Bir yatak odası-salon: 6 modern tasarım fikirleri ve fotoğrafları 2017

Bir yatak odası-salon: 6 modern tasarım fikirleri ve fotoğrafları 2017

12 October 2017modern tasarım organik olarak yatak odası ve oturma odası birleştirmek için bir fırsat sağlayacaktırmodern tasarım yıldan yıla değişir organik olarak iç yatak odası ve gostinuyuModnye eğilimleri birleştirmek için bir fırsat sağlayacaktır. önemli bir değişim geçirmekte - Bazı dekoratif unsurlar bazı değişmeden kalır. iç son moda trendleri takip etmek amacıyla, ihtiyaç faaliyetleri dikkatle doğrudan stil oluşumunu etkileyen mesleki tasarımcılar, izlemek. 2017 bir yatak odası-salon resim, modern fikirler farklı tasarım teknikleri kullanılarak, cesur ve yenilikçi fikirlerini hayata sağlayacak tasarlayın.


Provence tarzında yatak odası, oturma odası

Provence tarzı 2017 yılında popülerliğinin zirvesinde olmaya devam ediyor. Bir il tarzı denir. adı Fransa'nın güney bölgenin adından gelir. Onun olağanüstü doğa için popüler. Provence doğaya kırsal, konfor ve yakınlık ile ilişkili.

Provence tarzı artık büyük popülerlik kazanmaktadırProvence tarzı artık büyük popülerlik kazanmaktadır

iç bu tarz yaygın olduğu ve ülke evlerin tasarımı için sadece popüler hale geldi, fakat dairelerin büyük şehirlerde olduğunu Bu dikkat çekicidir.

rustik tarzda dekore yatak odası ve oturma odası, romantizm, rahatlık ve konfor ile doldurulacaktır.

Provence stili yatak odası ve oturma odası bulunmaktadır:


 • dekoratif kullanım için özel olarak iç yaşları. Duvarlar onlara kaba ve sıvalı yüzey bırakarak kaba bir tarzda şekillenmektedir.
 • Duvarlar düzensiz sıvalı edilebilir, bunlar dekoratif çatlaklar ve pürüzleri izin verilir.
 • Paul döşeme, doğal taş, dekoratif çini süslemeleri. muşamba ve halı kullanılamaz zemin dekorasyon için - bu tarz uymayan.
 • tekstil odası Dekorasyon. Pencere jaluzi perdelik olmadan basit süsleyin. masa örtüleri ile kaplı masalar, elleriyle işlemeli veya manuel çalışmasını taklit.
 • İç pastel renklerle hazırlamak.

Provence tarzı konfor, rahatlık ve sade tarzı ile ilişkilidir. antika mobilya, örgü kilimler, el yapımı takı: Ancak, kendine özgü özellikleri olan dekoratif elementler ile doyurulur.

İskandinav tarzı, oturma odası, yatak odası: Nasıl doğru yapmak

İskandinav tarzı kolaylığı ve konfor ile etkileyicidir. O lüks dekora sahip dolu değil, onun avantajı basitliği yatıyor.

İskandinav tarzı popülerlik kazanmaktadır. Ancak doğru dürüst tasarım özellikleri ve kendine özgü özelliklerini bilmek önemlidir.

İskandinav tarzı tadı ile sadeliği isteyenler için uygundurİskandinav tarzı tadı ile sadeliği isteyenler için uygundurOdanın tasarımı önemli olduğunda renk paleti seçimi ve iç malzeme seçimi özel dikkat etmek.

İskandinav tarzı Özellikleri:

 • beyaz, bej, açık gri, açık mavi, açık yeşil, açık kahverengi: pastel renklerin kullanımı.
 • ahşap, metal, taş, seramik, cam, pamuk, keten, kürk, deri: Sadece doğal malzemeler kullanarak.
 • Basit ve pratik mobilya kullanma. Mobilya genellikle ahşap bir ışık türü yapılır. O değil çok yer almaya, kompakt olmalıdır.
 • büyük pencereler kullanılması. Bu tarz doğal aydınlatma ve ışık dolu odalar değerlidir. Işığı kullanarak kayıt penceresinin şeffaf doku türleri için.
 • dekorasyonda kısıtlama ile karakterize İskandinav tarzı için.

Odanın Doğru tasarım kolaylığı ve konfor ortamı yaratır. çiçekli hasır sepetler ve vazolar - Duvarlar genellikle aile fotoğrafları, resim ve aynalar, raflar ile dekore edilmiştir.

