bir metal çerçeve üzerinde merdiven Uygun üretimi: 2 türleri

bir metal çerçeve üzerinde merdiven Uygun üretimi: 2 türleri

12 October 2017Merdivenler için metal çerçeve iyi bir performans ve uzun hizmet ömrüne sahiptirMerdivenler için metal çerçeve iyi bir performans ve uzun hizmet ömrüne sahip, binanın özelliklerine bağlı olarak, iç tasarım ve sahipleri arzu, merdiven türleri ve sabit kombine dış dönüştürülebilir biçimleri, olabilir. merdiven seçmek için çerçeve yanı sıra özelliklerin yüklenmesi ne tür Hakkında, okumaya devam edin.


bir metal çerçeve üzerinde ikinci kata Merdiven

Malzeme, fonksiyon, yalıtım ve binaların kaplama, operasyonun yöntem, tasarım ve benzeri: Sen kriterlere göre merdiveni bölebilirsiniz. Bununla birlikte, en güvenilir ve çok yönlü merdiven çerçevenin bir demir iskelet olarak. merdiven Bu tip alıcı inanılmaz büyük çerçevelerin aralığı ve hesaba genel iç tasarımı kesinlikle tüm parametreleri alarak değiştirebilir ve merdiven olarak yaratma yeteneği (örn açısal) vardır. 

Bir sahte tırabzan unsurları kullanılarak bir metal iskeleti ile ilgili bir merdiven ile garnitürBir sahte tırabzan unsurları kullanılarak bir metal iskeleti ile ilgili bir merdiven ile garnitür

Bunlar merdiven "iskelet" nin en popüler türleri şunlardır:

 1. Bunlar yüksek yükleri, sıcaklık değişimleri, nem ve hatta doğal afetler dayanabilir.
 2. Onlar zabezhnymi adımlarla scrapie, kolay kurulum değildir.
 3. fiyat oldukça kabul edilebilir.

Alman bağlantı elemanlarını kullanarak ve araya geldi. profil, çizimler oluşturmak için, Pusula programının hesaplanmasında kullanılan yabancı fotoğraf ve video malzemeleri çalışacağını ve başka bir şey için eşsiz bir başyapıt oluşturmak için kendi elleriyle bir kır evi olabilir.


bir metal çerçeve üzerinde Merdiven

Garip ama iskeletlerin en yaygın türleri sadece iki varyasyonları vardır.

Bunlar:

 • Kapalı;
 • Aç.

Kapalı - merdiven ve lambri arkasından, bu yüzden görünür kaynaklar değil, bu yüzden daha ucuz metal elemanları kullanılabilir. Raflar da raf bağlantı elemanları işlevini yerine getiren bir kanal vardır.ağır ağırlık dayanacak şekilde tasarlanmış bir metal çerçeve üzerinde Merdivenağır ağırlık dayanacak şekilde tasarlanmış bir metal çerçeve üzerinde Merdiven

Metal köşeleri için bir destek aşamaları çıkıntı ve bunların kalınlığına bağlı olarak, buna uygun olarak, merdiven kendisinin ömrünü aşamaları gücü bağlıdır.

bir metal levha ile çalışmak için gerekli olduğu için, metal, dış da oldukça karmaşık bir operasyon bulunduğundan metal çerçeve önce pahalı Open -Bu görünüşüdür. merdivenin açık "iskelet" olarak, dış destek, bir "merdiven" şeklinde üretilen bir kanal değildir.

burada yukarıda tarif edilen elemanın orta iskeleye monte edilir bir kirişi (basamak ayarlanır üst, bir tarak ile taşıyıcı kiriş yapıları, dekorasyon sokup) ile açık bir çerçeve görsel merdiven hafiflik ve ferahlık verdiği bulunmaktadır. Ayrıca adımların kenarlarında bulunan iki stringers ile çerçeveleri vardır. Bu aşama monte edilmiş merdiven baz, tüm yapının önemli bir parçasıdır.

metal üzerine merdiven çeşitleri

Onun seçimine tüm merdiven ve yaklaşımın gücü iyice olmalıdır için temel sorumludur.

merdiven taban çerçevesinin birkaç türü vardır:

 • Ahşap baz;
 • Metal.

Iyi bir çözüm ahşap kaplama merdiven ile kombinasyon halinde bir metal çerçeve kullanmaktırIyi bir çözüm ahşap kaplama merdiven ile kombinasyon halinde bir metal çerçeve kullanmaktır

tutturma ahşap adım dize tabanında meydana yani adım özel bir yuvaya yerleştirilir ve üst parça kosoura üzerinde yer alan özel çentikler monte yapıştırıcılar ya da kademesi ile sabitlenir.


