Aynı odada Kombine yatak odası-ofis: imar için 6 yol

Aynı odada Kombine yatak odası-ofis: imar için 6 yol

12 October 2017Odaya alan doğru organizasyon odasında ayrı fonksiyonel alanları oluşturmak için yardımcı olacaktırEvde çalışma alanının odasında ayrı fonksiyonel alanları oluşturmanıza yardımcı olacaktır odada yer Uygun organizasyon, modern insan için çok önemlidir. Eh, dairenin büyüklüğü izin veriyorsa bunun için ayrı bir oda tahsis etmek, ama küçük bir daire varsa, o zaman yatak odası işyeri donatılmış olacak dairenin bir parçası haline gelebilir.


ofiste yatak odası veya yatak odasında bir ofis: iç, fikirler, öncelikler

Yatak odası işyeri ile kombine edileceği karar verdikten sonra, bu tesisin gelecekte oynayacağı hangi rolü karar vermelidir. Yatak odası ve işyeri tam tersi sorunu gerçekleştirmek beri. Odada yatak Durumu hiçbir şey dikkatini gerektiğini verimli çalışma için tasarlanmış çalışma alanı arasında sert bir günün ardından dinlenebileceğiniz bir yeri öneriyor.

birbirleri ile uyum içinde yatak odası ve çalışma alanı için tasarımcılar tek yönde üslup onları donatmak tavsiyebirbirleri ile uyum içinde yatak odası ve çalışma alanı için tasarımcılar tek yönde üslup onları donatmak tavsiye

Önemli! Çalışan bir uyum içine ev ofis için ayrılan alan, irade melodi doğru organizasyonu. Bu nedenle, reorganizasyon en küçük ayrıntılarda düşünülmüş olmalıdır.

Odada alanı düzenlemek nasıl seçilmesi, odanın, kapı ve pencerelerin konumu, ışık seviyesinin gerçek boyutlarına karşılık gelmelidir kendi talepleri, gelen başlamak gerekir.

öncelik:


 • Evde çalışıyorsanız çalışma alanının konumu dinlenmek için yapılır, bir bütün olarak odanın kendisi kadar gizli olmalıdır gibi seyrek gerçekleştirilir;
 • kalıcı evde çalışmak gerekir, ayrıca odadaki her şey yetkisiz kişilerin yapmak, bu durumda tesislerinde geceleri sadece yatak odası haline bir ofis olarak onunla donatılmış olmalıdır;
 • bir durum varsa hangi rahatlamak için ya da iş organizasyonu iki ayrı alanlar birbirinden bağımsız olduklarını emin olmak için tüm çabalarımızı yönlendirmelidir tercih vermek mümkün değildir.

uyku alanı ve işin iyi seçilmiş tasarım odasında olumlu bir hava sağlamak için yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için, iç ileri yaratılması için imar teknikleri incelemek.

Küçük yatak odası: çalışma odası

Küçük bir odada çalışma alanı çıkarması alanından tasarruf, günümüz teknolojisi ile mümkün olmaktadır. yatak odası küçük boyutlu mobilya büyük kümesi kullanmak göze alamaz, bu nedenle yalnızca en gerekli şeyleri seçmelidir.

Hatta çalışma alanı, ana şey sağlayabilir küçük bir yatak odasında - düzgün zonlu odaHatta çalışma alanı, ana şey sağlayabilir küçük bir yatak odasında - düzgün zonlu odaÖnemli! Yatak odasında ücretsiz niş veya köşeler varsa, sen işyeri organizasyon için bu alanı en iyi yapmalıdır.

Bu durumda, estetik ve işlevsel yükü taşıyacak mobilyaların sadece parçaları, küçük bir oda İmar.

kabine ile birlikte küçük yatak için mobilya seçimi:

 • Bir dizüstü bilgisayar için portatif masa entegre edilmiştir Asma dolap, küçük odalar için mükemmel bir çözümdür.
 • o katlanabilir masaüstü depolama için kullanılan ve belgeler için bir kaç raflar vurgulamak çünkü, yer kazanmak için yerleşik dolap monte edin.
 • Fonksiyonlu dönüştürülebilir yatak masası ve yatak birleştirir. Nerede raflarda alt elverişli bulunmaktadır.
 • Bir çatı yatağa oluşan Seti, küçük dolap ve masa yatak odası ve işyeri ikisi için mükemmel bir seçenek olabilir.

Mobilya ürün minimalizm ilkesine satın alınmalıdır. küçük odalarda her santimetrekare sayar beri rekreasyon alanı sosu ile birlikte yatak ve başucu masaları, değiştirilebilir çekmeceli göğüs, hapsetmek gerekir.

İç yatak odası-çalışmada imar yöntemleri

İmar yatak odaları fiilen birçok bölgeleri, önemli ölçüde farklı fonksiyonel özelliklere içine bir dinlenme odası paylaşacak.

