bir paketin Sıvı duvar kağıdı tüketimi

bir paketin Sıvı duvar kağıdı tüketimi

12 October 2017çevre dostu malzemelerden yapılmış Sıvı duvar kağıdıçevre dostu materialovZhidkie duvar kağıdından yapılmış Sıvı duvar kağıdı - iç dekorasyon için oldukça yaygın materyal. Adına rağmen, oldukça dayanıklı ekolojik bir malzemedir. Bunlar selüloz ve ipek lifi içeren, bu nedenle bir yüzey belirli bir açıklık vardır ve ve çok hoş bir his. Bu karışım, sıvı bir hoş olmayan bir koku ya da operasyon sırasında yer alır, ve tamamlanmasından sonra. materyal - Piyasa böyle bir mucizenin üreticilerinden çok sayıda sunmaktadır. satın alırken, tercih büyük şirketler ve markalar vermek hala daha iyidir.


1 kare başına sıvı duvar tüketimi. m

dekoratif sıva benzer kaplama görünümü ve yöntemde sıvı kağıdı. Hazır-sıvı karışımı, kuru ve sıcak ön kalıp normal su karıştırılarak elde edilir. çalışmaya başlamadan karışımı şişme sonra.

yapıştırma yüzeyi için sıvı materyalin gereken miktarda bir hesaplama satın alma öncesinde olduğu olun.

Sıvı duvar kağıdı 1 metrekare kuru madde 300 gram tüketilen ince uygulanmışSıvı duvar kağıdı 1 metrekare kuru madde 300 gram tüketilen ince uygulanmış

iki yolla milimetre bir çift ince bir tabaka yüzeyi üzerinde bir sıvı kütle uygulanır:

  • Özel şamandıra.
  • Tabanca.

Sıvı duvar kağıdı - pahalı bir bitirme malzemesi, birinci makul metrekare başına kendi tüketimini hesaplamak böylece. Bu bilgiler ambalaj üzerinde her bir talimat mevcuttur. Ortalama olarak, ne zaman kuru madde 300 g, 1 metre kare ihtiyaç verecek şekilde ellerinde yüzeyine uygulanır. Genel olarak, biçimlendirilmeleri üreticileri bir kilogram ağırlığındaki. Cihazı kullanılması durumunda, malzeme akışı yarıya edilecektir.


Kuru sıvı duvar kağıdı: 1 kg - kaç meydanlarda?

kuru madde paketinin bir kilogram Tüketimi işçinin beceri bağlıdır. çok daha - profesyonel olarak bu işi hammadde miktarı minimum ve deneyimsiz işçi bırakacaktır. dört karenin - sıvı duvar ambalaj talimatları esas olarak üç için yeterli ham malzemesinin 1 kg göstermektedir edilir. gerisini hesaplayın - zor değildir. Uygulamada görüldüğü gibi, bu iş için gerekli olan hammadde miktarını etkileyen diğer faktörler de vardır.

Sıvı duvar kağıdı Bir kilogram 3-4 m duvar yüzeyi ile kaplı olabilirSıvı duvar kağıdı Bir kilogram 3-4 m duvar yüzeyi ile kaplı olabilir

Bu faktörlerin bazıları şunlardır:  • Sıvı duvar altında uygunsuz yüzeyi. Çok cilalı - zor biriken tabakanın kalınlığını kontrol etmek için. Çok kabartma - belirli bölgelerdeki daha kalın bir tabaka uygulamak gereklidir.
  • su ile teknoloji kuru besleme karıştırma ihlali: kötü karıştırın; Su çok yüksek, ya da tam tersi, düşük sıcaklık almak; topak oluşumunu engeller; karıştırarak, su ve malzemenin uyumsuzluğun oranlan.

Hangi malzeme miktarını etkiler

Özel bir tabanca çok daha rahat ve ekonomik olan bir sıvı malzemeyi sürün. hammadde Bir kilogram 6 ya kadar metrekare için yeterli olacaktır. Bu tür mekanik araçlar kalınlığı, düzgün ve dolayısıyla daha ekonomik çıkar aittir.

Sıvı duvar kağıdı tüketimi uygulama ve hazır duvar yüzeyi için araç seçimi etki Sıvı duvar kağıdı tüketimi uygulama ve hazır duvar yüzeyi için araç seçimi etki

Önemli ölçüde yanlış yüzeyi elde edilebilir, malzeme büyük bir miktarda etkiler. Çok mutlaka bunu yapmak için mükemmel, ancak temel işlem gerçekleştirmek için tavsiye edilir. önceki kaplamaların kalıntılar eski kaldırmak için gereklidir. Neyse, zamanla eski duvar kağıdı veya sıva parçaları uzağa düşmeye başlayacaktır. Tüm kazı ve macun ile mühürlenmiş büyük çatlaklar. duvara veya tavana duvar uygulanmasından hemen önce, yüzey astarlanmalıdır. Bu önemli noktaları göz ardı edilmesi ardından konaklama cazip tür berbat edebilir.

Son kurutma kağıdı yüzey akrilik ilavesiyle, vernik tavsiye sonra.

