Biz duvarlar ve tavanlar için odun kullanın

Biz duvarlar ve tavanlar için odun kullanın

12 October 2017Ağaç - demode asla tavan, bitirme için malzemeAğaç - özel bir evde duvar ve tavanlar için seçilen modyKakoy malzemenin söner asla tavan, bitirme için malzeme? Uzmanlar içeride evin bitirme için bir ağaç kullanmak en iyisidir söylüyorlar. Bu malzeme, güçlü ve çevre dostudur. İstenirse, tavan ahşap bile apartmanda olabilir süsleyin. Bunu yapmak için, mutlaka çerçeveyi oluşturmak için. Örneğin, kaplama levhalar özel bir yapıştırıcı ile yapıştırılmış olabilir.


kaplama ahşap tavan panelleri Dekorasyon

tavan bitirme birden çok sürümü vardır. Ancak, kaplamalı panel kullanmak en iyisidir. Onlar güçlü ve dayanıklı. Ayrıca, kaplama paneli, kolayca ve özel yuvası kullanılarak birbirine birleştirilir.

Montaj Teknolojisi panelleri kaplama:

 1. odanın çevresinde marş profili sabitleyin. Ürünü kilitlemek için, dübel kullanın.
 2. başlangıç ​​hattında tavan profili yerleştirin. Bu tavan profili duvarlardan birine göre paralel olmalıdır unutmayın.
 3. Tavan profil tavan askıya alınmasına takın.
 4. sandık üzerine odun parçalarını yerleştirin. kendi sabitleme vidaları için metal kullanılmalıdır.
 5. Obsheyte inşaat panelleri. ürünlerin sabitleme vidaları vasıtasıyla gerçekleştirilir.
 6. ışıklar yükleyin.

Kaplamalı paneller - Tavan kaplamaları bitirme için en başarılı malzeme, özellikle mukavemet ve dayanıklılık çünküKaplamalı paneller - Tavan kaplamaları bitirme için en başarılı malzeme, özellikle mukavemet ve dayanıklılık çünkü

Kaplanmış pano ve çeper arasındaki boşluğu elimine etmek için, dekoratif profiller kullanın. Bu ürün sadece tasarım güzelleştirmek değil, aynı zamanda başlangıç ​​profili gizlemek için yardımcı olmaz.

özel bir evde ahşap tavan ile en iyi çağdaş

Hangi malzeme tavan kaplamalarına en kullanılır? Tabii ki, en iyi bitirme malzemesi klasik lambri olduğunu. Dıştan, ahşap kirişi benzer. ahşap tavan bitirme için ıhlamur veya meşe yapraklarından yapılmış altı tahtalarının kullanmak en iyisidir.


Tavan astar Kurulum sonlandırılıyor çerçeve ile başlar. Bu paslanmaz çelik sandık yapmak en iyisidir. Alternatif olarak, çam panoları kullanabilirsiniz.

Özel bir evde tavan bitirme için malzeme seçimi doğrudan kişisel tercihi, bütçe ve sahibinin arzu sonucuna bağlıÖzel bir evde tavan bitirme için malzeme seçimi doğrudan kişisel tercihi, bütçe ve sahibinin arzu sonucuna bağlı

Kurulumu astar sırasında dikkate nüansları bir dizi çekmek gerekir:

 • Sabitleme yaprak için metal kılavuz vidayı kullanmak gerekir.
 • Eğer kurullarından bir sandık yapılmış, daha sonra bir yalıtım katmanı koydu.
 • Ahşap bir doku ile yanak ile onarılan duvarlar ve tavan arasındaki eklemler.
 • Ağaç sıcaklık değişimlerine bağlı olarak deforme edilebilir tabakalar arasında, küçük bir alan olması gerektiğine dikkat edin.

ahşap çıtalar evinde tavan bitirme

tavan ve duvar Reiki ahşap ve metalden yapılır. Ağaçtan ürünler, çok daha iyi görünüyor gibi ilk seçeneği kullanılması önerilir.Ayrıca, ahşap çıtalar avantajları şunlar olabilir:

 1. Çevre dostu.
 2. Pratiklik. Tavan, raflar direksiyon, özel bakım gerektirmez.
 3. yüksek sıcaklığa direnç.
 4. Yüksek ses yalıtım özellikleri.
 5. Düşük fiyat.

ahşap kaburgalar headliner - tavan bitirme ucuz, pratik ve çevre dostu bir yöntemahşap kaburgalar headliner - tavan bitirme ucuz, pratik ve çevre dostu bir yöntem

ısıtılmamış odalarda kabul edilemez ahşap çıtalar kullanımı unutmayın. Bu ürünler, ısı ve nem değişikliği sırasında deformasyona kolayca uygundurlar.

tavanlarında ahşap kaburgalar nasıl yüklenir:

 • çubukları bölümünde 30x30 çerçevesini takın.
 • Çerçeve askılara takın.
 • ahşap kaburgalar inşa Obsheyte. Kullanım klyaymery sabitlenmesi için.
 • Yükleme tamamlandıktan sonra, zashpaklyuyte boşluk tavan ve duvarlar arasında oluşturulan. Ayrıca ahşap kalıp ve antiseptik solüsyon ve vernik ile kaplı bir tavan ayarlamak için arzu edilir.

kontrplak Ahşap tavan

Kontrplak - genellikle ahşap bir evde veya dairede duvarlar ve tavanlar için kullanılan çevre dostu bir malzeme. Kontrplak bir bunk mükemmel bir alternatif veya ahşap çıtalar olduğunu.

Kontrplak kendi avantajları ranza veya ahşap çıtalar aşağı kalır değilKontrplak kendi avantajları ranza veya ahşap çıtalar aşağı kalır değil

kontrplak artılar:

 1. Yüksek ısı yalıtım özellikleri.
 2. Yüksek dayanımlı. Kontrplak - laminat, ancak yüksek gerilme mukavemetine sahiptir.
 3. Yüksek nem direnci performansı. neme maruz kaldığında Kontrplak, astar aksine, deforme olmayan.
 4. Düşük özgül ağırlık. kontrplak kullanırken alüminyum profillerden yapılmış büyük bir çerçeve yüklemek gerekmez.

Kontrplak yumuşak ağaç veya huş ağacı yapılır. Onlar daha dayanıklı ve güçlü beri huş yapılmış bir levha kullanılması önerilir. Buna ek olarak, huş kontrplak levhalar oldukça iyi görünüyordu.

aşağıdaki sırayla kontrplak levhalar montajı:


 • vidalar vasıtasıyla kütük taban yüzeyine takın.
 • kenarından ve orta ray tam olarak denk şekilde kaplama tabakasına takın.
 • vidalarla Kilit kaplama levha. bitişik elemanları arasında 25-30 santimetre daha fazla olmalıdır.
 • panellerin montajı bittikten sonra, baget yardımıyla yaprak arasındaki boşlukları ortadan kaldırmak için gereklidir.
 • bir silindir kullanırken, tavana, mürekkep bileşimi uygulanır. Eğer su bazlı boyalar kullanmayın unutmayın. Bu dekoratif Yapısal boyaları bitirme için önerilir.

Kontrplak İç tavan (video)

tavan ve duvarları terbiye için, farklı malzemeler kullanabilirsiniz. Her biri bir dizi özellik vardır. Eğer büyük bir çerçeve oluşturmak ve yapı malzemeleri için çok para harcamak istemiyorsanız, en iyi seçim suya dayanıklı kontrplak, stilize ağaçtır. Diğer durumlarda, latalar, kaplamalı panel veya kaburgalar kullanmak daha uygundur. 

duvarlar ve ahşap tavanlar (fotoğraf) Dekorasyon

woodenwallsandceilinginthediningroom201501041233197014- 0e641f22b89cdc1e8bfb0be02cfc1274- 1etazh5-19- 2- 3 8min38-- 12-28-- 0031-- 59- 3416-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − 72 =

map