Bir genç için bir yatak odası yapmak - 4 zorunlu gereksinimleri

Bir genç için bir yatak odası yapmak – 4 zorunlu gereksinimleri

12 October 2017Bir genç için bizim yatak odası döşenmiş, her dikkate onun sahibinin istek ve menfaatlerini almak şarttırBir genç için bizim yatak odası döşenmiş, dilek ve vladeltsaDeti ergenlik çıkarları bir tasarım seçmek için ne kadar ebeveynleri ile kabul etmek olası değildir dikkate almak zorunludur. o odada rahat olduğunu, çocukla ancak birlikte iç ihtiyacını Form. genç yatak odası zamanki çocukların mı? Tabii ki, evet, genç yüzünden iç dünyası ve sıradan görüntüler çizgi film karakterleri memnun olamaz. Her çocuk güzellik vizyonunu vardır ve odasından sırasıyla en iyisi olmayabilir yeni iç biçiminde sürpriz yapar.


Genç odası gibi olması gerektiği

Mükemmel genç odası nedir?

boşluk olmalıdır:

 • rahat;
 • geniş;
 • kompakt;
 • teknik cihazlarla donatılmıştır.

bej, krem, kum: sessiz pastel tonlar iyi ergen odası tasarımı için uygundurbej, krem, kum: sessiz pastel tonlar iyi ergen odası tasarımı için uygundur

 


Bir genç için bir yatak odası, bir erkek mi kız olsun - kendini ifade, belirli özellikleri tezahürünün bir boşluk yanı sıra orijinal dekor. çocuk malzemeleri, renkleri ve mobilya şekillerinin seçimi projeden ve yukarı başlayarak lojmanların yenilenmesine tamamen etrafında katılmalıdır.

Böylece, o hala bir bebek iken, adam bir yetişkin haline gelir ve onların sorumluluk ve babasının evine önemini hissetmek mümkün.

Psikologlar onların çeşitlilik bozukluğun izlenimi yaratacak şekilde çok fazla renk seçmek için öneriyoruz ve çocuğun ruhu üzerindeki baskı oluşturacaktır. En iyi renk telaşlı çocuklar için özellikle önemlidir pastel renkler olarak kabul edilir. melankolik kişilik için sarı, turuncu ve yeşil uygun.

Bir genç için yatak odasında mobilya: ne aramak için

o mobilya söz konusu olduğunda çocuklar için Modern yatak dikkatlice mümkün düşünülmüş gerekmektedir. Çocuğun odası - daha da iç olmadan konforlu ve rahat bir yer.bir mekanizma ile Şık ve kompakt divan bir mekanizma ile Şık ve kompakt divan "evroknizhka" uyumlu bir gencin yatak odasında genel tasarımına uyacak

tavsiyeler doğrultusunda seçim Egzersiz aşağıda gösterilebilir:

 1. Mobilya yetişkin yıl olmalı, ama bir genç olarak bebek odasına rahatsız davet arkadaş olmayabilir için nerede Toon ile veya makine şeklinde yatak. çocuğun yatak yerine iyi seçenek koltuk evroknizhka ya da tam çift kişilik yatak olabilir.
 2. Oda arkadaşları ve kız arkadaşı bir araya gelecek şekilde, kanepe seçin ve sadece iyi değil, ama hijyenik değil yatakta kalmak davet etmek avantajlıdır. Buna ek olarak, yatak çok fazla yer kaplıyor ve küçük odalar için - bu kesinlikle kabul edilebilir değildir.
 3. sadece çevre dostu malzemelerden vaka mobilya ihtiyaçlarını yanı sıra çok yönlülük, kolaylık ve pratiklik seçin. İç öğeler uyum iç uyması ve hoş bir atmosfer oluşturmak olmalıdır.

gençlerin Küçük yatak odaları

küçük yatak odası istenen ürünün tüm yanı sıra geniş hacmi modellerini kullanamazsınız çünkü, stil seçmek için oldukça zordur. Herhangi mobilya fabrikasının kataloğunda, ve şeyleri, ve kitap ve diğer aksesuarları rasplozhen edecek geniş bir paketi seçebilirsiniz.

yatak odası Doğru planlama her adımı düşünün ve tüm bir genç de tahriş saçma görünüm, rahatsızlık ve duygu ortadan kaldırmak için izin verir.

Bir çocuk için oda ne olmalıdır

Adam odama dünyasının ve özellikle de biraz daha farklı bir algı ziyade bir kız vardır ve bu nedenle odanın tarzı onun için özel bir seçmektir. Oda gerçek bir adam ölçülü, sıkı, şık olmak ve onun için tabii ki zevkli olmalıdır.

sporlarıyla ilgilenen genç bir çocuğun yatak odası için ilginç bir çözüm, kompakt makineler, barlar veya kum torbasına sahip özel donanımlı alanısporlarıyla ilgilenen genç bir çocuğun yatak odası için ilginç bir çözüm, kompakt makineler, barlar veya kum torbasına sahip özel donanımlı alanı

Bu odada yer yoktur:

 • Bebek resimleri;
 • Ranza;
 • Küçük oyuncaklar.

Onları değiştirmek için ofis ekipmanları, spor malzemeleri, araçları, yanma ve benzeri faaliyetler için kitleri gelir. Unutmayın! Yetişkin kişilik çocuklukta oluşur ve oğlan belirtilen ne den, bunun erkek olacak bağlıdır.


