beyaz kırmızı-oda oluşturmak için nasıl Fikirler: 35 fotoğraf

beyaz kırmızı-oda oluşturmak için nasıl Fikirler: 35 fotoğraf

12 October 2017kırmızı ve beyaz Yapımı odada özel ve yaratıcı bireyler için idealdirherhangi apartmanda olağanüstü ve yaratıcı lichnostyamProstorny kırmızı-beyaz odada güçlü enerji artışını sağlar için kırmızı ve beyaz oda yapma mükemmeldir. Böylece kendi özellikleri kombinasyonu renkleri sözü şekline bağlı olarak değişir. Çoğu durumda, bu ikili hakim odanın dekorasyonunda kırmızı tonları ile dengeli olan, beyazdır. Tipik bir zımni öneri karakteri vardır, ihlali sinir gerginlik tetikleyecektir.


İç kırmızı renkte bir oturma odası bulunmaktadır

Enerji, kuvvet, tutku, hareket - kırmızı hak lakaplar kısmi bir listesi. Aynı zamanda, Beyaz sedasyon için, ancak, bir hastane koğuşu gibi odanın aşırı miktarda yapacaktır sorumludur. Denge iki renk uyumlu bir kombinasyon elde etmek için yardımcı olacaktır. kırmızı hakim olacak odasına geldiğinde bile, tasarımcılar beyaz lekeler olmadan boşluk bırakarak önermiyoruz. Bunun gibi, artan uyarılma yeteneğine eğilimli veya kronik hastalıklardan muzdarip değil, aynı zamanda mükemmel sağlıklı değil sadece insanlar. kırmızı tonlarda, sağlık üzerinde değil iyi etkisi dekore edilmiş bir odada kalış süresi.

Bu kısa bir süre için bir oda neşelendirmek için izin verdiğinden Birçok kişi, dekorasyon için kırmızı ve beyaz salon kombinasyonunu seçmek için tercihBu kısa bir süre için bir oda neşelendirmek için izin verdiğinden Birçok kişi, dekorasyon için kırmızı ve beyaz salon kombinasyonunu seçmek için tercih

Başlamadan önce, kırmızı renk ve tonlarının özelliklerini incelemek gerekir:

 • O hızla neşelendirmek için izin verir;
 • Bu dikkat etkinleştirmek için yardımcı olur;
 • Olumlu bir cinsel yaşam kalitesini etkiler;
 • Yorgunluk durumlardır oradaki ortamında uzun kalır durumunda;
 • kardiyovasküler sistem çeşitli patolojiler ile vatandaşlar böyle bir yaşam olma olasılığını ortadan kaldırmak gerekir.

Ayrıca, iç temizliğini korumak için daha fazla zamana ihtiyaç duyar.


Klasik kırmızı oturma odası: renk seçimi

Belirli bir oda için en iyi renkleri seçme süreci istihkamcılar çalışmaları ile karşılaştırılabilir. ufak tedbirsiz fiziksel ve psikolojik dayanılmaz bu odada bir bulgu tespit etmesi. Görevi basitleştirmek için, tasarımcılar pratik bir takım tavsiyelerde geliştirdik. Her açıdan seçeneğindeki yönlü pişmiş toprak olduğunu. kullanımı bile küçücük oda sayesinde iyi olurdu. Önemli olan - doğal ahşap denge için kullanmak. İlle kayaların yapılmış pahalı mobilya satın almak. ahşabı taklit, doku almak için yeterli. ikinci renk hakkında konuşmak, o krem ​​renkli veya mat üzerinde kalmak için en iyisidir.

ahenkli misafir odasında iç için değil, aynı zamanda mobilya, doğru sadece renk kaydını seçilmelidirahenkli misafir odasında iç için değil, aynı zamanda mobilya, doğru sadece renk kaydını seçilmelidir

pişmiş toprak tonu ek olarak, birkaç tane daha tahsis: • yakut;
 • kızıl;
 • kırmızı şarap tonları;
 • kırmızı tuğla rengi.

kullanımlarıyla ilişkili tüm önemli sınırlamalar yoktur. Sadece onlar iyi bakacağız belirli bir iç olduğundan emin olun.

Bu odanın 3D model için üslup çözümler çeşitli kullanmayı sağlayan özel bilgisayar programı yardımcı olacaktır.

Mobilyalar beyaz-kırmızı oda kendi tuhaflıklar vardır

Hoş gölge tanımladıktan sonra, kabinin, sandalye ve diğer şeyler seçimine devam edebilirsiniz. Basit bir gerçeğin anlaşılması ile başlamalıdır - Dokusu ve mobilya renkleri duvar parametreleri ile birleştirilmelidir. "Satranç tahtası" bir anlamda almak üzere ikinci kural seçme dolapları ve sandalyeler yasaklamaktadır. Biz iç bahsediyoruz burada zemin, tavan ve duvarlar aynı renk ve mobilya - diğer. Bu fonksiyonel ve estetik bir bileşen değildir.

