Baguette dla sufitów naciąganych: właściwy wybór

Baguette dla sufitów naciąganych: właściwy wybór

12 October 2017Podwieszany sufit w domu - popularne rzeczą dzisiaj, ale nie należy zapominać, że wybór bagietką dużej mierze zależy od jakości instalacji pułapu rozciągnięciaPodwieszany sufit w domu - popularną rzeczą dzisiaj, ale nie należy zapominać, że wybór bagietką zależy w dużej mierze od jakości potolkaNatyazhnoy suficie napięcie w domu lub mieszkania - dawna sprawa nie jest niebotyczne, i bardzo realne. Sufity podwieszane, z wielu powodów, przestały być przywilejem bogatych. Stosunkowo niedrogi materiał, dość łatwe do zainstalowania, dokonały tego rodzaju wykończenia dostępne w większości domów. 


W ostatnich latach stały się szczególnie popularne, że taki sufit, jak perforowanym sufitem i 3d. Mogą one być postrzegane zarówno w Karagandzie, w Saratowie, zarówno w Mińsku i Żytomierzu. Wzrosła popularność sufitu tkaniny, wydaje się coraz bardziej rosnących sufity. Najnowsze najlepiej spojrzeć na zdjęcia i klipy wideo, aby jednoznacznie ocenić ich świetności. Podstawą do instalacji jest bagietka do sufitów podwieszanych, z wyborem, który, jak również zdolność do pracy z nim w dużej mierze zależy od jakości montażu sufitów napinanych. Aby upewnić się, że sufit zadowolony przez wiele lat, a nie paskudztwo obok naprawy, jeśli w ogóle, nie powodują „Budowa wieku” i niekończące się zmian, konieczne jest, aby wybrać odpowiednie materiały, których wykaz zawiera bagietki.

Jako przyklejania bagietki do sufitów prostą radę:

Wiele osób pyta, jak naprawić bagietki dla sufitów naciąganych, gdy istnieje zapotrzebowanie na patyku bagietki piany, w celu dopracowania wspólne ściany sufitu.

W tej sytuacji, dwie opinie nie mogą być: bagietka, nie powinien być przyklejony do sufitu napięcia!

Sufity podwieszane - dość cienka folia, która może zostać uszkodzony przez przypadek, na przykład nóż. Ale to nie wszystkie niuanse, które mogą zniszczyć sufitu podwieszanego i nieodwołalnie. integralność filmu mogą być naruszone, a zatem, w trakcie wykańczania instalacja działa bardzo starannie i dokładnie, w celu, na przykład, sprzedawany stawu. Jednakże, jeśli spróbujesz wkleić bagietkę bezpośrednio do sufitu, można też zniszczyć powierzchnię.

Podczas instalacji, bezpośrednio przylegającą bagietki, powinien działać bardzo ostrożnie. Nie poleca wydruki kleju bezpośrednio na suficiePodczas instalacji, bezpośrednio przylegającą bagietki, powinien działać bardzo ostrożnie. Nie poleca wydruki kleju bezpośrednio na suficie


Powoduje uszkodzenie sufitu podczas klejenia:

 • Cienka folia typu stretch sufitowy może być rozpuszczony klej. Nie znając tajniki składu chemicznego folii i kleju, może to być łatwe do zrobienia, ale poprawna - ledwo.
 • Sufit podwieszony nie jest sztywna, a folia, nawet najmniejsza prasowanie ruchomego. Dlatego też trudno jest trzymać się schludny.
 • Po wyschnięciu kleju może dać pewne rozpinanego sufitu, jak również ma szkodliwy wpływ na wygląd postaci folii.

W ten sposób skutecznie uniknąć tych niuanse klej musi być stosowany na powierzchni kształtek, które się bezpośrednio do ściany. Która w tym przypadku używania kleju, możliwe jest, aby uczyć się od sprzedawczyni w sklepie z narzędziami. Jest to odpowiednie, na przykład, ciekłych paznokci. Kleje bardzo dużo, i odpowiedzieć na pytanie, co dokładnie trzeba przykleić wyczerpująco po prostu niemożliwe! Bardzo lepki prosty, a co najważniejsze - dokładność.

I są chwile, kiedy nagle na styku pomiędzy ścianą pułapu utworzyły rodzaj luki technologicznej. To zdaje się sugerować, naklejki bagietki, ale w tym przypadku, elastyczna pasta maskująca. Jest to łatwe do dostarczenia, a nie mniej łatwo usunąć, jeśli to konieczne. Baguette nie zawsze jest właściwe ze względu na zwiększoną krzywizny ścian.Sufity podwieszane: instalacja bagietką z rękami

Montaż kształtek można wykonać własnymi rękami, bez uciekania się do pomocy ekspertów. Najprostszym zadaniem jest ustalenie bagietki PVC. Każdy podłużnymi sufitowe napięcia jest ściana.

