The BlogBir çatı katı tarzında dekore yer var mı, büyük bir serbest bölgenin varlığı olmadan hayal etmek zordurson modern iç tasarım tarzında popüler - bir çatı tarzında dekore yer var mı, o engin serbest ploschadiLoft varlığı olmadan hayal etmek zordur. Çoğu zaman da koridorda ve koridorların dekorasyon için kullanılır. Bu sevgi ve konfor takdir yaratıcı insanlar tarafından seçilir. Loft uzay boş alan çok sayıda ilginç doku ve renk kullanımını içerir. Hadi bugün konuşalım - Bu tarzda salonu süslemeleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


faydaları ve özellikleri: çatı Koridor

Dairelerin çoğu büyük salon farklılık ve çatı katı tarzı aslında ana özelliği değildir - boş alan büyük miktarda. minimalizm olduğu gibi, bütün pratiklik ve mobilya asgari bir miktarı üzerine kurulmuştur.

işlevsellik ve pratiklik Birliği çatı odası düzenlemek mükemmelleştiririşlevsellik ve pratiklik Birliği çatı odası düzenlemek mükemmelleştirir

Aynı yalan ve minimalizm, boş alan çok sahip - ana fikri: genel Loft tarzı minimalizm bir sürü aldı. tüm çağdaş akımlar gibi fonksiyonel ve pratik mobilyalar.

çeşitli tarzlarda kaybolmak değil amacıyla, ana özellikleri loft yönünü belirleyin:

 • fonksiyonel ve pratik mobilya asgari sayısı;
 • Mobilya ve iç elemanlar, mobil ve çok fonksiyonlu reklam sahip, ilave edilebilir;
 • Sen bitirme malzemelerin çeşitli kullanabilirsiniz: taş veya tuğla ve duvar kağıdı alışılmadık bir doku ile bunların taklit;
 • Dekoratif elemanlar ve aydınlatma armatürleri de farklı olabilir, fantezi sınırlı değildir;
 • Kabine veya raf mobilya, siyah, beyaz ve gri renkler arayın herhangi süslemeleri olmadan seçim yapmak daha iyidir;
 • Yaygın farklı dolaplar kullanılarak ya da bir taban / duvar kaplama bölücü kullanılır;
 • Bu tarzda Aynalar da alakalı, birkaç tane olabilir.

Bu özelliklerin hepsi birleştirebilir ve söylemek çatı o - modern tarzda, herhangi bir kısıtlama yoktur ve pratiklik ve ferahlık üzerine kurulmuştur. O dekoratif unsurlarla boğulmuş değildi, özlü görünüyor ve aynı zamanda sıkıcı değil.


koridor çatı

Giriş holü, loft tarzı hiçbir fırfırlar ve pahalı malzemeler gerektirmez.

duvar Siyah klasik sürümü çatı duvar dekorasyonu için idealdirduvar Siyah klasik sürümü çatı duvar dekorasyonu için idealdir

Bu tarz olarak, üstün konfor, sen bitirmek seçebilir, tüm unsurları birbirleri ile kombine olması önemlidir. • Duvarlar genellikle duvar kağıdı ve seçebilir veya taş "bir tuğla altında" yapılmış olan gri veya siyah;
 • Süpürgelik onlar en görünmez, renginin yapabilir veya daha tarafsız bir sürümünü seçmek gerekir, duvarları maç için seçin;
 • Mevcut gerilme yapılardır tavan beton, çatı tarzı bırakın;
 • Seks, o, kereste döşeme etkisi antik düzenlemek mümkündür iyi ve laminat görünüyor iç ana unsurudur;
 • ve resim ve posterler çeşitli kullanmalıdır olabilir koridor çatı, onlar süslemeleri ve en ilginç duvar kağıdı değil tamamlayabilir.

Kaba dokulu elemanlarını seçmek için çekinmeyin, doğal ve yaşlı malzemeler bak. Parlak posterler ve modern teknolojiye yapılan büyük resimler, mükemmel iç tamamlıyor. Mobilya, pürüzsüz bir yüzey tercih uzay izin verirse, bir aynalı bir gardırop yüklemek için daha iyidir.

bir çatı tarzında salon iç

loft tarzı gerçekten ilginç ve şık iç koridor oluşturmak için - belirli kurallara göre yönlendirilmelidir.

