Bir iç koridor benzersiz 4 tasarım kurallarını nasıl yapılır

Bir iç koridor benzersiz 4 tasarım kurallarını nasıl yapılır

12 October 2017biz fantezi ile tasarım sorunu yaklaşım eğer herhangi koridor, benzersiz yapabilirHerhangi koridor biz fantazieyRemont ile tasarım sorunu yaklaşım bile küçük bir giriş holü büyük bir problem haline gelebilir, benzersiz yapabilirsiniz. Sonuçta, salon misafirler ve eskort karşılıyor ve iç güvenle ev veya daire "yüz" olarak adlandırılabilir. zihinle bu konuyu yaklaşmak ve sonra herşeyi dışarı dönecek, daha da önemlisi, koridorda benzersiz bir onarım böyle zor bir görev değildir oluşturun.


iç tasarım koridor

Yanı sıra daire boyunca salonun iç renk ve tarzlarda kombine veya görüşlerini karıştırmayın tüm oda bilir ne çevirmek ve sadece edilmelidir. Evin tasarımı özenle seçilmelidir, böylece acele etmeyin.

Her sezon bu kadar demode asla klasik mobilya seçimine secde daha iyi, her yıl yenilikler takip etmeye değil ve her şey birkaç kez yinelemek yok, tasarım tescili için kurallar belirler.

salon temizlik yapmak kolay olmalısalon temizlik yapmak kolay olmalı

Örneğin, salonun iç tasarım belirli kurallara uymak önemlidir:

 • Suya dayanıklı malzeme ve mobilya (mantar, örneğin, zemin döşeme yapmak için daha da uygun değildir) seçmek için gerekli olan;
 • Bir başka önemli yönü - temizleme kolaylığı (bu noktada önemi açık ve daha fazla açıklama olmadan);
 • Hatta mekanik strese dayanabilir Mukavemet;
 • (Bu noktadan söz edilebilir ve tüm odalarda değil, sadece lobi veya bebek onarılması) sadece çevre dostu malzemeler kullanmalıdır.

Daha iyi tasarım ile tavan başlayın. koridor hatları ve dokular her türlü yük değmez ise tavan kısa ve mütevazı olacak, eğer en iyisidir. Büyük bir çözüm beyaz ekleri veya streç tavan sıradan seçmektir. tavan montajı süresi ve mesleki beceriler, ancak standının onların güç ve dayanıklılık bazı gerektirir. Koridorlar boyutu genellikle küçük ve bu odada kusurlarını gizlemek için bu nedenle o kadar kolay değildir, çünkü tavan şeklinde, yanı sıra renk seçimini ihmal etmeyin.


apartmanda İç koridor: Renk şeması

giriş holü misafir vurabiliyor ve evle ilgili de bir ilk izlenim yaratmak, böylece raflarda en küçük tavandan aşağı her detay var. Tavan zaten yüklü sonra, duvarların tasarımına devam etmek gerekir. Burada da bazı kurallar ve kurallar vardır. tüm evin tasarımı ve koridor gibi, düz ve parlak renkleri seçmek daha iyidir.

Moda trendi dekorasyonunda çeşitli renkleri birleştirmektirModa trendi dekorasyonunda çeşitli renkleri birleştirmektir

Yani, bir sonraki renk odanın bitirme için en uygun uygun olacaktır: • beyaz;
 • gri;
 • siyah;
 • bej;
 • Kum.

bu renklerin tümü, en inanılmaz ayrıntı dekore edebilirsiniz bir çerçeve oluşturabilir. Geçen sezon, mevcut duvar tasarım seçeneği farklı bir kombinasyonudur. Sen duvar kağıdı gibi çeşitli renkleri karıştırmak, süsleme malzemeleri çeşitli olabilir.

Örneğin, alt kısmı dekoratif duvar karoları veya paneller ve üst kısım kapak duvar tasarlanabilir.

Fayans veya paneller duvarlara ek mukavemet sağlamak ve olası mekanik hasarlara karşı korur. oturma odası ve yatak odası değil şu anda koridor ve ilgili duvar yapı duvar kağıdı kaplanması, tasarımcılar duvarları boyamak için orada tavsiye edilir. Ayrıca son sözü taş kaplama, beton veya tuğla taklit hammadde ahşap kaplama taklit ya da benzer duvar panellerinin montajı olduğu düşünülmektedir.

evde İç koridor: do aksan

Herhangi iç koridorda ve diğer oda hem de sıkıcı olmak zorunda değildir. onlar ekstra bir çekicilik katacak bazı yamalar süslemeleri ve çok vurgulamak haline eğer Düz duvarlar çok daha karlı bakacağız. Ayrıca dikkate değer değil Renk kalıntılar asit renklerle duvarlar dekorasyon, başını havuzda atmak.

tavanda salon çakmak yardım ilave lambalar oluntavanda salon çakmak yardım ilave lambalar olun

kapanım oluşturmak olacaktır en uygun renkler:

 • pembe;
 • Lavanta;
 • kızıl;
 • yeşil;
 • Mavi.

Bu koridorun bir tazelik ve teklik verecek renk lekeler ve kesinlikle sürpriz ve zevk misafir edecek. Bu salonları ve koridorlar dekorasyonu için en şık renk siyah ve beyaz fazlalaştı, ancak böyle bir iç ihtiyaç o alaka vermek parlak parçaları "sulandırmak" emin olmak için olduğunu hatırlamakta yarar var.

