Budowa mieszka w nowoczesnym stylu: 4 przepisy

Budowa mieszka w nowoczesnym stylu: 4 przepisy

12 October 2017Dla stylu charakteryzującego się motywy kwiatowe secesyjnymiArt Nouveau charakteryzuje się kwiatowym motivovFrantsiya jest podstawą narodzin tak ciekawy i elegancki styl jako nowoczesny. Ich charakterystyczną cechą: - Obecność gładkiej liniami, wiele zakrzywionych wzory i obrazy, a także motywy kwiatowe.


Kącik Nouveau: specyficzny styl

Po przełomie w postęp technologiczny, większość mieszkańców miast chciał motywy naturalne, relaks i spokój, które można znaleźć, tworząc przytulny kącik w salonie.

Brown jest szeroko stosowany w projektowaniu salonu w nowoczesnym styluBrown jest szeroko stosowany w projektowaniu salonu w nowoczesnym stylu

Głównymi cechami materiałów użytych w tym stylu to:

 • Eliminacja nieporęcznych elementów mebli;
 • Często stosuje się kamień, glina, szkło, drewno;
 • Oprócz materiałów naturalnych, stosowanie półszlachetnych mogą w niewielkich ilościach;
 • Schemat kolorów zmienia się od jasnego beżu do ciemno brązowego.

Ponadto, eksperci nie zaleca się stosować do surowych liniach umieszczania mebli i pozycjonowania go jako przekątną i tworzyć ciekawe kompozycje. Okna i drzwi są często przenoszone na łuku, a w razie potrzeby zaokrąglone prostokątne okno, a następnie za pomocą różnych zasłon lub żaluzji zaciemnienia. Uzupełniają one ogólny ton w pomieszczeniu i podkreślają design.


Często stosowane są dekoracyjne ściany ciemnym kolorze drewna, tworzą pewien kontrast i harmonijnie z paletą pastelowych pokoju.

Pułap dla secesji najlepiej jest pokryć białym tynkiem lub kolor, nie zaśmiecać pokoju i dodać harmonię. Płci może być oddzielona przy użyciu wielu nowoczesnych materiałów - podłogą R. interesujący sposób, marmur - jego wadą jest to, śliskiej nawierzchni i wysoki koszt. Dopuszcza się również stosowanie materiału nashivochny która jest stosowana do malowania.

Wydajność podana jest nie mniej uwagi niż inne elementy stylu - jest podzielony na funkcjonalne, co jest konieczne dla celów bezpośrednich i ozdobny - stosowany głównie do oświetlania poszczególnych elementów i tworzy ciekawy efekt. Zarówno w celach zmieścić wiele lamp wiszących, lamp typu spot. Eksperci zalecają stosowanie przy wyborze oświetlenia są pewne zasady - muszą być zaokrąglone, bez ostrych linii i przejścia są matowe dyfuzory. addycyjnych pozwolenie błyszczące i kute elementy metalowe.

Szkło może być łatwo wykorzystane, aby wyróżnić pewne elementy secesji - służy do stołów, ścianek działowych, drzwi i uzupełniać swoje ramy obrazowe. Tkaniny dodaje komfort i ciepło do salonu, więc lepiej jest użyć jako elementów dekoracyjnych - poduszek, zasłon i zakrzywionych kształtach prostokątnych, tapicerki na meblach.Meble do salonu secesji: Charakterystyka

W salonie, który jest wyposażony, powinien mieć nowoczesny design i spełniają wymogi czasu.

W współczesnego życia odkuwki pokojowe są często spotykane w stylu secesyjnymW współczesnego życia odkuwki pokojowe są często spotykane w stylu secesyjnym

Nowoczesne stylu modernistycznym Highlights:

 • wątku;
 • kucie;
 • Korzystanie z kamieni i metali szlachetnych.

Ciemne i jasne kolory drewna są wykorzystywane do tworzenia jasny kontrast z pastelowymi ścianami i są wykorzystywane do zagłówki, balustrady i podłogi. Może być stosowany do życia odważne połączenie drewna z kucia metalu lub skóry. Meble z podobnej decyzji stylistycznej będzie korzystne, aby wyróżniać się w pokoju, a podkreślić ogólny nastrój pomieszczenia.

Przewody muszą być albo surowy, ale bez ostrych narożników lub obecności płynnego przejścia. Kolorystyka jest zróżnicowana, ale lepiej jest wziąć pod uwagę powtórzenia i inteligentnie łączyć je ze sobą.

Przed zakupem mebli, należy sprawdzić jego wielkość i obecność nietypowych obiektów, lepiej jest korzystać z usług na indywidualne zamówienie. Gdy jest brane pod uwagę i życzenia właściciela i obecności elementów dekoracyjnych i mebli, aby pasowały do ​​odpowiednich parametrów.

