Bir fotoğrafa ve 4 temel stilleri: ikinci kata merdivenle Tasarım koridor

Bir fotoğrafa ve 4 temel stilleri: ikinci kata merdivenle Tasarım koridor

12 October 2017Koridorda yakından işlevsellik ve estetiği iç içe geçmişKoridorda iç içe geçtiği ve işlevselliği estetikaPrihozhaya - ilk oda evin girmeden gördüklerim. onun tasarımı ev şeyi görünüyor üzerinde Duruma göre. Ama bu sadece misafirler üzerinde, sahipleri, işlevsellik, pratiklik, uzayda daha fazla ilgilenen kendi zevke uygun olduğunu. Uzun koridor aksesuarları yürütmek daha da yapılabilir.


merdivenlerinde Koridor

Unutma özel bir evde, merdiveni - direkt muhtaç değil, dekor sadece bir unsuru. Ama buna iç koridor ve koridorun bir parçası, evin tüm stil için genel olarak bunu düzenlemek yapmak da önemlidir.

Merdiven sadece güzel ama rahat olmalıMerdiven sadece güzel ama rahat olmalı

bunların üretimi için merdiven, malzemelerin pek çok türü vardır:

 1. Sen üyeleri kaçmayı tüm aile için şık ve güzel, rahat değil sadece seçmek gerekir.
 2. aydınlatma merdiven unutmayın. Her zaman iyi bilinen nedenlerden dolayı kamuoyuna edilmelidir.
 3. Halı merdivenlerde - zamanki pürüzsüz merdiven adımlar aksine sadece mükemmel tasarım çözümü, bu adımların kullanımda rahatlık ve güvenlik sağlar.

Bölüm merdiven ve koridor Başı aralarında bir sehpa, küçük bir raf veya büyük tesisi koyar yardımcı olacaktır.

evde merdiven ile giriş salonu tasarımı: Fotoğraf

Merdiven salonun ana dekorasyon haline gelebilir. İlk iyi organize planı, stil ve renk düzeni üzerinde karar olduğunu.


dört temel stilleri vardır:

 • klasik;
 • Modern;
 • ülke;
 • Nötr.

Bir merdiven yapmak içine uyum takılması önerilirBir merdiven yapmak içine uyum takılması önerilir

Her hakkında birkaç söz söylemekte fayda var. Klasik - klasik tarzda merdivenler, lüks ve granit, mermer, ahşap, gibi pahalı çekirdek malzemeleri ucuz değil. renk düzeni sesi kapalı, genellikle nötrdür. İzin verilen dekorasyon korkuluk, bukleleri oyulmuş.Aşırı pretentiousness tersine iç ucuzluğu ekleyin zarif ve aristokrat bakmak olmaz - O abartmak değil muktedir önemlidir. Mobilya ve aksesuarları uygun olmalıdır.

Modern - ultramodern, şok edici ve kesin bir tarz. Böyle böyle devam minimalizm, hi-tech, şehir planlaması ve modern tasarım trendleri kolektif terimlerin Bu tür. Cam, plastik, bu stil için karakteristik metaller -materials. bir taban kaplaması mükemmel klinker fayans öncü renkleri gibi.

Neon aşamaları mükemmel modern tarzda merdiven tasarımıyla daha uyumlu yanar.

tekstil ve doğal malzemeler, rahat bir kırsal country tarzında bolluğu. Merdiven genellikle ahşap doğal renkler yapılmıştır. Klasik aksine, bir kızılağaç veya çam değil, masif meşe veya sedir olması daha muhtemeldir. Ayrıca pürüzlü taş ülkede üstün gelebilir. Bu durumda, renkli seramikler dövme parçalar eklemek döşemek için adım atabilirsiniz. canlı bitkilerin büyük bir dekorasyon tencere olacak. Ülke tarzı hiçbir aristokrasi.

Nötr merdiven yapı, herhangi bir malzemeden ve herhangi bir renk, herhangi bir biçimde olabilir. Bu tarzda merdivenin en önemli özelliği tasarımının ana nesne olmadığıdır. Sadelik, hiçbir fırfırlar kısalık - "nötr" merdiven tarzında uygulanmasında ana noktaları Merdiven iç tesislerinde uyum içinde olmalıdır.

koridorda merdiven altında Dolaplar

Merdiven - Odada çok yer kaplar oldukça hantal şey. Sadece metrekarelik bir çift "vermek" istemiyoruz. Güzel ve aslen podlestnichnoe alanı yayınlanan, yeterince evin iç rahat hale getirecektir.

ikinci kata merdiven altında seçenekler açıklık alanı biri - yeri iç muhafazalar.