Ahşap taban aşaması da ahşaptan yapılmış olacağını sağladığı unutulmamalıdır. Ama eskrim ve dış dekorasyon elemanları diğer malzemelerden yapılabilir.

Metal özellikleri sayesinde metal, daha güçlü ve daha dayanıklı ahşap tasarımı. En popüler meşe ahşap veya kayın adımlarla merdivenleri vardır bir metal tabanı ile merdiven birçok varyantları vardır, ama. o en dayanıklı, ancak pahalı bir madde olduğundan Ortak alanlarda ve insanların çok sayıda evlerde, taş adımlarının ayarlayın.

Prefabrike metal çerçeve merdiven

Normal merdiveni imkansız kurmak tesislerinde zaten bu nedenle zemin yüklü ve kısmi bitiş yapılır zamanlar vardır. Ardından montaj çerçevesi - durumdan bir çıkış yolu. Bu birbirine bağlı olan prefabrik parça oluşur.

prefabrik merdivenler en popüler sürümleri şunlardır:

 • Merkezi kirişler de, kaz adım;
 • Bir sarmal merdiven, iki Kosour,
 • sokak merdiven milli takım.

Eğer merdiven montaj deneyimi yoksa, hızlı ve niteliksel olarak çalışmalarını gerçekleştirecek profesyonellere açmak için önerilirEğer merdiven montaj deneyimi yoksa, hızlı ve niteliksel olarak çalışmalarını gerçekleştirecek profesyonellere açmak için önerilir


merdivenin altında Fundam için merdiven büyük ağırlığı ve merdiven yıkımı ve deformasyonuna yol açabilir toprak, ip sayesinde, gereklidir. Ancak, vakıf imha binası yakınında toprak veya inşaat işleri baltalanmasındaki nedeniyle olabilir.

Vakıflar genellikle derin veya toprak donma noktasının altında, ya da sadece melkozaglublennye aksi Üst toprağın altında veya yapmak. vakıf birinci tür için özel olarak iyi yapılmış sokulur kalın dökme demir veya çelik boruların kullanılır. melkozaglublennyh olarak sabit bir pozisyonda merdiveni sabitlemek için özel sabitleme sistemleri kullanır. Ancak, don kaldırılma merdivenin kışın deforme olacaktır. Ayrıca onlar su yalıtım tabakası korumak için gereken temeli ile temas halinde ahşap merdiven parçalarının izolasyonu hakkında unutma.

Güzel - Sonuç olarak, sadece basit bir kural, sen merdiveni olmalı, ancak o zaman her şeyden önce, güvenli ve güvenilir, ve ekleyebilir. merdiven girişinde sağ güzel kapağa ikinci kata geçmeden önce bir büyük pencere kurma arzusu dolayısıyla, salonun ortasında başlıyorsa.

evin köşesinde yapılırsa pencerelerin konumu çok merdiven konumuna bağlıdır, örneğin, daha sonra buna göre, pencerenin evin köşesinde yapılmalıdır.

demir yapısı ile merdiven tasarım

tasarım ve şekil ve görünüş olarak hem temel işlevi, iniş ve çıkış, performansın farklı çeşitliliğine rağmen özel evlerde, içinde Merdiven. merdiven imalat teknolojisi ev özelliklerinden sahibine bağlı olarak seçilir. merdiven Farklı tipte bile kendi yapmak ve merdiven üretimi için herhangi bir şirket üretim için geçerli değildir, küçük bir bina tecrübesi varlığında olabilir.

demir yapısıyla Merdiven modern tarzda veya yüksek teknoloji idam, içine iyi oturuyordemir yapısıyla Merdiven modern tarzda veya yüksek teknoloji idam, içine iyi oturuyor

Bağımsız üretimi için aşağıdaki adımları gerçekleştirmelisiniz:

 1. merdiven fotoğraf çekmek ve daha sonra optimal evin tasarımını maç olacak en ilginç seçeneğini seçmelisiniz. Bu fotoğraf ve diyagramlar kullanarak kendiniz yapabilirsiniz.
 2. Yapımı merdiven de fotoğraflara dayanılarak yapılabilir ve çeşitli numuneler, örneğin, düzenlenebilir, klasik tasarım tarzı olarak ve sıradışı bir şey olarak süsleyin. Örneğin, korkuluk ve kirişler kumaş asmak için.
 3. Ayrıca, altında ya da giysi tüm merdiven dekor parçası olacak şekilde yenmek için mümkün olduğu halde, başka bir depolama sistemi ile küçük kapalı bir dolap, içine yerleştirilmiş olan, merdiven dönüştürebilir.