Hatasız oda sıvı duvar kağıdı nasıl hesaplanır

sorusuna önce, malzemeyi satın almak ne kadar ihtiyacım, önce doğru gerekli yüzey alanını hesaplamak gerekir. Eğer sıvı Duvar kağıdını tavan yapıştırmak istiyorsanız, o zaman her şey çok daha kolaydır ve basit bir alandır hesaplamak: genişlik tarafından uzunluğunu çarpın. biraz daha duvarları hesaplanması durumunda.

Bunun için:

  • duvarlarda gerekli yerlerde karar verin.
  • Boş duvar: genişlik ile çarpınız.
  • Pencere ve kapı ölçülerini gerçekleştirin ve sonra aynı yöntem kendi alanı hesaplamak için.
  • Boş duvarların sayısından elde edilen sonuçları toplayın, bu yüzden genel alan bilen ve oradan kapı, pencere alanı çıkarmak ve varsa - temiz alanları.

Kuru hammadde gereken miktarda hesaplayın internet kullanarak kolaydır. Çeşitli şantiyelerde anda kronometreyi girerek, hızlı gerekli alanı belirlemek sağlayan özel hesap yerleştirilir.

Sıvı duvar kağıdı miktarını hesaplamak için, size dekorasyon için yüzey alanını bilmek gerekirSıvı duvar kağıdı miktarını hesaplamak için, size dekorasyon için yüzey alanını bilmek gerekir


Şimdi tam yüzey alanını ve bilgi biliyorum 1 metrekare üzerinde olduğunu. m, tüketilen olup, burada - hammadde 300 gram o -, gereken hallerde kuru malzemenin toplam miktarının hesaplanması için kolaydır. O odaya 18 kareler varsayalım 18 ve 0,300 çarpın. Bu çıkıyor o odada 18 - kareler 5,4 kg olmalıdır. Biz 1 kg ambalaj ağırlığı göz önüne alınırsa, büyük bir şekilde yuvarlak sayı, kuru sıvı duvar kağıdının altılı paket gerekiyor.

Birkaç bitirir birleştiren hesaplamalar benzer, Kohler mekânlar. elde etmek rağmen kesin sonuç çok daha zor olacaktır.

Bu sonucu, rezerv gelen hammadde alınması tavsiye edilir, bu hasarlı alanların kısmi değiştirilmesi için sadece kullanışlı değildir.

Ne sıvı duvar kağıdı saklamak için, önceden seyreltilmiş

onarım Tamamlanan ve üzülmeyin, boşanmış karışım kaldı, hiçbir şey dışarı atılmasına gerekecektir. Bir bitirme malzemesi mümkündür tutun.

seyreltilmiş formda Sıvı duvar kağıdı yeniden ihtiyacı fazla iki gün süre ile depolanan ya da kurutulur ve yetiştirilmiş değildirseyreltilmiş formda Sıvı duvar kağıdı yeniden ihtiyacı fazla iki gün süre ile depolanan ya da kurutulur ve yetiştirilmiş değildir


Bu duvar kağıdı içerir tutulması:

  • seyreltilmiş formda. Bunlar hazır duvar kağıtları fazla iki gün saklanmaz. Karışım nitel özelliklerini ve portları geçirdikten sonra. Hazır malzeme kapalı bir paketleme kabı tavsiye edilmez. Sıvı karışım ayrılan zaman aralığı saklayın, bu soğuk bir yerde gereklidir.
  • kurutuldu formunda. Bu iki gün geçti ve boşanmış duvar kağıdı gerekmediğinde durumdur. ince bir tabaka ile muşamba için sıvı karışımı dağıtmak ve kurutun: Daha sonra kaydetmek için iyi bir yolu yoktur. tatbik edilen bir tabaka kalınlığına bağlı olarak, 2 gün - Bu kurutma, 1 yer alır. Daha sonra, elde edilen pasta bir ambalaj halinde oluşturulmuş küçük parçalar halinde kırılır, hava çıkarılır ve sıkı bir şekilde tespit edilir. Elde edilen malzeme uzun bir süre muhafaza edilir. Farklı doku ve renk Duvar iyi çeşitli hermetik paketler halinde tutulur.

Gerekirse, kurutuldu duvar standart bir şekilde, sıfırdan hazırlanması kolaydır. malzemenin Bu reenkarnasyonu mali kaydetmek için iyi bir fırsat verir.

seyreltilmiş formda kalan sıvı duvar önlemek için, sıvı karışımı küçük kısımlar halinde hazırlanmalıdır.

duvara sıvı duvar uygulaması (video)

keyifli ve zahmetli süreci - Modern sıvı duvar kağıdı ile çalışın. Malzeme kalitesi ve oldukça çeşitlidir, sadece doğal lifler oluşur. Bu sıvı karışımı ile, herhangi bir yüzey üzerinde en zorlu fikir ve fikirlerini gerçekleştirmek mümkündür. ince parçacıklar ve ışıltı ekleyerek, kendi eller ilginç resimler ve bütün panelini yaratmak.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 25 =

map