Aynı odada iki oda: koridor, mutfak mobilya

Aynı odada iki oda: koridor, mutfak mobilya

12 October 2017koridorda mobilya, mutfak olarak işlevsel ve kaliteli olmalıdırmutfak ile birlikte giriş holü, orada çünkü uzun süre, şaşırtıcı ve düşünülemez bir şey değildir ve başarıyla bu tür mutfak ve salon gibi diğer odalara birleşince koridorda mobilya, mutfak olarak fonksiyonel ve kachestvennoyV böyle planlama olmalıdır. Köylerde, hala teras bulunan "Yaz mutfak" varlığı, tarafından uygulanan, neden daire Böyle ilginç bir düzen hareket değil?


Mutfak giriş holü: Bir odada bütün

Tabii ki, büyük ölçüde farklı daire içinde değişir yatmaktadır. o iletişimi aktarmak için yanlışsa, sonuçları felaket olabilir - Uzmanlar odası birleştirmek için emin bir yol geliştirmeye yardımcı olacaktır. Yalnızca yemek yer olarak mutfak davranırsanız, özellikle tek odalı dairede salonu ile mutfak dernek, mükemmel bir seçenektir. Bu tür bir tuvaletin gelişme sürecinde büyük Odanın ortasında olabilir. Ne yazık ki, iletişim katlanmak zorunda kalacaktır.

Mutfak-salon özgünlüğünü ve onun düzenlemede yaratıcı olmak için yeteneği çizerMutfak-salon özgünlüğünü ve onun düzenlemede yaratıcı olmak için yeteneği çizer

Hangi durumlarda tür kayıt meşgul gereklidir:

 • Mutfak küçük ve büyük giriş alan, ya da tam tersi olması;
 • Sonuna bir stüdyo daire almak istiyorsanız;
 • doğal ışık ile dairenin tüm bölümlerini doldurun.

çamur - Tabii ki, koridorlar, mutfakta geçen ıslak sezonunda ortaya çıkacaktır çok ciddi dezavantajı var. Ve bu mutfakta gerekli olup olmadığını? Böyle bir plan dikkatli düşünce depolama sistemini gerektirir nedeni budur. Üstelik, giysi ve ayakkabı değil, aynı zamanda mutfakta tüm nesneler sadece.


Bir salon mutfak olmak için gereken ne

Artı, böyle bir yöntem çok küçük için uygun değilse küçücük mutfaklar olmasıdır. Böyle iç daire gerçekten çok fonksiyonlu hale getirir.

Ve amacına haklı çıkarmak için, tasarımcılar çeşitli adımlar önerilir:

 • daireye giriş iyi kir kaldırmak ve nem paspaslar koymak çubukları ile donatılmıştır;
 • kayma mekanizmalarına örneğin elek veya mutfak alanı ayırmak için mobil bölüm ekleme;
 • kazık ile halı veya kilim dışla;
 • muşamba ile bitmiş Sıcak döşemeler kirli almak için çok zor olmayacak ve yine de bakımı için son derece kolaydır;
 • Tezgahta ve ocak koridorda derinliklerine hareket etmelidir.

koridorda Rahat giysiler ve ayakkabılar, mutfak dolapları, kapalı tutulmalıdırkoridorda Rahat giysiler ve ayakkabılar, mutfak dolapları, kapalı tutulmalıdırYerleşik dolaplar zeminden tavana kadar tüm sağlanan yer tutabilecekleri - alanı kullanmak korkmayın.

depolama alanı olarak duvar kullan - çok uygun. Örneğin, giysi, eşarp ve hatta bisiklet asın. mutfak alanı ve koridor bölün, sen mobilya kullanabilirsiniz. Biraz boşluk olduğu evde, açılar kullanmaya dikkat edin. At arabası gibi rahat bir banket konabilir, çalışma alanı ve depolama alanı fazla oldu konvansiyonel açısal mobilya değiştirin.

sınırı geçerken: Ne koridorda mutfak olabilir

Kombine alan için mobilya çok önemli doğru yerleştirilmesidir.

