Biz feng shui duvar rengini seçmek: ilginç çözümler

Biz feng shui duvar rengini seçmek: ilginç çözümler

12 October 2017



Düzgün odasında uyum yaratmak yardımcı olabilir feng shui iç dekorasyon için duvar kağıdı renklerini seçilibir feng shui kendisi için ve kiracı ve misafirler ve memnun edecek bir tasarım oluşturmak için uyum içinde olmalıdır gibi düzgün, modern dairede sahipleri böyle bir kültürü tercih edilmektedir odasında uyum yaratmak yardımcı olabilir feng shui iç dekorasyon için duvar kağıdı renklerini seçildi. Bu kültürün çok sadece sevgi evi, şans ve anlayış parçası olduğunu emin olmak için nasıl bir yatak odası, ne olması gerektiğini açıklar içindedir. Doğru duvar kağıdını nasıl seçileceği hakkında, okumaya devam edin.


Biz Provence tarzında yatak odasında duvar kağıdı seçmek

Bazı insanlar sadece güvenli malzemelerin kullanımını gerektirir, çünkü Provence tarzında yatak odası duvar kağıdı sunmak tercih ederim. Bu tarz olarak, tercih sırasıyla duvarların tüm doğal, gölgeler, kumaş ve dekorasyon verilir.

pastel renkli metalik renk varlığı, hem de parlak noktalar olmaması ile karakterize edilen diğer Provence tarzı.

Çoğu zaman, Provence tarzında dekore yatak odasında, sen geometrik desenli duvar kağıdı pokleit gerekirÇoğu zaman, Provence tarzında dekore yatak odasında, sen geometrik desenli duvar kağıdı pokleit gerekir

En iyi seçenek fıstık, pişmiş toprak, bej ve leylak kullanmak olacaktır. Provence için daha az popüler renkleri mavi ve fildişi bulundu dahil. Eğer Provence tarzında bir yatak odası döşemek planlıyorsanız, küçük bir çiçek baskı, bir hücre ya da dokulu sıva veya başka bir deyişle, kendi taklit ile duvar kağıdı seçin tavsiye edilir. 

bir daire için Feng Shui ilgili arka plan: tasarımcı ipuçları

daire için ve ayrı bir oda her biri için duvar kağıdı seçmektir Feng Shui, kurallarının vardır.


Yönetmelikler:

  1. Yatak odası kadın ve erkek arasındaki alev tutku tutuşturan koyu kırmızı rengi, pembe bitmiş olmalıdır. yatak odasında bir kişi tarafından ve münhasıran kalanı için kullanılırsa, duvar rengi yeşil, mavi veya bej olmak zorunda.
  2. kreş olumlu bir hava korumak için sarı ve yeşil renkler seçmek için tercih ve büyük etkiyle olduğunu. Bu, ruh üzerinde olumlu etkisi olduğunu canlandırır ve bebeğin bunu rahatlatır.
  3. Banyo ve tuvalet uygun yeşil ve rahatlama ve huzur sembolü olarak mavi renkler.
  4. tüm ailenin ülkesidir olarak Feng shui göre, toprakla karşılaştırıldığında yaşayan, bu seni daha güçlü yapar, onları bir araya getiren ve ona canlılık verir. Yani yaşam odaya yapamaz yüzden sıcak, parlak ve çekici ve renkler ve rahat mobilyalar kullanılabilirliği hakkında unutma.

Mutfakta Beyaz duvar kağıdı temizlik ve düzeni sembolizeMutfakta Beyaz duvar kağıdı temizlik ve düzeni sembolize

Mutfak metal temsil eder ve bu nedenle bu odada Beyaz renk gibi mevcut olması gerekir. O temiz olarak kabul edilir. siyah dekorasyon mutfak duvar kağıdı için kullanılır, ancak kırmızı kabul edilebilir, ancak asgari miktarı ve aksesuarları, teçhizat ve yemek pişirmek için aksesuar şeklinde odasında çok daha iyi hale olmamalıdır.



Japon tarzı yatak odası için duvar kağıdı: zarafeti ve stili

Şık duvar kağıdı kendi yatak odası bitirme uğraşan herkesi istediği, ancak Japon tarzı yer açmak istiyorsanız, ne, malzeme seçilir?

Japonya'da bu tarzda bitirmek planlıyorsanız hangi gerçek Japon çizimler, dahil bulunmaktadır, duvar kağıdı dikkat etmek değer:

  • hieroglyphs;
  • vinçler;
  • kiraz çiçekleri ve benzeri dalları.

Kötü bir seçenek, bir baston veya ağaç şeklinde arka plana neden olacak boyama, duvar kağıtları, ve mütevazı dekor seçmektir.

