Budowa hali w prywatnym domu: Projektowanie, Photo & 4 zasady

Budowa hali w prywatnym domu: Projektowanie, Photo & 4 zasady

12 October 2017Przedpokój w prywatnym domu ma być wykonany z materiałów budowlanych, które są odporne na działanie niekorzystnych skutków czynników naturalnychPrzedpokój w prywatnym domu ma być wykonany z materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych skutków budowy, potrzeba trochę napięta, aby dokonać napraw korytarzem w prywatnym domu. Dokonując tej części domu, w praktyce jest znacznie bardziej skomplikowane niż w innych pomieszczeniach. W szczególności, jest to spowodowane większym obszarze hali w prywatnym domu. Przedpokój w prywatnym domu - jest to pierwsza rzecz, ludzie widzą. Plus, jest to jedno z najbrudniejszych miejsc w domu, dlatego warto buty uliczne wiszące Odzież wierzchnia, zwierzęta z ulicy otrząsnąć się z deszczem i śniegiem. Wszystkie te czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze materiałów do naprawy i projektowania. Niebagatelne znaczenie ma wielkość sali. Są to prywatne domy o różnych rozmiarach, ich domu - niekoniecznie duży salon, gdzie można zawrócić. Jak rozpocząć projekt hali w prywatnym domu?


Dekorowanie sali w prywatnym domu: fotografie, praktyczne porady

Dekorowanie sali w prywatnym domu jest związane z pewnymi trudnościami. Prywatny dom bardziej wrażliwy na zmiany temperatury, pogoda za oknem, dlatego drewniany dom powinien przygotować grunt przed remontem.

Należy zwrócić uwagę na następujące wskaźniki:

 • Stopień wilgotności;
 • Temperatura w pomieszczeniu.

Konieczne jest, aby ustalić, jak różne temperatury w hali w okresie zimowym i letnim. Jest miejsce na różnicę temperatur pomiędzy zewnętrzną 15 i 5, na przykład. Jeżeli różnica jest odczuwalny, muszą być wykonane przed rodzaju przedsionku przedpokoju, inaczej materiały wykończeniowe do ścian, sufitu i podłogi w korytarzu bardzo szybko stają się bezużyteczne. warunki temperaturowe w zimie i gorących letnich temperatur zmusi Cię do zmiany tapety i zrobić pełną naprawę co 3-4 lata.

Zaakceptowanych do wykończenia ścian w korytarzu, należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia w domku. Najbardziej odpowiednim materiałem do ścian w korytarzu wiejskiej stoi kamień.

Jeśli jest używany podłóg laminowanych, to najlepiej kupić minimum 31 klasieJeśli jest używany podłóg laminowanych, to najlepiej kupić minimum 31 klasie


Ale mała sala, ozdobiona podobnego materiału, wydaje się jeszcze mniej w korytarzach o małej i średniej wielkości lepiej schować ściany tapetą pół i pół stoi kamień. Pamiętaj, że w korytarzach, gdzie szerokość przestrzeń jest niewielka, zamiast kamieni ozdobnych wychodzą lepiej pokleit tapeta imitująca kamieniarskich. Będą one wyglądają bardzo naturalnie, a dodatkowa przestrzeń nie będzie trzymać.

Do wykończenia sufitu, można użyć metody lub techniki wybielić stretch i sufitów podwieszanych. W warunkach, w których temperatura jest stabilna, optymalne wykorzystanie wszystkich podwieszanych sufitów, ponieważ ich materiał jest bardziej odporne na zmiany temperatury i wilgotności. Nie zaleca się do klejenia sufit w przedpokoju tapety, ponieważ gwałtownie pogarszać w wilgotnym pomieszczeniu.

Najbardziej odpowiednim materiałem dla wykonania sufitu - jest: • dachówka;
 • Podwieszany sufit;
 • Sufit podwieszany.

Wszystko inne można ozdobić sufit i ściany z drewna. Jest idealnym materiałem do konstrukcji domu kraj, trwałe i dają uczucie komfortu od pierwszych metrów od domu.

Paul - końcowa część remontu hali. To może być wykończone za pomocą laminatu, płytki lub linoleum. Jeżeli głównym wymogiem dla materiału jest jego trwałość, zaleca się wybrać płytki lub linoleum. Najlepszy ze wszystkich płytek, bo to jest bardzo łatwe do czyszczenia z brudu i jest odporna na zmiany temperatury i wilgotności. Nie jest to najtańszy sposób na wykończenie podłogi, ale to będzie trwało znacznie dłużej niż laminatu lub linoleum.

Konstrukcja hali w prywatnym domu: zdjęcia i podstawowe wymagania

Przed zorganizować korytarz w wybranym stylu, sprawdź zbiór zasad, które uczynią konstrukcja hali jest nie tylko piękne, ale także praktyczne.