Zastanów się, jak chcesz zainstalować bagietki z PVC.

Otoczenie:

 1. Po zakończeniu pomiaru, cięcia bagietki do żądanej wielkości;
 2. otwory w bagietką używając wiertarki elektrycznej;
 3. Aby zaznaczyć odpowiedź otworów w ścianie;
 4. Jeżeli ściana jest wykonana z drewna, takie mocowanie jest znacznie uproszczona - po prostu mocowane śrubami bagietki i jeżeli ścianka jest wykonana z betonu lub cegły, następnie wstępnie wywiercone otwory dla kołków puncher.

Mocowanie listwy wykonane z PVC - najbardziej proste zadanie, które można zrobić własnymi rękamiMocowanie listwy wykonane z PVC - najbardziej proste zadanie, które można zrobić własnymi rękami

Jak widać z tego, co zostało powiedziane, ta praca nie jest zbyt wiele trudności - trzeba tylko cierpliwości i dokładności. bagietki z PCV nie ustawić nawet profesjonalistów, ponieważ, jak widać z powyższego, łączniki elementarnie prosta. Jeśli instalacja bagietek aluminiowych występują trudności związane z wiercenia w aluminium, przy przenoszeniu bagietki PVC nie ma takich problemów.

Ostatnio, istnieją trzy rodzaje montażu sufitów podwieszanych: shtapikovy (specjalne taśmy), harpun i klina.

Dość często używane okno gk do zwiększenia Projektowanie i montaż sztukaterii gipsowej i ciężką oświetlenia.


Wymiary bagietki do sufitów podwieszonych: bez dużej rozpiętości

Bagietki do sufitów napięcie jest nie tylko istotnym elementem, ale także kluczem do prawidłowego i bezpiecznego montażu sufitów napinanych.

Długość każdej struktury, niezależnie od pokrycia dachowego, jest zwykle 2,5metra.

Wymiary bagietki mają różną szerokość i wysokość, w zależności od ich profilu. Standardowa długość wynosi od 2-3 lm, a średnia szerokość 26-28 cmWymiary bagietki mają różną szerokość i wysokość, w zależności od ich profilu. Standardowa długość wynosi od 2-3 lm, a średnia szerokość 26-28 cm

Wymiary bagietki, w zależności od ich profilu, mają różną szerokość i wysokość.

Wymiary następujących typów:


 • Ściana Ramki PVC. Szerokość - 27mm, wysokość - 10mm.
 • Baguette pauz ściany. Szerokość - 28 mm, wysokość - 13mm.
 • Ramki sufitowe na bezproblemową sufitów. Szerokość - 27mm, wysokość - 12mm.

Każdy z tych elementów kształtowych ma tę samą długość, - 2, 5 M. Odpowiednio, średnia długość wynosi od 2-3 lm, a średnia szerokość 26-28sm ..

Jak naprawić bagietki aluminium do sufitów podwieszonych: poprawna rada

Zastanów się stopniowo jako przymocowane aluminiowym bagietką. Ten bagietki jest na liniach automatycznych, do sprzętu wysokiej jakości, a więc wszystkie elementy są wykonane z dużą precyzją. Ten projekt jest bardzo silny, połączenie musi być wiercone wiertarką, który tworzy dodatkowy wkład pracy.

Krok po kroku

 1. Podłużnymi pocięte żądanej wielkości;
 2. Otwory są wiercone w bagietek nawiercić. Jest to bardziej wygodne, aby zrobić na podłodze lub na stole. Odległość między otworami o 20cm. Odległość od powierzchni czołowej pierwszego otworu podłużnymi w przybliżeniu 5-6 cm.
 3. Elementy te są przymocowane do ściany. W tym przypadku stosowany poziom lub pre-narysowana linia. Aby oznaczyć ściany na otwarciu.
 4. Usuwanie bagietkę, na oznakowanie otworów w ścianie puncher.
 5. Łączniki wytwarzane kołki uderzeniowych lub śrub.

Aluminium Frames - bardzo solidna konstrukcja, więc trzeba będzie podłączyć wiertarkęAluminium Frames - bardzo solidna konstrukcja, więc trzeba będzie podłączyć wiertarkę

Krojenie bagietki wykonane albo metalu, piły „młynek”.

Montaż pułapowym poziomem napięcia, na ogół poniżej cm długości śruby sufit podstawy 3-4. - 3 cm, średnica - 6 mm. To było w takich łączników może być w stu procentach pewni niezawodności całej konstrukcji!

