha iyidircam tavan aydınlatmak için eşit boşluk aydınlatmak ve yeterince uzun sürecek evrensel bir LED bandı seçmek daha iyidir

Sınırlı bir bütçeniz varsa, kendi elleriyle özel bir tasarım yapabilirsiniz. tavan çevresinde Bunu yapmak için özel niş kesip. Bu şekilde, lambalar, cam kaplamanın kenarlarının doğrudan yerleştirilmelidir. Işık kaynağı floresan lambalar kullanılabilir.

Ben sıvı cam tavan işleyebilir

Birçok kişi Acaba "Eğer sıvının cam tavan idare edebilir?". Sıvı cam - olan ana bileşen su olan bir malzeme. Bu çözümde özel bağlama elemanları ekleyin. Genellikle potasyum silikat veya sodyum silikattır.


 herhangi bir yüzey kristaller sıvı cam uygularken genişletmek ve tüm kaplama düzensizlikleri dolduracak tabi tutulur. mümkün olduğunca tavanın dekorasyon için bu malzemeyi kullanmak nedeni budur.

sıvı cam tavan işleme kalıp yüzeyi korursıvı cam tavan işleme kalıp yüzeyi korur

Sıvı cam avantajları vardır: 1. Bu antibakteriyel ve su itici bir etkiye sahiptir.
 2. elektrikli değil.
 3. Yanma tabi değil.
 4. Herhangi asitlere maruz çatı korur.

Su camı bir su geçirmez bir malzeme olarak kullanılabilirler. Bunu yapmak için, çimento ile çözüm karıştırmak ve tavanda koydu. Bu tür bir kaplama, dayanıklı olacaktır ve kalıptan yüzeyi korur.

Eğer bir sıvı parlayan cam tavanı yapmak istiyorsanız, o zaman fosforik mürekkep çözüm ekleyin. Böylece, güzel bir renk panelleri yaratacaktır. Daha geniş formatlı baskı için özel bir aparatın yardımıyla aydınlık tavan yapılabilir.

iç Cam tavanlar (video)

Tavan aydınlatma ile pleksiglas yapılır: yararları ve kurulumu

Tavanlar genellikle opak pleksiglas bulunmaktadır. Bu yüzey çok ilginç görünüyor ve görsel odanın boyutunu artırmak için izin verir. Pleksiglas tavan en önemli avantajı - yüksek mukavemetli ve dayanıklılık. Buna ek olarak, bu malzeme değil maruziyet korkusu ultraviyole radyasyona ve toksik değildir etmek.

pleksiglas yapılmış tavan banyoda bile kullanılabilir. neme maruz kaldıklarında, bu malzeme deforme olmaz. Banyoda bir pleksiglas tavan yüklemeye karar verirseniz, bir alüminyum profil kullanarak böyle bir sistemi takmak için arzu edilir.

pleksiglas yapılmış asma tavana montajı şemasıpleksiglas yapılmış asma tavana montajı şeması

Aşağıdaki tavan pleksiglas Kurulum:

 • Öncelikle çerçeveyi yapmak gerekir.
 • Sonra paneli montaj hattını işaretlemek için gereken seviyeye kullanın.
 • Daha sonra, o duvarın köşesine takmak için gereklidir. süspansiyonları münasebetiyle kablolarını çekin unutmayın. Arzu edilir bir şekilde, sabitleme noktaları arasındaki mesafe, 110-130 cm'den büyük değildir.
 • süspansiyonlar ve köşeye rayları takın.
 • Destek raylarını sabitleyin.
 • köşe ve rulet vasıtasıyla kurulumunu kontrol edin.

Pleksiglas yapılmış tavan birçok dezavantajı olduğu not edilmelidir. Böyle bir yapı, doğrudan asma tavan boşluğuna lambaları monte edilmesi tavsiye edilmez, yüksek sıcaklıklara uzun süre maruz altında eriyebilir. Tavan pleksiglas dezavantajları da inşaat yüksek maliyet içerir.

iç aydınlatma ile buzlu cam Tavanlar

buzlu cam tavan kumlama ile işlenmiş. Buzlu cam uyum çocuk odası ya da oturma odası atmosfere uygun. Bu tavanlar airbrushing yardımı ile dekore edilebilir. siyah alüminyum çerçeve ile birlikte buzlu cam cam tavan yapacaktır iç Şık aksanı.


hatta küçük bir odada, cam tavan floresan özelliği sayesinde açık ve boş alan yanılsaması yaratırhatta küçük bir odada, cam tavan floresan özelliği sayesinde açık ve boş alan yanılsaması yaratır

Eğer aydınlatma ile mat tavan kullanmayı tercih ederseniz, uygun bir bağlama tasarımı bulmalıyız. Uzmanlar neme maruz kaldığında deforme olmadığından, metale tercih vermek için önerilir.

Avantaj Tavan fırçalanmış

 1. Böyle bir kaplama tamamen pürüzsüz tavan etkisi yaratmak için yardımcı olacaktır. Bu durum, yüksek mukavemet elde edilir.
 2. Malzeme dayanıklıdır ve solmaz.
 3. buzlu cam tonları çeşitliliği bile en zorlu sahibini tatmin etmek.
 4. Mat tavan yüklemek kolaydır.
 5. Malzeme alev almaz.

Buzlu cam banyoda bile tavan dekorasyon için kullanılabilir. Bu malzeme, anti-toz etkisine sahiptir ve uzman bakım gerektirmez. bir bez ile tavan temizlemek için haftada bir kez yeterlidir. Buna ek olarak, mat küf veya mantar görünmez.

cam montajı tavan yansıtılmış (video)


cam tavan çeşitliliği kolayca ev dekore etmek için izin verir. Bu tasarım, herhangi bir odada uyum bakacağız. bakım ve dayanıklı içinde iddiasız Arka aydınlatma ile cam tavan. seçerken aydınlatma tercihi LED şerit verir. Bütçeniz sınırlıysa, floresan lambalar kullanın. 

Cam tavan (fotoğraf)

2 0ac65abb7f01e1XL 10 45 146 12121 575602464 83 1215391087ceiling-den-cam-543 1331128464glass tavan-1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 45 = 46

map