Banyo için özel duvar kağıdı seçme

Banyo için özel duvar kağıdı seçme

12 October 2017özel su dayanıklı duvar kâğıdı kullanılarak banyo iç DekoreBanyoda içini dekore, bugün duvar kağıdı banyo için uygun olmadığını düşünüyoruz özel su geçirmez oboevMnogie kullanabilirsiniz, ıslak olduğu gerçeği, sıcak buhar var ve bunların hepsi bu tür materyallerin üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. o banyoda duvar kağıdı sopa değer mi? uzmanları sürekli işlemde işe yaramaz hale kağıt ağ ve yapışkan bileşimi ki dezavantajı, duvar kağıdı başlangıç ​​buna göre, tam olarak odanın estetik görünümünü kayıp, duvardan uzağa hareket ettirmek için. Ancak, herkes bu sıkıntılar önlenebilir olduğunu bilir.


Duvar kağıdı doğru seçim

Eğer sağ ve pokleit duvar kağıdı seçerseniz, aşağıdaki avantajları elde etmek mümkündür.

avantajları:

 1. Tasarruf para.
 2. Dekoratif etkisi istediğiniz şekilde tasarım seçebilirsiniz olarak.
 3. bitirme kolaylığı.
 4. Basit onarım gerekirse.

En moistureproof Duvar Kağıtları vannogo oda çeşitli isteyenler hitap edecek. Kolayca iç değiştirebilir olanlar için, malzeme, renk ve stil ile hızlı bir onarım, deney yapmak.

Banyoda Kalite duvar kağıdı: Çeşitleri

Karar banyoda onarım ve çok Duvar kağıdı gibi bir materyal lehine düştü yapılan Varsa kağıt bazında web'den reddetme hakkına seçerken, daha sonra ustalar tavsiye ederiz. "Üç dalga" - Arka, bu rulo, tipik olarak etiketlenmiş simge nem dayanıklı olmalıdır. Banyoda "Kruşçev" veya binalar duvar kağıdı üzerinde durmak uygun olur.


Banyo yıkanabilir duvar kağıdı seçilmelidirBanyo yıkanabilir duvar kağıdı seçilmelidir

Uygun duvar sınıflandırılması

 1. Yıkanabilir. Duvar kağıdı Bu tip materyalin bunları emmesi engelleyen özel bir bileşimle kaplanır. Bunlar sıvı ile temas halinde mükemmel ve malzemenin ömrü kadar büyüktür. Duvar kağıdı Bu tür nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır, bu nedenle banyo her zaman temiz ve düzenli.
 2. Vinil. Eğer, bu tercih "supermoyke" vinil olacağını seçmek için biliyorum sürece bu, vannogo binaların duvar kağıdı en yaygın türüdür. Duvar kağıdı Bu tür polimer esaslı yapılır, ve bu nedenle ağı nem ve buhar, aynı zamanda sıvı ile doğrudan temas, sadece korkmadığını. performans özellikleri sayesinde bu duvar kağıtları pahalıdır, ancak yüksek fiyat tamamen haklı.
 3. Sıvı. İşte yüksek kaliteli, Vannes alanında dayanıklı onarımlar için başka özgün ve uygun bir seçenektir. Oldukça zamanki duvar kağıdı değil. Aslında - bu pigmentlemenin için bileşenler, bağlantı elemanlarının, katkı maddeleri, ipek ve c içeren bir su bazlı bileşimin bir kuru karışım olup, / b lifler bazen pul vardır. Bu duvar kağıtları başlangıçta toz şeklini alır. Çalışma sırasında, kuru karışım, su ile seyreltilir ve daha önce bir astar ile kaplanmış bir duvara, tatbik. Sıvı duvar kağıdı nedeniyle, ucuz ama kalite açısından ve operasyonel açıdan çok iyi olmasa da malzeme en sıradışı tasarım çözümleri, fark edebilirsiniz.
 4. Fiberglas. Duvar kağıdı Bu tür fiberglas malzemeden imal edilmiştir. modifiye nişastanın temelini oluşturur. malzeme dayanıklı, yanmaz, su geçirmez, çevre dostu olduğundan bu çok pahalı bir duvar kağıdı. Buna ek olarak, yine her zevke cesur tasarımı için idealdir dokular bir bolluk, farklıdır.
 5. Duvar. Bugün yüksek nem direnci ile duvar kağıtları satın alabilirsiniz. duvar arsa en inanılmaz ve ilginç olabilir. Ana tutkal su geçirmez tutkal içinde bir duvar dekore edebilirsiniz.

