Bir bölme ile Yetkili iç oda: 3 seçenek

Bir bölme ile Yetkili iç oda: 3 seçenek

12 October 2017yaşayan imar için alçıpan idealdirgostinoyChtoby o Alçıpan veya camdan eşsiz orijinal tasarımını gerçekleştirmek mümkündür çünkü, bir tuğla bölüm inşa başka ille tahtalara dışarı yapmaz bölümü gerçekleştirmek veya imar için alçıpan idealdir. Ayrıca oldukça ilginç ve benzersiz görünüyor raf ya da bir bölümü olarak kullanılan kabine kolordu. en uygun seçeneğin seçilmesi kişisel tercihleri ​​ve iç dekorasyon tasarımı özelliklerine tamamen bağlıdır.


oturma odasında şık bölme duvar

Odalar arasında bölümleri birçok farklı türleri vardır.

En yaygın seçenekler:

  • sabit;
  • dönüştürülebilir;
  • Mobil.

Sabit bir varyant ancak, ayrıca bölüme bitişik olan tavan, zemin, duvar parçası, montaj içerir, en güçlü ve güvenilirdir. Bu tasarım sökülmesi için gerekli olan, bu nedenle, kaplamanın kısmen tüm yüzeyleri çöker.

Orada bölümleri çeşitli türleri vardır, bu yüzden odanın içine mükemmel şekilde uyan doğru bir tercih etmelisinizOrada bölümleri çeşitli türleri vardır, bu yüzden odanın içine mükemmel şekilde uyan doğru bir tercih etmelisiniz


dönüştürülmüş bölümleri gelince, bir sürgülü bir bölme veya katlanır tip oturma odasının iç neredeyse değişmez. Böylece ek bir öğenin iç oturma odasında görünür gerekirse uzay yardımcı olmak, ancak gerekirse, temizlemek için çok kolay olabilir zonlu.

tekerlekler veya basit ekranda özel rafları yaşayan gelince cep bölümleri kullanılabilir. Bu, gerekirse çıkarmak çok kolay olabilir çok rahat bir dönüştürme elemanları olduğunu.

bölme ile Modern tasarım oturma odası

Biraz hayal gücü göstermek ve iç bölümleri farklı türde kullanmak için yeterli oldukça zor bölüme oda bölün, bugün yaygın olarak piyasada sundu. Standart bölümünün uygulamada, uzayda bütünlüğünü korumak için, monte gereken yere başlangıçta belirlemek emin olun.

Modern bölüm - bu geniş bir oturma odası için büyük bir bölücü olduğunuModern bölüm - bu geniş bir oturma odası için büyük bir bölücü olduğunuBelirli bir çalışma alanı belirlemek isterseniz, bir ya da pencerelerin yakınlarında bulunmaktadır edilmelidir küçük bir bölüm gerçekleştirmek için gereklidir.

Uzay biraz daha büyük masaüstü olmalıdır. imar Bu tür bir yöntem, ayrı izole bölgede hemen hemen tamamen olacaktır. Run bölüm salonu alçı levha yapılabilir ve bu yüzden yeterince rafine benzersiz tasarım oturma odası elde etmek mümkündür. Buna ek olarak, kitap ve hediyelik eşya bulabilir bölüm raf ve niş yapmak mümkündür. Benzersiz bir özellik, ayrı yaşam alanları içine alan bölmek mümkündür.

Nasıl odasında bir bölümü yapabilirsiniz

Salonda mükemmel oda genel alana sığacak ve ayırt edebilmek bölümleri, çeşitli gerçekleştirebilir. Odada en basit bölme bir kitaplık olabilir. Böylece, mükemmel çok gayret değil, mekanı sınırlayacak mümkündür. Buna ek olarak, boydan boya tipi arka duvarın varlığı olmadan raf kullanmak mümkündür. Böyle mobilya yardımıyla toplam alanı ayrılmaz bırakarak hücrelere aracılığıyla salonun karşı tarafına görülebilir, çünkü bazı alanlarda bir ayrım salonu yapmak oldukça mümkündür.

