Basit, kullanışlı, güzel - iç tavan için paneller

Basit, kullanışlı, güzel – iç tavan için paneller

12 October 2017Tavan panelleri - senin tavan bitirmek için ekonomik ve erişilebilir yollarla bu birTavan panelleri - senin potolkaDVP, GVL, GCR, PVC kırpmak için ekonomik ve erişilebilir yolları bu bir - bu kısaltmalar iyi onarım başladı edenlere bilinmektedir. Ama o kadar alçıpan yapımında veya gergi tavan, panel tavana belki iyi bir fikir gibi standart çözümler arıyor değilseniz? Bu tür paneller koyun ve aşağı doğru ve bazen çapraz yerleştirilebilir, duvarlar için kullanılır.


Bugün aktif olarak ancak, iç ve dış döşenme için değil, kompozit panelleri kullanmak edilir. Gönderen üreticileri bu alanda mükemmel olduğunu kanıtladı Leroy markasını tespit edilebilir.

PVC tavan paneli

Panel PVC tavan panelleri size oldukça ucuz mal olacak. Çoğu zaman, böyle bir plaka diğer seçenekler çok uygulanabilir veya mali nedenlerle dışlanmış değildir bir odada kullanılır. Bu tür panellerin, tavan banyo veya mutfak olabilir yapmak için olduğu anlamına gelir.

PVC tavan panelleri özel yetenek gerektirmeden yapmak çok kolaydırPVC tavan panelleri özel yetenek gerektirmeden yapmak çok kolaydır

Avantajları onlar çok var: kurulum, düşük maliyetli, yüksek nem direnci kolaylığı. Bu tavan kendi ellerini bir araya getirebilirsiniz çıkıyor.


PVC panellerin ayırıcı özellikleri

 • Renklerin farklı seçim - sadece beyaz, bugün panellerin her türlü bulabilirsiniz;
 • ahşap, deri, taş, metal, tuğla, parke, kum, vb - Onlar hemen her malzemeyi taklit edebilir

Ama aynı zamanda değil sakıncaları olmadan. Bu paneller düşük mukavemetli olarak bunlar, şok durma. Düşük sıcaklıklar fason olası değildir. Zamanla, pano onların rengini kaybedebilir. Ancak, bu "sürpriz" yüksek kaliteli üreticileri izin verilmez. uygunluk sertifikası isteyin ve edinme kalitesini emin olun.

PVC paneli - uygun fiyata tavan bitirme iyi bir seçenekPVC paneli - uygun fiyata tavan bitirme iyi bir seçenek

tavan ve akrilik için metal paneller

En dayanıklı ve dayanıklı malzeme - alüminyum paneller. çıta ve süslü tavan: Bu iki seçenek sunar.asma çerçeve - standart bir montaj diyagramıdır. Genellikle Armstrong tavan ile temsil edilir, bunlardan biri iki tip, alüminyum çıtalar yapılmıştır.

Biz raf tavan hakkında konuşursak, o zaman sandıklar temelini oluşturan uzunlamasına rayların oluşur çerçeve. ekli Reiki gel.

bir kaset üst çerçeve üzerine monte edilen ve kaburgalar alt çerçeveye eklenmiştir: Bu paneller, bu tür fark olduğu ortaya çıkıyor. Pek çok durumda, delikli paneller kullanılır.

paneller, yüksek kaliteli bir malzemeden yapılır çünkü Tavan metal paneller, uzun bir süre devam edecekpaneller, yüksek kaliteli bir malzemeden yapılır çünkü Tavan metal paneller, uzun bir süre devam edecek

duvar akrilik panelleri iç cam değiştirin. Ancak, çoğu zaman "duvar" sorunlarla başa çıkma, sabit tavan sık sık değil. Ama bu beraberinde görsel can, böyle bir akrilik tavan yapmaya karar verirseniz. Akrilik tavanlar, taslaklar ve aşırı sıcaklıklardan korkmuyoruz çeşitli odalarda tavan bitirme için bunları kullanmak.

