Büyük bir salon olan evin iç: 5 kriterler

Büyük bir salon olan evin iç: 5 kriterler

12 October 2017Evde yaşayan - bu kendi tasarımı için oda çizmek için büyük bir fırsatEvde Yaşayan - Bu kendi dizaynuGostinaya üzerinde oda çizmek için mükemmel bir fırsattır - evin merkez odası, biz evde kalbini söyleyebiliriz. rustik kale iç mümkün en iddialı fikir ve projelerin uygulanması için yapar. Önemli olan iyi bireysel düşünceyi uygulamak, tasarım düşünülmüş. Projenin tasarımı stil tertemiz anlamda ev sahiplerinin tadı, hakkında söylenecek vardır. Büyük bir daire veya ülke yazlık lot yaşayan Tasarım seçenekleri.


iç stil Biraz

Kısaca popüler stilleri iç bugün üzerinde durmak gereklidir. İngiliz stili değerli ahşap türlerinin yapılmış ağır tekstil, karartma perdeleri, iyi renk aralığına, simetri, pahalı yüksek kaliteli mobilya varlığını içerir. Ayrıca iç kısmında mevcut şömine olmalıdır.

Fransız tarzı, Doğu'nun temel unsurları, İran halıları, sütunlu çift yataklı bahsedersek.

Oda pahalı, lüks vazo içinde olması da gerekmektedir. Modern asimetri sembolü. Yüksek teknoloji doğal katı pürüzsüz yüzey, metal ve cam iç nesnelerin kullanılması. Ayrıca, yüksek teknolojili elemanları vurgulayan bir ilk aydınlatma sahip olması ile karakterize edilir. Hi-Tech pratik insanlar için idealdir.

oturma odası için iyi tarzı bir çözüm parlak ışığa sahip İspanyolca Nouveau haline gelebiliroturma odası için iyi tarzı bir çözüm parlak ışığa sahip İspanyolca Nouveau haline gelebilir

İspanyol modernist doğasında beyaz duvarlar, ancak düzensiz yüzeyli, ile tamamladı:


 • aydınlatma;
 • cam;
 • çizgileri vurgulayan.

Ayrıca İspanyol Art Nouveau için asimetrisi ile karakterizedir. duvarlarda gömme Dolaplar, temizlik ve düzen etrafında, İspanyolca şampiyon sırayla olduğunu söyledi olmalıdır. Popüler Bugün popüler sanat aydınlık paneller boyunca tüm duvarları kullanımını içerir. doğasında tarzı olarak gölgelerin arka plan üzerinde cam ve UV ışık kullanımı. Bütün bunlar gerçekdışılık etkisi yaratır.

Pop art ayna topları, paslanmaz çelik ürünleri ve yapay taş olmadan yapamaz. Uzayda karanlık alanların kullanımını yasakladık değil.

Mükemmel stil yönünü nasıl seçilir

İç hayati ilkeler ve ev uyum kavramları ile kombine edilmelidir.

Stil tarifi çok kullanabilirsiniz: • Klasik;
 • Modern;
 • Pop sanat ve diğ.

Birçok stilleri ve eğilimleri seçebilirsiniz vardır tercihlerinize bağlı olanBirçok stilleri ve eğilimleri seçebilirsiniz vardır tercihlerinize bağlı olan

iç tasarım yaklaşım hoş ve sorumlu olmalıdır, böylece başka yaratıcı tasarım işinde söylemek için. Proje ayrı ayrı hazırlanmalıdır.

Bir ülkenin evin oturma odasında ışık

Tipik olarak, geniş bir odada en avantajlı manzara bakmaktadır. pencereleri de birçok seçenek vardır. Birçok kişi gerçekten İngilizce kutusunu gibi. Bu tür dikey çerçeve ahşap ve yükselen bir kanat vardır.

Ama, daha uygun ve yaygın hala euro pencerelerdir.

Bu pencereler, zeminden tavana bir yüksekliğe sahip bir panorama oluşturma ve oturma odasında partiler, yarışmalar, yemekleri, her zaman parlak ve taze suppers, organize edebilir. Tamamen duvarlardan birine osteklyat Sıklıkla bugün. pencereler artık çeşitli katmanları ve iyi hava etkilerine evi korumak, duvar ısı yalıtımı korkusu olmadan olabilir olun. Kır evi salonun iç sıklıkla aşırı aydınlatma içerir.

Bir ülke evde yaşayan İçin tamamen oda alanı kapsayacak olan büyük pencereler seçmeliyimBir ülke evde yaşayan İçin tamamen oda alanı kapsayacak olan büyük pencereler seçmeliyim

Evde Odası farklı bir amaca hizmet farklı aydınlatma koşullarında kullanılabilir:

 • prova odası olarak;
 • bir dinlenme odası olarak;
 • yemek odası olarak;
 • bir ofis veya kitaplık olarak.

Sen projektörü yüklemek ve bütün aile ya da arkadaşlarıyla görüş ilginç filmlerin serbest duvarında olabilir. Ekranlar artık herhangi bir mağazada satın alınabilir, her iki eğlence için hem de her gün için mükemmel bir seçenek.


Büyük bir evde odası: duvarlar, birincil ve ikincil bölgeler

Odanın duvarlarının düzenlenmesi tecelli tat barındırmak. duvar dekorasyonu itibaren iç genel izlenim bağlıdır. Duvarlar, donuk donuk ve soluk olması gerekmez.

