banyo ve giyinme odası 4 tasarım fikirleri ile Pratik yatak odası

banyo ve giyinme odası 4 tasarım fikirleri ile Pratik yatak odası

12 October 2017Yeterince basit ama gerçekte içine bu fikri tercüme, dikkate inceliklerini kütlesini almak gerekir - banyo ve giyinme odası ile bir yatak odası birleştirinYeterince basit ama gerçekte içine bu fikri tercüme, sen kendi banyosu vardır bir yatak odası, olmak ve gömme dolap birçok hesaba tonkosteyMechtoy ağırlığını almak gerekir - banyo ve giyinme odası ile yatak odası birleştirin. Bu genç çifti, kadını değil, aynı zamanda bir genç sadece çekecek iç Uzay uyku sadece mükemmel bir çözümdür. Ama bu fikir hayran olabilir kalmaz, ama gerçekten hayata getirmek. Ancak, bu somutlaşmış oldukça basit küçük bir dairede topraklarında yerine, özel bir evde daha kolay olacaktır.


banyo ve giyinme odası ile yatak odası

banyo ve giyinme odası ile yatak odası rahat ve işlevsel bir alandır. Ama oldukça zor bir tasarım kararı olduğunu. Bu kararda, ön mühendislik çalışmaları oynadığı önemli rol en üst düzeyde gerçekleştirilecek. küvette su huzur hakkında en ufak bir rahatsızlık, bir şeyler sunmak ve unutulmuş olacak dinlenecek Çünkü eğer. Avrupa'da en gözde otel banyo ve giyinme odası ile kombine yatak odası övünebilir.

Eğer her şeyden önce yatak odası ve banyo, birleştirmek karar verirseniz, kaput güçlü güç yüklemeniz gerekirEğer her şeyden önce yatak odası ve banyo, birleştirmek karar verirseniz, kaput güçlü güç yüklemeniz gerekir

Banyoda küvet vardır veya duş kurulabilir. Bir yatak odası ile ortak banyo oluşturma, uç sıcaklık ve yüksek nemden binanın korunması özen önemlidir. Bunu önlemek için, kaput çok güçlü güç yüklemelisiniz. buzlu veya berrak cam kullanmak için bir kaplama görevi çok popüler.

cam dekore etmek için, üzerinde oda tasarımı ile uyum içinde olmalıdır dekoratif bir desen, koyabilirsiniz.

Çok popüler sıralar:


  • paneli sürme;
  • perdeler;
  • serigrafi;
  • oymalarla süslenmiş ahşap duvarlar,.

banyo ve giyinme odası ile bir yatak odası tasarlayın

Tasarım yatak odası, küvetli banyo, sprey gelen oda korunmasına yardımcı camın şeffaf sürgülü duvarlar içerir. Bu bölümler belirgin değildir ve uzay yormadan olmayan bir ağırlıksız bariyer oluşturmak için izin verir. gardırop da bölümleri kullanıyor izole edin.

Tüm duvarlar aynı tarzda yapılmış ve birbirleri ile kombine edilmiştir önemlidir.

Banyo, yatak odasında bulunuyorsa, o zaman ıslak alanlar için duvar kağıdı seçmek en ve aynı zamanda nem gidericiler takılabilirBanyo, yatak odasında bulunuyorsa, o zaman ıslak alanlar için duvar kağıdı seçmek en ve aynı zamanda nem gidericiler takılabilir

yatak odasında bizim banyo döşenmiş, her konut için uygun özel hava kurutucular kurmak önemlidir. zeminden ısıtma yardımcı olabilir gereksiz rahatsızlık kaçının. süit duvara ve zemine yayılmış cam mozaik, katılmasına olanak sağlayan tr içeren bir yatak odası tasarlayın. yatak kayıt için, neme dirençli bir kaplamaya kullanılması önemlidir.Islak odalar için duvar kağıdı tercih vermek daha iyidir. onun kapsama tik kullanmak daha iyidir olarak taban kaplamasının yağma etmemek için, bu cins neme maruz kalmaz. Banyoda yakın konumu da onarım yapılması için gereğini ortaya çıkarır gibi bu kaplama, soyunma odasında olmalıdır.

banyo ve yatak odası birleştiren: Tasarım fikirleri

Eğer yatak odası ve banyo birleştirmek önce, onların fonksiyonunda bu bina ne kadar farklı anlamak önemlidir.

banyo ve yatak odası birleştiren sonunda odanıza tüm nüansları özen beklenen sonuçlar getirdibanyo ve yatak odası birleştiren sonunda odanıza tüm nüansları özen beklenen sonuçlar getirdi

birbirleri ile donatmak için, düzenlemesinin çok sayıda tasarım önerileri vardır:

  • Şarm yatak odası Yatak odasının köşesinde bulunan bir güzel dökme demir pençe ayak küvet, verecektir bütün bu odaya retro tarzı ruhunu verecektir;
  • banyosu odaklanmak amacıyla, podyumda yükleyebilir veya yatak ortasına yerleştirmek için önerilmektedir;
  • Şık çözüm aydınlatmalı süslenmiş tavan yağmur duşu, etmektir;
  • banyo gizlemek ve ilk bakışta görünmez hale getirmek için, Dağı zemin içinde bir hamam, bu uygun değil, aynı zamanda güzel sadece çıkıyor.