Orijinal bölüm size dekoratif öğeler veya ev eşyalarını yardımcı olacaktır olunOrijinal bölüm size dekoratif öğeler veya ev eşyalarını yardımcı olacaktır olun

ayrıca iç tasarım ile dekore edilmiş ve böylece orijinal tarzını vurgulamak olabilir çok güzel ve özgün cam ve alçıpan bölmeler vardır.

oturma odası ve mutfak arasında bir bölümü nasıl gerçekleştirilir

Tamamen türlü iç için mükemmel pratik çözümü - Tarihe, oturma odası ve mutfak arasına monte edilir bölüm için. oturma odası ve mutfak arasında yapılan Bölme, hatta odanın küçük bir alanda, eşsiz bir iç oluşturmak için yapabiliyor. durumda en çok sayıda benzersiz tasarım fikirleri somutlaştırmak mümkündür. oturma odası ve mutfak arasında monte Bölme, genellikle doğal malzemelerden yapılmış. Çok ilginç ve orijinal bir görünüm cam ya da ahşap bölme.

Ancak, bazen oldukça organik plastik bölmeleri görünüyor, hem de kartonpiyer yapılmış varyantları. Böyle bir bölüm her zaman mükemmel görüşlerine dikkat çekecek.

mutfak ve oturma odası arasında bölme - bu sadece çok uygun, ama aynı zamanda güzelmutfak ve oturma odası arasında bölme - bu sadece çok uygun, ama aynı zamanda güzel

uzay oturma odası ve mutfak sınırlandıran bölüm çok ağır olmamalı, böylece yükleme gerçekleştirmeden önce buna beton veya diğer tabanında olurdu kuvveti hesaplamak için gereklidir. Buna ek olarak, mutlaka iyi iç boşluğa sığması gerekir. Dekorun belli unsuru olacak öğeleri kullanmalıdır, sadece yer kaplar.

duvarları için malzemeler

  • cam;
  • Alçıpan;
  • Ağaç;
  • alüminyum;
  • Plastik.

Cam bölmeler birçok türde gerçekleştirmek için ideal bir tanesidir. Bu mükemmel şeffaf malzeme belli bir konfor ve ev sıcaklığını size oluşturur. cam bloklarının çok güzel bölümü olup, burada belirli bir mukavemet ve direnç. Çok oturma odasında bölümünün yenilenme kullanılan popüler malzeme alçıpan olduğunu. Bu malzeme işlemek kolaydır, çevre dostu olduğunu ve çeşitli aksesuarlar tamamlayacak oldukça mümkündür.


oturma odası ve yatak odası arasında bölme

Küçük bir apartman, oturma odasına yatak birleştirmek çoğu zaman gereklidir. Bazı oldukça basit teknikleri uygulayarak, neredeyse tanınmayacak bir oda dönüştürebilir. Dekoratif şık iç duvarları anlamıyla dinlenmek için ve misafir kabul etmek mükemmel bir yer olarak, bir oda dönüşümü ve mümkün olacağı rahat bir iç mekan yaratacaktır.

Eğer küçük bir oturma odası varsa, yaratıcı bölümü kullanarak bir yatak odası ile kombine edilebilirEğer küçük bir oturma odası varsa, yaratıcı bölümü kullanarak bir yatak odası ile kombine edilebilir

oda imar konusunda sadece bir tek pencere varsa ihtiyaç belirlenmiş alanlarda her birine ışık alma olanağının sağlanması amacıyla, çünkü çok daha karmaşıktır. Bu durumda, katı duvarlar ve bölmeler tamamen alakasız olacaktır. Bu gerekirse temizlenmesi ve alımı sırasında sadece yüklemeye olabilir sürgülü bölümü, kullanmak en iyisidir.

Bir bölme ile Combo mutfak-oturma odası (video)


uzay ya tamamen ya da kısmen olabilir sınırlandıran, tüm kişisel tercihinize bağlıdır. Farklılaşma, her iki varyasyon bölmelerin güvenilir, sağlam bir yapı olabilir temsil eder ve şematik bir kanattır. Run bölüm büyük, süpürme yapraklı panjur, perde, lüks iç mekan bitkileri kullanabilirsiniz. hayal göstererek sen işlevsel, ama aynı zamanda çok güzel değil sadece olacak eşsiz benzersiz bölümü, gerçekleştirebilir. Eğer yaratıcı olmak geliyorsa, sen kalmak için rahat odaya herhangi bir odayı dönüştürebilir.

Bir bölme ile tasarım odası (fotoğraf)

001 002 6 12-3D-5-Reklam-Lazareva-25 21-1024x634 322 970 18cb21e9d803e275cf4a106efa3a324a 1965 8982ed60c994f678df7977a466beafc0

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − = 61

map