Tavan kaplama ve laminat paneller

soyulma veya dilimleme ile elde edilir ahşap ince katman olarak adlandırılmaktadır kaplama. onlar yıkamak kolay olduğundan MDF panellerin yapıldığı tavanlar iyi ve uzun orijinal görünümünü korur. MDF paneller lamine edilebilir ve kaplanabilir.

PVC film yapılmış üst dekoratif tabaka lamine panel, soğuk laminasyon ile MDF-plakanın uygulanır.

MDF paneller çevre malzemeden yapılır ve nedenle herhangi bir odada kullanmak mümkündürMDF paneller çevre malzemeden yapılır ve nedenle herhangi bir odada kullanmak mümkündür


Avantaj MDF paneller

 • Kolay montaj - evdeki yapıyı montajı için gerekli özel bir beceri saat meselesi olabilir.
 • iş tozlu ve kirli değil. bir sektör bozuksa, bunu kaldırmak ve yeni bir insert sürece uzunluğu gibi aynı genişliği.
 • Bu paneller Bakımı basittir - basitçe nemli bir bezle silebilirsiniz.
 • panellerin yüzeyi farklı dokuları birbirinden ayırt etmek - bu bir ağaç ve yanlış tuğlalı ve mermer olabilir.
 • Son olarak, dekoratif özellikler çekmek - geniş bir renk yelpazesi.

değil yapılan dezavantajları olmadan - panellerdeki sel halinde değil bir çatlak göründüğünü, onlar şişebilir. Bu durumda, hasar zordur hesaplamak, tüm tavan değiştirmek gerekebilir.

Alternatif kaplanmış paneller - vinil. Modern bir tasarım ve iyi performans. Sip paneller de sık sık duvardan olsun.

kendi elleriyle tavan panellerinin montajı (video)

LED LED panel tavan

LED panel kare şekiller, dikdörtgen ve yuvarlak şeklinde olabilir. Bir panel ve özel yapabilir siparişiniz göre.

LED paneli:


 • düşük güç tüketimi ile karakterize;
 • Bu paneller orijinal, modern ve sade ışık efektleri göz kamaştırıcı olan yer açmak için izin;
 • paneller çok basit bir şekilde monte edilir, bu nedenle bir ampul tavan yapıları süspansiyon olarak da kullanılır;
 • güzel alanlar gölgelerin oyununu organize izin üzerine Bu paneller odaklanır;
 • ışık panelleri pürüzsüz ve parlak olduğundan, bunlar iyi klasik aydınlatma ile birleştirilir.

Tavan LED paneller lambaların sürekli değişimini, hem de diğer özel bakım gerektirmeyenTavan LED paneller lambaların sürekli değişimini, hem de diğer özel bakım gerektirmeyen

Nasıl köpük panelinin tavanda sopa

Sandviç paneller kolayca dizilir ve bir sandviç yapısını satın alınan ve polistiren panelleri var yoksa, nasıl bunları düzeltmek için? Bu süreç gibi görünüyor. Kil (sıvı çivi kullanılabilir) ince bir katman levhası ve tavan üzerine yerleştirilir. Her panel zamanın yarım dakika sürecektir.

Yumuşak bez panelinden altından aşırı havayı dışarı atmak için yapıştırma yardımcı olur.

panelde delikler kesmek, ışıklar yüklemek için, istediğiniz boyuta bütün ayarlayın. Eğer kurallara her şeyi yaparsanız tavan panelleri yapıştırma, zor değildir. Bazen, bu arada, paneller tavan aynı zamanda bölümleri yüzeyini sadece pokleit edilebilir. Genellikle sadece parlak ama mat panel, hem de desen tarafı kullanılır.

duvar panelleri tavan (video) süslemek için nasıl

Tutkal ya da bu durumda oda yüksekliği zarar rağmen paneller döşeme, çerçeve (metal çerçeve ve ahşap kirişler) üzerinde gerçekleştirilebilir. Sadece panelin yüzeyi üzerinde yapıştırabilirsiniz ve dikkatli yapmak zaman, sen hızlı tamir üzerinde iyi bir etkisi olacaktır.

Tasarım tavan panelleri (iç fotoğraf)

3f15bc760e198f8e1b656ad39da9e346 05 8 262 14680 3752 1604-5 69340 19301 1445686537potolochnye-paneli-V-interre7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =

map