bir tasarımın Bakış: kumaş tavan

12 October 2017Doku tavanları birçok avantajı vardır: yüksek su yalıtım özelliklerini, güç, dayanıklılıkKumaş tavan birçok avantajı vardır: yüksek su yalıtım özelliklerini, mukavemet, dolgovechnostyuOtdelka tavan - her zaman sorunlu bir konudur, tasarım vb tüm ortamlara uygun seçim, odanın organik tarzı, olmak zorunda olduğu Kendini yapmak kolaydır ucuz onarım, seçebilirler. Yoksa profesyoneller uygun bir menteşeli tasarım seçebilirsiniz - evet, çok daha pahalı olabilir, ama apartmanda bir tavan ve buna göre görünüyor.


Doku tavanları: yapının özellikleri

Kumaş tavan - baz tavan altında özel bir profil bağlı olduğu ağ-yapının, örneğin bir tasarım. 40 yılı aşkın süreyle askıya tavan asılı ev ve daire iç süsleyen olsak da bir kumaş varyant nispeten yenidir.

Hemen tekstil tavanlar büyük talep oldu - onlar da tavandaki bir koz var, iç özellikle rahat bir atmosfer ve orijinal ve şık tasarımı gibi bir kalitede oluşturun.

Kumaş tavan ile tamamen geometri ve konut iç değiştirebilirKumaş tavan ile tamamen geometri ve konut iç değiştirebilir

Kumaştan olan tavanlar soğuk dayanıklı, uzun ömürlü, sorunsuz çünkü iyi. Ve etraflarındaki efsaneler, henüz şiddetin bir çok olsa da bir çok, ama daha fazla konuşmak bu mitlerden kalbinde duruyor.

Kumaş tavan: avantajlar ve dezavantajlar

Dezavantajları herhangi tavan yapısına sahiptir. Ama bunların çoğu abartılı veya yapmacık vardır. Kumaş sertçe çekildiğinde, örneğin, bir kalıcı mit, zaman ile dikişi kırmaya olabilir. Ama tavan hala bir şey, poliüretan emdirilmiş bir ızgara basma etmez ve tavan sadece bir kısmı belirli aşınmaya dayanıklı özellikler kazandırmaktadır.


Kumaş tavan faydaları:

  • sıcaklık rejimleri karşı direnç. Sıcaklık aralığı seksen artı eksi kırk arasında değişir. Bu streç tavan bile ısıtılmamış odalarda mümkündür çünkü.
  • Mukavemet. Üreticiler üretimini artırmak - modern kumaş tavan bazı keskin bir nesne (ancak aynı film yapısında bu günah) tarafından gerçekten örneğin sıfırdan veya hasar kolay değildir.
  • Ölçümler gerekli değildir. Ve bu da kullanımıdır - en azından, web rezerv alınır zaman tasarrufu, aşırı kesti streç vardır.
  • Kolay kurulum. Ve profil, aynı bez gereklidir, ancak bir ısı silaha ihtiyacım yok (ama onsuz filmi orada uzatılır) rağmen.
  • materyal yanmaz. Ve bu tavan bez süslemek için bir başka neden de.
  • Tavan elektrikli değildir.
  • Dört kata kadar yapılabilir istenen rengi dekorasyon - Tavan akrilik boya kullanılarak boyanabilir.

iç kumaş tavan (video)

dezavantajları kapağı

Ve şimdi - eksiklikleri hakkında, her ne kadar bu kusurlar oldukça göreceli olabilir.Hatta yerli film tavanlar, Fransızca olsa da, sağlığa zararlı olduğuna inanılmaktadır. Ama tekstil tamamen çevre dostudur. Ama öyle mi? Çevreye yüksek şüpheli, bu tavan malzemesi poliester, tamamen sentetik bir malzeme olduğu için. Evet ve poliüretan ile emprenye.

Hiçbir tipik bir kimyasal koku bile kurulum sırasında orada Belki de böyle bir tavan, alıcılara göre, zararlı değildir.

Kumaştan bir tavan kurulması, bu Unutulmamalıdır ki böyle düşük su direnci olarak eksikliği,Kumaştan bir tavan kurulması, bu Unutulmamalıdır ki böyle düşük su direnci olarak eksikliği,

O kadar yargılamak için daha iyidir - Bu tavan dekor giydiğiniz zararlı sentetik giysiler, değil. Ve hatta ısıtıldığında tavan zararlı maddeler yaymaz.

kumaş sel tavan korur olsun

Birçok tekstil tavan odanın dekorasyonu, aynı zamanda sel karşı güvenilir koruma sadece olduğunu söylüyorlar. Ve değmez sel korkan bir salonda veya yatak odası, bu tasarım seçerseniz.

