Banyoda panelleri yapmak: temel teknikleri ve malzemeleri

Banyoda panelleri yapmak: temel teknikleri ve malzemeleri

12 October 2017Paneller banyonuzu özgünlük ve kişilik katacakPaneller banyonuzu özgünlük ve individualnostiVannaya odaya katacak -, aksine diğer odalarda, iç plan ve düzen çok dikkat değil bir yer. Ancak, bu oda yenilik yapmak ve misafirleri ve arkadaşları sadece kendileri değil, aynı zamanda sürpriz mümkündür.


mobilya parçasını yapmak için size sabır ve bazı malzemeler gerekir. Ne zaman bütün kurallar açıkça üreticinin talimatlarına üzerinde sonuç uzun yıllar memnun edecektir. Ve şimdi temel malzeme ve teknoloji üzerinde durmak.

elleriyle Banyo seramik panosu

Banyo seramik pano odası için çalışmalarını Kaplama sırasında, kural olarak, oluşturulur. Önemli olan nokta desen ve fayans seçmektir. Yalnızca yüksek kaliteli malzemeler satın almanız gerekir. Böylece, desen seçilir ve döşemek için hazır hale gelir. Bir sonraki aşamada - yüzeyin hizalanması. 

Seramik panolar kendi ellerinizle, ana şey yapılabilir - sabırSeramik panolar kendi ellerinizle, ana şey yapılabilir - sabır

Duvar panelleri mükemmel düz olduğuna çok önemlidir.

Banyoda Paneller bile küçük bir oda aydınlatmak için alan ve karlı tazelemek yardımcı olacaktır.


çalışmaları sırasında gerekli olacak malzemeler ve araçlar

 • Karmaşık yüzeyler için yapıştırıcı katkılar.
 • Seçilen desenli Seramik.
 • çözüm için konteynerler.
 • Spatula.
 • Seviye.
 • Birleştirme haç.
 • Sıva.

Bir panelini kendiniz yapmak için, tüm gerekli araçları almak zorundadırBir panelini kendiniz yapmak için, tüm gerekli araçları almak zorundadır

Karıştırma işleminden sonra, çözelti, daha düzgün oluşması üzerine dağıtılmış bir duvara, bir spatula ile hafifçe uygulanır. Daha sonra gelecek panellerin bir parça alıp onun bileşimini yaymak gerekir. Şekil hep yayılma ortasından başlayın. yatay desen, o düzeyine göre kontrol edilebilir. fayans arasındaki dikiş düzgün ve güzel, kullanılan derz haç ortaya çıktı. Bu yapıştırıcı sertleştikten sonra çıkarıldı.

Çözelti kurur, parçalar arasındaki dikiş deseni harç geçmesi gereklidir. Bu amaçla, özel ince spatula.Havuzlar için paneller: çeşitli seçenekler

Yüzme havuzları için paneller üretimi için çeşitli seçenekler ile ünlüdür. fayans arasındaki temel fark onun süper güçlü. İnşaatçılar her zevke ve renk tonunun en sıradışı tasarımlar kullanın. Havuz için karo banyoya götürüp teknolojisinde benzer lay için, ancak bu konuda profesyonel yardım engellemez. Özellikle bazı desen koymak için küçük fayans seçimi ile ilgilidir.

havuz için her zevke uygun panellerin çok çeşitli vardırhavuz için her zevke uygun panellerin çok çeşitli vardır

Bu havuz, banyo, büyük ölçekli odası, aksine ve profesyonel yardım yararlanmak için fayans düzeltmek için iyi olduğunu hatırlamak önemlidir.

deniz derinliği, bir denizkızı, yunus, balık, palmiye, taklit alt: Varyasyonlar kitle olabilir. ölçülü tarzı Aşıklar bir satranç tahtası andıran bir panel ve benzeri koyabilirsiniz. Biri oryantal tarzda tasarım tercih ediyor, ve birisi ortaçağ kale ve hatta piramitleri tercih eder. Bir ön sürüm fotoğrafta görülebilir.

Banyoda Cam paneli - tasarım alışılmadık bir yaklaşım

Banyoda Cam paneli karoların benzer çeşitler üzerinde açık avantajlara sahiptir. Her nasılsa, yerleştirmeden önce yüzey hazırlamak için özel bir şekilde gerekli değildir, ama daha iyi sabitlenmesi için pürüzsüz olmalıdır.

