Ben koridorda bir ayakkabı Ayakkabı dolabı ihtiyaç mı: satın almak için 4 nedenleri

Ben koridorda bir ayakkabı Ayakkabı dolabı ihtiyaç mı: satın almak için 4 nedenleri

12 October 2017kauçuklar uzun geçmişte olmuştur rağmen, Ayakkabı dolabı hala mobilya ilgili ve gerekli parça kalırkauçuklar uzun geçmişte olmuştur rağmen, Ayakkabı dolabı hâlâ alakalı ve gerekli konu mebeliNe birçok kişi bir iç koridorda, sen Ayakkabı dolap gibi bir mobilya parçası, alabilirsiniz biliyoruz kalır. Adını kendisi için konuşur - bu galoş depolanması için tasarlanmıştır. Maalesef, galoş gerçekten moda dışarı gitti. Onlar daha rahat, güzel ve pratik ayakkabı değiştirildi. Ama adı her nasılsa takılıp ayakkabı tür anlamına gelir ve bu nedenle kalmıştır. Eğer salon daha işlevsel ve kullanıcı dostu yapmak istiyorsanız, o zaman mobilya bu parça mükemmel bu görevin üstesinden.


koridorda Ayakkabı dolabı dar ayakkabı

Bu dairelerin sahipleri sık bulunan oldukları bir şeydir - Inconvenient koridor uzun ve dar. Ve çoğu zaman hiçbir yerde ayakkabılarını bırakın. yardım Ayakkabı kabine gel - mobilya ayakkabı yerleştirmek için.

Ayakkabı dolabı göğüs, dolaba şeklinde veya açık raf depolama ayakkabı olabilirAyakkabı dolabı göğüs, dolaba şeklinde veya açık raf depolama ayakkabı olabilir

Pek çok avantajı vardır:

 • herhangi boyutunu seçmek için yeteneği;
 • Depolama ayakkabının Kolaylığı;
 • çok işlevli;
 • düzeni sağlamak konusunda destek.

Ayakkabı dolabı dar ama uzun olabilir. Ve böylece depolama, masa ve iskemleler işlevlerini birleştirebilirsiniz. Mobilya periyodik oturup eğer hayatta kalmak için o kadar kolay, yeterince güçlü.

Genellikle kaloshnitsa raflarında şeklinde açık tip konfigürasyonuna sahiptir, ama aynı zamanda kapalı uçlu modeli vardır. İkincisi, herhangi bir kurutma sistemi anlamına gelmediğini obuvnitsy aksine Ayakkabı dolabı - so-ve böyle ucuz bir mobilya var. Böyle Ikea veya koridor için tam modüler mobilya gibi büyük hipermarketler olabilir ayakkabı altına bir destek bulun.


Kaloshnitsa salonu: Seçenekler

Daire küçük, özellikle ayakkabı çok, vazgeçilmez bir şey haline kaloshnitsa evin, ve büyük bir ailede. Başka daha çok ayakkabı ek olarak saklanabilir çünkü bir şey - Yeterince kaloshnitse bir yer. Önemli olan bunu seçin.

Ayakkabı dolabı sıradan ve görünmez olabilir ve ayrıca koridorda bir şık dekorasyon olabilirAyakkabı dolabı sıradan ve görünmez olabilir ve ayrıca koridorda bir şık dekorasyon olabilir

Çoğu zaman Ayakkabı dolabı yapılmış: • plastik;
 • ağaç;
 • Metal.

Plastik kaloshnitsy ayrıca, sen tam olarak neye ihtiyacınız seçim renklerin büyük bir paletten seçebilir, en prezentabl var. Ancak, plastikten yapılmış herhangi bir başka mobilya gibi, bu tür Ayakkabı dolabı dayanıklılık ve güvenilirlik farklılık yoktur.

Başka bir şey - ahşaptan yapılmış mobilya. Bir kır evi tarzında salonda için idealdir. Ancak, ağaç her zaman istenen renkte boyanabilir.