Genellikle terbiye gibi birden çok malzeme kullanılarak:

 • Doğal ahşap;
 • Sanat duvarcılık - Taş;
 • Modern teknolojik sıva.

Modern oturma odalarında genellikle taş ya da ahşap gibi doğal malzemelerle dekoreModern oturma odalarında genellikle taş ya da ahşap gibi doğal malzemelerle dekore

Bugün, imar iç mutlaka bulunur. Ana alanı - oturma alanı bulunmaktadır. Rekreasyon alanı genellikle şömine yerleştirilmesini sağlar. Şömine süs ve oturma odası haline gelir ve bir konaklama sıcak oda olarak hizmet vermektedir. Başka alanı - yemek odası. o kurallara göre olmalı Furnish. İyi bir yemek masası ve sandalyeler sunmalıdır.


Bazı sahipleri misafirler için ve günlük yemekler için 2 yemek alanları tutmak için tercih ediyorum.

Aynı zamanda yaratıcı bir alanı, kütüphane alanı, bir parmak tek dokunuşla işletim devlet çıkmış gadget'lar getirilebilir PC ve internet, bir bölgeyi sunabilir. Bugün Yaşam öncelikle bir açık mimarisi ve yaratıcı yerine imar olan bir oda olarak konumlandırılmış, bu nedenle dikkate tüm küçük ayrıntıları almak, ilk adımların yenilenmesi için önemlidir edilir.

Büyük salonun modern iç

İç mekan için en iyi fikirleri kullanmalıdır. Genellikle insanlar iç malzemelerinde kullanmak böyle bir lüks bakımı için pahalı ve zaman vardır, onlar değil. Nedenle, kısaca her şeyi yapmak pratik zarif ve aynı zamanda daha iyidir. Mobilya gelince, bu hantal olması ve tüm alanı almamalıdır. Ana uyum ve konfor boyunca. Mobilya mutlaka parlak dekor elemanlarına odaklanmak zorunda bölgelerde yerleştirilmelidir. Daha iyi duvar kağıtları onlar bakmak ve fotoğraflarla resim ve çerçeve olacaktır eşit derecede iyi olan, doğal bir nötr tonlar almaya.

Şık bir şömine, güzel resimler ve sıradışı dekoratif unsurlara yardımcı olacaktır oturma odasının iç tamamlıyorŞık bir şömine, güzel resimler ve sıradışı dekoratif unsurlara yardımcı olacaktır oturma odasının iç tamamlıyor

Zonlu uzay yoluyla mümkündür:

 • Cam pencereler;
 • ekranlar;
 • Raf.

Kır evi büyük bir salonun iç için güzel bir şömine ünitesi için idealdir. şömine geceleri bütün aile toplayabilir ve yangın ilginç hikayeler altında oynayabilirler gerçek şömine yapmak elbette daha iyi bir dekoratif olabilir, ancak. Doğru kumaşlar, aydınlatma armatürleri ve sofra seçmeliyim böylece iç olarak, her detay önemlidir.

ev aletleri ile ilgili olarak, genel iç tasarımı ile uyumsuz olmamalı, fark olmaması gerekir. Biz moda minimalizm bugün önlemlerinin hissi unutamam.

görsel oda daha nasıl yapılır

görsel daha bazı tasarımcı ipuçları uymaları gereken küçük bir yer açmak için.

Görme odasında alanını artırmak, parlak duvar kağıdı ve mobilya kullanmak, hem de yansıtıcı nesneleri kullanarak yapabilirsinizGörme odasında alanını artırmak, parlak duvar kağıdı ve mobilya kullanmak, hem de yansıtıcı nesneleri kullanarak yapabilirsiniz

Bunlar aşağıdaki gibidir:

 1. Odaya sen büyük bir ayna asmak. Daha iyi, boyut daha büyük, aynı zamanda bir ayna paneller yerleştirebilir, bu moda ve görsel duvarı itin.
 2. Eğer sadece hafif bir mobilyaya ihtiyacın için mobilya seçimi, duvar kağıdı, çok karanlık olmamalıdır. Cinsiyet tavan parlak olabilir, süt yapar, ama yine karanlık olmamalıdır. Ve iç parlaklığı parlak aksesuarlar ekleyecektir.
 3. Uzayda görsel artışın bir diğer gizli odanın arka köşesine dikkat çekmek etmektir.
 4. Başka bir ince hareket - duvar sanal bir çizgi vasıtasıyla tavan artırmaktır. Böyle yüksek ışık gibi dikey çizgili veya dekoratif unsurlar ile perdeleri asmak mümkündür.
 5. İç yansıtıcı şeylerin iyi kullanılması. Renk düzenini gözlemlemek için de önemlidir.
 6. Sen cam objelerin mümkün olduğunca iç ekleyebilir. Duvarların dekorasyonu, sen cam paneller kullanabilirsiniz.
 7. hücreyi kapsayan Zemin de iyi görsel efekt genişleme alanıdır.

Geniş salonun tasarımı (video)

değil kurnaz kalarak ipuçları eşsiz kişiselleştirilmiş iç yapabilirsiniz. O haneye zevk ve evin misafirler memnun edecek.

evde geniş oda (fotoğraf)

mg25531000 2 272 160 545 527 567 1032 788-dizayn-zagorodnogo-doma-na 1632

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − = 41

map