Podlestnichnoe uzay farklı şeyler depolama için tavsiye edilirPodlestnichnoe uzay farklı şeyler depolama için tavsiye edilir

Bunlar saklanabilir:

 • temizlik ekipmanı;
 • Nadiren mutfak eşyaları ve araçlarınızın kullanılan;
 • yatak;
 • Kitaplar;
 • Başka şeyler gerekli.

Bu büyük bir pratik çözüm, aynı zamanda bir merdiven ile bir oda süslemeleri için harika bir yoldur ibaret değildir. Bu şekilde koridor eğer, dış giyim ve ayakkabı depolama sorunu çözebilir. Ayrıca dolapları raflardan ile kombine edilebilir.


Özel bir evde merdiven ile İç koridor: nasıl dekore etmek

merkezinde bulunan geniş salon süpürme merdiven ile ev, mükemmel bir tasarım çözümü olacaktır. koşarak Geniş merdivenler, yan rayları dikmeleri, parmaklıklar ile dekore edilmiştir - hepsi inanılmaz şık ve zarif görünüyor. Uzun bir açılış ile klasik tarzın Bu konaklama merdivenleri karakteristik.

Bir sarmal merdiven alanı kazandırırBir sarmal merdiven alanı kazandırır

dar uzun bir koridor ile Ev daha özlü kararların gerektirir:

 1. ikinci kata çıkış daha duvar boyunca yerleştirilir.
 2. o koridorun uzunluğu izin verirse merdiveni Better, merdiven tek uçuş oluşuyordu.
 3. Sen merdiven boyunca uzanan duvar tasarımı yapabilirsiniz.
 4. İyi bir tavsiye resimlerinde, monte lambalar, resim ve çelenk lehine aksesuar toplu kadar vermektir. Bu rahatlık verecektir.
 5. Aynı zamanda mükemmel bir çözüm bir ayna olurdu - onlar görsel yardımcı alanı genişleyecektir.

Sarmal merdivenler de dar alanlarda büyük bir çözüm olacaktır. seyir aksine, daha küçük bir yere yerleştirilir ve böylece büyük değildir. Ancak, yukarı ve biraz sorunlu merdivenden düştü. Ama içini karmakarışık ve çok kompakt görünüyor etmez. iki seviyeli daire için - bu neredeyse tek çözüm: nadiren muhteşem merdiven uyacak şekilde orada döndüğünde.


değerli alanından tasarruf - Böyle bir tasarımın ana avantajı. Buna ek olarak, ilginç tasarım çözümleri genelde tüm evlerin açık ve havadar bir tasarıma ulaşmak için yardımcı olacak, ev yeni notların iç getirmek.

Biz bu merdivenlerden göreli ucuzluğu hakkında söyleyemeyiz. Böyle bir yapının üretiminde fiyatı etkilemeyebilir bir merdiven, üretimi için daha az malzeme gerekir.

Bu merdiven başlıca dezavantajı, lastik sırtının küçük bir genişliğidir. onlarsız tasarlanmış neredeyse tüm spiral merdiven - Ayrıca bazı tehlike dar kalkanlar uzayda eksikliğidir. merdiven kalan iç detayları ile uyum içinde olması gerektiğini unutmayın.

Parlak tonları bir halı yatıyordu ve aynı renkte aksesuarlar için kullanılır. Bu bütün iç için sesi ayarlar.

İkinci katta tasarım seçeneklerine Merdiven (video)

Kendi evini Tasarım - (. vb duvar kağıdı, çıkış ve benzeri) ayrıntılara dikkat etmek gerekir zahmetli ve karmaşık bir görev. En ilginç ve önemli önemli detaylar biri, uzay ve cesur tasarım çözümleri özgün tasarımı için fırsat çok açıyor - özel bir evde, bir yazlık iç veya iki kademeli bir apartmanda merdiven.

ikinci kata merdivenle Tasarım koridor (iç fotoğraf)

24 20 26 18 5 28 27 15 1 6

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 44 =

map