Banyoda Cam paneli - her şeyden pratikliği değerini bilenler için bir çözümBanyoda Cam paneli - her şeyden pratikliği değerini bilenler için bir çözüm

Ayrıca çok uygun operasyonda tür paneller geçerli:

 • temizlemek için Onun çok kolay.
 • karolar olduğu gibi cam üzerine eklem arasında kir birikmesi.

Banyo çok küçük bile olsa, görsel alanı büyütmek duvarda bir cam ürünü olabilir. Hangi tasarım, hem de bireysel tercihlere bağlı olacaktır seçilen deseni.


Yükleme işlemi: Banyo için karoların Paneller

En popüler seçeneklerden biri banyo için karoların paneller olduğunu. Bu seçenekler çeşitli zengindir. Zaten bir desenle döşenir hazır ürünü satın alabilirsiniz, ancak kendi elleriyle özel neme dayanıklı kompozisyon döşeme sonra deseni uygulamak mümkündür. İkinci sabırlı olmak zorunda kalacak ise ilk durumda, zaman ve emek tasarrufu yapabilirsiniz.

Bir panel ile çalışmak çok dikkatli ve şefkatle yapılmalıdırBir panel ile çalışmak çok dikkatli ve şefkatle yapılmalıdır

Bize adım yükleme işlemi adımı inceleyelim:

 • duvar hazırlayın. önceki sürümlerinde gibi o da kusurları olmaksızın, mükemmel pürüzsüz olmalıdır. havza yüzey polietilen yanı sıra sıhhi tesisat diğer öğeleri ile daha iyi kapalı olduğunu.
 • hazır bir desen veya sadece desen uygulamak için planlanan net ile karo bitirdi.
 • fayans için özel seramik yapıştırıcı yoğurun.
 • Bir spatula kullanılarak, yumuşak ve dengeli bir duvar ve fayans çözümü dağıtmak.
 • Sonra yavaşça biz ortasından başlayarak fayans, koymak bir düzeyde kullanımı.

Enjeksiyon küçük bir spatula kullanılarak, iyi tedavi kompozisyonuna sonra olmak için daha iyidir.


Banyo için ek seçenekler

cam, fayans ve seramik ürünlerin yanı sıra, PVC'den imal dekoratif paneller yapmak mümkündür. Son yıllarda, plastik paneller Banyo için Süsleme malzemeleri piyasada çok popülerdir. Bunlar, diğer göre daha ucuz olan, ve desen ve bileşimlerin çok geniş bir çeşitlilik vardır.

Günümüzde banyolar için seçenekler panellerinin bir sürüGünümüzde banyolar için seçenekler panellerinin bir sürü

Çok önemli boşluklar olmadan başka bir karonun sıkı montaj olduğunu.

Bunlar neme dayanıklıdır ve kompozisyon ve gücü alışılmış seçenekleri farklıdır. Paneller sıcaklık değişimlerinden tolere. çerçeve olarak, ahşap bloklar kullanmak istiyorum. Reiki tirizleri panellerin dik olarak monte. Onlar da, zımba ile tutturulur.

Panel - banyo tasarımı için harika

Paneller, oluklu kağıt yapmak mümkündür, ancak uzak nem kaynağından konumlandırılmalıdır.

Banyoda Dekoratif Panel (video)

Böyle bir ürün için Fikirler kitle olabilir ve malzemenin seçimi binanın iç dayanmaktadır. Sonuç tüm beklentileri haklı ve yaratıcılık bir pay verme, banyo yenilemek edeceğini, en önemlisi kendi elleri olabilir bir mucize dekor olun ve. Ne olursa olsun banyo tasarımı, her zaman her zevke ve hatta en yüksek taleplerine uygun paneller için malzemeler seçebilirsiniz.

Banyoda iç (fotoğraf) içinde Paneller

560x318x3-D-Kafel-jpg Pagespeed-ic-pahddd9rua 0f0bf411c955ec13dce9903e4cc76376 571 17200 2259 31419vannaya-megapolis bezhevaya-plitka-dlya-vannoj-1 ceramicpano03 ceramicpano08 ceramicpano09

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 74 = 76

map