The BlogEğer pratik raf kullanabilirsiniz, giyinme, konforlu ve fonksiyonel olunrahat ve fonksiyonel giyinme ve pratik stellazheyNapolnenie giyinme odası kullanarak ayrı ayrı değiştirilebilir olun. Ancak, açık ayakkabı için çarşaf kadar her şeyi karşılamak mümkün olan kolay ve güzel raf, olmaz giyinme odası, bulmak zordur. Raflar farklı malzemelerden yapılmış, ve farklı şekiller, boyutlarda ve diğer belirli özelliklere sahip olabilir. Yani rafa seçimi çeşitliliği ile sizi almayacağız sanmıyorum!


Geçerli olduğu durumlarda raf depolama sistemi

Bir raf sistemi nedir? Bu amaçla bir ışık ve güzel açık depolama sistemi, rahat evrenseldir! sistemi bozucu diğer alanlarda uygulanabilir giyinme odası, yapısal olarak farklı olan pek mümkün değildir.

depolamak kitap ve diğer aksesuarlar için en sık kullanılan raf sistemidepolamak kitap ve diğer aksesuarlar için en sık kullanılan raf sistemi

Raf sistemleri aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:

 • Banyo havlu ve bornoz kolay yerleşmek üzere, giyinme odası küçük bir dal yapabilirsiniz. Eğer nem normal düzeyde tutmak ve yüksek kaliteli havalandırma varsa, şeylerle raflar banyonuzda banyonuza uygun. Bu amaçla, geniş ferah raflar ile geniş raflar kullanın.
 • kitaplar için. raflar kullanmak için en yaygın yolu - kitap yerleştirilmesidir. açık olduğu için raf bu amaç için iyidir ve herkes kolayca ihtiyacınız kitabı bulabilirsiniz. kitaplar için Raf genellikle uzun ve dardır: Bu literatürün büyük miktarda yerleştirmek için raf alanı kazandırır ve tanır.
 • TV altında Raf. böylece kıvırcık yastıklar, dergiler, plaka yongaları altında, oyun konsolu ve: TV yakınında elverişli dinlenme ve rahatlama ile ilgili çeşitli öğeleri yerleştirildi. Odanın boyutları kaydedilmek üzere, Raf mükemmel TV tamamlayacaktır.
 • koridorda Ayakkabılar için ve mutlaka özel bir kabine açmadı: küçük raf sistemi ayakkabı dağıtımında ihtiyaçlarınızı karşılamak kolaydır. farklı yüksekliklerdeki raflı Düşük geniş raf çizme ve Spor ayakkabılar hem yerleştirecektir.
 • giyinme odasında. askıları için değildir kot, yatak, kazak ve diğer şeylerin bir yığın yerleştirmek için, açık bir raf sistemlerini kullanabilir. Sadece açık bir sistem her zaman temiz ve düzenli şeyler ve raflar tutmak, uygun bakmak gerektiğini unutmayın.

Raflar çeşitli amaçlar için kullanılabilir, dolap rafa nedenle alakalı değil kolayca başka bir odada, hatta garajda başka amaçlar için de kullanılabilir.

Gömme dolap için raf sistemi

Rafları bile dolap içinde, farklı şekillerde kullanılabilir. Bu nedenle, kapalı sistemlerde ve barda şeyler bir raf tercih ediyorum ne düşünce, ne yer vermek.


Rafları hem büyük hem küçük soyunma odaları için mükemmeldirRafları hem büyük hem küçük soyunma odaları için mükemmeldir 

Ne bir giyinme odasında rafları kullanabilirsiniz:

 1. Yatak çarşafları ve havlular. Bunlar katlamak ve açık rafta güzel koymak kolaydır. Çarşaf ve havlu soyunma odasında raflar yerleştirilir nedeni belki de budur.
 2. Kot. Bu ebediyen şık ve konforlu giysiler raf nesnenin hayranları için basitçe gereklidir. Denim pek böylece kot zarar vermez katlama, tereddüt,
 3. Çanta ve kavramalar. Hangi kadın kendi çanta sevmez? Onlara göre bu, giyinme sisteminde rahattı onlara ayrı raf koydu.
 4. Ayakkabılar. Ayakkabı, spor ayakkabı, ayakkabı, çizme babetler ve mükemmel gardırobunda rafların raflarında yerleştirilecek ayakkabı diğer türleri! böylece, yüksek çizme için :. raflar tarafından desteklenmiş ayakkabı topukları ve edilebilmektedir ayrıca özel bir depolama gelip ayakkabı çeşitleri için.

