Bordowe tapety: 7 udane kombinacje

Bordowe tapety: 7 udane kombinacje

12 October 2017Burgundia tapety - jest zawsze stylowe, piękne i imponująceBurgundia tapety - jest zawsze stylowe, piękne i impozantnoSegodnya ludzie, którzy nie boją się eksperymentów, coraz częściej podczas naprawy wolą bordowy tapety. I jest oczywiste, nie może oprzeć się wiele przepięknych burgund, kolor wieku wino lub soczystych wiśni. Bardzo ważne jest, aby ogólny projekt był harmonijny. Nie powinno być nic zbędne, bez bałaganu, a pokój nie będzie wyglądać ponury, nudny i nieciekawy.


Tapeta bordowy, co psychologowie mówią

Bordeaux we wnętrzu - jest ucieleśnieniem wyrafinowania, luksusu, bogactwa. Kolor mówi o eleganckim, głębokość, oryginalności. Jednak jest to tylko pierwsze wrażenie, które mogą być tworzone w pomieszczeniu z tapetą bordowym tapetę. Psychologowie twierdzą, że jeśli pokój jest urządzony prawidłowo, podjęte odpowiednie odcienie bordo, to pomieszczenie staje się specjalny aura.

Według psychologów, organicznie wybrane wnętrze tapety bordeaux szczególną atmosferę komfortu i luksusuWedług psychologów, organicznie wybrane wnętrze tapety bordeaux szczególną atmosferę komfortu i luksusu

Jeśli zdecydujesz się zakończyć bordowy tapety, należy przestrzegać 3 prostych zasad:

 1. Tapeta kolor bordowy w żadnym wypadku nie mogą być umieszczone w małych pomieszczeniach;
 2. płótno bordowy klej może być tylko w dobrze oświetlonym pomieszczeniu;
 3. Podłogi powinny być wybrane światło, ciemny jest niepoprawna.

Eksperci twierdzą, że kolor nie nadaje się do obszarów, w których planujesz na relaks i odpoczynek. Zorganizować tapety bordowy lub lepiej w biurze lub w salonie.


bordowy wpływ

Odcienie bordo:

 • Pomaga skupić uwagę;
 • Pomagają zebrać myśli;
 • Pomagając wyrzec problemów zewnętrznych.

Jeśli dana osoba jest zmęczony, to pomaga bordowy żywotność. Kolor daje zastrzyk energii.

Tapeta bordowy najbardziej odpowiednio dostosowane do dekoracji pomieszczeń mieszkalnych lub działających pokojeTapeta bordowy najbardziej odpowiednio dostosowane do dekoracji pomieszczeń mieszkalnych lub działających pokojePsychologowie zalecają wyboru bordowy silnego ducha narodu i dla projektanta wnętrz do skorzystania z usług, ponieważ nie każdy może poprawnie połączyć elementy dekoracji, mebli, akcesoriów i tło pomieszczenia.

Bordowe tapety we wnętrzu salonu

Maroon - to jest silna i samowystarczalna kolor. Jego zastosowanie we wnętrzu musi być bardzo ostrożny. Decydując bordowy pokleit tapety w salonie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę przy projektowaniu ścian wszystkie drobne szczegóły.

Ciemne ściany mogą stworzyć poczucie przeciążenia i mroku, więc eksperci zalecają używać podczas wykonywania nie więcej niż 3 kolory.

Bordowy kolor w salonie jest uosobieniem uroczystość, ma fundamentalne znaczenie.

Przy wyborze koloru tapety Burgundii ścian nie jest konieczne do przeciążenia wewnętrznych akcesoriów, różne kolory, dosyć 3 kolory podstawowePrzy wyborze koloru tapety Burgundii ścian nie jest konieczne do przeciążenia wewnętrznych akcesoriów, różne kolory, dosyć 3 kolory podstawowe

Projektanci powinni łączyć odcienie koloru bordo z następujących szczegółowo, meble i akcesoria:

 • zielony;
 • złoto;
 • biały;
 • czekolady;
 • mleko;
 • żurawina;
 • Brązowy.

Połączenie bordo i bieli sprawi, jasnej sali i Burgundia plusa Brown jest klasyka gatunku, opcja win-win w wystroju wnętrz.

Dobry będzie wyglądać jasny i meble, na przykład, czekolada-kolorowe poduszki.

To wnętrze tworzy atmosferę ciepła, komfortu, uspokaja i stwarza poczucie bezpieczeństwa. Wygląda to dobre połączenie zieleni i bordo. Kolory te wzajemnie się uzupełniają łuk, ale jeśli są one bardzo jasne, może zmęczyć.


Tapety na ścianach: Bordeaux w sypialni

Jak już wspomniano, bordowy kolor jest wspaniały i naprawdę nie pomaga stworzyć stan relaksu. Ale mimo to, niektórzy projektanci nadal korzystać z tego schematu kolorów w projektowaniu ścian w sypialni. Najważniejszą rzeczą w tej sytuacji - jest wybór odpowiednich kolorów dopełniających.