Olağandışı ve basit yatak odası-salon: Loft

Loft tarzı 2017 yılında popülerliğini kaybetmez. Bu tarz sınırsız uzay tasarımında özgürlük demek.

oda tasarımı uzayda birkaç stilleri birleştiren bir çatı katı tarzında dekore edilmiştir.

fantezi fikir ve doğal çatı katı tarzında Sınırsız uçuşfantezi fikir ve doğal çatı katı tarzında Sınırsız uçuş

Bu tuğla, beton merdivenler, boru ve bariz moda aletleri, metal elementler ve tasarım aynalar duvar olabilir.

Stil Özellikleri:


 • bölümleri yokluğu, açık plan düzeni. birincil ayırma alanı gibi imar kullanılması.
 • tasarım dekor endüstriyel öğeleri kullanır.
 • Bir özellik eski ve yeni tarzı bir kombinasyonudur.
 • Mobilya doğrudan amaçla kullanılmaz sadece, aynı zamanda imar binanın işlevini yerine getirir.
 • dekor poster, grafiti, soyut resimler çeşitli kullanın.

Stil doğasında basitlik, dekor eksikliği. Tüm öğeler kesinlikle işlevsel olmalıdır.

Minimalist tarzda Trendy yatak odası-salon

Minimalizm - oldukça tartışmalı ve karmaşık bir tarz. odada sade, rahat bir atmosfer olmalı bu tarzda dekore edilmiştir. uzay basit ve doğru olarak düzenlenmelidir.

Minimalizm - En konfor ve rahatlığı takdir edenler için bir stilMinimalizm - En konfor ve rahatlığı takdir edenler için bir stil

oda, minimalist tasarım şansa bırakılmaz etti. Bu nedenle, işler depolama sistemi hafiflik bir atmosfer yaratarak, yer açmak için izin verir.

Minimalist tarzda dekore bir model odası, Japon tarzı oda çağırabilir. Japon tarzı değil, aynı zamanda, etnik, klasik kentsel yalnızca mümkün değil iken oda dekore edin. Önemli olan - Doğru aksan.


minimalist tarzda Özellikleri:

 • Kompakt, basit ve çok fonksiyonlu mobilyaların kullanılması.
 • dekoratif unsurlar dikkatli kullanımı. Duvarlarda birkaç resim veya fotoğraf, heykeller veya çiçek saksıları asgari bir miktarı ile dekore raflar asın.
 • tekstil dikkatli kullanılması. Pencerenin için süslemeler güneşlikler veya panjurları uygun.

Uzayın bu tarz özgür bırakılır sayesinde, mobilya ve gereksiz şeylerden hiçbir dağınıklığı yoktur, rasyonel düzenlenmiştir.

Modern tasarım oturma odası: ne aramak için

ruh için bir stil seçmek için, her birinin özelliklerine aşina olmaları gerekmektedir. Bir stil seçtikten sonra Odaya, büyüklüğü, aydınlatma düzeyinin alanı keşfetmek için önemlidir.

Modern tasarım yatak odası-salon her tat çözümleri için bol sağlarModern tasarım yatak odası-salon her tat çözümleri için bol sağlar

stil bağımsız seçim oldukça zor olabilir. En iyi çözüm oda tasarımında yardımcı olabilir profesyonel tasarımcılar yardım talep etmektir.

Düzgün uyuyan bir yaşam ve yapmak için, uyması gereken, hangi tarzda ana eğilimlerini tespit etmek önemlidir.

Ben herhangi bir tarzda zaman iç için ne görünmelidir:

 • Mobilya;
 • aydınlatma;
 • duvarlar ve zemin yapma;
 • Dekor;
 • Tekstil.
 • İmar alanı.

Moda trendleri bu yıl oda türüne en uygun olan bir tarzda oturma odası ya da yatak odası, hem de kişisel zevkleri ev sahibine düzenlemek izin verir.

Bir odada yatak odası ve oturma odası (video)

Odanın tasarımında Modern eğilimleri stilleri geniş bir yelpazede bir oda satın almak için izin verir. Modern stilleri popülaritesinin zirvesinde olmaya devam etmektedir. Bunlar şunlardır - Provence, minimalizm, çatı, İskandinav tarzı. mobilya, aydınlatma, tekstil, dekor, iç öğelerin kullanımı: Düzgün bu stilleri herhangi odayı düzenlemek için, her stil özelliklerine dikkat etmek önemlidir.

Bir yatak odası-oturma odası (fotoğraf) tasarlayın

neatlivingroom201501041435373587 10 26-oturma-odası-o-koymak-a-özgün-spin-on-ne modern araçlarla-3 33-14 221 307955f154ff6e4081f67b7de4d524291c24bfe7 529273f6242bc 823229972578593517bcb5740618864 6114312142767712926 anypicsru-22794

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 + = 84

map