Büyük incelemesi: tavanlar - yorumlar, açıklamalar ve tasarım özellikleri

Büyük incelemesi: tavanlar – yorumlar, açıklamalar ve tasarım özellikleri

12 October 2017Stretch tavanlar herhangi bir odanın iç değiştirmek edebiliyoruzStretch tavanlar onun dairesinde şeklini değiştirmek için layman'ı teşvik edebilir Internet üzerinde herhangi pomescheniyaLyubaya fotoğrafların iç değiştirmek edebiliyoruz. Bir yerde bu sadece yeni bir dekor, ama bir yere örneklerini elden. Herkes tavana ucuz fakat yüksek kalite için seçenekler arıyor güzel, pratik, ve onun hayat oldukça büyüktü. Bunlar güzel tavanlar streç kumaş teknolojisi sağlayabilir.


Asma tavan: ne olduğunu, harakistika tasarım

Stretch tavan hemen her odada bir apartmanda özel bir ev kurulabilir. Bugün alçıpan yapılara en popüler alternatiftir.

Kalite tavanlar bugün PVC film veya polyester ya yapılır. Bu nedenle adı - Film ve kumaş.

Bazı raporlar, üretim ve asma tavanların montajı göre filmin tüm süspansiyon sistemlerinin neredeyse% 80 pazar payı alır. Ve bu, örneğin, bir tavana baskı getirebilir etkileyici tavan ve modern ilginç fikirler görünüyor çünkü.

Böyle bir sistemin ana özelliği - bu film filmi yaymak amacıyla, 60-65 dereceye kadar ısıtılır gereken budur.

baskı yardımıyla sanat eserleri için basit süs imajını kullanarak, herhangi bir stil tavan ve her zevke düzenlenebilirbaskı yardımıyla sanat eserleri için basit süs imajını kullanarak, herhangi bir stil tavan ve her zevke düzenlenebilir


nasıl yüklenir

Ne evinizin çelik dekorasyon çevrimiçi örnekleri almak gerekir:

 • Böyle tavan inşası ve montajı için hizmet veren şirketle temas (bugün, hatta küçük bir kasaba böyle vardır);
 • Filmin renk ve tasarımı seçin;
 • Sistem kurulumu aydınlatma ustaları ile anlaş;
 • Nedeni gager.

çeşitli Tavan tipleri yapabilir ve inci zarif annesi ve klasik ve sıradışı tavan canlı renkler mat olabilir.

Kumaş tavanlı: description

Polyester başlığı için belki de alışılmadık tavanlar, fakat bu malzeme herkese tanıdık. o afişler ve tabelalar, afişler ve büyük tiyatro afişleri yapılır çünkü öyle.Polyester liflerinin gelişi weaverlar kumaş onları düzgün ve çok dayanıklı hale getirmek için öğrendim gerçeğine yol açmıştır. Streç kumaşların üretiminde uygulanacak şartlar ve standartlar, oldukça sıkı olduğunu unutmayın. Yani kumaş mukavemeti tereddüt etmeyin.

Nedeniyle maddi kumaş tavanlı özel yapısı bunlar toksik olmadığından, solmaz, kokmuyorsun, yanmaz, tamamen güvenlidirNedeniyle maddi kumaş tavanlı özel yapısı bunlar toksik olmadığından, solmaz, kokmuyorsun, yanmaz, tamamen güvenlidir

özellikleri ve malzemenin özellikleri

klasikleri ve evin iç muhafazakar geleneklerine bağlı olanların severler için, dikişsiz kumaş tavan mükemmel bir seçenektirklasikleri ve evin iç muhafazakar geleneklerine bağlı olanların severler için, dikişsiz kumaş tavan mükemmel bir seçenektir

Polyester kumaş, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Bu sürmez;
 • Bu sıcaklık değişikliklerine karşı çok dirençlidir;
 • tavan ve duvarlar üzerine tespit edilir baget ile çek;
 • Sadece fazla kumaş kesti - Ön ölçüm gerekli değildir.

Kumaş tavan en az standart odalarda kesintisiz ağları, ihtiyacınız olmayan bezler dikiş dikme bulunmaktadır.

Gergi PVC tavan: özellikleri

PVC - adlandırılan polivinil klorür filmi, bir çerçeve üzerine gerilmiş olan çok ince bir plastiktir.