Japon tarzı yatak odasında duvar kağıdı seçin

oldukça sık Japon tarzı kullanılan bir yer - Bu bir yatak odası. Kural olarak, özel yatak odaları duvar kağıdı yapıştırılır ve tercihi doğal ışık tonları verilir. Çok sık aksesuar olarak tüm oda dekor içinde aynı renkteki varlığını ve özellikle dikkat etmek mümkündür, ancak farklı renklerde. Örneğin, kırmızı, yeşil, bej, kahverengi, vb

özel dokuma tezgâhlarında veya ellerde yapılan gerçek Japon duvar kağıdı.

Yatak odası, Japon tarzında dekore edilmiş çok güzel ve ilginç görünüyorYatak odası, Japon tarzında dekore edilmiş çok güzel ve ilginç görünüyor

duvarlar için sözde giyim her zaman tam olarak aynı üründen çok sayıda üretimi için makineye banal gelen master elini ayıran ne değildir onları uygulanır. Japon el yapımı duvar kağıdının vurgulamak onlar ve dünya çapında takdir hangi performansta ihmal bir tür olarak kabul edilir.

Feng Shui yatak odasında duvar kağıdı: seçim kuralları

Nispeten mefruşatı yatak odası, önemli bir kural var ve bu kesinlikle çok parlak ve doygun renkler kullanmak yasaktır olduğunu. insanlar enerji ve canlılığı bir destek alabilmeleri yatak odası, dinlendirici ve rahatlatıcı bir atmosfer oluşturulmalıdır. Orada sadece kırmızı duvar kağıdı seçmektir bir istisna vardır, ancak sevginin ateşi alevlendirmek için sadece genç çiftler ilgilidir ve ona dışarı çıkmak izin vermemek. Kırmızı bir resim şeklinde bir takviye olarak ya da hafif bir arka plan üzerinde desen olarak, duvar kağıdı ana renk olabilir ama dikkati çekiyor. Birbirine tutkusu yaşandığı, iki kişi arasında kırmızı duygusallık ilişkiyi teşvik edebilmektedir.


kırmızıya isteksizlik var sahipseniz, o şeftali ya da pembe tonları seçmek mümkündür.

Yatak odasında kırmızı tonlarının varlığı iki kişinin sevgi ve tutkusunu yansıtıyorYatak odasında kırmızı tonlarının varlığı iki kişinin sevgi ve tutkusunu yansıtıyor

Onların etkisi küresel olmayacak, ancak küçük bir kısmı kalır ve ayrıca duvarları terbiye zihin tahriş ve uyku bozukluğu neden olmaz. ilk etapta renkleri seçerken o kalmak için hiç çevreye bilincini etkileyecek gibi, oda nasıl görüneceğini hayal mevcuttur.

Yatak odasında klasik duvar kağıdı ne zaman kullanılır

Klasik duvar kağıdı herhangi bir odada ve özellikle yatak odasında alakalı olacaktır. O bir klasik oldu - bu barış, huzur ve kolaylığı bir sembolüdür. Birçok yüzyıllar değişmeden ve her yeni yaşla birlikte klasik hayatlar, daha popüler ve genç hale gelmektedir. Bu kesinlikle ölümsüz kılan budur. bu sıkıcı ve nötr olduğu için yatak odası klasik tasarım, tek renkli ışık renklerinin kullanılmasını anlamına gelmez.

Şu anda, klasik tarzda bir yatak odası için mükemmel bir seçenek doğa, çiçek ve hayvanları gösterir hangi malzemeyi dikkate alınacaktır.

Klasik tarzı her zaman yatak odası ya da herhangi bir diğer odada önemlidirKlasik tarzı her zaman yatak odası ya da herhangi bir diğer odada önemlidir


Bu akıl, huzur ve mutluluk barış sağlamak için bir yoldur. Bu sezonun Trendy renkler tuğla rengi, beyaz, hem de şeffaf olarak kabul edilir, ancak birçok baskılar büyük çiçek ve kafesi tercih edilir arasında.

Eğer duvarlarda klasik kaplama tercih etmek istiyorsanız, çöp sadece algı olmayan karmaşık desenleri, önlemek için çok daha iyidir, ama aynı zamanda kendi türünün yer aldığı Trafalgar edebilirsiniz. hane duygusal durumu vzbudorazhat renkli çizimler seçmeyin. Klasikleri önemli dayanıklılık ve en önemli zerafeti ve ne tüm Yukarıdaki önerileri kullanılarak elde edilebilir.

Yatak odası için olumlu renkler (video)

Her renk amacına sahiptir ve aksi takdirde yerine sadece rahatsızlık ve hoşnutsuzluk teslim edilecektir rahat bir iç kovucu arka plan oluşturabilir ancak dikkatli değerlendirmeden sonra seçilen unutmamak önemlidir.

feng shui Renk Duvar Kağıdı (Photo)

6-15 8-feng-shui yatak odalı-fikirler-all-yeşil 0218 45 82b52c7a473caa27c940ef4f3cfa7419 138 8458ac245c8575c02153b182002b6d52 1600x900-fantezi-egzotik-mor yatak odalı-iç-tasarım-fikirler 40406-kuchyne 14588169

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map