Jest to obowiązkowe, aby mieć zaświadczenie o jakości produktu, ponieważ nawet niewielkie odchylenie od normy podczas produkcji mebli, może powodować problemy zdrowotne nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych. Konieczne jest, aby dokładnie sprawdzić narożnikach spoin i połączeń w meblach, prawidłowe działanie wszystkich mechanizmów mocujących i otwarcia. Ważne jest również, aby wiedzieć o zastąpienie pewnych elementów jest uszkodzony, aby uniknąć konieczności ponownego zakupu mebli.

Pokój dzienny wnętrza w nowoczesnym stylu

Aby podkreślić styl secesji w pomieszczeniu, należy użyć jednej z trzech zasad, które charakteryzują głębokość zanurzenia w projekcie.


Są to:

 1. Radical - gdy używany projektant musi w pełni przestrzegać wszystkich zasad rozmieszczenia mebli, zastawy stołowej i akcesoriów. Metoda ta powinna być pełną kopię proponowanej stylu.
 2. Skala i dekoracyjne - kiedy go używać w pomieszczeniu powinna być zdominowana przez kilka podstawowych elementów, które charakteryzują wnętrze. Dodają elegancji do pokoju i sprawnie przepływać z jednego kierunku na drugi.
 3. Powierzchnia - to ustawia się skupić, która jest punktem kulminacyjnym pokoju.

Jednym z najważniejszych akcesoriów stylu modernistycznym są wazony podłogowe w salonieJednym z najważniejszych akcesoriów stylu modernistycznym są wazony podłogowe w salonie

Punktem kulminacyjnym każdego stylu są akcesoria. Art Nouveau - duże wazony podłogowe lub drogie mały rozmiar, malowane szeroki wybór dań, skład różnych witraże, w harmonii z ogólnym schematem kolorów. Uzupełniają i podkreślają elegancki wygląd ciekawych rzeźb, reprodukcje znanych obrazów, biżuterii, uzupełnionych kamieni i metali szlachetnych, ekskluzywnych kalendarzy.

Eksperci zalecają, że podczas tworzenia projektu siebie, to lepiej skonsultować się z doświadczonych i doświadczonych ludzi, aby uniknąć gafy i nie wydawać pieniędzy na nic.

Art Nouveau jest skomplikowane, ze względu na obecność niektórych funkcji i subtelności, więc konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem rozmiar, meble i akcesoria design, kolorystykę.


Włochy: siedzenia i rządzi w stylu modernistycznym

Miłośnicy luksusu, elegancji i harmonijnego związku z ich nowoczesny design, prawdziwa docenią funkcje włoskiej secesji.

Życie w nowoczesnym stylu z włoskim akcentem - to luksus i prostotaŻycie w nowoczesnym stylu z włoskim akcentem - to luksus i prostota

Włochy przedstawia swoją koncepcję nowoczesności i utworzyć regułę:

 • Tutaj dominują mebli modułowych lub szafy;
 • Czasami wolno zanotować stylu high-tech, który odbywa się głównie w kuchni;
 • Komody powinny być ozdobiona z gwintem złota i kosztowne;
 • Potrzeba meble kupić taki, który ma dużą skalę miazga drzewna, jest uważana za najlepszą wenge kolorów oraz różne gładkie linie;
 • W kuchni we włoskiej secesji posiada specjalną powierzchnię - wysoki połysk z obecnością fragmentów szkła.

Podczas tworzenia salon z włoskim akcentem, właściciele są przygotowywane przez prosty, ale jednocześnie dobrze budżecie przestrzeń, która jest zdominowana przez luksusu, gładkie linie i wysokie koszty.

Dla mebli wykorzystywane jakości materiałów - skóry, szkła, metalu, ekologiczny plastik.

Kolorystyka włoskiego stylu modernistycznym jest podobny do stylu francuskim: dominują pastelowe, beżowy, brązowy i czarny odcieniach. Prawidłowo połączone kolory pozwalają uzyskać wynik jest przestronny i jasny pokój, z dedykowanymi ciemnych obszarach roboczych.

Nowoczesny salon w nowoczesnym stylu (wideo)

W przypadku korzystania z usług profesjonalnego, to jest możliwe do osiągnięcia ideał nowoczesnego wnętrza i uzyskać wynik komfort, łatwość i wygoda, dzięki czemu codziennie wakacje.

pokój dzienny projekt w stylu secesyjnym (wnętrze zdjęcia)

gostinayamodernremontkvartiti008 -b image-205694 image-205688 image-205682 image-205670 image-205667 image-205658 image-205646 image-205640 image-205634

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 + = 70

map