Doku tavan avantajları arasında malzeme bileşimi, yeterince güçlü 1 metrekare başına su 100 l dayanacak şekilde yapar söz edilebilir. Su daha sonra kendi başlarına dışarı pompalanır veya tavan belirledi şirketi arayın ve onlar su birleşecek edilebilir. Bu yöntem size kaliteli pompalama suyu sağlamaktadır.

Olağanüstü filmi tavan ve renkler, gölgeler ve dokular çeşitli. Bir klasik beyaz mat mı, popüler ve ayna filmi tavan, altın, köpüklü vb ile perfore tavanlar oldu

PVC gergi tavan ana dezavantajı - düşük sıcaklıklarda korkusudur. Yani hiçbir ek tedavi ısıtılmamış bir odada bir web yüklemek için fırsat vermeyecektir.

Germe tavanların montajı (video)

Germe tavanların Yorumlar: dediklerini

Birçok asma tavanların pratikliği vurgulamak - Eğer onlarla vakit geçirmek yoksa hiçbir tehlikeli deneyler kumaş en az 15 yıl sürecek. Ve hatta çocukça şakalar zarar verebilmesi. Örneğin, çocuklar keskin kenarlı oyuncağın üstüne kusmak eğer.


forumlarda aşağıdaki noktaları içinde geri bildirime Not:

 • Kurulum öncesi tavandan eski sıva kaldırmak, bu nedenle bazı kusurları ortaya çıkabilecek neden filmi üzerinde serpin gelmez;
 • Eğer kendi kendine yüklenen bir tavan, Yanlış bir adım ve bir mala veya tuval kazımak için diğer araç ise;
 • Yaprak Aynı sel dayanmak için yeterli kalınlığı (ama kaynar su ile sular altında ise, PVC'nin kaydetmez).

Hatırı sayılır önem ağın gerginliği monte olduğunu.

Asma tavan montaj dikkat edilmelidir kumaş sabitleme tekniğiAsma tavan montaj dikkat edilmelidir kumaş sabitleme tekniği

Bir gerilim bez bağlama yöntemleri

gergin tuval prensibini anlamak için, bir çerçeve üzerinde gergin bir davul, neye benzediğini hatırlıyorum. Web sıkıca çevresi boyunca sabittir ve bu nedenle elde edilen yüzey çok düzgün ve rovnenko olup.

özel olarak, asma tavan için çerçeve yapısını tasarlanabilir:

 • Kesin (film ağ-yapıların için) montaj duvar;
 • Tavan duvarı montaj.

Baget metal (alüminyum) ve plastikten yapılmış olabilir.

üç şekilde baskılar tuvali Fix:

 • zıpkın;
 • kama;
 • Shtapikovym.

Mızrak - Web çevre kaynak üzerine monte edilen ve baget kendi sabitlenmesi için hizmet eder yeterli mukavemette, esnek ve sert levha. Zıpkın kolaylıkla profil içine sokulur. Harpoon montaj sistemi belki de en dayanıklıdır. o sel karşı koruma sağlayan bu.

kumaş ek parçası kalitesini asma tavan görünümünü ve kalitesini etkilerkumaş ek parçası kalitesini asma tavan görünümünü ve kalitesini etkiler

Asma tavan montajı

birinci duvar işaretlerini uygulanır. Bu yatay hat profili monte edilir. İşaretleri seviyesini inşa edilecektir.

Sonra işaretlemeyi temel vidalar Baget ayarlayın. folyo bandı temel tavan kanca asılıdır. Bundan sonra, tavan yüklü oda (ısı tabancası ile bunun için kullanılan) 60-65 dereceye ısıtılır.

Daha sonra ne olur

 • Bir süre sonra, filmin elastik, yumuşak, kolay uzanıyor olur. Bu film Baget güçlendirmek zamanı olmasından bir sinyaldir.
 • film ağı gerilir ve spatula zıpkın sistemi profiline yerleştirilir.
 • Mızrak soğuduktan sonra, firma bağlantısı elde baget içine düzeltilir.
 • Oda daha sonra filmin büzülmesine ve gergin olacak, oda sıcaklığına kadar soğutulur. Şu anda, tuval tamamen düzeltmek ve yüzey pürüzsüz hale gelir.
 • doruk noktası dekoratif tirizlerle kurulumu olacaktır. Bu duvarlar ve baget arasındaki yarıklar gizlemek için izin verecektir. profil çıta her iki bağlantı elemanları üzerinde özel dişlerle bağlanır. zıpkın ile aynı malzemeden yapılmış bu dekoratif eleman, birlikte satılmaktadır.

