brama bezpieczeństwa dla dzieci na schodach: 6 Porady dla Wybór ochronę

brama bezpieczeństwa dla dzieci na schodach: 6 Porady dla Wybór ochronę

12 October 2017bramy bezpieczeństwa dzieci muszą być instalowane w drzwiach i schodach, aby zapobiec ruch dziecka w niebezpiecznej strefy na jego tereniebramy bezpieczeństwa dzieci muszą być instalowane w drzwiach i schodach w celu zapobieżenia ruchowi dziecko w niebezpieczeństwie do obszaru pomescheniyaNeredko mieszkania małe wymiary czynią nam zdecydować się na praktycznym domu, ale nie jest to absolutnie bezpieczne elementy. Są to nowoczesne wzory i poruszać się między piętrami. Coraz częściej właściciele małych prywatnych domów i dwupoziomowych dać pierwszeństwo kompaktowych schodach kroku „kaczki” struktur spiralnych, schodów i szyn. Systemy te nie zawsze spełniają wymogi i normy bezpieczeństwa i są szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci. W celu ochrony dziecka przed urazami i uderzeniami, należy podjąć środki ostrożności i kupić drzwi ochronnych dla dzieci. Jakie funkcje ma dziecko i jak wybrać drzwi działowych - przeczytać artykuł.


Ochrona dzieci z drabiny: typy ogrodzeń

Producenci ofertą mebli dziecięcych, dziś ogromną gamę bram bezpieczeństwa w szerokim zakresie cen i wzorów. Aby wybrać najbardziej odpowiedni produkt, należy spojrzeć na ich rodzaje i właściwości.

Składane przegrody zajmują niewiele miejsca i są lekkie, dzięki czemu są łatwe do przenoszenia i transportuSkładane przegrody zajmują niewiele miejsca i są lekkie, dzięki czemu są łatwe do przenoszenia i transportu

Tak więc obecnie na rynku są:

 1. Przymocowany do jednego skrzydła drzwi o szerokości, która odpowiada miejscu instalacji. Tego rodzaju przegrody są nieruchomą konstrukcję z balustrady i bezpieczników macierzystym. Naprawiono ogrodzenie może być umieszczony na schody prowadzące do piwnicy, na poddaszu, na drugim piętrze; stosowane jako drzwi na arenie, zatrzymuje się na czas mieszkaniu lub domu małego remontu lub prac instalacyjnych.
 2. Składane - partycje mobilnych jak „akordeon”, które są łatwe do montażu w drzwiach i otworach schodowych, składania i rozkładania. Systemy mogą być składane triple-piętrowe i pozwalają blokować zarówno pływających i konstrukcji i poręcze, schody typu „krok Kaczka”. Ponadto, te drzwi pozwalają zabezpieczyć miejsce do gry, często można często postrzegane w pomieszczeniach i na terenie przedszkola, w grupach przedszkolnych w szkołach.
 3. Przesuwnych - uniwersalny bariery o regulowanej szerokości, które mogą tworzyć jako bariery ochronnej, drzwi i ekran do kominów, piece, urządzenia gospodarstwa domowego. Te ogrodzenia pozwalają blisko, nawet niestandardowe, szerokie schody i drzwi.

Ponadto, ogrodzenia ochronne dla dzieci są na ekranie i kraty. Przegrody stanowią strukturę ekranu z gęsty przezroczysty, traktuje się na brzegach siatki szklane - instalacji z pionowymi balustrady.


korek z tworzywa sztucznego - Trwała sieci, i w celu wypełnienia pustych przestrzeni pomiędzy elementami bocznymi drabiny można stosować jako cel. Garnitur i zderzaki na łóżku, z którego dziecko dorastałem, jeśli ich wysokość jest na tyle duża, aby dziecko wspiąć się nad nimi.

brama bezpieczeństwa dla dzieci na schodach: to

Obecnie najbardziej popularne meble - od sieci sklepów Ikea. I to nie jest przypadkiem: meble charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i stylowym wyglądzie. Te cechy sprawiają, że bramy bezpieczeństwa w najbardziej popularnych Ikea.

brama bezpieczeństwa dla dzieci z „Ikea” sieci handlowej wysokiego poziomu ochrony środowiskabrama bezpieczeństwa dla dzieci z „Ikea” sieci handlowej wysokiego poziomu ochrony środowiskaPonadto brama holenderskich firm handlowych różnią wygodny sposób montażu: Konstrukcja umieszczona pomiędzy balustrady lub ościeżnic drzwiowych i blokowane za pomocą ruchomych, śrubowych elementów dystansowych.

