Bir balkonda tavan için plastik paneller

Bir balkonda tavan için plastik paneller

12 October 2017Plastik paneller bir balkonda tavan bitirme için en malzemedirPlastik paneller, çok katlı binalarda günümüzde daha balkonlar kapalı yapılan balkon tavan bitirme için en iyi malzeme, ama öyle bir şekilde arzu edilmektedir (vb rüzgar, yağmur, doğrudan güneş ışığı, sokak gürültüsü, toz,) dış etkilerden balkon kapatmak çekici görünmesini ve evin görünümünü bozmayacak yapmak. Bu balkon bitirme için oldukça kabul edilebilir malzemeler balkon tavan için paneller de dahil olmak üzere, plastik paneller, olmasıdır.


balkon dekorasyonunda Uygun olmayan malzemelerin kullanımının sonuçları

Kısa bir süre önce, sadece birkaç yıl önce, balkonlar da kapatıldı, ancak çoğu zaman bir kolye gibi görünüyordu "tavuk kümesleri".

malzemeler ağırlıklı olarak kullanılan:

 • Ahşap lambri;
 • alüminyum levha;
 • oluklu demir levha.

dekorasyon Bu şekilde nedeniyle ışık eksikliği ve artık iyi ısı ve ses yalıtımı, ama kıt alüminyum sac ile güzel malzemelere, zorla "almak" Bu kıyas daha kolaydı.

Daha önce, balkonlarda tavan bitirme için odun kullanılırDaha önce, balkonlarda tavan bitirme için odun kullanılır


Kısa bir süre sonra, ve hava koşullarının etkisi altında, süzüldü ve oluklu demir koyu kahverengı pas kaplı alüminyum levha, bir astar boya.

karartıcı balkon görüntüleme ve dışarıdan güncellemek yükseklikleri korku, hepsi değil cesaret edemedi. Yani formu içine çıkamaz yapı gibi asılı olan. Sundurma, açık uç tarafına eksikliği nedeniyle balkon, aksine, çok daha avantajlı görünüyor, bu yüzden geçmişte ve bunlar boyut olarak daha büyük olmasına rağmen, bitirmek için artık daha kolay.

dekorasyon için malzemeler aramaya Ama eğer o günler, açık pazara gitti, her zevke ve cüzdan için istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

PVC paneller yapılmıştır balkon tavan

Plastik paneller duvardan farklı tavan dekorasyon, için tasarlanmıştır. tavan panelleri, bu nedenle, daha kolay ve daha incedir ve bu nedenle tavan, tamamen dekoratif bir unsurdur. Plastik paneller 3 temel sürümlerinde kullanılabilir ve bu seçeneklerin hangi uygulama ve kişisel tercihine bağlı olarak durdurmak için, ancak hesaba bu seçeneklerin her biri kendine has özelliklerine almak gereklidir.balkon ışık, ince ve ucuz için PVC tavan panelleri, bu yüzden şimdi moda olanbalkon ışık, ince ve ucuz için PVC tavan panelleri, bu yüzden şimdi moda olan

Bu durumda, plastik paneller:

 1. eşleşti, kayışlar ve askılar - boyutları 300 x 30 cm, dil ve oluk eklem, tutturma latalar taklit.
 2. karo, Bunların geometrik tasarımlar olabilir. Bu paneller (Bustilat, sıvı eklenme, vs) yapıştırılmış, ancak tavan kabartma izleyin ve dolayısıyla ön-hizalama gerektiren "altında yatan" yüzeyi.
 3. tabaka, kabartmalı, parlak, vs - en iyi işçilik maliyetleri için uygundur, bunlar ön yüzeyin rengine ve türüne göre değişebilir

Bundan başka, 20 ° C, örneğin aşan sıcaklıklara farklılıkları önlemek için gerekli olan Hava sıcaklığının iç loca çok düşük olmamalıdır.

plastik paneller sundurma tavan: avantajları ve dezavantajları

Balkon ve loggias plastik döşeme tavan ana avantajları bazı gerçekleri içerir.

örneğin:

 • Tüm fark uzun ömürlü (en fazla on yıl), panel yüzeyi pürüzsüz kalır ve ıslak sünger paspas ile sürtünme için yeterli saflıkta tavan;
 • Estetik görünüm ve montaj bittikten herhangi bir ek gerektirmez;
 • topu çerçeve üzerinde paneller takarken, temizleme ilave ses engeli ve ısı sızıntı olacaktır;
 • plastik paneller bir nem direnci, imkansız çözgü hale getiren ve lekeleri ve diğer kusurları renk dekoratif yüzeyler oluşması.

