Bir uzman ile istişare: İlk asma tavan veya duvar kağıdı tutkalı yapmak

Bir uzman ile istişare: İlk asma tavan veya duvar kağıdı tutkalı yapmak

12 October 2017Çalışma planı bitirme tesislerin kalitesini artırmak ve süreçlerin sırasını belirlemek için yapmak gerekirBir iş planı geliştirmek ve teknolojik protsessovPri yürütme sırasını bir çok soru onarmak belirlemek için gerekli imkanları bitirme kalitesini iyileştirmek. Örneğin, birinci asma tavan veya duvar kağıdı tutkalı nedir? Nasıl onarmak ve oda sıcaklık ve konfor getirmek için en iyi çözümü seçmek için? Teknolojik yönlerini hesabı ve ne sıklıkta gelecekte biz duvarlarını süsleyen yürütülecek planı almak önemlidir.


Ne ilk başta asma tavan veya duvar kağıdı tutkalı yapar: ustalar öneriler

onarıma başlamadan önce, deneyimli profesyoneller ev onarım özellikle ihtiyacının farkında olması gerekir. Onarım sırasında birinci monte yüzeye hasar olasılığının çok yüksek olduğu belirtilmelidir.

Duvarların yüksek kaliteli bitirmek üretmek için izin iki seçenek vardır.

Duvar bitirir

 • Sahipleri seyrek duvar kağıdını değiştirmek planlıyorsanız, sen yapıştırmak duvar kağıdı yapan gerekli baget kadar katılabilirsiniz. duvar süsü tamamlandığında, sen tuval çekin gerekir. Çok yüksek kalitede Ustalar yapıştırma yapılmış ve silindir bıçakların hiçbir deformasyon olacak şekilde, tavan ayarlayın.
 • duvar kağıdı sık değiştirilmesi planlanan edilirse, gergi tavan montajı özen ve yüzey geriliminin alt kenarını tutkal asmak için gereklidir.

Duvar kağıdı üretmelidir tavan yapışkan leke şekilde değil Montajdan önce, sistemin germeDuvar kağıdı üretmelidir tavan yapışkan leke şekilde değil Montajdan önce, sistemin germe

Yeni onarım ve gerilme yapılarını bozmak iken kolayca materyali kaldırır.


asma tavan ve duvar kağıdı onarımı için çalışma prensibi

genellikle önceden belirlenmiş bir kaplama ya da kirlenme doku kumaşı maruz mevcut germe tavan wallpapered duvarları terbiye sırasında bozulabilir. Daha sonra streç tavan yüklemesi ilk duvar kağıdı ile duvarları yapıştırarak ve: Bu nedenle, bu önlemek için, birçok sahipleri ilkesine işleri yürütmek.

Ama tavan bitirme sırasında gerekli onarımlar bazı tatsız anlar dikkate almak yaparken bu, hazırlanmalıdır.

Özellikler dekorasyon: 1. Nedeniyle duvar kağıdı üzerindeki sayı sonrasında delikler açmadan bir Baget kurmak mümkün değildir gerçeğine toz artırılmış oluşumu yoktur. Nedenle koruyucu film üzerinde mevcut olan bir web rulo kullanmak daha iyidir.
 2. Odaya PVC kalitatif montajı için sıcaklığı (60 ° C) daha fazla olmalıdır. Eğer asma tavan yüklemeden önce Dolayısıyla, tamamen kuru duvarlar kapsayacak şekilde önemlidir. kleyut duvar kağıdı sonra 4-6 gün onarım çalışmaları başlamalıdır.
 3. Birçok sahipleri dezavantajları Eğer duvar kağıdı-sopa yeniden gerektiğinde ortaya zorlukları içermektedir.

maskeleme bandı kullanarak çalışır obojnyh Yapıştırma şeritlermaskeleme bandı kullanarak çalışır obojnyh Yapıştırma şeritler

Ancak, duvar kağıdı kırpma prosedür, tam tersine, doğru yaklaşım oldukça basittir ve çok zaman almayacaktır.

duvar kağıdına gergi tavan Özellikleri montajı

Birçok sahipleri duvar kağıdı ile duvarları süslemek için tavan kurulumunu tercih ederim. Böyle onarım çalışmaları seçerken öncesi doğru yüzey hazırlığı özen önemlidir. Hiçbir durumda, çünkü çalışma sonucunda sıklıkta sonradan gizlenemez hoş olmayan kusurları var, dengesiz bir duvar baskılar üzerine yüklenemez.

Eğer asma tavan yüklemek için duvar kağıdı iletmek için karar verirseniz, böyle bir kararın esasına yanı sıra bazı dezavantajları dikkat edilmelidir.

Avantajları ve dezavantajları

 • Sen termal etkileri nedeniyle emniyet kapağı duvarları dert olamaz.
 • bir süre sonra duvar kağıdının değiştirilmesi ile hayır problem.