Çoğu zaman, koridorda çok az ışık, bu nedenle bu gerçeği de tavana oldukça lamba dikkate alınır ve ayarlanır.

Ayrıca ışık aydınlatması ek lambaları yükleyebilirsiniz artar. onlar sıkıntısı yaşanan fazla yer işgal beri Zemin lambası veya köşe, tercih edilmemelidir. daire hayvanlar varsa onlar kolayca yıkmak ve iç bu bölümünü kırabilir Buna ek olarak, daha sonra, zemin lamba karlı değildir yükleyin.


apartmanda Pratik iç tasarım koridor

yaparken salon dizaynı hesap ve döşeme içine almalıdır. Oldukça sık koridor zemin ayakkabı, ağır çanta, tekerlekli sandalye ve benzerlerine uygulanabilir mekanik hasarlara karşı minimum direnç nedeniyle deforme olur.

salonunda kat yüksek aşınma direnci ve aşınma seçilmelidirsalonunda kat yüksek aşınma direnci ve aşınma seçilmelidir

Malzemeler döşeme bitirme ana gereksinimleri şunlardır:

 • nem direnci;
 • kirlenme direnci;
 • mekanik hasarlara karşı direnç.

En etkili çözüm yer kaplaması olarak bir kiremit seçmektir.


Bu iki temel türleri geliyor:

 • seramikler;
 • Taş.

Bireysel tercih bir soru - durağında ne tür üzerinde. Için onlar çok benzer özellikler vardır. döşeme klasik bir iç seramik veya taş karo tamamen karşılayacak ve hemen hemen her diğer tasarım kararında.

O da çok dayanıklıdır, böyle bir kaplama güzel ve dayanıklı değil sadece fazlalaştı ve onun bakım çok zaman ve emek almaz.

Birçok tasarımcıları da döşeme laminat önermekteyiz. Bununla birlikte, bu kaplama nem direnci ile karakterize değildir ve dökülen çay temizlemek için unutmak, kolayca şişkinlik neden olabilir yüzey emilir. Böyle bir olay kararını icat Ama, modern tasarım bölümü taş kaplama ile kombine laminat sunmaktadır. İlk bakışta bunun getireceği hayal etmek zor, ama girişine yakın bir bölge Taş ve aynı renk laminat kapak kalanını yatıyordu eğer, çok şık bakacağız.

zemin unutmayın, aynı zamanda koridorda zemin için idealdir. Tabii ki, parke laminat ile aynı dezavantajı var, ama biz prensip kombinasyonunu unutmamak gerekir, bu zeminler için idealdir. Böyle kombinasyonların her iki kaplamaların tonunu ve dokusunu almak için mümkün olduğunca yakın olmalıdır, ya da tam bir saçmalık alabilirsiniz olduğunu hatırlamakta yarar var.

Belki En son eğilim 3D-görüntüyü bir zemin kaplamasını olarak kabul edilir. Gerekirse görsel olarak azaltmak ya da oda büyütmek için bu tür bir kaplama, kabartma döşeme vermek ve izin verebilir. Bu tür döşeme bir tür olacak bağımsız bir desen ile sipariş yapılabilir. Bu açık fotoğraf galerisi çeşit elde edebilirsiniz.

Bir iç koridor Konular

herhangi bir odanın iç kısmında mükemmelliği verecek duvarlar, tavan, döşeme, aynı zamanda ev eşyaları, tasarımı sadece önemlidir. Maalesef, birçok tasarımlar ve projeler düzenlenebilir büyük salonda ve küçük bir kanepe ve ayakkabı rafları ve elbise askısı her türlü varlığını düşündürmektedir. Maksimum çok yönlülük ve mobilya ferahlık - Eğer dikkate ortalama daire bulunan odanın, gerçek boyutunu alırsak onlar burada asıl şey taleptir.

Rahat ve geniş gardırop - koridor gerekli bir unsurRahat ve geniş gardırop - koridor gerekli bir unsur

Küçük bir koridor varsa şık tasarımlar uygun olmayabilir, ancak sadece onun kanepe ve yumuşak puf süslemek edemez salonun güzelliği göstermek gibi uygun hayal gücü ile, sen, mobilya ve diğer dekor öğeleri minimum içeriği ile çok rahat ve konforlu odası oluşturabilirsiniz.

Yani, rafine tarzı koridor oluşturmak ve uzay tasarruf aynı zamanda, aşağıdaki ürünler de yüklemelisiniz:

 • Dolap (geniş değil, uzun ayakkabı elbise askıları bölümler, kalan kısım giysi, ayakkabı, şemsiye için deterjanlar depolanması için adapte edilebilir idi);
 • Tezgah (bu obuvanii üzerine çizebilir muhafazanın diğer tarafında monte edilebilir);
 • Tampon (bir ayakkabı ve doğrudan kapı bir gecikme artıklar ile damlacıklar emici için gereklidir).

Duvar aynası (eğer dolap kapılardan birinin yükleyin ve pencerenin altında stil, örneğin, yenebilir - Eğer çok şık alacak).

Güzel koridorlar: iç tasarım, mobilya ve dekorasyon (video)

Anlaşıldığı üzere, koridorda iç tasarımı ve benzersiz yapmak için çok zor değildir. Önemli olan mutlaka her detayında uymayan herhangi tasarım kararı, en iyisi seçilebilir unutmayın ve onu gerçeğe dönüştürmek için.

apartmanda salonun iç (fotoğraf tasarımı)

1 3 5 8 4 9 10 12 11 13

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 52

map