soyunma odasında Raflar özel dikkat gerektirir: raflarda bulunan şeylerin güzel açık dolap raflarında untidiness herhangi bir duygu önlemek için katlanmış olmalıdır.

Nasıl prefabrik raf sosu kullanmak

Başkası tarafından geliştirilmiştir hazır seçeneklerini kullanmanızı bağımsız yaşamak değil, kendi uzay düşünmek istiyorum, o zaman sizin için gerekli olan bu raflar, gerçekleştirmek için izin prefabrik rafları yaklaşacaktır. Gerekli yükseklik, genişlik, boyut: kolayca böyle Leroy Merlin veya Ikea ya da herhangi bir diğer benzeri alışveriş olarak mağazalarda bulabilirsiniz tüm bileşenler.onlar yerden başka bir yere değiştirdi ve yeniden düzenlenebilir, çünkü Prefabrik raflar oldukça kullanışlı ve pratikonlar yerden başka bir yere değiştirdi ve yeniden düzenlenebilir, çünkü Prefabrik raflar oldukça kullanışlı ve pratik

Milli rafları çeşitli sistemler cloakrooms kullanılabilir:

 • giyinme sistemi Mesh - giyinme odası düzenlemesi için uygun ve ucuz bir yol. kendi takdirine bağlı olarak, metal profiller üzerine İhtiyacınız bir giyinme odası gibi bölümlerini bağlamak için! Bu pansuman açık bırakılan veya bir perde asmak edilebilir.
 • Dahili dolap. Bazı yüksek dereceli sosu olarak da raflar kullanarak değişiklik yapabilirsiniz. senin gömme Kompleman dolap rafları daha da etkili hale getirmek için!

Prefabrik sosu hemen hemen her türlü uygun raflar ve onu tamamlar.

dolap Raf: Metal dolap için bölmeler

Raflar avantajları dezavantajları vardır, her biri, farklı malzemelerden yapılmış olabilir. Metal rafları onun dayanıklılık ve düşük maliyet var.

Konsol kolu - Bu ayakkabılar saklamak için mükemmel bir ve şık yoludurKonsol kolu - Bu ayakkabılar saklamak için mükemmel bir ve şık yoludur

Farklı özelliklere bağlı olarak metal raflar aşağıdaki türlü şunlardır:

 1. bir düşük yük (200 kg) ile raflar. Bu raf çok sayıda şeyler değildir yerleştirmeniz gerekir soyunma odası veya oturma odası için uygundur.
 2. yüksek dayanıklılık (400 kg) ile raflar. Bunlar dayanıklı rafları endüstriyel amaçlar için uygundur.
 3. Palet raf.
 4. Platform rafları.
 5. Konsol raflar.

Eğer dolap olduğunu ihtiyacınız olanı bulmak için rafları farklı öğrenin.

seçmek ve giyinme odası için rafları (video) yerleştirmek için nasıl

Eğer aktif rafları kullanıyorsanız, elleriyle giyinme odası gerçekleştirebilir. Bu size ucuz ve kullanışlı vestiyer yapmanıza olanak tanımasına Modüler dolap sistemleri de genellikle raflar içerirler. ahşap, alüminyum, sunta gibi malzemeler raf için en popülerdir. İhtiyacınız ve zevk ile giyinme odası kullanmak olanı seçin!


giyinme raf Örnekler (fotoğraf)

file4e84540d86354 file4e8454282bf98 1 4aef91296a6ec4caccd1b15390311 92 090f193d-fcf0-c260-4baa-795bd1977f03 123 202 302-1024x637 312

Leave a Comment

Your email address will not be published.

26 − 24 =