Bir fotoğraf ve 4 Mater imalat: salonunda kapı dışarı olun

Bir fotoğraf ve 4 Mater imalat: salonunda kapı dışarı olun

12 October 2017koridorda kapı seçimi çok çeşitlidirkoridorda kapı seçimi çok mnogoobrazenKak genellikle apartmanda koridorda - dikdörtgen planlı küçük bir oda, nadiren büyük ölçüde uzatılabilir. Bazen odalı daire düzenden sonra, bir kalıntı olarak elde edilir. Böylece, standart dışı uzay ölçüde onarım zorlaştırmaktadır. oturma odaları kapıları veya koridora koridor ve odalar arasında ayırıcı olarak görev böylece daireler çıkıntı oluştururlar. Bu kapı odasında açın ve salonun uzayda etmediğini ortaya çıkıyor. Bağımsız bir sürü olarak, giriş sadece özel bir evde düşünülebilir. Böyle evlerinde çok uygun ve pratik olarak proje değil girişinde küçük bir koridor alınır genellikle içindedir. Bu odada o ikinci kata bir merdiven ayarlamak mümkündür.


Eğer koridora kapıyı yüklemeyi planlıyorsanız önce bilmeniz gerekenler

koridor ve koridora bir iç kapı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlamak için, bize orada ilk koridorlar hangi türde anlayalım.

Bunlar:

 1. odayı terk giriş holü,. tüm odalar salonda bulunduğu zaman Oluşmuş. Kural olarak, bu odada dikdörtgen şeklindedir. Bazen dar ince uzun odaya dönüşür.
 2. Salon, aynı anda koridor işlevi gerçekleştirir. salonda gerçekleştirildiği tüm odaların kapılarını açarken Bu boşluk elde edilir. Oda genellikle oldukça büyük, ama her kapı kullanırken rahatsızlık yaratan onun iç açılmaktadır.
 3. Giriş salonu açıkça bir koridor ile ayrılmış. Bu salon üretildiği zaman bir koridor ardından koridorda dışarı banyo, tuvalet ve mutfak kapı, ve o kapı oturma odası çıkıp var.

Giriş holü - tek bağımsız oda ve birçok kapı, gitmek istediği gibi her çiftçi onun kapısını hazırlar ortak daireler, durumunu almak etmemek için, aynı tarzda kendi tasarımını seçmedim nasıl olursa olsun.

spot kullanın. Avize dekor unsuru olarak mümkündür, ancak büyük salonda. Artı tercihleri ​​spot enerji tasarrufu olacaktır. odada pencere yoktur yana, salona güneş ışığı ve salon yapmayacağım. Bu durumu önlemek için, cam uçlar ile iç kapılar tercih ve fırsat varsa, bazı durumlarda, tamamen camdan yapılmıştır.

büyüklük ve kapı açıklıkları sayısına bağlı olarak, açık sistemde arayın. Sistem, akordeon klasik katlama kayma edilebilir. Açık kapı, onlar tek kanat, özellikle, çok yer kaplar. daha açık sistemi seçin, hem coupé içinde, 2 uçlu mekanizmalar arasındaki bıçak ve binmek, yeterli alan kazandırır bu teknoloji,. Ama bu teknoloji mobilya veya beyaz eşya yakın duvara yalın izin vermez.


koridora kapıyı yüklemeden önce, açılış sistemi dikkatekoridora kapıyı yüklemeden önce, açılış sistemi dikkate

, Alçıpan örneğin yapılmış özel bir bölmede sürgülü kapı, gizleyin. kimseyi koymuyor kapının, görülmez yana, yani estetik olarak iyi görünüyor. Renk paleti odanın dış etkenlere uyum sağlamak. Açık renkler tercih, bunlar rahatlık hissi yaratacak ve görsel alanını artırmak.
Bazen bazı numaraları kullanmalıdır. senin koridor ve koridor Bazı kapılardan gelen sonra kapı çok sayıda kurulmuş Örneğin, imtina edilebilir ve kemerlerin yerine. kemerlerin yerleştirmesi oda görsel daha büyük ve daha parlak yaptıktan sonra Restorasyon aldı.