Rodzaje bagietki dla sufitów podwieszanych: projekt uważany wszystko

Cała konstrukcja sufitu elastycznego oparty jest na bagietki.

Jeżeli pas jest prawidłowo naprężony, że nie jest zwiotczenie, bardzo długo zachowuje swój pierwotny kształt, a zadowala domów oczu.

Listwy sufitowe są w kilku formach.

Rodzaje bagietki (profile):

 • ściana;
 • sufitu;
 • separacyjny;
 • uniwersalny;
 • Mocowanie.

Bagietki sufitu kilka typów, więc zanim wybierzesz jedną lub drugą bagietki, myśleć o tym, co jest to potrzebne (na przykład do oddzielania lub mocowania, etc.)Bagietki sufitu kilka typów, więc zanim wybierzesz jedną lub drugą bagietki, myśleć o tym, co jest to potrzebne (na przykład do oddzielania lub mocowania, etc.)

Ponadto bagietki podzielone są widoczne i niewidoczne. Oznacza to, że jedna z krawędzi profilu jest widoczna, i jest nieco poniżej pułapu rozciągania, to jest nazywane podłużnymi widoczne.

Ponadto, te profile są również podzielone ze względu na rodzaj materiału:

 1. aluminium;
 2. Plastik.

Aluminium Frames jest najbardziej popularne, pomimo jego wyższej cenie.

Jego zalety:

 • On, oczywiście, jest bardziej trwały i niezawodny.
 • Aluminiowe ramy pojawił się na rynku budowlanym nieco wcześniej bagietkę z PVC. Oni są przyzwyczajeni do obu projektantów i tuczników.

Wadami tego profilu można przypisać do cięższej wagi, ale również fakt, że profil aluminiowy jest trudny w obsłudze dla dwupoziomowego (i więcej!) Curved systemów sufitowych. Porting śruby profilu na bardziej czasochłonne i niewygodne.

Ramki PVC dla pułapy: tanie i smaczne

Formowanie z PCW (również z tworzywa sztucznego), oczywiście, jest znacznie lżejsza waga kształtek aluminiowych i komórkowego.

Ten bagietki ma szereg zalet w porównaniu z aluminium bagietką.

zalety:

 1. Formowanie jest idealny dla zakrzywionych sufitowych i jest powszechnie stosowane do sufitu urządzenia warstwowe;
 2. Niedrogi, w porównaniu z aluminium;
 3. Koszt prac związanych z montażu sufitów podwieszanych, za pomocą kształtek PCV, znacznie niższa;
 4. Większość tuczników wolą pracować z tym profilem.

Ramki PVC odcinek sufit jest znacznie lżejszy i bardziej mobilny, ale przy zakupie dokładnie sprawdzić jakość materiałuRamki PVC odcinek sufit jest znacznie lżejszy i bardziej mobilny, ale przy zakupie dokładnie sprawdzić jakość materiału

Jednak profil PVC, istnieją znaczne wady.

wady:

 • W znacznym sufitu naprężenie może uginać listwy z tworzywa sztucznego, aż do jego rozpadu;
 • Materiał profilu nie zawsze jest jakość.

Na podstawie dostarczonych informacji, biorąc pod uwagę wszystkie wady i zalety opisanych profili, należy dokonać racjonalnego wyboru.

Ceny materiałów jest prawdopodobnie czynnikiem decydującym w kosztach naprawy wieku.

I dopiero po rozważeniu wszystkich „za” i „przeciw”, trzeba zakończyć wybór.

Jako bagietką wystający do sufitów (wideo)

I na zakończenie, chciałbym zwrócić uwagę na następujące. Sufity podwieszane - jeden z najczęstszych rodzajów wykończeń estetycznych i sufitów. Jest to świetna alternatywa do płyty gipsowo-kartonowej. Oczywiście, każdy chce dokonać naprawy jakości, a przy minimalnych kosztach. Jak można sobie sprawę istotną rolę w tym przypadku odgrywa bagietki będą wykorzystywane z dowolnego materiału. Powiedzieć na pewno, co jest lepsze - jest to niemożliwe, ponieważ nie jest to całkiem poprawne, ponieważ każdy materiał ma swoje zalety i pewne wady w tej sprawie. Tak więc, po konsultacji z artystami, dostawców, konsultantów i trzeźwo ważyć swój budżet, trzeba dokonać właściwego wyboru. Powodzenia w tworzeniu domu!

Baguette dla sufitów naciąganych (foto)

120716751w1024h768sam1661 1438690803tehn20281129 Bageti-poliuretanovie C3563bol dsc0332 Fotografiya-plintusa-dlya-potolka-N1 izognutuy-potolochnuy-plintus formierskim potolochnyy-MATERIALY-cveta-Formy potolochnyy-plintus-v-interere nazal2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map