Plastik paneller yıllardır estetik bakmakPlastik paneller yıllardır estetik bakmak


plastik paneller dezavantajları, insanların PVC plastik tamamen güvenli olmasına rağmen, onların polimerik kökeni hakkında özellikle endişeli çok güvensiz olduğu gerçeğini dahil etmek gereklidir. Yine de doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında parlak renkli plastik canlılığı rengini kaybeder akılda tutmak gerekir.

sundurma içinde tavan panelleri veya elleriyle balkon

sundurma içinde tavan panelleri kendi ellerini yapmaya çalışmalısınız. , Teller aydınlatma izleme dikey paneller ve diğer noktaları ile kısa devrelere ve çerçeve kaplama eklemleri önlenmesi, üst balkon levha birleştirilmek: Bunu yapmak için, hangi gelecekteki assolist tasarımı nüansları düşünülmüş, ilk taslak yapmak için dikkatli ölçümler yapmak gerekir ve sonra ana belge olacak bir çizim, yapmak gerekir.

Bu yaklaşım iş yerinde ayarlanmış karışıklığı ortadan kaldırır ve zaman ve para tasarrufu.

plastik panellerin balkonda tavan tamamlamadan önce, gerekli ölçüm yapmak için gerekli olanplastik panellerin balkonda tavan tamamlamadan önce, gerekli ölçüm yapmak için gerekli olan

ilk geleceğin tavan yüzeyinin cilt hizalanması ile yapılmış yüksek kaliteli, olduğu plastik paneller ile tavan döşeme için. Plastik yaklaşık% 10-15 daha satın alınmalıdır ve rulolar halinde yalıtımı ve daha iyi ısı yalıtımı paneli stok kadar; ancak bu tavan pervaz ve sabitlenmesi için başka plastik parçaları ve işleme panelleri ve birbirlerine bağlantılarını gerekir.


Paneller ve yardımcı plastik parçalar şüpheli firmalarla değil, hayali ekonomiden, yer almak, iyi üreticilerden satın alınmalıdır, bu açık değil kısa bir süre içinde, plastik sonra onun uygunsuz yaklaşık bin kat üzgün olabilir, çatlak ve çökmeye başladı, böylece "ekonomi".

plastik sıkı ise, hava cepleri olan, o zaman parlamasına olmamalıdır.

aracı da ciddiye alınmalıdır, kesinlikle kusurlu olması gerekir.

Bu gereklilik, öncelikle güç aracı ile ilgilidir:

 • matkaplar;
 • perforatörler;
 • tornavida;
 • Elektroshlifmashinkam vb

plastik paneller ile balkonda çalışmadan önce onun servis kontrol etmek için bir araç hazırlamak gerekirplastik paneller ile balkonda çalışmadan önce onun servis kontrol etmek için bir araç hazırlamak gerekir

Durum merdivenler yüzünden kötü merdivenleri ile balkonda çalışma kabul edilemez, iyi olmalıdır. dış balkon dışında olması, merdiven düşme riski ise, zorunlu olarak montaj kayışı kullanmak için gereklidir ve en az bir bariyer alanı için karabina sıkıştırın.

plastik paneller balkon tavan dekorasyon sekansı

İşin bittiğinde belirli bir sıra takip etmek gerekir.

işlemleri örnek bir dizisidir:

 1. Eğer tavana plastik panellerinin yerleştirilmesi için çerçeve yapmadan önce, düzgün aşınmasını önlemek, beton tavanı astar kapak gerekir.
 2. 40-50 mm, en seçilir Gaugeable tüm köşeler ve ahşap kirişler tavana bağlı sonraki kutu, önceden belirli bir konturu, çerçeve inşa lamba içine sığacak şekilde uzandı. Bu noktada, bir yatay düzlemde ile işaretlenmiş ve profil bu hat boyunca dübel delik delinerek kaynaktan, prizler sonra yerleştirilir ve döngü etrafında kirişler sabitlenir.
 3. dize olta tavan plastik yüzey gelecekteki konum tarafından belirlenir ve bu yüzeye farklı bir kalınlığa astar altında yatan altında ahşap kirişler takarken dize ile kesişir.
 4. ön kesim işi geçerli değilse, sabit bir çerçeve bağlı plastik paneller için, tavan kesik boyutu, ya da yerine paneli kişiselleştirmek ve vidalar (vida) ile kirişe tutturulmuş.
 5. plastik panellerin tavan yerleşik Aydınlatma montajı için çok uygundur. yer lamba konumunu belirleyen sonra, açma armatür takma boyutları uygun olarak gerçekleştirilir.
 6. Armatür yerin yerde iki ek takviye kirişi ekleyin.
 7. Elektriksel olarak oluklu plastik kılıf korur.
 8. Tavan konturu boyunca süspansiyon haline plastik tavan panellerinin montajı sonra tavan çevre kaçınılmaz kusurları saklamak için tasarlanmış dekoratif pervaz monte edilebilir.

Binaların balkon plastik paneller (video)

açıklamasından görülebileceği gibi, balkonda tavan döşeme çok zor değil olun. Bu konularda hiçbir deneyimi olsa bile Ama, plastik kaplama malzemeleri değil çok pahalıdır, çünkü bir cami ve hata ve başarısızlık durumunda hızlı ve kolay düzeltilebilir.

Balkonda tavan için paneller (fotoğraf)

1 12 5 36 43 19-46 81 111 575original 998dc9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 59 = 61

map