Mobilyalı oturma odası, en iyi ayrı fonksiyonel alanlara oda bölmek için nasıl önceden düşünmek gerekirMobilyalı oturma odası, en iyi ayrı fonksiyonel alanlara oda bölmek için nasıl önceden düşünmek gerekir

En akılcı çözüm aşağıda listelenen dizisi ile uyum olacaktır:

 • Görsel olarak işlevsel alanda mevcut alanı bölmek;
 • rekreasyon alanı beyaz yastıklarla desteklenmiş beyaz yatak süslenmiştir;
 • Kırmızı ve geçişler zıt tanımlamak için gerekli olduğu durumlarda mavi bir arada kullanabilirsiniz;
 • Duvarda boş alan kırmızı üçgen veya farklı bir bakış açısı yaratacak beyaz kare, süslemek;
 • Kanatlar cam inklüzyonlarının sürü mobilya önlemek için tavsiye edilir.

Sınırlı Uzayda mobilya-trafo kullanılır.

Yaratıcı siyah-kırmızı iç oda

cesur deneyler Destekleyenler, alışılmadık bir tarzda yaşayan siyah ve kırmızı birleştiren seçeneklerini tasarlamak için dikkatini açabilirsiniz. Birçokları için, her iki renk ahenksiz bir şey ile ilişkilidir. İlki kanı hatırlamak, o zaman ikinci - kasvetli duygu düşürdü. Win klişeler oda içinde hem doğru renk seçimi yardım önyargılı. Sen odanın işlevsel amacı ile başlamalıdır. Oturma odasında nadir toplantılar için bir yer olarak münhasıran kullanıldığı daha fazla zaman durumlarda gerekli olacaktır. Bu durumda, dikkate sahibinin estetik tercihlerini almak gerekir.

Siyah ve beyaz oturma odası yapma, özel dikkat beyaz verilmelidirSiyah ve beyaz oturma odası yapma, özel dikkat beyaz verilmelidir


oda dinlenme, yapıyor ve sadece birlikte hane üyelerini vakit geçirmek durumlarda, kırmızı ve siyah kombinasyonu zamanki metrekare için gerçek süs olacak.

Önemli olan burada - düzgün görsel vurgular düzenlemek için nasıl bir kaç basit öneri gözlemlemek:

 • Her zaman beyaz hakimdir;
 • kırmızı renkte vurgulanır açısından evin iç Fonksiyonel önemli;
 • siyah renk oda zerafet verecek daha düşük seviyelerde kullanmak arzu edilir.

o ince uzun odaya geldiğinde, sonra da yere pencereye koşarak kırmızı veya bordo parçayı yayılıyor.

Salonun çekici mavi ve kırmızı dekorasyon

Giderek daha fazla deney tasarım dünyasında dalmış, vatandaşlar ilk görme kombinasyonu en inanılmaz denemek başlar. Biz mavi ve kırmızı içeren tasarım bahsediyoruz. Herhangi kavramının temeli - siyah kırmızı-tasarım seçenekleri durumunda, beyaz renkli olduğu gibi.

Güzel tekstil ya da şık unsurları mavi dekor kullanabilirsiniz kırmızı ve ilginç beyaz ve orijinal bir oturma odası yapınGüzel tekstil ya da şık unsurları mavi dekor kullanabilirsiniz kırmızı ve ilginç beyaz ve orijinal bir oturma odası yapın


Ancak son zamanlarda tamirat insanları yapmayı planlıyor yerleşmiş eski bir ev ya da yeni, renk yardımıyla görsel vurgular ayrılık gerektirir.

o binanın parametrelere dikkate farklı özellikler almak pratik bir dizi tavsiyelerde yardımcı olun:

 • Parlak tavan koyu kenarları tamamlayıcı;
 • bunun için Krasnodarskaya veya Sibirya köknar kullanılan bir malzeme olarak - harici darbe malzemelere en dirençli;
 • arka duvara ve kırmızı renkte oluşturulan bazanın ve yatağın kendisi tasarımı - beyaz;
 • mavi renk görsel vurgular oluşumu için kullanılır: pencereler, kapılar, vb anahtarlar ve;
 • Sen sandalyeye kanepede geçerken düzgün çizgiler oluşturmak için mavi ya da bej gölge kullanabilir.

Görevde hakkında konuşursak, ideal olarak, açık gri ve kırmızı bir kombinasyonu odaklanmak.

Rahat kırmızı-beyaz oda (video)

Kırmızı ve beyaz - tasarım sanatta kalıcı buhar. Odada bu renklerin her boyutuna bağlı olarak, aktif insanlar için mükemmel bir ortam oluşturmak veya bunları dayanılmaz odada kalmak yapabilirsiniz. beyaz olmalı görüş alanında hakim, ancak siyah, kırmızı, mavi ve hatta bej tamamlayabilir. Burada her daire sahibinin estetik tercihlerine bağlıdır.

kırmızı ve beyaz oda (iç fotoğraf) tasarlayın

7 1-7-950x633 61cf5 55eaa69c2b731 174 412 569 1269de112cb09f438f482e931af29a8b 1745 2638

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1

map