Bir balkonda bir asma tavan yükleyebilir

Bir balkonda bir asma tavan yükleyebilir

12 October 2017Stretch tavanlar - en popüler tavan biriStretch tavanlar - en popüler potolkovNatyazhnye biri tavan dekorasyon en yaygın biçimi olan askıya aldı. tablolar asılı hala geçen yüzyılda, Fransa ve İsveç'te son derece popüler hale gelir. Zamanla, tavanlar nedeniyle dayanıklılık ve nispeten düşük bir fiyata çok popülerlik kazanmıştır.


Asma kumaş, banyoda tavan bitirme odası, mutfak veya kreş yaşamak için kullanılabilir. Buna ek olarak, tavan balkon tescili için başvuruda bulunabilmektedir.

Bir balkonda bir asma tavanın avantajları ve dezavantajları nelerdir

balkonda bir asma tavan kullanmaya karar verirseniz, böyle bir bitiş tüm artıları ve eksileri dikkate almalıdır. Bu faydaların miktarı eksikliklerin sayısından çok daha fazla olduğunu belirtmekte fayda vardır.

streç tavan ana dezavantajı, düşük sıcaklıkların etkisi altında zarı ayırmak olmasıdırstreç tavan ana dezavantajı, düşük sıcaklıkların etkisi altında zarı ayırmak olmasıdır

Yani, balkonda asılı tavan faydaları şunlardır:


 1. Güzel görünümü. Askıya alınan kumaşın yardımıyla, tamamen düz tavan yüzeyini yapabilirsiniz.
 2. Olasılık kaplamanın rengini ve dokusunu seçin.
 3. Kolay kurulum. gerekli araçları tavan can kesinlikle kimseye takın.
 4. temizlik dışında ve yüzey astar ile kurulumdan önce hazırlık faaliyetleri, yokluğu.
 5. balkonda alışılmadık ışık ayarlaması için yeteneği.
 6. Pratiklik. Asma tavanlar özel bakım gerektirmez. nemli bir bezle kapağı temizlemek için ayda bir kez yeterli olacaktır.
 7. Tavan boşlukta yalıtım malzemesi montaj imkanı.

Balkonda Eksileri tavan:

 • oda yüksekliğini azaltmak.
 • Düşük mukavemetli filmler askıya alınmıştır.
 • Düşük sıcaklıkların etkisi altında PVC filmlerin deformasyonlar.

sundurma üzerinde elleriyle asma tavan yükleyin

Önce bir matkap, su terazisi, mezura, metal spatula ve işaretleyici almak gerekir.

Öncelikle direkt levha eklenecektir Profil ayarı sınırlarını geçirmek köşkü çevresinde gerekir. Tavan yüksekliği dikkate pencere çerçevesinin boyutları ile saptanır. Çerçeveler dübel ile duvara güvence altına alınmalıdır.

elleri ile sundurma A asma tavan çok kolaydırelleri ile sundurma A asma tavan çok kolaydırEğer bez kumaş kullanmaya karar, derhal kuruluma başlayabilirsiniz. Bir film malzemesi kullanıyorsanız, ön ısıtma için gereklidir. Bunu yapmak için, özel bir ısı tabancası kullanın.

Yükleme sırası:

 1. Önce bir Baget düzeltmek gerekir.
 2. Sonra tasarım açıları ekleyin.
 3. Sonra iki tarafın tasarım baskıları sokun.
 4. film ya da kumaş bez yerleştirin.
 5. Bağlantı noktaları dekoratif kenar kullanarak saklar.
 6. fikstürler plastik bileziklerini tutturmaya yerlerine takın.
 7. Tutkal kuruduktan sonra, aydınlatma armatürleri yerleştirin.

Balkonda tavan Yorumlar

gerginlik bezle balkon bitirme Yorumlar ayırmak için. Bazı insanlar bu tasarım çok pratik ve güzel görünüyor iddia etmektedirler. Ancak, çelişkili yorumlar vardır. Bazı tür bir yapı, düşük sıcaklıklarda çok kararsız olduğunu iddia etmektedir.