Değil Wenge renkte metal kapılar diğerinden uzayın izolatörün sadece işlevi yerine değil, aynı zamanda büyük bir dekorasyon öğesi olabilir. Kapılar bıçakları kurulacak önce tamir başlamadan önce, tüm kapıların ölçüm yapmak gereklidir. Kapı panelinde standart boyutta olduğundan emin olun.beyaz kapılı koridor

Beyaz ev için en uygun seçenek olarak kabul edilir. O evrensel bir uyum herhangi dekor olduğunu. iç kapılar pazar olarak size zor olmayacaktır için doğru kapıyı seçmek için çeşitli seçenekler ile doludur.

Artıları koridorda beyaz kapı:

 1. Kolay herhangi oda tasarımı ile eşleşecek. örneğin, birleştirerek, ağartılmış meşe pencere çerçeveleri ve aynı renkteki kapıları, etrafa komple iç dar geçitler hissini kaldırmak ve ona bütünlük verebilir. Beyaz kapı eşit derecede iyi birinci katta salonun girişinde ve fidanlık içinde iç ve oturma odası ve mutfak üst kısmı şeklinde edilir. Hatta yangın kapıları aslen parlak renklerde boyanmış. beyaz ikinci kapı hafiflik sıkışık alanı verir.
 2. Bazı beyaz oldukça pratik değildir inanıyoruz, ama böyle daha az fark beyaz yüzey üzerinde toz gibi değil.

herhangi bir dekor ile mükemmel bir şekilde uyum koridorda Beyaz kapıherhangi bir dekor ile mükemmel bir şekilde uyum koridorda Beyaz kapı

kaldırmak veya yük taşıyan duvarlarda ayarlamak için kutunun dışında dar ve geniş sürümlerinde mümkün değildir, mükemmel bir alternatif düzen bir kapı uzmanı olduğunu. Yani tam bireyselliklerini ifade ve muhtemelen web için son derece uygundur satın almak. Artan yüksek kapı tavan görsel yüksekliğini artırmaya yardımcı olacaktır.

Nasıl iç farklı tarzlarda karanlık koridor kapıları birleştirmek olabilir

herhangi bir tasarım kapısını yaklaşacaktır nötr bir renk olmasının yanı sıra, yine iç yaratabilecek hiçbir fırsat kapıları süslemeleri var. Beyaz parlak süt, parlak bej tonlarında iç uygundur.

Bu durumda, ek odak gerekmeyecektir:

 1. duvarlardan aynı renklerde ise kapı kanadı, iyi gidecek.
 2. Ayrıca, beyaz renk mükemmel koyu tonları kontrast olacaktır.
 3. Beyaz ve mavi renk Akdeniz iç görünecektir.
 4. Böyle renklerin iç kapıları deniz teması bakmak avantajlıdır.

Koridorda bir kapı koyu renk açık renkli mobilyalar harmanlayarakKoridorda bir kapı koyu renk açık renkli mobilyalar harmanlayarak


Kapı dekor beyaz renk ve hatta cam kaplama eklerseniz, oda görsel, hafif parlak olacaktır, örneğin, yatak odasında uyku geliştirir. Böyle bir karar küçük ölçekli daireler için büyük bir çıkış olurdu.

Bir iç koridor Karanlık kapı

Dairelerin iç kullanılır Koyu kapı, demir özellikle giriş, çok yaygındır. Bazen karanlık kapı kanadı ile iç tasarım geri kalanının renk kombinasyonu sorunlar var. Karanlık kapıya uygun en iyi stili modern. Kapı kanadı zemin rengi ile seçilir. zemin ile aynı kapı yapısını kullanmak iyi.

kapı ve zeminin renk kombinasyonu oda konforunu etkileyecek yanlış kombinasyon tasarımında çok önemlidir. Ayrıca mobilya rengi ile yönlendirilir. Mobilyanın rengi toplarken, sen kapı ve zemin kontrastını düzgün olabilir. yumuşatma tezat görevi mükemmel bir şekilde süpürgelik baş veya aynı renk özellikleri kırpın.

