bambu duvar kağıdı iç Uygulamanın özellikleri

bambu duvar kağıdı iç Uygulamanın özellikleri

12 October 2017Bambu duvar kağıdı doğal malzemeden imal edilmiştir, böylece sadece odanızın iç süslemeleri olmayacak, ama aynı zamanda daha çevre dostu hale getirmek içinBambu duvar kağıdı doğal malzemeden imal edilmiştir, böylece sadece odanızın iç süslemeleri olmayacak, ama aynı zamanda daha ekologichnoyPrimenenie bambu duvar kağıdı iç oda sadece güzel bir estetik görünüm vermek yardımcı olur, ama aynı zamanda daha çevre dostu hale getirmek için de yapmak. Modern teknoloji bambu bitirme duvarları gerçekleştirmek için uygun bir form olmasına yardımcı olur. Diğer tüm yararlarının yanı sıra montaj kolaylığı sağlamaktır. Eğer uzmanların da yer aldığı olmadan, bütün Çalışma kendileri yapabilir böylece bu duvar kağıtları çok basit, duvara yapıştırılır.


bambu Modern duvar kağıdı

tamamen türlü iç için idealdir çünkü bambu için modern ve şık yüksek kaliteli duvar kağıdı bakılmaksızın mobilya ve aksesuar kullandığı bitirilmiş oldukça popülerdir. Nedeniyle en cüretkar ve yaratıcı fikirlerin uygulanması neredeyse sınırsız olasılıklara uzun çok talep ve lider iç mimarlar popülerlik kazanmıştır.

bambu duvar kağıdı önemli bir maliyet olduğu için, o zaman duvarları üzerinde yapıştırmak olamaz ve orijinal bir iç oluşturmak için yeterli ayrı bölgeyi ayırmayabambu duvar kağıdı önemli bir maliyet olduğu için, o zaman duvarları üzerinde yapıştırmak olamaz ve orijinal bir iç oluşturmak için yeterli ayrı bölgeyi ayırmaya

ürünün Faydaları

Bambu duvar özellikle gibi çok çeşitli avantajları vardır:

 • Çok yönlülük;
 • Uzun kullanım ömrü;
 • mekanik hasar, çeşitli direnç;
 • Kurulum kolaylığı gerçekleştirdi.

Arka plan, özellikle de doğal malzemeler, ya da taklit kullanmak bambu, altında görünüyordu. Eğer bir bambu duvar kağıdı güzel ve başarılı iç oluşturmak için olduğunu hatırlamakta yarar var kullanırsanız, sadece içerideki olan özel kişilik kazandırmayı, ayrı bir bölge tahsis etmek var, bu yüzden tamamen duvar kağıdı duvarlarının üzerine yapıştırmak için gerekli değildir.


bambu duvar kağıdı teknoloji özellikleri tutkal nasıl

bambu duvar kağıdı tutkal o uzmanların katılımı olmadan, kendi başlarına başa çıkmak için mümkün olduğu ile oldukça basit bir iştir. Başlangıçta istediğiniz boyuta ayarlamak için gereğini takmadan önce. raylar boyunca mükemmel bir bıçakla kesilmiş, ancak çapraz kesme bıçağı için özel testere metal ile donatılmış bir elektrikli testere, kullanmak en iyisidir.

Hiçbir kusurları olduğunu bambu duvar kağıdı yapıştırma önce, tam olarak duvarlarda sıva uygulamakHiçbir kusurları olduğunu bambu duvar kağıdı yapıştırma önce, tam olarak duvarlarda sıva uygulamak

duvar şeridi hazırlanacaktır sonra, üzerlerinde sıvı çivi koymak gerekir. Yanlış tarafında boşluklar olmadan daha geniş şeritler ve tutkalın ön yüzeye sahiptir. Bu bantlar şeritler arasındaki yapıştırıcı zorlama önlemek için sadece gerekli bulunmaktadır.

Duvarda duvar kağıdı uygulamadan önce, bu astar ile kaplı olmalıdır ve dikkatle yüzeyindeki düzensizlikleri önlemek için hizalanmış. Duvar onlar yüzeye mükemmel yapışır, böylece duvarda, onlara biraz dinlenmesine sıkıca koymak gerekir. Bundan sonra birkaç dakika için soluklu tutkal duvarından tuval duvar kağıdı koparıp izin vermeniz gerekir. Sonra lastik çekiç tüm yüzeyi üzerinde orijinal konumuna ve iyi ayarsız duvara benim duvar kağıdı dinlenmem lazım.bambu duvar duvarlarını yapıştırırken kurutma işleminde dağılmakta, çünkü dikkatle yerleştirme eklemleri izlenmesi gereklidir. Rayların son eklem küçük çivi ile duvara bağlanır.