Asma tavan - ekonomik bir seçenek. Az para için iyi bir sonuç almakAsma tavan - ekonomik bir seçenek. Az para için iyi bir sonuç almak

Vladimir, 40 yaşındayım: "Uzun bir süre ben asma tavanlar yüklemek cesaret edemedi ama tanıdık usta ikna etti. Ben sorunsuz kumaş tavanlarda kalmaya karar verdi. Biz hızlı bir tavan ayarlayın. Bir enerji tasarruflu lamba aydınlatma olarak seçilmiş. Genel olarak, ben sonucu beğendim. Benim balkon ısıtılır değil gerçeğine rağmen, tavan deforme olmaz. "

Anastasia, 28 yaşında: "Biz sundurma asma tavan kurmak kocası ile karar verdi. Tamir bize nispeten ucuz maliyet. İlk başta her şey iyiydi. deforme düşük sıcaklık kumaşın etkisi altında "- Ancak, kışın biz hoş olmayan bir sürpriz vardı.

Küçük bir balkonda asılı tavan yapmak mümkün mü

Uzmanlar sundurma bir asma tavan mümkün kılmak için inanıyoruz. Her şey tercihlerinize yalnızca bağlı olacaktır. ısıtmalı balkonda bir asma tavanın montajı için herhangi bir teknik kısıtlamalar yok.

Eğer küçük bir balkonda asılı tavan yüklemek istiyorsanız, parlak malzemelerin kullanılması ile alanı artan görsel elde edebilirsiniz. efekti geliştirin, kapıları aynalı olan mobilya, parçalarını kullanabilirsiniz.

Balkon ısıtma değilse, polyester malzemeden bir levha kullanılır. Bu daha düşük sıcaklıklarda uyarlanmıştırBalkon ısıtma değilse, polyester malzemeden bir levha kullanılır. Bu daha düşük sıcaklıklarda uyarlanmıştır

Bir streç tavan seçerken aşağıdaki nüansları dikkat edin:


 • Kötü ısıtılmış balkon poliester malzeme temelinde yapılır tavan resimleri yüklemesine izin. Bu tür bir yapı, yüksek mukavemete sahiptir ve düşük sıcaklık etkisi altında deforme olmaz.
 • Açık renkli bez seçin. Yani sundurma artan görsel gerçekleştireceğiz.
 • tavan yüklemeden önce, o astar yüzey yapmak için arzu edilir.

Nasıl olacak balkonda kışın asma tavan

PVC bazında yapılan soğuk oda ağlardaki, deforme edilebilir bir sır değil. Ancak yapabilirsiniz balkon bitirme için bir asma tavan kullanımı. senin balkon kış aylarında ısıtılan değilse, sadece polyester kumaştan yapılmış tavana tercihini ver. Bu dirençli dayanıklı ve frost.

Eğer PVC paneller yapılmış kumaşlar yüklemeye karar verirseniz, oda sıcak deneyin. Bunu yapmak için, özel yapı malzemeleri yararlanabilirsinizEğer PVC paneller yapılmış kumaşlar yüklemeye karar verirseniz, oda sıcak deneyin. Bunu yapmak için, özel yapı malzemeleri yararlanabilirsiniz

Diğer avantajlar için, polyester kumaş tavanlar:

 1. yapının düşük ağırlığı. Bu nedenle, web odanın destekleyici yapılar üzerindeki yükün artması oluşturmaz.
 2. Yangın direnci.
 3. Çevre dostu. Polyester kumaş toksik maddeler yayan ve tamamen güvenlidir yoktur.
 4. Kolay kurulum.
 5. Uzun kullanım ömrü.

balkonda Germe tavan montaj (video)


Bir balkonda Asma tavan evinizin bir vurgulamak olabilir. Bu tasarım sundurma dönüşümü ve buna bir rahat bir atmosfer verecektir. Teşekkür onların yapısal özelliklerine, asma tavan dayanıklı ve bakımı kolaydır. Kış balkondan ısıtılması yokluğu Böyle bir yapının montajı için bir engel değildir -, sentetik kumaş malzemelerden yapılır web, tercih verir. 

balkonda Germe tavanların dizayni (fotoğraf örnekler)

IMG-20150313-WA0003 tepl img-20160722-wa0034 IMG-20150220-WA0001 WP20140114009 altAoyVlVFv6oDmGg1tuv4FoKsGrGsRd32uQpRpWtrdWM WP20140428001 WP20150220014 altAkMekztRUfBoizL4sQ-WhMqpt8cvuKaIHrf9neZPKd6 WP20160125006

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 + = 40

map