Önemli! Uzay zıt işlevselliğe 2 oda ayrılmıştır ise, uzmanlar geleneksel havai aydınlatma kullanmamayı tavsiye ederiz. Bu amaçla, spot, duvar ya da zemin lambaları kurmak daha iyi olurdu.

Güzel ve pratik uyku bölmek ve çalışma alanları duvar veya mobilya olabilirGüzel ve pratik uyku bölmek ve çalışma alanları duvar veya mobilya olabilir

kesinlikle imar önce tüm detaylar gözden geçirmek gerekir.

imar ana yöntemleri:


 • bölmelerin montajı, hem de kemer ayırma, yardım bölgelerinin her gizlilik artırır, çünkü klasik bir düzenlemesidir.
 • Kabine tarafından kurulan yapının boş tarafı olarak bölümünün işlevselliği gardırop artırır kullanarak, ofis malzemeleri ve diğer gerekli belgeler için raflar inşa etmek uygun olacaktır.
 • renk kombinasyonları yoluyla odanın ayrılması kabine için kalan alandan daha daha yoğun bir tonda uyku alanı tahsisi içerir. Lider tasarımcılar 2'den fazla renklerle farklı renk tonları seçmek için tavsiye edilmez. Örneğin, bir işyeri kız pembe harika görünüyor.
 • yatak Eğer yeterince yüksek tavanlı, çok düzeyli tavan yapılarının yardımıyla olası ayrı bölgeye toplam alanının çizilmesi vardır.
 • çalışan ya da uyku alanı için bir podyum oluşturma - 5 ila 30 santimetre arasında güzel ve pratik bina yüksekliği. bölgeye odası bölen daha net hattı için spot ışık kullanın.
 • tekstil kullanımı odanın geri kalanından çalışma alanını ayırmak için en basit ve ekonomik bir yoldur.

bölgelerin her birinin göreli bağımsızlığını karakterize gereken bir yatak odası-çalışma odasına oda ayıran fikri, bu yüzden çalışma ve uyku yer onların izni olmalıdır.

Yatak odası tasarım kabine: özgün tasarım çözümleri

Odada alan ve bir yatak odası bölümü penceresine hemen yanında odası ve çalışma alanı arka düzenlenmiş uyku alanı kapsar. Yatakta görüş alanını girmek kalmaması konumlandırılmış çalışma masası ile müdahale etmeyen bölgeyi rahatlatmak için.

Aynı odada bulunan alanlar, Sleeping ve çalışma, sadece parlak renkler toplayıp, minimalizm tarzında çizmek daha iyidirAynı odada bulunan alanlar, Sleeping ve çalışma, sadece parlak renkler toplayıp, minimalizm tarzında çizmek daha iyidir

kabine ile birlikte yatak odası için Tasarımlar:


 • Minimalist tarzda kabine odalı yapma, en önemlisidir. Bir yatak ve yatak odası alanında bir gardırop, bir bilgisayar masası ve çalışma için bölgede rahat bir koltuk - Bu stil mobilya oda en az yerleştirilmesini sağlar. Daha sonra her madde alanını aşırı yüklemeden, amacına için kullanılacaktır. minimalizm olarak, nötr renkler kullanmak, ayrıca doğal ışığa karşı iyi organize yapay ışık ekleyerek, odadaki maksimum ışık sağlamak gerekir.
 • basitlik görünüşteki için yüksek teknoloji tarzında Tasarım yönlülük ve odanın kolaylık gereksiz süslemeler ile yük değil getiriyor. tarzı nesnelerin hassas yerleştirilmesi yoluyla. Bu stil beyaz renkte ve açık gri ve siyah ve koyu gri bir arada tercih ediyor. bej sessiz tonların İzinsiz.
 • Klasik tarzda ile işlevsellik 2 farklı alanlarda zarif bir yüzey elde edebilirsiniz. Ancak bu durumda dikkatli mobilya seçmek gereklidir. Bilgisayar masa toplam iç tasarımı ile kombine ve mobilya antika parça simüle edilmelidir.

Klasik tarzda iç zıt renklerin yasağı yapar ve sıcak bir paleti kullanımını içerir.

uyku-kabini Yapımı (video)

tematik internetten fotoğraf, hem de profesyonel tasarımcıların tavsiye bakarken kendi hayal gücünü kullanarak, odanın uzayda rahat bir uyku alanı ve pratik bir çalışma alanı birleştirmek olabilir. yatak odasında tam kabine organizasyonu oluşturma ve deney mümkün yöntemdir.

Yatak odası tasarım kabine (iç fotoğraf)

6QPxSVBXSw7dOF2870NH0CVmrCmwpMGQ 03spalnya-kabinet 507e94b443f84 1920x1080resizeinterior9200371346495234 1920x1080resizeinterior55811330955107 3476 4847 41137 148630 00073337n1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1

map