Büyük Hol, koridor için mükemmel tasarım çözümü koyu kapı ve hafif döşeme olacaktır.

düzenlemelerin kombinasyonları gösterilmektedir:


 1. başka bir renk geçişi. Bu geçiş, yumuşak olmalıdır. Bu kapı tasarımı, mobilya, süpürgelik, düzeltir, ve diğerleri. Asgari renk farkı idam.
 2. Tam renkli füzyon. Bu tasarımda kontrast olamaz. Bu durumda, kapı kanadının tasarım ve dekor geri kalanı tonunda uğramamış.
 3. Pürüzsüz kontrast. İç koridor ve koridor ahenkli uyum sağlamak için nötr renkleri kullanın.

Bir iç koridor Karanlık kapı zengin ve lüks bakmakBir iç koridor Karanlık kapı zengin ve lüks bakmak

Karanlık bir kapı seçerken ne güvenmek:

 1. Duvarların rengi. Duvarlar, örneğin küçük bir miktarda, koyu bir dekor, çeşitli karşıt uçlar kullanmak yapılması gerekmektedir.
 2. Döşemeler genellikle süpürgelik veya kapıda odaklanarak seçilir. Aksine, açık ve koyu Döşeme kapı kanadının Şans.
 3. Renk zemin çözümü farklı olabilir. Laminat açık renkli veya koyu kaplama koyu meşe ya da somun altma yerleştirildiği olabilir.
 4. Kapı kanadının yapısına mobilya yapısını al.

Odanın genel özelliklerine Bağlantılı karanlık kapı kanadı ağın aynı yapının küçük parçaların eklenmesiyle mümkün olmasıdır. Örneğin, resmin kullanılması çerçeveleri.

siyah kapı ve karanlık bir zemin ile İç koridor

koridor ve koridor, bizim daire tasarımında nadir değildir karanlık kapı ve koyu zeminin renk kombinasyonu.

Bazı incelik dikkat etmek gereklidir:

 1. Sen kat kapı kanadı biraz daha koyu kombinasyonunu seçmelisiniz.
 2. Bu zemin koyu gölgeler olduğunu renk seçimi, çakmak kapı zemin ve tavan ışık ile, yumuşak bir geçiş elde edilir.
 3. Ama tek renkli tasarımın kullanılması küçük bir oda ve koridor koridor görsel daha az olacağı gerçeği yol açacaktır.

Bizim iç koridor karanlık kapı ve zemin döşenmiş aydınlatma özellikle dikkatBizim iç koridor karanlık kapı ve zemin döşenmiş aydınlatma özellikle dikkat

oda güneş ışığı ve oldukça yüksek tavanlı yeterli erişimi varsa, böyle bir kombinasyon zarar vermez. oda aydınlatma gereklidir düşünün.

uzay izin verirse sahne için, resimleri ve paneller kullanabilirsiniz. Onlar ücretsiz duvarlarda asın. Ama burada abartmak değil önemlidir. Dekoratif elemanlar için tonları hafif seçmek en iyisidir.

Kapılar giriş ışık tonları ile Koridorlar

iç Siyah kapı kanadı, zarif, modern ve şık görünüyor. Sadece beyaz keten gibi siyah oldukça pratik bir seçim yapar her renkten, ile birleştirilmiştir.

efekti oluşturmak için:

 1. Parlak bitirmek döşeme ve siyah kapılar görsel alanı genişletmek için.
 2. siyah duvarlar kapılar ışığın uyumlu bir birleşimi.
 3. Derin yeşil ve mor siyah bez gök rengi, koyu maviye, birleşerek Hesitate.
 4. Parlaklık turuncu ve kırmızı bir arada verir.
 5. Bir bağlantı siyah kumaş tasarım mobilya, süpürgelik parçalarını izin ve maç için Döşeme olacaktır.