Sen tasarım stili tasarım ve koridorun dekor ve ayrıca birinci ve ikinci katta tasarımı maç için, daha da önemlisi bir merdiven ve farklı, çizebilirsiniz.

Merdiven süslemek için hizmet veren, cam merdiven korkuluk ve güzel metal döküm ürünleri gibi seçenekleri bu tür süslemeleri bakmak ilginç.

bir metal çerçeve üzerinde optimum genişliği ve merdiven üretimi

merdiven optimum boyutlarını belirlemek amacıyla, özellikle böyle devam birçok kişi evde yaşamak nasıl onu, genel şeyleri taşımak için orada olacak şekilde tasarlanmıştır ve ne için dikkate alınmalıdır. D. Aynı zamanda tam evde merdiveni kurulacağı düşünülerek tutulmalıdır. Örneğin, bir merdiven duvarlar boyunca yüklenir ve evin birkaç kişiye ev ise, o zaman 80-90 cm yeterli merdivenler genişliğidir. Fakat standart merdiven ikinci kata çıkan ise, yaklaşık 100 cm genişliğinde. Ama en fazla yapmalıdır özel bir ev merdiven genişliği 150 cm'dir.

merdivenin genişliği üzerinde kolayca her kişinin özledim ki böyle olmalıdır 2merdivenin genişliği üzerinde kolayca her kişinin özledim ki böyle olmalıdır 2

Bu kolay transferi, gerekirse, üzerinde genel yük sağlar:

 1. döner merdiven ise, genişliği bir yardımcı bir rol oynamaktadır ve ürünlerin mahzeni iniş için mutfakta örneğin kullanılması şartıyla, 60 cm arasında değişebilir. Bu binada bulunan ve ikinci kat kaldırmak için kullanılır ve eğer, genişliği en az 80 cm olmalıdır.
 2. merdiven bir tavan veya iniş için bodrum kullanılır ve nadiren genişliği 50-60 cm bu merdiven vazgeçilebilir kullanılırsa.

(Katlanabilir veya yardımcı) bahçesinde merdiveni kullanmak için, 55-60 cm yeterli genişliği sabit olabilir ve gerektiğinde, bir insan, bir ve iki ağırlığını dayanmalarıdır en önemlisi olan.

Bir tasarım üzerine böyle merdivenler, basit ve onları herhangi bir kural SNIP (Rusya ve BDT) yapmak gerekmez. evin bir merdiven ustası kendini yapmak istemiyorsa, o Reklam bireyleri kullanarak satın veya özel dükkanlarda satın alabilirsiniz. Parametrelerini belirlemek için yaşamak "Onun rukamilesnitsa Maderm" online video öğretici keşfetmek için daha iyi olurdu.

Metal merdivenlerde kaplama yapma

bir şey alışılmadık ve ilginç gibi bir merdiven yerleştirmek için, do-ya onun, ya da sadece kopya onların temelinde, farklı projeleri de bunun örneklerini görünmelidir. Örneğin, duvar kağıdı üzerindeki dekorasyon ya da farklı tipte uygulamalar olarak da kullanılabilir. Merdivenlerde yakın duvar boyunca resim asmak için olabilir.

bir metal çerçeve merdiven kaplama için mükemmel bir laminattırbir metal çerçeve merdiven kaplama için mükemmel bir laminattır

Eğer zahmetsizce orijinal merdiven ve düzenlemek de mümkündür ardından sonra Tamirat yapmak isterseniz:

 1. merdiven yakın duvarlar, dokulu sıva veya mozaik düzenlenmiş kendileri renkli aplike ile dekore edilebilir adımları edilebilir. Bir çit merdiven bez, renk dekore edebilirsiniz, renkli vitraylar, vb
 2. merdiven kaydı bir aksama gelirse örneklere rağmen, en iyi seçenek söyleyecektir ana dekorasyon üzerine uzmanlar başvurmalıdır.

en avantajlı olacağına tasarım seçenekleri ne tür, sadece deneme yanılma yöntemiyle sonra öğrenebilirsiniz. Ama merdiven tasarımında bazı istisnalar da vardır.

metal üzerine merdiveni kınına nasıl (video)

kendilerini ev dekorasyon gibi prefabrik genel merdiven, bir kural olarak, herhangi bir özel işleme gerek yoktur. Ve merdivenleri diğer türleri, örneğin, dış, tam tersine, ek işlemler gerekebilir.

bir metal çerçeve üzerinde merdiven Tasarım (fotoğraf örnekler)

1 2e47e5cda97f 4 6 01/11 23 53e34ad1181d4 0071 232 30261589w640h640feb037be59a15501200

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − 32 =

map