Bordowy kolor w sypialni jest harmonijnie łączy się z białym i różowymBordowy kolor w sypialni jest harmonijnie łączy się z białym i różowym

Prawdziwa wybrany dźwięk wypełni Twój pokój z pasji i emocji.

kombinacje opcji

To idzie dobrze z Bordeaux w sypialni:


 • różowy;
 • biały;
 • Złoto.

Połączenie złota należy do kategorii wzornictwa high-end. Jest to klasyka gatunku, królewski duet. Ale jeśli sypialnia jest mała, to połączenie powinno być unikane.

Bordeaux w kuchni: co żaluzji w zależności bordowy tapety, zdjęcia

Kolejny pokój, gdzie bordowe tapety garnitur - to jest kuchnia. Dzięki bogatej ilości kolorów można odebrać tapetę w kuchni, które będą ozdobą dowolny kierunek stylistyczny. Jak wiadomo kolor bordowy korzystny wpływ na apetyt i jest również bardzo ważne. Najważniejszą rzeczą podczas dokonywania obserwacji harmonię. Bardzo dobry bordo wygląda w kierunku stylu hi-tech.

W takie wnętrze jest dobrze utrwalonym:

 • słuchawki orzech;
 • Szczegóły zielony, wanilii i brązowych kolorach;
 • Kurtyny brzoskwini.

Ważne jest, aby brać pod uwagę nie tylko ogólne oświetlenie kuchni, ale również zorganizować dodatkowe światło. Wynika to z faktu, że ciemny kolor bordowy, kuchnia bez światła może wizualnie stają się mniejsze i wydaje się ponure.

Tapeta bordowy kolor może podkreślić kuchnia zachwyt w stylu high-techTapeta bordowy kolor może podkreślić kuchnia zachwyt w stylu high-tech

Jeśli mieszkają na pytanie, co wybrać zasłony bordowy tapety, odcień brzoskwiniowy przyjść do cieniu pomidora. Będzie dobrze wyglądać mleczne zasłony, zasłony złotem lub ładnym różowym kolorze.

Najważniejsze, aby pamiętać o podstawowej zasadzie: stworzyć harmonię bordowy zdecydowanie powinni rozcieńczyć lekkich delikatnych odcieni.

Maroon i złota tapety: Elite noty we wnętrzu

Tapeta kolor bordowy ze złotym wzorem pozostają istotne w dekoracji sali przez kilka sezonów. Bordowe tapety z wzór złoto - symbol wysokich cen, działalności i sukcesu. Ta wersja tapety odnosi się do królewskiego stylu baroku i rokoka. Projektanci często nie używać tych tapet jako baza do wnętrza, co jest dziwne, ponieważ luksusowe tkaniny dokładnie warto umieścić ją w ciekawym miejscu.

Tapeta bordowy ze złotym wzorem pełnego lepszego miejsca w sypialni lub w salonie.

Materiał ten jest w stanie stworzyć atmosferę miłości, zmysłowości i uczciwości.

Połączenie bordo i złota - niezbędny atrybut luksusu, bogate i wspaniałych wnętrzachPołączenie bordo i złota - niezbędny atrybut luksusu, bogate i wspaniałych wnętrzach

Jeśli wybierzesz tę opcję, na tapecie, eksperci zalecają, aby zwracać uwagę przy wyborze następujące punkty:

 • Rozmiar pokoju;
 • wysokość;
 • Ogólny styl i design pomieszczenia.

Nie można umieszczać żadnych ciemną tapetę w małych pomieszczeniach one dodatkowo obniżyć sufit. Jeśli pokój jest szeroki i sufity są niskie, dobrze jest wybrać bordowy tapety z pionowym wzór optycznie podnieść sufit. W każdym razie, jeśli wymiary pozwalają, nie należy zrezygnować z jasnych kolorach. Zawsze jest oryginalny.

Nie jest konieczne, aby traktować bordowy tapety sceptyczny, za pomocą jasnych, luksusowych tkanin, można stworzyć niepowtarzalny projekt, bez względu na to, którego w przeciwieństwie do wnętrza, które zachwyci domowników i gości w domu. Przy wyborze bordowy tapety również należy zwrócić uwagę na ich jakość.

Tapeta bordowy wnętrze (wideo)

Tapeta powinien być przyjazny dla środowiska, odporne na działanie promieni UV, a zwłaszcza odporność na działanie wilgoci. Dobra tapeta będzie trwać przez wiele lat, i bordowym tle można rozcieńczyć z różnych przedmiotów wystroju wnętrz, akcesoria miękkich, ciekawych elementów.

Bordowe tapety (zdjęcia)

1 burgungy-wnętrze 7 5 213-70 9 2772 514 5188 11550 33683-portfolio3

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 + = 43

map