Bir üzere bir koridor asma kendini yüklemek

Bir üzere bir koridor asma kendini yüklemek

12 October 2017Oturma odasında asma diğer ev eşyalar ile birlikte uyum içerisinde bakacağızoturma odası asma olarak Kruşçev-dairelerde iç ortak unsuru olduğunu intereraAntresoli diğer öğeleri ile birlikte uyum içerisinde bakacağız. Buna rağmen, onların eski popülerliğini kaybetmedi ve sadece zamanla modernize edilmiş. Bu nedenle, artık fuaye odası sadece pratik değil, aynı zamanda zarif bir gardırop, bir asma olduğunu dekore edebilirsiniz.


Türleri asma koridor

Eğer kabine sığmayan bir çok şey varsa, kendi elleri yapmak özel master veya asma satın alınabilir. İçinde örneğin, yaz sezonunda kışlık ayakkabı koyabilirsiniz. Bilmen bir asma ihtiyacını oluşturmaya başlamadan önce Ancak, onların görüşlerini şeylerdir.

asma türlerinden biri - çift taraflıasma türlerinden biri - çift taraflı

Asma Şekilleri:

 1. tek taraflı;
 2. İkili;
 3. açmak;
 4. kapalı;
 5. Köşe.

Bunlar gelecekteki asma görünümünü seçmek için yardımcı olacaktır beş ana kriterdir.


Ayrıca koridor ve kişisel ihtiyaçlara büyüklüğüne göre, asma boyutunu düşünün.

Arka tahta - asma tek taraflı bakış kimin kapılar sadece bir tarafında bulunur, diğer yandan edilir bir model içermektedir. İki yönlü ya da arka arkaya sırasıyla bir yönetim kurulu var ve bunun her iki taraf kapılardır etmez.

Ayrıca, açık ve kapalı tip asma vardır. Kapalı modeller - bir kapı var ve ortalamayı açmak olanlar genellikle tavana yakın bir raf olduğunu. Artı son o şeylerin dışarı almak daha kolaydır, ama insanların çoğu onların kapıları asma kapatmak için tercih ediyorum. Bu arada, asma en popüler modellerinden biri Alla-5, klasik tarzda tasarlanmıştır ve herhangi içine sığacak kabul edilir.

Asma köşe biraz daha pahalı standı, ancak tasarım standart bir model kurmak için izin vermez, bu daireler, ayarlanır. Alternatif olarak, köşe asma ayrıca oda ya da tam tersi onurunu vurgulayan, tasarım unsuru olabilir, herhangi bir şeyin yardımıyla dekore edebilirsiniz. Örneğin, havalandırma sistemi.salonda Asma tavanı olan Dolaplar: nasıl seçilir

bir çatı ayrılır sunulan beş kritere yanı sıra, onların modeli ayrıca iki kategoriye ayrılabilir.

Asma kat şunlardır:

 1. sabit;
 2. Mobilya.

Mobilya asma ayakkabı saklamak için uygun bir yerdirMobilya asma ayakkabı saklamak için uygun bir yerdir

 Sabit modelleri tavana raflar, şeyler ilave edildiği için vardır. Ama mobilya asma dolaplar tepesinde bulunan. Kabinin modeline bağlı olarak, aynı zamanda köşeli ve dikdörtgen ayrılır.

asma olarak - üst raf dolapları da sıklıkla kışlık ayakkabı, ev eşyaları, kitaplar, vb konur Buna ek olarak, kabinenin tasarımına bağlı, asma eski ahşap, mermer, taş veya klasik tarzda stilize olabilir.

Ayrıca asma kat dolaplar bir veya iki raflı gelir ve onların cephe oyma desenli veya ayna ile süslenmiş olabilir unutmayın.

Nasıl elleriyle koridorda bir asma kat yapmak: talimatlar

Eğer talimatları uygularsanız Ayaklı model asma ve kolay, kendiniz yapmak.

Kendine bir asma kat nasıl yapılır:


 1. Gelecekteki asma boyutunu hesaplayın ve gerekli tüm malzemeyi satın;
 2. hesaplamalar temelinde, gelecekteki asma detaylı bir çizim yapan;
 3. Çizimde ardından, malzeme üzerinde işaretleri yapmak ve bir yapboz veya konveyörler kullanılarak kesme başlayın.
 4. kendinden diş açan çivi yardımıyla tüm ürünleri bağlayın. Kapı enfes bitirmek, yapışkan bant, vernik ve diğerlerini açıları üzerine İsteğe bağlı asma desenli girintileri süsleyin.

kolay Asma kendi ellerini yapmakkolay Asma kendi ellerini yapmak

Bundan sonra, yükleme ve tavana yakın asma sabitlemek için sadece kalır. Bu ahşap kirişler veya metal profiller yardımıyla yapılabilir.

Eğer kapalı tipte bir model yapmak planlıyorsanız çatı kapı, ya menteşeli veya sürgülü edilebileceğini unutmayın. seçim kişisel tercihleri ​​yanı sıra odanın özelliklerine dayanmaktadır.

Bir asma salonda Dolap: Özellikler

Modern iç tasarımında bir diğer popüler elemanı bir asma bir dolap var. dolaba standart dolapları aksine odasında daha fazla yer tasarrufu sağlar olmasıdır. Küçük koridorlar, daha modern piyasanın sunduğu ve açısal seçenekleri gardırop sahipleri için iyi bir avantaj olacaktır. Onlar biraz daha pahalıdır, ama daha yer kazanmak için yardımcı olacaktır.

asma alanı kazandırır Gardropasma alanı kazandırır Gardrop


Ayrıca, standart modelin giderek irtifa kaybediyoruz ederken, iç piyasada dolap yaymak için bir eğilim vardır. Bu nedenle, bir asma bir gardırop seçerek, bu alan en az gerektirir ve yakında moda olacak pratik bir mobilya, olsun. Günümüz pazarında geniş bir yelpazede hatta koridorun en sıradışı tasarımı altında modelini seçmesine olanak verir.

Bu arada, aynı zamanda kendi kendini gardırop yapabilirsiniz. Tabii ki, onların yeteneklerine güvenen, ve marangozluk ve montaj işlerinde en azından bazı deneyime varsa. Bu durumda, bir kabine yapısını, kendisine asma kat tasarım ve zevkinize göre tasarım yapmak mümkün olacak.

elleriyle Asma (video)

Alış veya kendi asma tasarımı, ekstra şeyler katlanabilir iç, pratik bir unsuru olsun. Buna ek olarak, iyi yapılmış asma kat da salon odası avantajlarını vurgulamak veya onun kusurlarını gizler. Kendi elleriyle bir çatı yapma tasarruf yardımcı olur.

koridor asma tasarımı (iç fotoğraf)

15 29 10 8 24 3 16 22 17 27

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

map