Çeşitli yöntemler aydınlatma olarak kullanılabilir. Bir yüzme alanı ek aydınlatma ile aydınlatılabilir. Örneğin, sadece yukarıda banyo kristalden yapılmış büyük bir avize asılabilir. Ayrıca farklı renklerde LED ışıkları ayarlayabilirsiniz. Aydınlatma yatak stiline bağlı olarak seçilir.

banyo ve giyinme odası ile yatak odası yapma

Modern yatak odası banyo, aynı zamanda bir giyinme odası değil sadece olabilir. Bu tasarım çözümü çok sık modern zamanlarda kullanılır. Bu konum çok sık filmlerde görülür. Ve bu yabancı film ve TV dizisi evde bir yatak odası yaratmak arzusu esinlenmiş. oturma odasında giyinme odası, küçük çok küçük ve özel olalım, ama bu çok uygundur olabilir. Onur yatak odası, banyo ve giyinme odası ile banyo ihtiyacınız olan her şey elinizin altında olmasıdır.

Tasarımcılar yatak odasına banyodan yolunda bir giyinme odası hakkına tavsiyeTasarımcılar yatak odasına banyodan yolunda bir giyinme odası hakkına tavsiye


İşlevsellik yatak odasına banyodan yolda hemen giyinme odası yer alacak. Dairenin düzeni yatak odası ve banyo bağlayan bir koridor varlığını ima ederse, bu koridor sosu altında dönüştürülebilir. Her iki tarafta kutu veya raflar yerleştirilebilir.

uyku ile soyunma odasına ve banyolu bağlandığında o şeylerin dayanıklılık özen önemlidir. neme duyarlı olan şeyler onların durumlarda saklanmalıdır ve giyinme odası, ek havalandırma donatmak için zarar vermez.

built-in arka ışık konumlandırmak için en iyisi bu yüzden Soyunma ek kapsama ihtiyacı vardır.

Avantajları yatak odası, banyo ve giyinme odası ile banyo

Yatak odası, banyo ve oturma odası ile banyo, her evde yerleştirmek için güzel ve yeterli işlevsel olacaktır. Bu odada hızla ve kolayca iş zor bir günün ardından dinlenmek olacaktır. Böyle bir oda kendi elleriyle inşa etmek kolaydır. dikkatle tüm süreç ekipmanları, düzen ve düzenleme dikkate Gerçek gerekir.

yatak odası, banyo ve giyinme odası birleştirirken dikkat edilmelidir önemli bir nokta - bu odanın genel tasarımı varyatak odası, banyo ve giyinme odası birleştirirken dikkat edilmelidir önemli bir nokta - bu odanın genel tasarımı var


Bu odanın tasarımı büyük önem sürer. Bu alanların üçü birden tek bir kavram, fikir ve konsepte bağlı olmalıdır. Hepsi ortak bir iç vardı önemlidir. Böyle yatak avantajlar önemli sayıda vardır. Bir odada bütün el altında olduğunda bu çok kullanışlıdır. Özellikle büyük eve geldiğinde. bir banyo veya duş almak için ikinci veya üçüncü gelen birinci kata inmek gerek yoktur. Aynı soyunma odasında yaklaşık söylenebilir.

o, duş adresinin odasına güzellik getirmek tam giyinme bitirme ve sonra gebe işlerine gitmek için odadan çıkma daha uygun olduğu yere.

Soyunma odası ve banyo boyutu farklı olabilir. Ancak küçük bir sayaç konforlu ve rahat bir oda oluşturmak için yardımcı olacaktır. Yatak odası uzun zaman geçirmek isteyen rahat bir dekorasyon haline gelir.

Büyük bir ev, her aile üyesi ayrı bir giyinme odası ve banyo ile böyle bir yatak odası yapabilirsiniz. Bu giysileri ile karışıklığı önlemek için yardımcı olacaktır.

İç tasarım yatak odası-dolap-banyo (video)

uzayın Böyle bir kombinasyon kayıtsız kimseyi bırakmaz. Böyle bir mekanın ana nesne bir birleşik bir bütün halinde birçok binanın bir bağlantıdır.

banyo ve giyinme odası (iç fotoğraf) bir yatak odası tasarlayın

1 5e3ab58afe3380f8b5475e5fc0ff 7-33 70f73a0d22094a42015c851166a7ba94-1 131-1024x682 5655 15170 20425 95562469 1279638279-mr-Chou-24

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

map