bambu desenli şık duvar kağıdı

Duvarlarda duvar kağıdı yapıştırmadan önce, onlar istenilen sıcaklık ve nem seviyesinin var olduğunu çıkarmak odasında birkaç günüm gerektiğini hatırlamak önemlidir.

bambu ile duvar kağıdı odanızın ilginç ve konforlu iç için yapmakbambu ile duvar kağıdı odanızın ilginç ve konforlu iç için yapmak

Bambu uzun Birçok ülkede bir duvar dekorasyonu olarak kullanılmıştır ve ilişkilidir:

 • bilgelik;
 • iyi şanslar;
 • Uzun Ömür.

Ayrıca, duvarlar için böyle bir kaplama ev ısı, yaz ve konfor atmosfere getirmek için yeteneğine sahiptir. herkes bambu duvar kağıdı ile duvar süslemeleri göze böylece Ancak, doğal malzemeler, oldukça pahalıdır. İyi bir alternatif bambu desenli duvar kağıdı olacaktır. Doğal bir malzeme bu imitasyon evinde istenen atmosfer getirmek ve ona sıcaklık ve konfor sağlar yardımcı olur.

Bazı durumlarda, gerçekten duvarlar için doğal malzemeler kullanmak ve karşılık gelen bir desenle ilginç kağıt duvar kağıdı seçmek için en iyisidir.

Örneğin, yüksek nem ve sıcaklık ile ortamlarda doğal malzeme hızlı bir şekilde birkaç mevsim şeklini kaybedebilir ve parçalanmaya başlayacaktır değiştirir. bunlar, kokuları emmek için mutfak da kaplama kirlenmiş olabilir, yanı sıra, doğal malzemeler kullanılması tavsiye edilmez.

bambu desenli duvar kağıdı mükemmel mutfak içini sığdırmakbambu desenli duvar kağıdı mükemmel mutfak içini sığdırmak


bambu bir desenli duvar kağıdı oldukça evrensel, bu yüzden herhangi bir ortama uyum edebiliyoruz. oryantal tarzda dekore lüks oda, için, altın süs bambu ile mükemmel parlak duvar kağıdı vardır. Yatak odasında güzel pastel renkli bambu çalılıklarıyla duvar kağıtları kullanabilirsiniz. iç Özel lüks bambu desenli koyu duvar kağıdı vermek için yardımcı olacaktır.

bambu kumaş duvar kağıdı tutkalı nasıl seçilir

duvar kağıdı yapıştırma doğrudan geçmeden önce, bu amaç için uygun olanı tutkal ile karar vermelidir. duvar çoğu türlü uygulanır Düz duvar sıvı yapıştırıcı bambu duvar yapılan kumaş için uygun değildir.

Sen bambu yapacak ve aynı zamanda tamamen herhangi bir değişiklik ve malzemenin muhtemel deformasyonuna cevap verebilmek için yeterince plastik olması gereken bir tutkal seçmeniz gerekir.

en iyi seçenek duvar panelleri düzenlenmesi için kullanılabilen sıvı çivi olup.

bambu duvar kağıdı yapıştırma için özel bir tutkal ve geleneksel dolgu olarak kullanılabilirbambu duvar kağıdı yapıştırma için özel bir tutkal ve geleneksel dolgu olarak kullanılabilir


Odada olumlu iklimi ile, en sıradan macun kullanabilirsiniz. Bu durumda, sadece macun ile kaplı duvarlarında bir göçük olarak, bambu duvar kağıdı tutkal değil gerekir. Duvar kağıdı dolayı özel kabartmalı yüzey mesh tutmak çok iyi olacaktır. Bununla birlikte, bu yöntemin bir dezavantajı, sıvı yarık içinden çıkmak ve ıslak olarak ön taraftan kaldırmak ve kuru halde çok zor olabilir olabilir tamamlanır.

bambu duvar kağıdı ile güzel iç: Fotoğraf

Bir güzel ve eşsiz bir iç mekan oluşturmak için, bambu duvar kağıdı özelliklerini anlamalıdır. Bu malzeme, her güzellik ve çevre dostu rağmen, her iç için uygun değildir. Bambu duvar kağıdı, mükemmel doğu veya etnik tarzı uyması ve aristokrasi bir dokunuş ile tasarlanmış klasik bir iç, tamamen uygun değildir.