Metal dövme karakterize kaloshnitsa arıtma. O düşme riski olmaksızın, sandalyesini donatmak için izin verir, ağır. Sanat dövme, güzel sıradışı ve estetik görünüyor. En güvenilir tasarım, bu nedenle çoğu zaman tercih edilir, metal kaloshnitsam olup.

elleriyle koridorda ayakkabı Ayakkabı dolabı

Bu konu, çok yönlü rağmen, çok zor değil kendi elleriyle yapmak. Sıradan bir rafın tarzında, örneğin - Yapılandırma çok basittir.

Gerekli yardım koridor Ayakkabı kabine boyutlarının büyüklüğünü ve evde yaşayan insan sayısını hesaplayınGerekli yardım koridor Ayakkabı kabine boyutlarının büyüklüğünü ve evde yaşayan insan sayısını hesaplayın

Burada kendini Ayakkabı kabine üretimi için gerekenler şu:

 • çiviler;
 • Cetvel ve kalem;
 • Tornavida veya vidalama;
 • Montaj için köşeler;
 • Elektrikli yapboz;
 • Sander.

İlk olarak, yan duvarlar, arka kesilmiş ve gerekirse edilir. Yan tarafta, daha sonra raflar kurulacak çubukları eklemek istiyorum. parçalar ile tüm duvarları bağlamak ve sonra raf çubukları koymak gerekir. Onlar bırakabilirsiniz ve çivi ile barlar eklenebilir.

ayakkabılar için Dövme raflar Eğer demirci becerilere sahip yalnızca kendiniz yapmak. onun tasarımları üzerinde özel bir şey almak istiyorsanız, yüksek kalite ile ve tam olması gerektiği gibi sırasını çalıştırır uzmanlar, başvurabilirsiniz. Ama plastik Ayakkabı dolabı çok daha kolay ve daha ucuz kendiniz yapmak daha deposunda satın almak.

Bitmiş ürün lake, boya, poliüretan pervaz eklemek veya bitmiş görüntüyü yapıştırmak ile örtülebilir. Bu eşsizliği ve bireysellik vurgulamak olacaktır. Iç stilleri değil tüm bu yüksek teknoloji olarak, kendi kendine yapılan mobilyaların varlığını izin verdiğini hatırlamak önemlidir.


Ne On parametreler koridorda Ayakkabı dolabı seçilen

Onarım tamamlandığında Genellikle, Ayakkabı kabine diye bir şey, zaman satın.

Presentable görünümleri ev ayakkabılarla tüm mevcut gizlemek Ayakkabı dolabı kapılı olmasıPresentable görünümleri ev ayakkabılarla tüm mevcut gizlemek Ayakkabı dolabı kapılı olması

Birkaç faktörleri dikkate almak gerekir mobilya parçası seçerken:

 • Salonun Boyutlar;
 • yerleştirilmiş olması beklenmektedir ayakkabı, sayısı;
 • Salonun renk şeması ve stil.

Kaloshnitsa bile tavana kadar yüksek olabilir. Ama onun derinliği dar koridorlar için uygundur bir çift, sınırlıdır. Bu farklı boyut ve ayakkabılar yüksekliğini saklamak için izin veren bir model seçmek önemlidir - bu durumda, kış bot ve yüksek topuklu ayakkabılar depolamak için uygun olacaktır.


Kumaş organizatörü - Yaz ayakkabı depolama için başka bir seçenek de vardır. Bu tür bale daireler veya şist olarak küçük ve düz ayakkabı için tasarlanmıştır. Bu sadece duvara asılabilir - boşluğu çok, o almaz.