Ama asma tavan ve bazı dezavantajları vardır. gerginlik kaplama halicilik ihtiyacını oluşturan İnsanlar bu malzeme zamanla kirlenme eğilimi aslında hazır ve yanlış kullanıldığında hasar görmüş.

Bu nedenle, süspansiyon Kumaş bakım yeterince yüksek bir fiyat kurulumu için alınması gereken bir uzman bir teknisyen tarafından gerçekleştirilmiştir.

tatsız Sonuç bazen bu amaçla becerileri için herhangi bir tarih vardır, özellikle nedeniyle duvar kırpılması için gözlenmektedir. Bu nedenle, kaplama süspansiyonu veya teybe zarar görmesini önlemek için, önce gerekli çalışma koşulları uyma dikkat etmelisiniz.

Nasıl duvar kağıdı üzerine streç tavan yüklemesidir

Eğer asma tavan yüklemeye başlamadan önce, gerekli çalışmaları yürütmek amacıyla özen önemlidir. İlk başta, duvar hazırlamak, daha sonra Baget ekli ve ardından gerçekleştirilir yapıştırma duvar kağıdı ve tavan montajı dönüş geliyor.


germe tavan montajı için kullanılan sentetik malzeme kapsayan dayanıklı, özel bir bakım belirli bir biçimde boşaltılmaktadır gerektirirgerme tavan montajı için kullanılan sentetik malzeme kapsayan dayanıklı, özel bir bakım belirli bir biçimde boşaltılmaktadır gerektirir

Geleneksel teknoloji için sekansı ile karakterize edilir:

 1. Başından anda uygun yüzey hazırlığının dikkatli olmalıdır. Bu gerekli olan Baget ve duvar boşluk arasında meydana gelebilirler.
 2. Tasarım kurulduktan sonra, örtü pokleit edebilir ve gerektiğinde onu boyamak için.
 3. Sadece asma tavan takmak için bu dönemden sonra, duvar tamamen kuruyana kadar bekleyin (6 gün bekleyin) gereklidir.

malzeme seçimi arada, böyle bir çerçeve bir streç tavan güvenliği endişesi insanlar için en iyi seçenektir, çünkü daha pahalı tercih, ancak kalite kumaş materyal elde gereklidir.

gergi tavan ile nasıl yeniden sopa duvar kağıdı: ipuçları ustaları

Eğer duvar kağıdını değiştirmek için yakın gelecekte planlıyorsanız öncelikle ihtiyaç vardır asma tavan yüklemek ister - Genellikle sahipleri periyodik ilgilenen odasında iç güncelleştirmek için tercih? Duvarlar bir sorun olmazlar bitirmek için, önceden ayarlanmış gerginlik kaplama en iyi çözüm olacaktır olduğunu.


sizin tedavi antifungal astar montaj öncesi tesislerinde kalıp yüzeyinin duvarlarının yıkımı önlemek içinsizin tedavi antifungal astar montaj öncesi tesislerinde kalıp yüzeyinin duvarlarının yıkımı önlemek için

Yeniden yapıştırma veya duvar kağıdı ile duvarların boyama geçmeden önce, eski kaplamaların kurtulmak için emin olun. Nedenle bu süreç gelecekte oluşacak nasıl öngörülmesi tavsiye edilir.

İnsanlar duvarları sarma harcamadan önce tavan yüklemeyi tercih, kolayca herhangi bir yeniden kaplamaya yerini alabilir. Işin emri uygun bakmak gereklidir.

Tavan duvar kağıdı yapıştırdıktan sonra sabit olsaydı Ama nasıl duvarlar, süslemek için?

Yetenekli ustalar tavsiye:

 1. Ağ-ve tavan birleşme bağlı özel ekleme, kaldırmak ve daha sonra, eski kağıdı kaldırmak için gereklidir.
 2. Yeni bir web malzeme ile çalışmaya başlamadan önce tavanın çevresi üzerinde maskeleme bandı takmak için tavsiye edilir.
 3. spatula tuval alt kenarı boyunca kesilmelidir ile duvar kağıdı fazla kısmını kenarları.
 4. duvarların tamamlanmasından sonra, sokma yerine konur.

Bu arada, duvar kağıdı-tutkal yeniden sahipleri, antifungal ajanların duvarlarını astar hakkında unutma.

tavanlar yakın Sırları çıkartmalar duvar kağıdı (video)

Onların davranış sipariş hakkında bir soru var duvarlarını süsleyen sırasında pek çok - ilk duvar veya asma tavan yapıştırma mı? bir tavan duvar kağıdı güven bir sorun değildir olduğunda, bu seçeneği belirleyebilirsiniz. Ancak bazı basit bir çözüm seçmek - ilk olarak geçen sırayla tavan ve duvar kağıdı tutkalı kurulumunu gerçekleştirdi. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 16 =

map