bir genç 15 yıldır bir yatak odası yapma: 6 fikirleri

bir genç 15 yıldır bir yatak odası yapma: 6 fikirleri

12 October 2017Çocuk rahat hisseder böylece genç kızın yatak odası, parlak renklerde daha iyi yapmakçocuk 15 yaşındaki bir kız için oda düzenlemesinde rahat hissettim böylece genç kızın yatak odası, parlak renklerde daha iyisini, onu yatak odasında rahat ve keyifli hissettirecek nüansları bir çok dikkate alınması gerekmektedir. genç - artık henüz çocuk ancak bir yetişkin, ve o notu alarak değer. renkler ve iç ihtiyaç seçimi bir olay oldu ve sürpriz şımarık değil, adil seks temsilcisi ile doğrudan gerçekleştirilecek.


genç kız için yatak odası tasarımı

kız ya da bir kız için iç tasarımı nasıl çok sayıda seçenek vardır. Herkes kendi tadı vardır, ama belirli bir stil kuralları güvenerek odası en uygun stili seçmek ve süslemek için mümkündür. Bu uzun uzmanlar tarafından karar verilmiş bütün olarak şimdi, ürün, nesneleri ve renkleri almak için saatlerce onlarca harcamak gerekmez fazlalaştı, tek tavsiyeler takip etmek sadece sahiptir.

Önemli! körü körüne klişeleri hareket ederse, bu istenilen sonucu ve düşünülemez etkiyi elde etmek çalışmaz.

üzerine değil, güvenilmemelidir onların tat tercihleri ​​hakkında unutmak ve çocuktan daha ilgi için.

Bir alt yatak odası tasarımı geliştirmeden önce sormak gerekir, ne tarz diye iç tercihBir alt yatak odası tasarımı geliştirmeden önce sormak gerekir, ne tarz diye iç tercih

Bir genç kızın odası için en uygun tarzı olarak kabul edilir:


 • romantik;
 • Provence;
 • Önceki ikisinin birleşimi.

Odanın İnşaat her gölge malzeme veya mobilya parçası diğerlerini tamamlar şekilde olmalıdır. en ufak detay, ya aklın yoluyla size, parlak renkler genel görünümünü bozmak ve oda çok iddialı ve hoş değil görünmesini sağlayabilirsiniz. erkek yatak aksine, kadınlarda, elbette, daha da ilginç ve eğlenceli hale getirecek çiçekler, kelebekler, tavşanlar ve kediler, hakim olacaktır.

Aydınlatma odasında

Odanın tasarımı onlara büyük ölçüde bağlıdır olarak, aydınlatma unutmayın. Günümüz pazarında, çeşitli türde, şekiller ve radyasyon ışınlarının dahi Çeşidi demirbaşlar bulabilirsiniz.

Öyle çocuk odasında koymak için gerekli değildir çok parlak ışık: Odanın köşesinde bir küçük avizeler ve birkaç spot veya lambalar yeterli olacaktırÖyle çocuk odasında koymak için gerekli değildir çok parlak ışık: Odanın köşesinde bir küçük avizeler ve birkaç spot veya lambalar yeterli olacaktırÜrün sayısı örneğin olurdu, çok farklı olabilir:

 • tablo için Lamba;
 • Atlı lambaları;
 • tükettiği;
 • Spot ışıklar;
 • avizeler;
 • Taban lambaları.

Odanın ışık alımına tabi dış verilere değil, aynı zamanda çocuk odası ihtiyacı neden gerçeği ile sadece uygulanmalıdır. sadece uyumak için ise ışık işe sanki öğrenip, sakinleştirici ve gelecekte rahatsızlık ve göz sorunları sunabilecektir, daha canlı ikisi var aralarında birkaç tür, satın alma ihtiyacını oynamak, yumuşak ve sessiz olmalıdır.

Bir genç kızın bir yatak odası için mobilya

ergen kızlar için yatak odası tasarımı olarak nazik ve hava olmalıdır. Odada Hafiflik ve masumiyet yüksek miktarlarda ve çeşitli renk ve şekiller yastıkları ekleyin. Genç mobilya, ya da daha doğrusu, onun seçimler çok farklı olabilir, ancak zorunlu olarak odaya yerleştirilen gereken bazı iç öğeler vardır.

bir sürü kıyafet olan bir genç kız için mükemmel bir seçenek, onun tüm giysiler koymak modüler mobilyabir sürü kıyafet olan bir genç kız için mükemmel bir seçenek, onun tüm giysiler koymak modüler mobilya

Bir onların konumu ve türü hakkında dikkatlice düşünmek yalnızca vardır:

 1. Yatakta yatak ayrılmaz bir parçasıdır. Ürün çocuğun aktivite verilen yanı hafif ve güvenli olarak, dayanıklı olmalıdır. Bir genç için en iyi seçenek ortopedik kamyon olmak.
 2. Çocuk odasında gerekli şekilde Kulaklık depolama gelecekte sahibi için kızlar için çok önemlidir karışıklık değildi.
 3. Ayrı derslik varsa, o yatak odası masasında konabilir. Işık çocuğun solda düştü böylece gerekli yükleniyor. Bu durumda şımarık vizyon hariç.
 4. koltuk ile ilgili olarak, daha sonra bir kural olarak, masada olmalıdır - bu kol dayama ve ayarlanabilir arkalıklı ortopedik sandalye ve ekstra gibi, sen popülerliğinin zirvesinde artık fasulye torbaları kullanabilirsiniz.
 5. boyutlar izin verirseniz, genç güzellik için, size aksesuar ve güzellik ürünleri çeşitli kısa süre görünmeye başlayacak tuvalet masası, ayarlayabilirsiniz.
 6. herhangi bir odaya için özellikle tam büyüme, aynalar olması gerekir. İstenirse, bu fazla yer almayacaktır ve rahatsızlık genç getirmeyecek inşa gardırobunda gizlenebilir.

İki genç kızlar için bir yatak odası yapma

Bir genç için bir yatak odası haline getirin çocuk iki kız olduğunda Modern nesil tadı ama daha da zor verilen, kolay değildir. Bu sorunu çözmek için, tasarımcılar harika bir yoldur ve bu imar alanı ile geldi.

kızlar arasında hiçbir anlaşmazlık yoktu Yani, iki benzer yatak satın almaya değerkızlar arasında hiçbir anlaşmazlık yoktu Yani, iki benzer yatak satın almaya değer


Oda iki parçaya sadece ayrılabilir, ve her biri, belirli bir fonksiyonu olacak çeşitli olabilir.

uyku alanı

Odanın bu bölümünde yatak olması gerekir. Ama doğru boyutta yokluğunda çocukları onlardan hiçbir rahatsızlık vardı ki seçilmiş kanepeler, olabilir. Model, aynı zamanda ilk kullanımda sarkmadı¤ı güvenilir ve sağlam bir çerçeve, yumuşak yastıklar, ve olmalıdır. yatak odası alanı süslemek için pencerelerde ve yataklı kanepe kenarlarında bulunan kanopiler, hava ve ışık kumaş perde, kullanılabilir. Malzeme rengine sıradışı ve şık çok özgün tasarım yatak başlığı görünüyor.

kızlar için odaya beri sonra kayıt, lüks zarif ve şık olmalıdır.

dinlenme odası

tüm gün, herkes yorulur ve sükunet ve rahatlama için bir yere ihtiyacı var. Nerede, değilse onun yatak odasında kız yeni deneyimler dinlenmek ve paylaşmak mümkün olacak? Oturma alanı dikkatlice düşünülmelidir. Oda büyük bir pencere vardır Örneğin, o zaman menteşeli çerçeve, organza özgün perde kurulabilir. Sonraki pencereye, sen çay servisi ve rahat koltukları ile yuvarlak kompakt masa koyabilirsiniz. sadece unutulmaz ve davetlilerin çok memnun olacak muhtemelen favori müzik ve kız kardeşi ile bir bardak çay ile rahatlayın ve. Yumuşak oyuncaklar ve yastık Oda imkanları çeşitli rahatlama için daha uygun hale getirmek için.

rekreasyon alanında kızlar birbirleri ile oynamak ya da iletişim mümkün olacak hangi döşemeli mobilya, düzenlenebilirrekreasyon alanında kızlar birbirleri ile oynamak ya da iletişim mümkün olacak hangi döşemeli mobilya, düzenlenebilir

tablo, çerezler, kır çiçekleri ile vazo (muhtemelen yapay), bardak kompozisyon ve her şeyi duvar ve zemin üzerinde genel iç renk ayrılır, her genç bayana hitap edecek.

çalışma alanı

çalışma alanında birçok dikkat birbirleri ile müdahale etmedi iki genç okumaya böylece doğru ve rahat mobilya, aydınlatma seçimi ödenen ve edilmelidir. Bu alanda oda dikkati veya oyuncak rahatsız olabilir gereksiz nesneler içermemelidir. Çeşitli bilim dallarında çalışma ve kendi eserlerinin oluşumu için mevcut teknoloji bakmak emin olun. Bir tanıdık ve konforlu bir atmosfer gençler yetişmeye çalışmalarında iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.


Bir genç kız için bir yatak odası Yapımı 15 yıl (video)

Sonuç olarak, bugünün çocukları biraz güzellik farklı görüş olduğunu unutmayın. Bir yatak yaparken yüzden onları uzağa itmeyin. Sonuçta, onlar orada uyku, dinlenmek ve favori şeyler yapıyorlar.

Bir genç kız için yatak odası tasarımı (iç fotoğraf)

5e1e744f4b17aef2ef97d24a94a696f1 6nge-mobilya-for-kids odalı-ilham 9-20 16 23 27-19 38 75 114 1920x1440-cool-çocuk-kızlar-tumblr-dekorasyon-your-little-kız odalı pembesi

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map