Bir yatak odası için bir yatak seçmek için hangi: yorumlar ve ipuçları

Bir yatak odası için bir yatak seçmek için hangi: yorumlar ve ipuçları

12 October 2017yatakta satın alınan dairelerin sahiplerinin çoğu, ikincilik talep kanepeler tarafından işgal ediliryatakta satın alınan dairelerin sahiplerinin çoğu, ikincilik kanepeler yatak talep seçimi tarafından işgal edilir - bir anlamda neredeyse yakın bir arkadaşının seçimdir. Bu anlaşılabilir bir durumdur: yatakta, sağlıklı bir uykunun olarak yaşamın üçüncü ve böyle bir şeye harcamak, ve tersi, uykusuzluk yakından bağlantılıdır. Eğer tabii ki, hala yatak odası, konvertibl kanepe veya yatak seçmek ne bir seçim varsa, bir yatak seçin.


yatak türleri: En popüler seçenekler

Bir gelen iştah açıcı çeşitli ve tüm bunlar almak istiyorum neyi belirlenen birinciden. dekor ve mobilya, söz değil tabanını - her detayını izlemek. daha ayrıntılı olarak - Yatak, birkaç çeşit hangi gelir.

yuvarlak

Bu mobilya tasarımında ifade eder ve bu da popülerliği nedeniyle. Şekli ve büyük boy iyi bir uyku teşvik. Hi-tech veya art deco modern kavramının bir parçası olarak bu yatağı ekledi. Eğer yeterince büyük bir yatak odası, geniş yuvarlak yatak varsa ve fantezi olabilir.

dövme

Zarif, Art Nouveau tarzında, rafine. Bu tür uygun yatak sadece romantik yatak odası için değil - iç stilleri çeşitli kurucu bir unsuru olarak iyi değerlendirmeleri toplar.

deri

lüks ve pahalı, elbette, görünüyor. Ama iç onun maç olmak zorunda. Eh, güzellik basitçe nemli bir bezle silinebilir yaz aylarında da oldukça hijyenik mobilya, ve toz hariç bitecek. ceket pet gibi.


Deri yatak - büyük yatak odası mobilyaları. Çok pratik ve işlevseldirDeri yatak - büyük yatak odası mobilyaları. Çok pratik ve işlevseldir

Bed-transformatör

Ve bu küçük bir yatak odası için iyi bir seçenektir. O yatak, komodin veya kitaplık dönüşebilir. Çocuklu aileler için iyi bir seçenek, bir menteşeli veya yerleşik yataklı bir yatak odası.

Bed-podyum

Güzel, şık, ancak yalnızca geniş bir yatak odası uyacaktır. merdiven ile Bu yatak ve çekmeceli bir yatak ve şimdi yatay gardırop bile popüler bir yatak. Podyumlar sistem deposu olarak çok uygun.Kısacası, seçim büyüktür. Ve tabii ki, değer kümesi veya yatak odasında bir mobilya kümesi hakkında söz. Bu pratik ve güzel, ve ayrı ayrı seçilen hepsinden daha ucuzdur.

Bir yatak odası başına bir yatak nasıl seçilir

boyutunu tahmin etmek, elbette, ve taban ve arkalık ve çerçeve ve - Yatağın tüm bileşenlerini değerlendirmek gerekir.

Bir yatak seçerken, yatak odası büyüklüğünde ve iç dayanmalıdırBir yatak seçerken, yatak odası büyüklüğünde ve iç dayanmalıdır

farklı malzemelerden yapılmış Yatak çerçevesi:

  • tek parça dizisi;
  • metal;
  • rattan;
  • sunta;
  • MDF.

Tabii ki, onun yaşam destek yapısının kalitesine bağlıdır. arzu olduğundan, elbette, katı veya metal yatak almak için. Yataklar Rattan aynı zamanda uzun süre dayanırlar. Bunlar kullanım ikinci haftasında eziyet olmayacak ve bunların hizmetin zaman memnun edecek memnun.

yatak odası için rahat yataklar: çok tabanına bağlıdır

yatağın mukavemeti, doğrudan çerçeveye yerleştirilir köprü sayısını etkiler. Onlar yatak için bir destek bulunmaktadır. Böyle köprülerin standart çift kişilik yatak sayısı 30'a eşit olacaktır üzerinde, iyi, tek için, bu 15 yatak olacak.

ağ-yapı arasında bir mesafe ağ-genişliğinden daha büyük olması. Mantık basittir - daha köprüler, daha güvenilir yatak.

Tek parça katı metal veya rattan - bunlar bir yatak seçerken ilk görünmelidir malzemelerdirTek parça katı metal veya rattan - bunlar bir yatak seçerken ilk görünmelidir malzemelerdir

Metal çubuklar ve fileler ahşap köprü daha iyi değildir. Zamanla, ızgara ve kafes mutlaka eğmek ve çok hızlı bir şekilde gerçekleşecek. Eh uyumaya, tabii ki, uygunsuz yatakta kemerli.


mekanizması kaldırma yataklar çok avantajı vardır, ama nefes alabilen yatak sistemi burada maalesef çalışmıyor.