Ściany w korytarzu w prywatnym domu może być ustawione za pomocą tapety imitujące cegły lub kamienia naturalnegoŚciany w korytarzu w prywatnym domu może być ustawione za pomocą tapety imitujące cegły lub kamienia naturalnego

Dokonywanie halę w prywatnym domu, aby być:

 1. Wygodny i praktyczny: obfitość mebli mogą przekształcić nawet najbardziej przestronny korytarz w ścisłej i niewygodne pokoju. Ponadto materiał do wykończenia podłogi, ściany i sufit należy niebrudzący łatwo czyszczone, aby być stabilne w stosunku do reagentów i detergenty.
 2. Urządzone w stylu reszty domu. Przedpokój powinny być oprawione w tym samym stylu, co wszystkich innych pomieszczeń w domu. Na przykład, jeśli kuchnia jest widoczny z holu, to musi być utrzymane w tym samym stylu jak kuchnia.
 3. W ramach wąskiej przestrzeni jest lepiej, aby ściany lekki cień. Nie martwić się o brud na ścianach sali, szukać wykończenia winylowa zmywalna tapeta.
 4. Większość prywatnych domów układ pozwala wybrać, aby dostarczyć ciecz tapety. Użyj tego materiału, aby konstrukcja hali elegancki i stylowy. Pomimo faktu, że ciecz tapety Mark, są łatwe do zastąpienia reszty nowym materiałem. Ponadto można wybrać płynnego lakieru ścianę - są bardzo łatwe do czyszczenia z detergentem.

Należy wziąć pod uwagę tych zasad, a korytarz będzie wyglądać stylowo i piękne. Należy pamiętać, że zbliża się z korytarza projektowania należy uwzględnić meble, które będą tam stanąć.

Jak udekorować salę w prywatnym domu: fotografie, porady na temat konstrukcji podłogi i sufitu

Jeśli przedpokój jest duży, z pewnością znajdzie szeroki zakres tematów, takich jak rower, sanki itp. D. Wszystkie główny ciężar spada na podłogę hali. Dlatego głównym wymogiem dla wykładziny podłogowej - musi być trwały.

Na podłodze w korytarzu powinien położyć dywan, które zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do domu z ulicyNa podłodze w korytarzu powinien położyć dywan, które zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do domu z ulicy


Przez materiały odporne na zużycie są w kolejności zmniejszającej się wytrzymałości:

 • płytki ceramiczne;
 • Laminat odstraszający;
 • Linoleum.

Wybierając pokrywy, należy zwrócić uwagę na rodzaj materiału. Przykładowo, laminat hydrofobowa należy wybrać, który nie pęcznieje przy licznych kontaktu z wilgocią. Linoleum jest konieczne, aby wybrać handlowych. I można korzystać ze wszystkich trzech rodzajów wykończeń razem. Miejsce, są najbardziej podatne na ataki błota i wody, trzeba ozdobić płytek. Część, gdzie kontakt z brudu i wody jest minimalne, może być gotowy linoleum lub laminatem, lub oba, i innych.

Przed uruchomieniem wykładziny podłogowej, podłoga jest wymagane należy podgrzać. To pomoże znormalizować temperaturę w pomieszczeniu i przedłużyć żywotność materiałów budowlanych.

wykończenia sufitowy może mieć różne. Na przykład, jeśli rozmiar pokój jest mały, można wybielić sufitu. Ci, którzy chcą, aby niezwykły hol, można użyć tynku dekoracyjnego. Ponadto, można pomalować farbą na suficie. Pochodzą one w różnych kolorach. Jeśli pomieszczenie z niskimi sufitami, to lepiej jest użyć farby jasny, ciemne odcienie mogą być wykorzystywane do wysokich sufitów.

korytarz wewnętrzny w prywatnym domu: zdjęcia

korytarz wewnętrzny w prywatnym domu - ostatni etap może być najbardziej przyjemne.


Doskonałym rozwiązaniem dla sali w prywatnym domu jest kombinacją wielopoziomowego sufitu płyt gipsowo-kartonowych i reflektoryDoskonałym rozwiązaniem dla sali w prywatnym domu jest kombinacją wielopoziomowego sufitu płyt gipsowo-kartonowych i reflektory

Istnieją proste rozwiązania do każdego pomieszczenia wielkość wyglądał ładnie i sprawia doskonałe wrażenie:

 • Zarabiać dużo światła w przedpokoju: nawet mały pokój będzie wyglądać elegancki i wygodny;
 • Zaleca się wyposażyć salę z minimalną ilością mebli;
 • Budowa wejściu można osiągnąć przez dużych ciemnych matach drzwiowych i jakiś dzwon;
 • Projekty konstrukcyjne Zaleca się, aby dać pierwszeństwo jaśniejszych odcieni w małym przedpokoju, a duży, jasny;
 • Meble w przedpokoju powinny być praktyczne, a nie uciążliwe;
 • W korytarzu znajduje się okno - tuż obok okna wysokim stole lub komodzie;
 • Dostarczyć do hali przy pomocy lepszych mebli światła.

Piękny hol wejściowy w prywatnym domu: projektowanie (wideo)

Korzystanie z porad, będzie skręcić w ładnym zimny szybki proces naprawy. Wybór odpowiednich materiałów i nie skąpić na jakości.

Konstrukcja hali w prywatnym domu (zdjęcie wnętrza)

021p 6ii 11 50-10 69c410b8186afe4b473d77a7ee79a50a 1771439-e1464892227980 1831ac6d1a6107a6b4ed4b01d0744725 1920x1080resizeinterior14822341366039363 1920x1080resizeinterior17349351373171480 1920x1080resizeinterior21528861380292428

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 38

map