Biz ahşap merdiven elemanları incelemek: nasıl iyi seçmek

Biz ahşap merdiven elemanları incelemek: nasıl iyi seçmek

12 October 2017ahşap merdiven elemanları sadece dekore değil, aynı zamanda pratik kullanımını taşımazahşap merdiven elemanları sadece dekore değil, aynı zamanda pratik polzuPropitki, kapaklar, topları, yağ ve ayı değil çok daha fazlası - Bu merdiven parçaları listesine dahil edildiği, bunlar çalışması için gerekli, ancak, güvenliğini artırmak yardımcı görünümünü iyileştirmek ve geliştirmek olmadıkları halde merdiven doğal özellikleri. Yangın emprenye olmadan, örneğin, merdiven ateşe maruz kalabilir. Bir süpürgelik ve balonlar, ürünün görünümünü süslemek bitmiş bir görünüm veren yardımcı olur.


ahşap merdivenleri için: Popüler emprenye

Odun gerekli satın sonra montaj ve çalışmasını başlatmak için bir adım daha yapmak. Yıllardır görünümünü tutmaya yardımcı olacaktır özel çözümlerle merdiveni ıslatmak gerekir.

ahşap merdiven doyurulması için gerekli olan ne:

 1. Geciktirici. Olası bir yangın merdiveni karşı koruma Bu ateş çözümleri. Alev geciktiriciler böylece yangının pahasına dert edemez, ağaçların ateşe dayanma özellikleri artar.
 2. Antiseptikler. emdirme ikinci tip ahşap işlemi çürüyen neden mantar ve bakterilere karşı merdiven korur. termitler ve diğer zararlıları canlı önleyici antiseptikler de merdiven korur.
 3. Evrensel çözümleri. zararlılara karşı da merdiven kurtarmak ve görünümünü değiştirir ahşap ve çok yönlü çözümler üretmek için malzemelerin üretimine Bazı şirketler - tonlama etkisi verecektir. Her çözüm tektir ve ayrıntılı özellikleri, etikette açıklamaya bakın.

ahşap merdiven için, emprenye çeşitli kullanabilirsinizahşap merdiven için, emprenye çeşitli kullanabilirsiniz

iyice kurulumdan sonra ulaşmak zor olacaktır yerleri ıslatmak mümkün olacak, böylece: merdiven kurulumdan önce hazırlık aşamasında olmalıdır Emprenye.

ahşap merdiven için Boyama malzemeler: belirlemek için

Boya ve Vernik merdiveni genellikle yapının kurulumdan sonra, son aşamada tedavi edilir.


kurulumdan sonra tırabzan ve dikmeleri bazı yerlerde kullanılamaz hale gelebilir olarak Korkuluk, kendi inşaat daha iyi boya.

Bir boya malzemesini seçimi için ipuçları:

 1. Yükselticilerden ve korkuluk işlenmesinde uygun çözümler emaye ise öbür solüsyon Mart daha iyi bir anlaşma ile taban yüzü. Aksi takdirde onlar da pürüzsüz travmatik durumlara neden olabilir. Buna ek olarak, işleme tabi tutulan sırlı taban yüzü hızla görünüşte bozulabilir - emaye en dayanıklı bir malzeme değildir.
 2. ahşap merdiven evine yerleştirilen, daha sonra nitroselüloz oluşturan olmadan bir alkol bazlı vernik seçin. Bu vernik kuru birkaç kez daha uzundur, ama ev iğrenç kokusu değil. Sen merdivenin açılması özellikleri ve tasarım fikirleri bağlı olarak mat ve parlak versiyonunu hem seçebilirsiniz.
 3. Eğer dış merdiveni ayarlarsanız, o zaman nitroselüloz dayalı daha dirençli çözümler işlemek için daha iyidir. Hoş olmayan koku çabucak temiz hava aşındırmaya, ancak merdiven açık yapılar için son derece gerekli olan, çok daha güçlü olacaktır.
 4. boya seçerken, merdiven resmi uzmanlığı markalara tercih vermek daha iyidir. Bu mürekkeplerin bir bileşim merdiven ek özellikler temin bileşenleri içerir: örneğin, aşınma direnci.

Ağaçtan merdivenleri Boyama malzemeler son aşamaya kullanılmaktadırAğaçtan merdivenleri Boyama malzemeler son aşamaya kullanılmaktadır

Eğer merdiven veya tam tersine herhangi bir öğeyi gizlemek istiyorsanız, o zaman en iyi seçenek renklendirme pigmentler ile karışık olacak, bunu vurgulamaktadır.Ağaçtan merdivenleri için aksesuarlar: seçim kuralları

kendisi yapar veya tahtadan yapılmış bir merdiven sıralar herkes nihai tasarım güzel ve dayanıklı çıktı istiyor. En iyi sonuçlar için, sen, sen, dayanıklı ve güzel merdiven almak gözlemleyerek, bazı kuralları bilmek gerekir.

En önemli kural - ahşap kalitesi. Bunu ihmal etmeyin, sınıf malzemeleri alın. Bu ağaçtan devamsızlık yapan knot, çatlaklar ve diğer kusurlu bileşenlere tavsiye edilir.

