Bir fotoğrafa olağandışı kanaviçe: 6 İpuçları

Bir fotoğrafa olağandışı kanaviçe: 6 İpuçları

12 October 2017Resimde işlemeli orijinal portre aile ve arkadaşlar için güzel hediye olacakBildiğiniz veya bilen insanlar için mükemmel bir hediye - resme işlemeli orijinal portre aile ve kanaviçe resimlerin her açıdan cazip ve eşsiz druzeyVneshne için güzel bir hediye olacaktır. Sen şık iç dekorasyon olarak kullanabilirsiniz. Yeni başlayanlar olsa, aslında, görev uygulanabilir, sağlanan kalite eğitimdir, köle ile baş etmek kolay olmayacağını düşünüyorum. Ana rolü fotoğrafları üzerindeki çalışmaların düzeni doğruluğuna burada oynanır.


fotoğraflar üzerinde Çapraz dikiş: PC kullanımı

Daha önce, istenilen nakış deseni içine standart fotoğrafları çevirmek için "gözle" vardı. Bugün bu görevi özel yazılım (PO) işler. Bu ücretsiz, Desen Oluşturucu için indirilebilir bir programdır. Küçük boyutu ve herhangi bir işletim sistemi (OS), bir bilgisayarda montajım ek olarak, programı yaygın olarak daha fazla işlev üretilmesi nedeniyle olasılığı için kullanılır.

Saniyede Desen Oluşturucu program çapraz dikiş için tam düzeninde herhangi bir resmi açmakSaniyede Desen Oluşturucu program çapraz dikiş için tam düzeninde herhangi bir resmi açmak

renkler ve gerçekçi açısından nakış geleceği zenginleştirmek amacıyla, aşağıdaki yönergelere uymadığı için tavsiye edilir:

 1. Bir fotoğraf editörü ilgi Öncesi süreci. tavsiye bağlayıcıdır. Desen makinesi programı parlaklık ve doygunluk seviyesini şişirmek için yeteneği ile karakterize edilir. Eğer biraz ilerletmek nakış renkler doğal olduğunu için planın tercüme tüm parametreleri azaltmak gerekir nedeni budur;
 2. Yeni başlayanlar bir "deneme" gerçekleştirmek için tavsiye edilir;
 3. Bir kişinin bir aile portresi oyalamak olacaksa, birbirine yakın olmalıdır kullanılan fotoğraflarda bütün yüzler;
 4. tüm fotoğrafları sitesinde nakış temeli haline gelecek bir bölge seçmeniz gerekir. portresi gözlerinin durumunda referanstır;
 5. istenen devre büyüklüğü kurmak;
 6. Renklerin istenilen sayı ve iplik markasını seçin.

Yeni başlayanlar için ipuçları: fotoğraflar ile çapraz dikiş için bir plan nasıl yapılır

Genel hatalar korkunç bir şey haline işi çevirmek için izin vermez deneyimli kullanışlı, bu nedenle ek testinde bile ortaya. Bu yanlış ayarlanmış parlaklık seviyesinin listesi açar. Her zaman web geri kalanından daha koyu veya daha açık olacak fotoğrafın hangi bölümünün belirlemek mümkün ilk defa değil. Bu cep "Soap" çekilen fotoğraflar için özellikle doğrudur.


Anormal derecede koyu diş, doğal göz rengi ayırt etmek mümkün değildir - sorunların yalnızca küçük bir bölümünü. orijinal resmin kalite cevaplardan çok sorularla bırakılırsa, aşağıdakileri yapmanız önerilmektedir. Görünüm fotoğraf resim düzenleyici ve sekme "Bilgi" yi seçin. Ne olursa olsun editörün türünden bağımsız olarak, bir kişinin fotoğrafta tüm piksellerin parlaklık seviyesini bilmek mümkün olacaktır.