Evet, bu tavan su geçirmezdir. Bu amaçla, o poliüretan ile emprenye edilir. Daha önce bahsedildiği gibi sel emniyet marjı yeterli olacaktır, çünkü tekstil tavan, ince pamuk değil. Ama hepsi sel ölçeğine bağlıdır.

Hatta güçlü sabitleme güçlü su akışını sürdürmek değildir. PVC film, bu konuda daha güvenilir doku içinde, elastiktir. sel suyunun güçlü bir ankraj kıracak ve oda sel olacaktır.

Kumaş tavan: incelemelerin ve yorumların

Örneğin, dekore edilebilir filmi fotoğraf baskısı tavanları. Ama tekstil tavanlar onun özelliklerini ve duvar dekorasyonu vurgulayabilirsiniz, onların desen, onların doku iyi.

Modern kumaş tavan - kaliteli bir dekor elemanları, sanatsal çeşitliliği tutuklama, teşekkürler-boyalı el veya fotoğrafik öğeleri içinModern kumaş tavan - kaliteli bir dekor elemanları, sanatsal çeşitliliği tutuklama, teşekkürler-boyalı el veya fotoğrafik öğeleri için


o tavan gibidir Matt, güzel, aristokrat yumuşak renklerini zarif örtü, ben söylemeliyim ki.

gerginlikte kumaş tavanlı daire sahipleri tarafından fark edileceği gibi, tavan edinimi önce, bunlar çerçeve yapmak ve alçı kınına istedi. Çok düzeyli tavanlar her zaman ilgili ve bu anlaşılabilir bir durumdur. O mükemmel kumaş yüzeyini gördüğümüz Ama bir kez, bir tavan Ben oturma odası ve yatak odasında, hatta banyoda kalmaz, yapmak istiyorum. Ve apartmanda ve ahşap bir evde onlar alakalı.

kumaş germe tavan Bakımı

kirlilik önemsizdir, ışık lekeleri yumuşak ve kuru peçete ile temizlenebilir. o gidecek hiçbir olduğunda Islak temizleme, sadece inatçı kirleri düşündürmektedir. Eğer tavan yıkayacaksın, o zaman bir önemsiz küçük temizlik yöntemini test edin. Su ile temas halinde, tavan rengi değişir zaman, neden böyle bir "baskı" ihtiyacım olsun ki olur?

Bir ıslak temizleme germe tavan yüzeyinin, kir ve tozun uzaklaştırılması Eğer gerekirseBir ıslak temizleme germe tavan yüzeyinin, kir ve tozun uzaklaştırılması Eğer gerekirse

İlginçtir, bugün temizlik hizmetleri Stretch kumaş tavan sağlayan şirketler temizlik var.

tavan temizlemek için aynı kumaşın ederek, yumuşak kıllara sahip fırça olabilir. Her durumda, büyük bir özenle böyle bir bezle ilgileneceğim.


Süet kumaş tavan

tekstil gergi tavan farklı türü vardır. Bugün parlak, mat, lak, saten ve süet metalik tavan üretirler.

Süet tavan - her şey tavan için temel oluşturur. Bu kendi kendine fatura, bunun yerine ek bir unsur değildir. şey yeterli değildir ve düşünüyorum ve yapıştırmak ne zaman ilginç bir şey yapmıyoruz. Süet tavan yıldızlı gökyüzü için idealdir.

Bu özel aydınlatma tavan ve benzeri saydam kumaş onlar aydınlatma alınacaktır niş için kullandı. Bu tür bir kaplama içine penetre eden ışık özel romantik atmosfer yaratacaktır.

tavan kumaş montajı (video)

Bugün birçok ülke asma tavan üretimi geliştiriyorlar. Hasar durumda, vinil çıkartmalar tutkal boya, korkmadığını Bu tavan. mükemmel bir seçim - Onun odası, tavan kumaşı dönüştürmek için bir spatula, boya, astar ve kaba tavan tesviye, ama sadece birkaç saat almak istemiyorsanız.

Kumaş tavan (Foto İç)

23 06-11-9373501 26 129-e1411445599767 1319190 9796732-e1411445651779 besshovnye-tkanevye-potolki-chto-eto-1-e1358954862532 B-13638864970-e1411445714474 faktyrnyj-natyazhnoj-potolok7 foto3

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 27 =