Giriş kapıları parlak renkler mükemmel duvar ve mobilya koyu tonları ile kombineGiriş kapıları parlak renkler mükemmel duvar ve mobilya koyu tonları ile kombine

Bu basit hileler takip ederek, özgün bir tasarım oluşturabilirsiniz.

küçük ölçekli salon bile, bir kompakt açık sistemi seçin. Eğer kapı kanadı duvarının içine gizlenmiş olduğu bir sistemi kurmak ise, uzay kaybetmeyin. Artı bu tür kapıların tasarımı herhangi bir tarzda yapılabilir gerçeği. Eh, böyle bir sistem minimalizm ve yerden tasarruf çarpıcı vurgulayacaktır.

koridor ve koridor için ön kapıyı seçme

İç kapılar Modern üreticileri tüketiciye kapı tasarımlarının oldukça geniş verir.

imalat sırasında malzemeye bağlı olarak kapı, türleri:

 1. Lif levha. kapıların bu tip en önemli avantajı - düşük. Bıçağın Düşük ağırlığı sayesinde bağımsız daire tasarımı kapısını teslim ve kendi ellerini ayarlamayı kolaylaştırır. çerçeve yapısı ahşap ve kaplanmış sunta yapılmıştır. Bu tip tüketiciler arasında çok popüler, bu yüzden aralık çok iyi mağazalarda temsil edilmektedir. Böyle kapıların birkaç sakıncaları arasında sunta güvenliği büyük bir farkla karakterize edilmez olarak, temel kırılganlık ve bu kapı çok kötü nem direnir. banyo ya yüksek nemli bazı diğer odada Bu kapı uzun değil sürecektir.
 2. MDF kapılar. Düşük maliyet, daha önceki bir tür olarak aynı sakıncaları.
 3. Ahşap. kapıların Bu tür gücü onlar yapıldıkları kaya gücüne bağlı olacaktır. Değerli ağaç benzersiz bir tasarıma sahip odalara monte iç kapılar. Böyle ahşap resimleri çok pahalıdır.

koridorda kapı yapılabilir hangi malzemenin çeşitli türevleri vardırkoridorda kapı yapılabilir hangi malzemenin çeşitli türevleri vardır

Cam, çelik, plastik iç kapılar büyük talep değildir. Bu tür malzemeler apartmanın içindeki kapı özgüdür. Bunların ayrıntılı incelenmesi uygun değildir.

Bir iç koridor ön kapı Şekilleri

Madde ne kadar güçlü kutusu,, kapıyı ne kadar süreceğini bağlıdır.

Kapı MDF ham ahşap veya laminat ağın yapılabilirKapı MDF ham ahşap veya laminat ağın yapılabilir

Türler:

 1. MDF - iyi, ama dayanıklı değil görünüyor. kapı kanadı ağırlığı Olası sapma ve hatta kendi ağırlığı kutuları ile sırasıyla, kereste ağır kapı mümkün olmayacak bir kutuyu asmak için.
 2. İşlenmemiş ahşap boyama, MDF aksine, daha dayanıklı bir malzeme olarak kabul ve fiyatlandırma bütçe sunta düzeydedir. Bu kurutuldu profil çubuğu kapsamaktadır. Bir malzemeyi seçerken, ek dekorasyon kutusunu unutmayın.
 3. Lamine web. kapı kanadında gelecek çatlaklar ve çizikler önlemek için laminatlanırken kullanılan kağıdın kalitesine dikkat edin.

salonun iç (video)

Kapı açılış yapma dayanıklı, güvenilir bir malzemeden yapılmış olmalıdır. kutu dekoratif bir işlevi yerine, aynı zamanda kapı kanadı montajı için bir destek görevi görür sadece.

Detay: giriş holü kapı (fotoğraf örnekler)

4f021108800ac0fa910927243b4deb23 0 479 6 53.255-zamer-stalnye-dveri-V-pushkine 6665 87810 1364925 a439e72e650bc0c492bd663ba54c9cb8 bronz ayna dolap

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + = 7

map