Ağaçtan merdivenleri için aksesuarlar kalite ahşaptan yapılmalıdırAğaçtan merdivenleri için aksesuarlar kalite ahşaptan yapılmalıdır

merdiven için bileşenlerin seçimi için kurallar:

 1. Eğer satıcı doğrudan internet üzerinden veya başka değil, malzeme sipariş, hedeflenen taşıma malzemesi kötüleşti değil bundan sonra
 2. Nem seçilen odun% 12'den fazla olmamalıdır. Aksi takdirde, ürün bir kaç ay hizmet etmez.
 3. Tüm parçaları masif ahşap, değil prefabrik elemanların yapılırsa daha iyi olur.

çam yapılmış ahşap merdiven için tüm bileşenleri: Ana avantajları

Çam yılında merdiven için en popüler ırkların listesinde yer almaya devam etmektedir hangi ahşap diğer türleri, teşekkür üzerinde bir çok avantaj vardır.

çam gelen bileşenlerin faydaları:

 1. bütün türlerin, çam - En kolay işlenmesi;
 2. meşe, kül ve kayın: Pine bir maliyetle diğer birçok popüler ırkları geride.
 3. bunu ve yardımcı araçları ile çalışabilir, böylece Çam ahşap, oldukça hafiftir.
 4. dördüncü üç yukarıda tarif edilen avantajlar ve aşağıdaki gibidir: çam kereste geniş bir yelpazede. Parçalar ve çam bileşenleri birçok firma satın alınabilir.

çam odun diğer türleri üzerinde bir çok avantaj vardırçam odun diğer türleri üzerinde bir çok avantaj vardır

Yumuşak ağaç - bu işlem adımında bir artıdır. Bununla birlikte, bu aynı zamanda yüksek aşınma direnci çam tipi bağlantı parçaları farklı olduğu anlamına gelir.

merdiven kendi ahşap fişleri koymak nasıl

Fiş - bunlar istenmeyen kısımlarını maskelemek için yardımcı merdiven dekorasyon öğeleridir. fişler sayesinde örneğin, proses aşamasına eki için gerekli açıklıkları kapatabilirsiniz. Fişler yapıştırıcı kullanılarak bir merdiven ve yürüyen ped üzerine monte edilir.


ahşap fişleri yardımı ile montaj için gerekli delik kapatabilirahşap fişleri yardımı ile montaj için gerekli delik kapatabilir

Eğer ustadan bir merdiven sipariş, o zaman önceden fişler ihtiyacını tartışır.

fişler için en sık kullanılan ahşap türleri - Bu meşe ve çam.

Neden merdiven ve bunların boyutları için ahşap topları

topları onun görünümünü dekorasyon, ahşap korkuluğa monte edilmiştir.

Merdiven için ağaç topları onun görünümünü süslemekMerdiven için ağaç topları onun görünümünü süslemek


toplar yapılmış olduğu ağaç türleri,:

 1. çam;
 2. Melez;
 3. meşesidir;
 4. Kayın ağacı.

Standart boyutlar tahta toplar 80, çapı 100 ve 150 mm. Ama bireysel siparişler sihirbazı zaman her ölçekteki topları olun.

merdiven için kaidesini Chipping: ahşap daha iyi olacak

baza merdiven sonu dekorasyon için kullanılır. Buna ek olarak, bir kaide ve pratik bir amacı yoktur - kir duvarına bitişik merdiven korur.

merdiven tasarımı aşamasında kaidenin Planı varlığı, daha sonra kaide mükemmel merdiven genel tasarımına uygun.

Merdivenler için kaidesini Çapak merdiven sonu dekorasyon için kullanılırMerdivenler için kaidesini Çapak merdiven sonu dekorasyon için kullanılır

3D-modelleme iyi program tasarımı için, o zaman gelecek adımların en gerçekçi tasviri olsun.

Nasıl ahşap merdivenleri yağ seçmek için: birkaç ipucu

Ağaç Yağ - doğal bir kaplama merdiven, ahşap yararlı özelliklerini korumaya yardımcı olur ve ürünün dayanıklılığını arttırır.

Buna ek olarak, petrol, doğal merdiven diğer kaplamalar üzerinde birçok avantajı vardır. Örneğin, daha önce ağda.

Yağ mükemmel aşırı nemin ahşap merdiven korurYağ mükemmel aşırı nemin ahşap merdiven korur

Kaplama merdiven balmumu avantajları yağ:

 1. aşırı nem odun tercih edilen koruyucu;
 2. böcek ve termitler karşı korur;
 3. Bu ahşabın doğal özelliklerini güçlendirir.

ahşap merdiven elemanları (video) nasıl seçilir

Eğer parladı ve muhteşem görünüyordu yani, ürünün yüksek maliyeti etkisini elde etmek istiyorsanız, merdiven yağı ve balmumu ile kaplanmış olmalıdır.

ahşap merdivenleri elementlerin çeşitli (resim detay)

03 0-061 4 9Image19 095f08bf695dc05ce8aa59e46294a2f0e9a0fc 71 62532big 1237164lestnicy-Derevyannye-izgotovlenie 102065026 1269971311ograjdenialesnicder006

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 + = 90

map