Odanın tasarımı geliştirilmesi, bu bambu duvar kağıdı, tek dekoratif bir unsur olarak kullanmak ve bunları duvarlara bütün yüzeyini kaplayacak yapmak oldukça mümkün olduğunu hatırlamak önemlidir. Seçilen seçeneğe bağlı olarak, ortak bir alan tamamen farklı bir algı alabilirsiniz.

Doğal bambu duvar kağıdı kısmi içerme odaya belli bir his çok sıcaklık ve konfor sağlar, ancak duvar dekorasyonu için bambu duvar kağıtları kullanırsanız, ilginç bir rustik stil oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon ve eski dolabın çağdaş stil eklemek, sen bambu duvar kağıdı kullanabilirsinizDekorasyon ve eski dolabın çağdaş stil eklemek, sen bambu duvar kağıdı kullanabilirsiniz

Bambu duvar kağıdı duvar ve tavanların dekorasyon için değil, aynı zamanda genel tarzı tamamlayacak yamaçlar, dolap ve dolapları için süs olarak sadece kullanılabilir.

bambu duvar altında mobilya ve aksesuar seçimi

Bambu duvar kağıdı çok çeşitli renkler değildir.

O gibi tonları ile temsil edilir:

 • krem;
 • şeftali;
 • altın;
 • yeşilimsi;
 • Bakır.

Buna ek olarak, son zamanlarda baskılar birkaç farklı renkleri ve duvar kağıdını bir araya duvar kağıdı orada birleştirilmiştir. Bambu duvar ayrı olarak kullanılan ve bu tip dekoratif taş, sıradan kağıt duvar kağıdı veya sadece boyalı duvarlar, örneğin, kaplama malzemeleri, çeşitli ile kombine edilebilir.

bambu duvar kağıdı ile odalar için doğal malzemeler ile mobilya üretimini seçmek için tavsiye edilirbambu duvar kağıdı ile odalar için doğal malzemeler ile mobilya üretimini seçmek için tavsiye edilir

mobilya ile bambu duvar kağıdı kombinasyonu oynadığı önemli rolü. Mobilya yüksek kaliteli doğal malzemelerden yapılmış ve doğal renge sahip olmalıdır. Bir kanepe seçerken, deri veya keten döşeme ile seçenekleri tercih vermelidir.

Mobilya geri kalanı ahşaptan yapılmalıdır. Sadece bu kombinasyon en uyumlu ve estetik bir görünüm elde etmek için yardımcı olacaktır.

Bir bitirme malzemesi bambu duvar kağıdı kullanmış olduğu iç kısmında, her detay önemlidir, bu nedenle özel dikkat genel tarzı ile uyum içinde tam olacağı kesin dekoratif unsurlar dikkat edilmelidir olduğunu. İlgili büyük kapalı bitkiler, doğanın resimler, doğal taş ve çok daha fazlası yapılmış dekoratif unsurlardır.

bambu duvar kağıdı Özellikleri: onlar iyi ne

Bambu duvar kağıdı - gerçekten iç diğer nesneleri herhangi bir odada tamamen uygun olacaktır ile onun uygun kombinasyonu olan eşsiz ve zarif bitirme malzemedir.

Bambu duvar kağıdı doğal ve ekolojik olarak diğer duvar kağıdı üzerinde avantajBambu duvar kağıdı doğal ve ekolojik olarak diğer duvar kağıdı üzerinde avantaj

Bu bölünmüş bambu kaynaklanan küçük bir bambu reechki kullandığından Özelliği duvar kağıdı bambu, çevre dostudur. bir pirinç kağıdı veya kumaş hareket edebilir şekilde Bu raylar, bazında tespit edilir. Reiki mümkün ilginç sıradışı baskı oluşturmak yapar kaotik belirli bir sırayla sabit ve edilebilir. Bir bambu duvar kağıdı oluşturmak için bambu uygun sadece iyi tanımlanmış tür ve sonunda kendi doğal rengini kaybetmeyen tek üst katman, alınır.

bambu duvar kağıdı en önemli avantajları, doğal ve çevre dostu bir kabul, bu yüzden olumlu bir mikro oluşturmak için çocuk odasında bile kullanılabilir.

bambu duvar kağıdı (video) tutkal

doğal çevreye biraz daha yakın yardımcı ve daha çevre ev, dost taze ve temiz hale çünkü Bambu duvar kağıdı oldukça ilginç bir seçenek duvar tasarımı vardır.

İç (fotoğrafın) Bambu duvar kağıdı

1 1-48 1d11864b35536b633d10adebf727fc28 1-hQUn 2-45 4rrrrsrye 3-40 11 23-11 71ed98e62de964178f6dfea60e87fd8d

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 33

map