Bazen Ayakkabı dolabı ayna ile donatılmış büyük bir dolap vardır. O gerçekten çok yönlü - Ayakkabının yanı sıra yemeniciliğin şapkalar, eşarplar, paten, çanta ve makaleleri saklamak mümkündür. Eğer ayakkabıları koymak rahatça oturup böylece Genellikle küçük sandalyede yerleştirdi.

koridorda Rahat Ayakkabı kabine obuvnitsy

açık ve kapalı: ayakkabı depolama için mobilya Tüm iki tipe ayrılır. Her yapılandırma, avantajları ve dezavantajları ise. Örneğin, açık tasarım kuru ayakkabı, mantar ya da kötü koku (tüm ayakkabı zorla kurutulabilir olan) oluşturmak üzere izin vermez sağlar. Ama aynı zamanda tüm toz ayakkabıya razı olacak - ya da değil gibi, ancak tüm toz çoğu koridorda olduğunu.

Her zaman güzel değildir ve şık Ayakkabı dolabı ayakkabı yerleştirmek için idealdir. Onlar da eksiklikleri varHer zaman güzel değildir ve şık Ayakkabı dolabı ayakkabı yerleştirmek için idealdir. Onlar da eksiklikleri var

Kapalı dolaplar bu konuda uygundur. obuvnitsa iyi bir havalandırma sistemi ile donatılmış değilse Ama, koku kaçınılmazdır. Bunun yerine, çocuk veya evcil ayakkabı almak çok zor olacaktır. Hangi bütünlüğünü ve güvenliğini garanti eder.

Dönen açık tasarım vardır. Çok şık obuvnitsa görünüyor, ama tasarım farklı kırılganlık ve istikrarsızlık. Sadece bir yanlış hamle - ve etkileyici bir ayakkabı koleksiyonunun bir konak ayakkabı dağın altında olacak.

salonda bir koltuk ile Ayakkabı dolabı seçimi

Bazı modellerde küçük koltuk obuvnits üst ile donatılmıştır. Kolayca ayakkabı veya geri kalanı üzerinde koyabilirsiniz çünkü bu, uygundur.

koltuk ile Ayakkabı dolabı - çok sayıda alternatif ayakkabı rafları tarafından sevilenkoltuk ile Ayakkabı dolabı - çok sayıda alternatif ayakkabı rafları tarafından sevilen

Kural olarak, koltuklar ile donatılmış olabilir:

 • Kapalı Ayakkabı dolabı;
 • Metal obuvnitsy;
 • Yapılar ahşaptan yapılmış.

Bu seçim açıklamak oldukça basit - onlar sürekli oturuyor, Ayakkabı kabine her üç tip, yüksek güce sahip ve hayatta. Ama böyle bir yapılandırma daha pahalı olacaktır. Bu nedenle, birçok küçük yastık yardımıyla veya güzel bir döşeme ile bir koltuk ile kendilerini koltuk ile donatılmış. İlginç bir resim veya güzel bir renk seçerseniz, obuvnitsa parlak koridor renk katan, örneğin şok vurgu olabilir.

koltuk ile Başka bir artı obuvnitsy asansörsüz bir yüksek artıştan kaynaklandığını, hangi (özellikle yaşlılarda) insanları takdir edecektir. Hemen oturup nefesimi yakalamak mümkün olacaktır.

Bir çocuk sessizce oturup ona bağcığı bağlayabiliriz - tüm aile bileşimine bağlıdır. Ama tasarımcılar koltuk ile seçeneğini durdurmak için önerilir. Rahat ve fonksiyonel değil, aynı zamanda güzel ibaret değildir.

Nasıl koridorda ayakkabı Ayakkabı dolabı (video) seçmek için

Koridorda Ayakkabı dolabı - ayakkabı saklama için çok ilginç bir yaklaşım. Sen deneme ve yeni ve farklı bir şey yardımıyla içini enjekte edebilir. Deney ve ardından salon çok daha konforlu ve rahat olacaktır.

ayakkabı ve koridor için örnekler Ayakkabı dolabı (fotoğraf)

4f760c6b242ee9fa4947ed6c73dc102b -29 --- -30-- 457d100dfc84ac81a827d020457575cd 688d4214567631ec8d65dd137241d10b 2016-11-25-5837ef7ef05d0 5403galoshnitsihemnes3 0105254PE252356S5JPG - 3 0320391PE342024S5 0334082PH004779S5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 28

map