Yani, bitirme malzemesi seçmiş banyo için değil ne idiyse, duvar kağıdı her tip için belirli bir tutkal seçmek için gerekli olduğunu bilmek önemlidir. Hiçbir evrensel tutkal, yani başlangıç ​​onarım kuralları okumadan önce, hatasız Vannes odasında duvar kağıdı uygulamak için öğrenirler.banyo için klasik duvar yapıştırıcı

Duvar kağıdı Bu tür tüketici popülerdir ve bu ağ-yapının iç tarafında yapışkan tabakanın varlığı ile karakterize edilir. Bu katman sayesinde aslında duvara duvar kağıdı olur.

kaplama malzemesi olarak hareket edebilir gibi:

 • mantar;
 • PVC film;
 • Satine.

Banyo için kendinden yapışkanlı duvar kağıdı seçerken duvar kağıdı yüksek nemli alanlarda kullanılabileceğini kullanıcı bilgilerini söyler simgesi "üç dalgalar", varlığını dikkat etmek önemlidir. doyum olmuyor ve gevşeme, ahenkli bir atmosfer teşvik edecek benzersiz ve orijinal iç oluşturabilir malzemeleri birleştirerek.

Kendinden yapışkanlı duvar kağıdı - bu şık ve özgün bir banyo yapmak için hızlı ve kolay bir yoludurKendinden yapışkanlı duvar kağıdı - bu şık ve özgün bir banyo yapmak için hızlı ve kolay bir yoludur

Banyoda duvar kağıdı yapıştırılmış gibi: "artıları" ve "eksileri"

Vannes odasında yapıştırma duvar kağıdı süreci diğer odalara yapıştırırken olarak hemen hemen aynı görünüyor, zor değildir. İlk duvar hazırlamak ve sağ bitirme malzemesi seçmek önemlidir. Duvarlar, antifungal bileşim astarlanmış tedavi etmek için, tesviye edilmesi gerekir.

Bir sonraki adım, yapıştırıcı hazırlanmasıdır. duvar bağlı kılavuzunda tarif edildiği gibi tam olarak hazırlanmalıdır. Sonra istenilen ebat ve yükseklikte bir bez ayırırlar gerekiyor.

Bir desenle duvar kağıdı, bunu uyuşmadığını engelleyemez. Tutkal duvarın yüzeyine uygulanır, bazen web uygulaması kendisi gerekebilir. Bu özel titizlik promazyvat tuval kenarı ile önemlidir. Ağ daha sonra duvar yüzeyine yapıştırılır, basılı ve fazla hava ve yapıştırıcı dışarı atmak için başlar. duvar Sonraki tüm şeritler popo gerekli yapıştırın.

İpuçları ustaları

 1. Gerek sıvı ile mümkünse sabit direkt temas duvar kağıdı sopa.
 2. yığılmayı önlemek için malzemeler birleştirerek.
 3. Renkli görme alanı genişletmek olan ışık renkleri seçmek daha iyidir.
 4. Eğer banyoya doğru tarzında gerek duvar kağıdını seçin.

Banyoda duvarlar papering çok işlemi kolay ve az zaman alırBanyoda duvarlar papering çok işlemi kolay ve az zaman alır


En önemlisi zamanın uygun miktarda duvar kağıdı ve duvar hazırlık seçenek sunulur. Bu süreçte dikkat ederse, yapışkan zaman alıcı olmayacaktır, ancak sonuç ihtişamıyla etkileyecek.

Banyo için su geçirmez vinil duvar kağıtları: Tüketici yorumlar

neme dayanıklı vinil duvar yorum esas pozitiftir. Bu malzeme çok önemlidir, üstün performansa sahiptir görünüşte dayanıklı ve çekici olduğunu. onlar tüketicilerin kolayca duvar kağıdı fazla 15 yıl hapis söylediği gibi, onlar off pul ya da çatlamaz, kabarmaz vytsvetut yoktur. Tüketiciler yılda bile karolar bakıma muhtaç hale düştü fark ve yoğun suya dayanıklı kağıdı vinil onların parlaklık, dayanıklılık ve estetik korur.

Nasıl dokunmamış duvar kağıdı (video) tutkal

Dedikleri gibi ayarla duvar kağıdı, elbette, her zaman tüketici, tat ve renk ile kalır, ancak kalite ve dayanıklılık gelince vinil tuval ve benzeri yoktur. Tek olumsuz - duvar yüksek maliyet, ama tamamen haklı.


Banyo için duvar kağıdı (fotoğraf)

4 4-3 235 288 10361-dekorasyon-modern-duvar-an-aksesuar-den-klasik-decor1280x720 ile 25035-banyo-tasarım-fikirler-mozaik-fayans-şaşırtıcı-glamours-bathroom1280x720 ile 14606320 44909-siyah-beyaz-toz-oda-tasarım-resimler-yeni model-dekor-ve-ideas1440x900 2574820 23925373062022909d0f

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 38

map