Bir yatak odası için yatağın boyutları: En iyi seçim

Bazı ergonomik standartları takip edersen, seçim daha kolay olacaktır. Onlar çift kişilik yatak odası ebadına sığacak şekilde sahip olduğu gerçeğini içerir ve bu sizin için çok uygun.

. Çift kişilik yataklar için standart genişlik - 160 ve 180 cm, ancak 2 m Tek seçenek genişliğinde bir yatak tercih edebilirsiniz 2 kat daha küçük, ancak kamyon tek yatak da olduğu göz önüne alındığında gerektiğini 120-140 cm boyutları oldukça sıktır .

Küçük bir odada standart boyutlarda yatak koymak en iyisidirKüçük bir odada standart boyutlarda yatak koymak en iyisidir


Yatakta açısı varsa, boyut değişebilir. Bu yatak koymak için değil tavsiye edilir duvara çok yakın, duvar ve yatak arasında boşluk en az 70 cm olmalıdır, böylece onu kolayca doldurabilirsiniz.

Yumuşak yatak odası: güçlü ve zayıf yanları

üreticilerin Değerlendirme daima objektif değil, nerede bilgilendirici her villa yataklarının özellikleri:

  • Deri yatak. en rahat, zarif bir görünüm, çok basit bakım gerektirir. Bir aile küçük çocuğu var Ama eğer onlar yataklarını bir saat çizik olmadığından emin olmak gerekir. Evet ve evcil hayvanlardan da sürprizler beklememelisiniz.
  • döşemeli yatak başlığı ile Yatak "kadife altında." Ucuz modeller hızla bozulmaya ve birkaç yıl içinde dış ihtişamı solma olabilir. bu konuda eksik etmeyin.
  • Pamuk ve keten yatak başlığı döşemeli yatak doğal ve ekolojik ilginç resim ve süs eşyaları ile sunulabilir, bu şık ve rahat.
  • patina ve boyalı eliyle, - değerli malzemeler, (bunların bir taklit daha sık) - gümüş ve altın ile dekore edilmiş bir yumuşak yatak için nadir seçenek, ama bu tür unsurlar varsa, yatakta sadece yeterince geniş yatak odasında uygun olacaktır.

bir yatak seçerken dikkatli yapılmış olduğu malzemenin her tür olumlu ve olumsuz yanlarını incelemek ne zamanbir yatak seçerken dikkatli yapılmış olduğu malzemenin her tür olumlu ve olumsuz yanlarını incelemek ne zaman

Bir şeye yolu arıyorsanız, o zaman masaj fonksiyonlu bir yatak gerekir.

Elektrik motoru ve yatak odası için bir masaj ile Yatak: o

Böyle bir mekanizmanın çalışma prensibi bu kadar karmaşık değildir. Biz çekyat bahsedecek olursak, işte bu iyi çalışıyor. Ön duvar ileri doğru itilir, ve birinci yatak elemanına çeker. 2. Aynı eleman, bir birinci konumda duran ve çok geniş bir düz alan sağlar.

Eğer elektrik tahrikli bir yatak satın almış, o zaman nem sızıntı yapmaz özenEğer elektrik tahrikli bir yatak satın almış, o zaman nem sızıntı yapmaz özen

Ama bu elektrik cihazı ve bu nedenle güvenliği hakkında unutmamalıyız. herhangi bir hareketli parça dokunmayın, bu tasarım için herhangi bir engel oluşturmak mümkün değildir, iyi, tabii ki, aynı zamanda su ile şaka yapma.

Elektronik mekanik aksamlar bu yataklar genellikle yaşlı, yatalak hastalar için satın alınan, dışarıdan görünmez, sessizce çalışır. Bunlar insanlar çok yararlıdır ve aynı basınç yaraları karşı korumak için mümkün olacaktır vardır.

Elektrik (video) ile Yatak

Bir yatak seçerken, kalite ve görünüm, hem de üreticinin itibar rehberlik. Tüm parametreler yakınsamış Sadece zaman, onun cüzdan için tırmanma değer.

İyi bir seçim!

Hangi yatak odası için bir yatak seçmek için (fotoğraf)

O563c48d84c2f3- marko- 3-- 028ffce86ccf3c40e082d1ad7bde6d291- 72f5a1bdc04061cfa9a3b4c88d946485- 341- 1440interer02- 7001intenl- 25373cd188f3e24609a7ecee966961d8- 28901-modern masa tasarımı-resimler-yeni model-dekor-ve-ideas1440x900-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 + = 46

map