Eğer nakış için bir plan oluştururken hatalardan kaçınmak için, herhangi bir fotoğraf editörü orijinal fotoğrafın ile tedavi edilmelidirEğer nakış için bir plan oluştururken hatalardan kaçınmak için, herhangi bir fotoğraf editörü orijinal fotoğrafın ile tedavi edilmelidir

Resmin en az bir kısım parlaklık seviyesinin anlamlı bir fark varsa, takım durumu, "Karartma" veya "arıtıcılara" düzeltmek yardımcı olacaktır.

Buna ek olarak, iş diğer bazı yaygın hatalardan karşılayabilir: • Çirkin toplanan saç;
 • cilt yüz kapakları değil doğal renk;
 • Yanlış arka seçilir;
 • deri, yanlış veya düzensiz aydınlatma kaynaklanan koyu renkli lekeler;
 • Anormal derecede koyu dudaklar;
 • yüzünde veya alnına ışık yansıması.

Böyle eksiklikler haç için güzel düzeni oluşturmak bile mümkün dikiş. Önemli olan - fotoğraf editörü tanımlanan eksikliklerini gidermek için biraz zaman harcamak. İşiniz bittiğinde, görüntü daha da dönüşümü için bir program Desen Oluşturucu yerleştirilir.

Çapraz resimler dikmek nasıl bütün karmaşık sadece

otlar gibi küçük ve düz elemanları, çok sayıda Terk, yeterince deneyimi olmayan kişiler için gereklidir. Daha iyi bir enine dikey bir parçasının oluşan basit bir bileşim dikmek. Oluşturma işlemi her zaman bileşimin orta kısmından başlar. Bunun iki nedeni yapılır. Öncelikle, bu durumda nakış yaratılması sayısız hatalar ilgisi yoktur.

Deneyimsiz craftswomen küçük parçalar, renk ve tonları az sayıda basit resimlerle başlanılması tavsiye edilirDeneyimsiz craftswomen küçük parçalar, renk ve tonları az sayıda basit resimlerle başlanılması tavsiye edilir

Deneyim en önemli detaylar dayanmalıdır her bakımdan daima kolay olduğunu göstermektedir. Uygulamada bu nakış gözler ve burun gelecek kompozisyonlar temelini oluşturduğu anlamına gelir.

Buna ek olarak, birkaç önemli ipucu vardır:

 1. İşlemeli evcil herhangi bir resmi kurtaracaktır. Aynı zamanda onlar görüntünün büyük bir kısmını işgal etmez.
 2. Çanta, şapka ve diğer küçük yapmak fotoğrafları daha canlı, buna rağmen, bunları doğru şekilde konumlandırılması gerekir. En iyi silah alanında bunu yapmak olacaktır.
 3. Onlar her iki tarafta aşağı indirdi, böylece insanların yüzlerini yapmak daha iyidir. Bu 3 kişi tasvir edildiği bir portre ise, örneğin, iki uç aşağıdaki düzeyde yerleştirilmektedir.
 4. Küçük nesnelerin çok sayıda yer almak için tavsiye edilmez. Birincisi, onlar nakış zordur. İkinci olarak, doğru renk seçmek için kolay değildir.
 5. Oluşturma, yüksek kaliteli bir bileşim malzemeye nesnelerin doğru konumlandırılmasını sağlar. perspektif kurallarını gözlemek, küçük daima uzak arka yerleştirilir.

nakış portre için bir fotoğraf seçmek için Öneriler (video)

Bir fotoğrafa Nakış - büyüleyici ve aynı zamanda karmaşık bir süreç de. Başlamadan önce, doğru görüntüyü işlemek ve ancak bundan sonra devreleri oluşturmaya başlayabilirsiniz gerekir. Yeni başlayanlar Desen Oluşturucu birkaç kez bir "kuru koşmak" yapmak için tavsiye edilir. Bu durumda, renk kusurları ve her şeyi yeniden yapmak gerek bir sürü önleyecektir.


Resimde İşlemeli çapraz desen (Fotoğraf)

2a17552642a4256f9815a44adfab67fa 48e96942dffeabad27daf7bb0e68e983 40 57b660ad4cbb3 00818e18f50d5519c5e266b46a3f84861f3d77e3 111 1090 5556 1913288 860124322494

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 5 =

map