Şiddetli fonksiyonel şekil stil çatı diğer odaların düzenli tarzını değiştirirŞiddetli fonksiyonel şekil stil çatı diğer odaların düzenli tarzını değiştirir

yani:

 1. Koridorda, loft tarzı bölümler çoğu zaman mevcuttur. İmar de bu eğilimin özelliklerinden biridir, bu mobilya veya bitirme için farklı malzemeler kullanılarak yapılır.
 2. afişler, işaretler, grafiti - dekorasyon olarak, en sıradışı şeyleri kullanabilirsiniz. Sen çerçeveler içine eklemek ve Çıtçıt eklenebilir. Ayrıca favori fotoğrafları yapıştırabilirsiniz.
 3. Aynalar - İç çatı temel bir unsuru, çerçeve içinde bir ayna yüzeyi içine ya da çizimler, etiketler, çıkartmalar dekore.
 4. uzay izin verirse, dolap durdurmak - Mobilya çok olmamalıdır. Aynı zamanda bölge tesislerinde yardımcı olacaktır. Aksi takdirde, askılar, çekmeceler, raflar kullanın.
 5. Işık çok olmalıdır, ilginç bir avize, alışılmadık şekli birçok yerleşik lambaları ayarlayın. ışık, not lav lambaları ve renkli ampuller ile oynayarak.
 6. Zemin halı yatıyordu üzerinde, herhangi bir şekil ve renk olabilir.

Loft tarzı hiçbir tıkanıklık ve gereksiz ayrıntılar var, çok özlü görünüyor. Bu yönü burada ne gibi kullanabilirsiniz, kayıt sırasında yaratıcı ve aktif insanlar için idealdir, bu nedenle çatı katı tarzında salonun tasarımı genellikle müzisyenler ve sanatçılar seçin.

Hol için mobilya: loft daire

Yukarıda söylediğimiz gibi - koridorda mobilya, bir çatı katı tarzında, birazdan yaptı.

Ayna - Işığa ile doldururken, uzay artırır Modern evlerde fiili unsur,Ayna - Işığa ile doldururken, uzay artırır Modern evlerde fiili unsur,


Mutlaka pratik olmalı ve fazla yer almazlar:

 • mobilya yüzey, doku ve dekor ile deneme mobilya ahşap ve plastikten yapılmış üzerinde kalmaz, pürüzsüz olmalıdır;
 • salon tarzı loft için ideal - dolap, ancak raflar, askı ve çekmeceli küçük bir göğüs çeşitli yerini alabilir bu yüzden sadece hiçbir yerde, ayarlamak olacaktır küçük bir odada;
 • mobilya hiçbir düzeltme ve süslemeler olmalıdır günü o duvarların dekorasyonu ile uyum eğer, en iyisi;
 • mobilya bir bardak varsa, o zaman onları opak olalım;
 • Askılar metal ya da ahşap yapılmalıdır;
 • Çeşitli ayna da görme alanını artırmak ve genel olarak isteğe bağlı bir iç salonu unsuru olan, kabul edilir;
 • uzay izin verirse - Bir sandalye, tezgah veya banket koydu;
 • Aydınlatma spot olarak avizeler ve demirbaşlar not parlak olmalıdır;
 • mobilya tekerlekleri üzerinde bir Osmanlı seçebilir gibi, o da yer kazanmak için şeylerin dışında bir şey koymak mümkün olacaktır;
 • Loft - Bir bisiklet aşığı olan stil aktif insanlar, koridorda belirlenen aktarım için durmak ve koridorda bırakın.

Loft stili mobilya hemen her renk kullanmak için izin verir, işte fantezi özellikle sınırlı değildir. Sen loft tarzı bazı asansör ve hatta bitki hatırlatır için gittim söyleyebiliriz, ama her zaman böyle değildir.

Bu kadar katı ve çok ilginç ve özgün olabilir pratik bir tasarımdır.

Şık koridor loft tarzı (video)

konfor ve pratikliği takdir aktif ve yaratıcı insanlar için çağdaş çözümler - Sonuç olarak; çatı söyleyebiliriz. Parlak ve sıradışı dekoratif unsurlarıyla birlikte doğal malzemeler kullanarak hem büyük hem küçük koridor için ideal olan eşsiz ve şık iç, izin verir.


salon tasarımı, loft tarzı (iç fotoğraf) 

1 004 005 006 8c1d2e826cd640dc131000bed170 9da03f25e5fe 10-44 30-1 45 0405-uxtcu3xztzifdycd4yga

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 2 =