Spor alanı - mini spor salonu ve tüm bilinmektedir, sıradan şarj en iyi şekilde iyi durumda ve sağlıkta vücudu tutmaya yardımcı olur.

Yatak veya kanepe çok hantal olmamalı, bu nedenle uzay yığılmayı, ama aynı zamanda güzel ve derin uykuya için bir fırsat vermeyin. Mükemmel bir uygulama yaratıcılık için bir yer ile çalışma alanının birleşimi olarak kabul edilir. Örneğin, çalışma masası, küçük aksesuarları saklamak için raf ve çekmece çeşitli olabilir. masa oğlan ve paralel davranış simülasyon tankı, yat veya yelkenli büyük yapan verebilecek, bu tür boyutlara sahip olmalıdır. Her çocuk açık hava aktiviteleri seven ve bu nedenle oda gereksiz mobilya yapmadan, ona bu fırsatı vermek zorunda.

fonksiyonel alanları Planlama

Çok zorlaşıyor iki erkek ve erkek ve kız değil, özellikle eğer iki gençler için iç aracılığıyla düşünüyorum, ama her şey tek tek iyice oda dikkate sahiptir mümkündür etmek.

genç yorgunluk ve tahriş yaşamadan aynı odada, oynadığı yattım ve çalışılan için odadaki bölgelerin her biri, görsel tespit edilmelidirgenç yorgunluk ve tahriş yaşamadan aynı odada, oynadığı yattım ve çalışılan için odadaki bölgelerin her biri, görsel tespit edilmelidir

oda kendi kaderine sorumlu her biri bölgeleri, olmalıdır:


 1. Uyumak için bir yer Çocuk bir genç yatak odası merkezi bir yerdir. Modern tasarımcılar yatak veya kanepe üzerinde durulması tercih ederim. yine gövde oluşturulur çocuklar için de kullanımı kolay ve uygun değildir, çünkü, bir katlama tipi koltuk iyi bir çözüm değildir olduğuna inanılmaktadır.
 2. Çalışma alanına ile ilgili olarak, o zaman, en uygun, konforlu ve en önemlisi mükemmel aydınlatma olmalıdır. Yeterince doğal renk olduğunu böylece bölgeyi çekemez ise, dikkat çekmek gerekir yapay aydınlatma eksikliği olduğunu.
 3. o ders iç bilinç, hayal gücü gelişir sırasında ve sinir sistemi belirli sakin olduğundan Yaratıcılık, herkes için ve özellikle çocuklar için önemlidir. Psikologlar elleriyle el sanatları oluşturma hakkında bir ipucu yok çocuklar değil, istikrarlı ruhunu olduğunu kanıtlamıştır. Yaratıcılık farklı olabilir, ama genç özellikle onun için bir yer dizayn edilmelidir ve bu iki veya tek adam için önemli değildir.

genç odası için önemlidir teknolojinin Açıklaması

Son yıllarda, farklı teknikler çok sayıda satışı.

Örneğin:

 • Bilgisayarlar;
 • Defterler;
 • konsolları;
 • Müzik cihazları ve benzeri.

Kişisel bilgisayar, müzik seti ve çalışma ve eğlence için diğer ekipman, dinlenme yerden mümkün olduğunca yerleştirilmelidir, elektrikli cihazlardan olumsuz radyasyonu önlemekKişisel bilgisayar, müzik seti ve çalışma ve eğlence için diğer ekipman, dinlenme yerden mümkün olduğunca yerleştirilmelidir, elektrikli cihazlardan olumsuz radyasyonu önlemek

Doğal olarak, zaman içinde her çocuğun biz bu tip gelişmelere beri, dur gerektiğini, ona ilgi göstermeye başlayacaktır. sağlığa zararlı olduğu için değil birçok anne, çocuk odasında bir bilgisayara sahip onaylıyor. Bu nedenle içinde tekniğini kullanmak durumunda cihaz sadece yarar ve başka bir şey getirecek dikkati çekiyor. Ayrıca bilgisayar aracılığıyla o, bilimsel başarıları keşfetmek farklı makaleleri okumak ve kendi keşiflerini yürütmek mümkün olduğunu unutmayın. Modern bilgisayarlar gelişmiş ve ultra yüksek hızlı değil, aynı zamanda radyasyondan ek koruma ile sadece üretilmektedir.

Bir bakış optimum açısı, hem de yeterli aydınlatma olacak şekilde monitörü ayarlarsanız, genç güvenlidir.

bir genç çocuk için oda tasarımı (video)

Ve son olarak, kapsama alanı hakkında. ışığa ile ilgili olarak, daha sonra odadaki bir genç spot aydınlatma, zemin lamba ve masa lambası, hem de bir avize olmalıdır. İdeali, gece bile ziyarete oda daha ilginç ve eğlenceli hale getirecek bir gece lambası kullanabilirsiniz.

bir genç (iç fotoğrafın) için bir yatak odası tasarlayın

5a35777066b7165c2326492ca4a02760 15-24 46 307addc65ee42a208ecd4103e6cdb3bd 1920x1080resizeinterior2842611389734504 1920x1080resizeinterior28426101389734029 3100217 9828301komnata-DLJ-dvuh-detey16 Cool-Genç-Odası-Fikirler-2 detskaya

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

map