Germe tavanları: Bir Baget çalışma (video)

O montaj sistem ek kelepçeler içermez - hayır tutkal gereklidir. Işıkları yükleme olacaksa, hemen eriyen Filmi koruyan özel yüzük satın.

alçıpan duvar birleştirmek ve asma tavan nasıl

Sıklıkla askıya tavanlı bir odada alçıpan olası montaj olup olmadığı sorular vardır. Prensip olarak, mümkün kılar, ancak, çalışma çok dikkatli olmak zorundadır.

alçıpan oda alanı zonlu edilebilir ilealçıpan oda alanı zonlu edilebilir ile

asma tavan olamaz kırın. Alçıpan konstrüksiyonların sorunlu kurulumu Çünkü - bağlanmakta olmadan nadiren güvenilirdir. Göreviniz - tavana eki vazgeçmek. Bu, örneğin, köpük bloklarının bir uzantısı olabilir.

yerine alçıpan kullanımı kam levhalardan başka bir yapılanmayı gösterir. Bunlar ucuz bloklar ve tuğlalar bulunmaktadır.

Çevre dostu streç tavanlar

Bugün plastik ve tüm doğal olmayan terk etmek mümkündür. onlar güvende bile evlerinden Maksimum expel kimya ve sentetikler. İşte asma tavan ev için böyle kabul edilemez seçenekleri anılır. öneki "eko" ile her şeyi yapmak isteyenler En azından.

Film ne de kumaş ne çevre dostu değildir, ancak:

 • Hatta ısıtıldığında zararlı maddeler giyinmedin;
 • Nitel filmi zararsız, tavan monte ve çocuklarda ve bu olasılık üreticisi ve düzenleyici kurumlar tarafından kontrol edilir;
 • Sentetik giysi dolap varlığında daha fazla bu tür bir malzemeden en az gelen hasar.

ilk etapta yeni teknolojilerin hızla gelişmesi Günümüzde doğal bir ortamda ve konut olarak duruyor. Stretch tavanlar sahiplerine bir tehlike arz etmediğiniilk etapta yeni teknolojilerin hızla gelişmesi Günümüzde doğal bir ortamda ve konut olarak duruyor. Stretch tavanlar sahiplerine bir tehlike arz etmediğini

Ancak, bir uyarı var - pazar ve gerilmiş kanvas şüpheli üretimini satmak dikkatsiz satıcılar. Bunlar düşük güvenilirlik, aynı zamanda uydu montajı evinizde olacak sonra değil bir ya da iki gündür karakteristik koku, sadece farklıdır.

Sorunlar ne zaman kendini yükleyerek ortaya çıkabilir. Sadece spatula ve bıçakları, pervaz ve profiller, ve aynı zamanda bir ısı tabancası kullandı. oda sahipleri ve evcil hayvanların dışarı tabanca yanı sıra taşınan çiçekler olurken, kurallara göre. 

birçok soru ise gerilme yapılar sadece yeri doldurulamaz. Örneğin, başka hiçbir tavan öylesine saydam bir abartma gibi romantik, yumuşak ve zarif değildir.

Ama bir fotografsal uygulama imkânı hâlâ Germe tavanların popülerliğini artırdı. Şimdi tavan odanın tasarım fikrini devam edebilirsiniz. Örneğin, sık sık doğuya oturma odasında, bir gerginlik tavan Japon tarzı, narin Sakura betimliyor. ne diyeceğini genel görünümü, etkileyici.

Stretch tavanlar - kez işareti, birçok modern dairelerin bir özellik. Güçlü ve dayanıklı kanvas, montaj, basit ve hızlı ve bir düzine yıldan fazla olacak, bir tavan olarak hizmet vermektedir.

Stretch oturma odasında tavan: fikir ve tasarım seçenekleri (video)

Başarılı bir seçim ve hızlı onarım!

Germe tavanların dizayni (fotoğraf)

8 12-e1413426188235 876 900zoom-e1411008096730 1454n7-e1410925477140 53323dfb94-e1413426243900 96505af99effe74b027f3d5a567b176e 487410278751308902467737614691n 1021484b01f4de5a 1383333

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 12 =

map