Beyaz salonu: İlk 5 özellikleri

Beyaz salonu: İlk 5 özellikleri

12 October 2017Parlak giriş holü daima zarif, kolay ve şık görünüyorParlak giriş holü daima zarif kolay görünüyor ve elegantnoVarianty bugün çeşitli binaları bitirir. Odanın bitirmek anda pek çok faktör tarafından etkilenir. Her şeyden önce - uzayın işlevsellik. Koridor farklı işlevleri gerçekleştirir. En önemli - bu odalar arasındaki iletkenin bir tür olarak hizmet vermektedir. Koridor beyaz giderek daha popüler hale gelmektedir. Ama daire ve korkan çok sayıda evin sahipleri koridor için ışık bitirmek denemeye. Modern tasarımcıların çoğu beyaz renk kullanmak ve kirli onları durdurmaz.


beyaz salon tasarımı: renk özellikleri

Modern psikologlar bu renk psiko-duygusal durumu üzerinde doğrudan etkisi vardır derler. Bu odada renklerde kaplamaları seçimi büyük bir sorumluluk duygusuyla yaklaşılması için önemli olduğu anlamına gelir. Yanlış bir renkli düz bir negatif atmosfer oluşturulmasını tetikleyebilir.

açık renkli duvarlar ve zemin beyaz ahşap döşeme yapılmış olan Küçük koridor, geniş ve özgün görünüyoraçık renkli duvarlar ve zemin beyaz ahşap döşeme yapılmış olan Küçük koridor, geniş ve özgün görünüyor

Beyaz insan ruhu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bu, rahatlatır rahatlatır ve duygusal arka planını normalleştirmek için yardımcı olur.

sahipleri ve beyaz renk misafirler karşılayan ev her zaman samimi ve sıcak bir atmosfere sahip, rahat bakacağız. Üzeri beyaz muhtaç giriş holü tasarımına sorumlu alınacak. Biz yüzey işleme sonuçlarını malzemelerin seçimine özellikle dikkat edilmelidir.

Özellikler beyaz:


 • Bu faydalı bir etkiye sahiptir.
 • görsel alanı genişletmek mümkün.
 • Bu oda daha hafif hale getirir.

Beyaz renk olumlu özelliklere sahip olmasına rağmen, birçok kişi aralarında yeterli çizmek kaçının. Olursa olsun maddi kalitesine ne olmuş olabilir, hala kirli alacak akılda tutulması önemlidir. Bu koridorun özellikle doğrudur.

beyaz koridor: tasarımın karmaşıklığı

Çok fazla dergi ve internet sayfalarında beyaz alan şık bir iç hayranım. rahat ve şık bir beyaz koridor yerleşme ile ilgili birçok rüya. Ancak, hayalleri ve planları yapabilir bazı nüansları dikkate değer.

sıkılmış bakmadı parlak renkler gelmek için, duvarlar için malzemeler beyaz mobilyaları bir arada ve bitirme için farklı seçenekler kullanılması önerilirsıkılmış bakmadı parlak renkler gelmek için, duvarlar için malzemeler beyaz mobilyaları bir arada ve bitirme için farklı seçenekler kullanılması öneriliryüksek trafik ile Koridor yer. Hep nem, kir, ayakkabı, puset ve bisiklet yüklere maruz.

ev ve evcil hayvanlar çocuklar varsa bu hesaba katmalıdır. Onlar için yüzey genellikle bulaşmış boyalı veya çizik böylece, takip etmek çok zordur. Bir çok oturma odası bağlıdır.

Dışarı salon eğer yapmak gerekli değildir:

 • ev hayvanları bulunmaktadır;
 • aile çocuğu var;
 • Koridorda spor koşul tuttu;
 • sık sık temizlenmesi yapmak için hiçbir arzusu yoktur.

Beyaz renk çok kolay kirli. Belki de onun tek biriydi. Ama önemli bir dezavantaj. Eğer oturma odası bu renk tasarımına karar vermeden önce Hostes, temizlik sevmiyorsun, yüz kere düşünmek gerekir.

giriş salonunda Beyaz mobilya: Bir fotoğraf ve bir kombinasyonu

koridorda mobilya renk seçimi - oturma odasında tasarımında önemli bir aşama. Mobilya çok büyük olmaması gerektiğini dikkat etmek önemlidir. Üzeri beyaz o cazibesi ve zarafetini verebilecek, ancak çok büyük dolaplar değerli alan çalmak.

Kirlendikten iç beyaz renk önemli bir mahzuru ve binanın sık temizlenmesi için ihtiyaçKirlendikten iç beyaz renk önemli bir mahzuru ve binanın sık temizlenmesi için ihtiyaç

Beyaz mobilya lüks görünüyor, ama yüzey için özel bakım gerektirir.