Jakie cechy projektowe powinny być chronione do schodów dziecka

Ochrony schody posiada w swojej strukturze kratowej, ramki, bramy i zamka. Mechanizm blokady muszą być dostarczone multi-bloker lub zatrzask.

Wysokość ogrodzenia, a szerokość między ich wewnętrznymi krawędziami nie powinna umożliwić dziecku wspinać się przez płot lub wspiąć się przez toWysokość ogrodzenia, a szerokość między ich wewnętrznymi krawędziami nie powinna umożliwić dziecku wspinać się przez płot lub wspiąć się przez to

Często płot obejmowały nie tylko mechanizmy instalacji, ale również dodatkowe elementy (ekrany, siatki, ścianki działowe), które mogą być ekranowane urządzenia gospodarstwa domowego, kominki, traumatyczne narożników.

Konstrukcja przegród dzieci zawierają wymagania normy GOST, sanitarnych i zasad. Na przykład, według SanPiN dla dzieci ogrodzenia nie wolno używać elementów objętych niezdrowych farb i lakierów. Mała wysokość brama dla dzieci, według GOST nie powinna być mniejsza niż 90 cm.

Jak wybrać ogrodzenie dziecięce dla schodów

Aby wicket przyniósł maksimum korzyści, należy wziąć pod uwagę pewne niuanse w ich wyborze.

Bramki bezpieczeństwa na schodach powinien mieć tylko pionową siatkę, że taka konstrukcja nie pozwoli dziecko do korzystania z horyzontalnego nakładania jako krokachBramki bezpieczeństwa na schodach powinien mieć tylko pionową siatkę, że taka konstrukcja nie pozwoli dziecko do korzystania z horyzontalnego nakładania jako krokach

a mianowicie:


 1. Osłona dla niemowląt powinny być wykonane z materiału przyjaznego dla środowiska (np surowe drewno, odporność na korozję z anodyzowanego metalu, itp.);
 2. elementy konstrukcyjne muszą być połączony lepsze Glueless sposób (na przykład) na pióro i wpust.
 3. Lepiej jest, że drzwi ochronne było w ich samozamykający budowy zamku: To urządzenie pomoże utrzymać system zamknięty, to jest bardzo ważne, gdyż często, nie sposób nie zauważyć całkowicie zamknąć drzwi.
 4. Ogrodzenie powinno być płasko przylegających ścian, schodów i balustrad, tak, że dziecko nie może dostać się przez szczeliny.

Działanie bramy powinny być proste i wygodne. Lepiej wybrać bramę z obrotem 180 stopni: pozwolą one wygodne korzystanie z bramy, nawet jeśli twoje ręce są zajęte rodzicem.

Jak zrobić bramę przed dziećmi na schodach z rękami

Jeśli zdecydujemy się na gotowy produkt, który spełnia życzenia rodziców, norm i standardów nie jest możliwe, może to być dość łatwe do wykonania ogrodzenia z ich rąk.

Z samodzielnego montażu bramy bezpieczeństwa dzieci, nie zapomnij, aby zablokować mechanizm blokujący miał lub był ciasny dla dzieckaZ samodzielnego montażu bramy bezpieczeństwa dzieci, nie zapomnij, aby zablokować mechanizm blokujący miał lub był ciasny dla dziecka

Aby to zrobić:


 • Usunięcie pomiarów ze schodów (zmierzonej szerokości schodów);
 • Określić typ struktury (bariera lub bramy);
 • Przygotowanie materiałów (na barierę - nabyć ramki oraz trwałość szyby, bramkę - drewno impregnowane barów);
 • Montaż konstrukcji śrubami i zawiasów.

Może być również wyposażone w gumowe podkładki na projektowaniu elementów bramy, która będzie chronić dziecko przed urazami i nie dać dziecku do żucia w poprzeczkę.

Jako tymczasowe partycji, można użyć środki pod ręką z tyłu łóżeczkach, mocno i często napięte, szerokie, mocne, paski tkaniny, itd.

Co to jest brama bezpieczeństwa dla dzieci na klatce schodowej (wideo)

Zgodnie ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi wyboru, brama dla dzieci na schodach będzie praktyczny system, który może chronić ruch dziecka w domu i chronić go przed urazami i uderzeniami. Obecnie producenci oferują szereg przeszkód, które będą nie tylko skuteczne nabycie, ale również doskonale pasują do wnętrza mieszkania. I, jeśli wybrać odpowiedni płot nie będzie działać - nie martw się, zawsze możesz zrobić furtkę własnymi rękami!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 78

map