Mobilya malzemeleri en iyi kalite seçmelisiniz. Bilmek önemlidir beyaz lekeler ve çizikler özellikle fark söyledi. Nedenle, dikkatli kullanınız önemlidir.

beyaz mobilya ve renklerde kaplamaları kombinasyonu için seçenekler:


 • kırmızı;
 • siyah;
 • gri;
 • turkuaz;
 • pembe;
 • yeşil;
 • Beyaz.

mobilya seçerken renk ve doku bittikten dikkat edilmelidir. Malzeme birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Onun tedavisi ve kaliteli malzeme seçimi ile düzenli - beyaz başarılı tasarım koridorun Sözü.

Koridor kırmızı ve beyaz: özellikleri ve özelikleri

Sıklıkla beyaz sahipleri renkleri birleştirmek için tercih koridor mobilya ihraç kararına. Tasarımcılar bu kararına katılıyor. Bu kontrast oynamak ve oda daha özgün olmasını sağlar.

Kırmızı ve mobilya beyaz Modern bir tarzda salonun iç süslemeleriKırmızı ve mobilya beyaz Modern bir tarzda salonun iç süslemeleri

Günümüzde tüketiciler arasında popüler modüler mobilya. Onlar bu durumda şık ve güzel, yer kazanmak için izin verir.

modüllerin çeşitli sen yaşam için gerekli olan mobilya seçeneği seçmenizi sağlar. Bir renk seçenekleri mallarını etkiler. Koridor kırmızı ve beyaz güzel ve özgün, şık görünüyor.


Özellikler:

 • rasgele monte edilebilir süspansiyon modüllerin bulunması.
 • Mobilya Malzeme, sen kendi takdirine seçebilir.
 • Parlak emaye mobilya çok cazip kılmaktadır.
 • Sağlam tasarım güvende hissetmek için izin verir.
 • beyaz ve kırmızı sayısını seçmek için yeteneği.

Modüler mobilya sipariş edildiğinde, müşteri kendisi, parçaların bir dizi üretir renk kombinasyonu seçer. Kırmızı ve beyaz iç genel tarzı altına girdi önemlidir. Nedenle, önceden düşünmek gerekir.

Koridor beyaz parlak: Ana avantajları

Parlak salonlar yaygın popülerdir. Onlar pek çok avantajı vardır. Bunlardan en önemlisi - Lokal görsel alanı artırmak için yeteneği.

Koridorlar genellikle küçük bir alanda, bu nedenle parlak mobilya işlemin yürütülmesi için mükemmel bir çözümdür.

Bir iç koridor kompozisyonu ile mükemmel bir şekilde uyum parlak cepheleriyle beyaz Modüler mobilyaBir iç koridor kompozisyonu ile mükemmel bir şekilde uyum parlak cepheleriyle beyaz Modüler mobilya

Beyaz mobilya koridor olumsuz özellikleri bir numarası vardır. Çok kolaylıkla daire sahiplerini korkutmak olabilir, kirli edilir. Ancak, parlak mobilya bakımı için yeterince kolaydır, yani aşırı kirlilik korkmadan koridora ayarlamak için izin verir. Bu yüksek kaliteli malzemeler seçmek önemlidir, daha sonra mobilya uzun bir süre sürecek.

beyaz parlak yüzey avantajı:

 • boşluk genişler;
 • Bu salon daha hafif hale getirir;
 • Bu kirlilikten dikkat gerektirir.

Beyaz mobilyalar Bakımı dikkatli ve sık olmalıdır. Tabii ki, kirlilik frekans ana doğruluğuna bağlıdır. Her durumda, bu salon şık ve güzel görünecektir.

Kayıt salonuna Beyaz palet (video)

Oldukça çelişkili beyaz salon tasarımı varyantı. Bir yandan - bu güzel ve şık. Marco - Diğer tarafta. Ancak bu sezon moda beyaz duvarlar ve siyah zemin kombinasyonu. -Gri mavi ve beyaz renkler rekabetin dışındadır. Beyaz bu çiçeklenme altın, çeşitli dekor öğeleri ile iyi gider. beyaz renklerde İç şık ve zarif görünüyor. Bir patina Köşe parlak beyaz koridor basit ve zevkli bakacağız.

Tasarım beyaz koridor (iç fotoğraf)

1-pr-Fuji 1920x1080resizeinterior19378301377007979 1920x1080resizeinterior83064851456481599 00191 18628-1430695828 1042656 a40af133135c9e9a5408a6a614be5c27 c72ee AVEO camanewfoxbialyenlenl

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 + = 51

map