Şu olabilir:

 • L-şeklinde;
 • ortada ada ile;
 • U-şeklinde.

Küçük bir bölümü yardımcı olacaktır iki kombine odalardan zonlu uzayKüçük bir bölümü yardımcı olacaktır iki kombine odalardan zonlu uzay

bu köşe büyük bir niş yaptılar çünkü ilk durumda, ortaya çıkan köşede yanında görsel imar alanı için mükemmel bir fırsat, büyük yemek masası alabilirsiniz. ortada Ada da çok avantajlı bir seçenek olabilir, ancak bu tasarım alanının çok daha ağır bir görsel algı olduğunu unutmayın, bu nedenle küçük bir oda varsa, ada iyi kaçınılmalıdır.

U-şekilli bir tasarım çok uygundur. Örneğin, çiçekli bar, çalışma yüzeyinin ya da sadece bir tablo aracılığı odası ve çıkış ayırmak mümkündür.

Mümkünse, mutfaklar kompakt koridorları bırakarak oturma odasında yemek masası taşımak daha iyidir. yer kaplaması olarak Porselen karolar çok yersiz olacak - bakımı kolaydır, kadar vida oldukça zordur. O kir, su korkusu yok ve artırılmış dayanıklılık vardır.

bir stüdyo dairede koridorda mutfak

duvarlar olmadan stüdyo daire: yeniden geliştirme sonra tek bir boşluk oluşturacaktır. Doğal ışık ve uzay odasında yepyeni bir şekilde bakacağız.


Ama görsel olarak birleşik Tüm daireyi olmaya, sen tasarım kararlarının bazılarını kullanmak olmalıdır:

 • Bu örnekte, kırmızı ve yeşil için keskin kontrastları, kaçınmalıdır;
 • Bütün tasarım birbirlerine bağlayacak dekor, bir öğesini ekleyin;
 • dinamo fayans kesinlikle pürüzsüz bir şekilde yatıyordu gerektiğini yapmak için;
 • Stil mutfak ve koridor aynı veya başarılı kombine gibi görünmelidir.

Eğer birleştirdiğinizde Koridorda mutfak kolayca yıkanıp temizlenebilir malzemeler kullanmak daha iyidirEğer birleştirdiğinizde Koridorda mutfak kolayca yıkanıp temizlenebilir malzemeler kullanmak daha iyidir

Bu renkleri kaçınmak gerekmez - daha uzun taze ve ilginç bakacağız mutfak karanlık bir tarzda Gerçekleştirilen. o karanlık odada dikkate değer tek şey büyük bir mobilya gerektirir. kasten böyle farklı binayı ne birleştirebilirsiniz? Her şeyden önce, uzayda bu artış. mutfak sadece ev sahibi veya hostes gerekli işleri pişirmek için bile mobilya parçaları arasında sıkma değil, rahat hissedebilirsiniz.

iletişim ihtiyacı izninin transferiyle - Sorun salonuna mutfak transferi çeşitli örneklerini çalıştırabilirsiniz zorunda kalacak olmasıdır. işlerin yürütülmesi mümkün olduğunca çabuk her şeyi yapmak ve en iyi projeyi gelip alacak uzmanlara başvurabilir daha iyidir.

Böyle ağır ve uzun avize gibi büyük ışık kaynağı terk etmektir. Mükemmel yedek LED şerit olacak. Sen duvar şık lambalar asmak, tavandaki lambayı monte edebilirsiniz: o iç ışık kaynağı gerekli değildir aşırı yüzden mutfak ve koridor birleştirerek, tüm odalarda doğal ışık ekleyin.


mutfak bir gaz sobası ile donatılmış ise, o zaman aktarımına imkan vermek için gereklidir. yer müsaitse elde ederse, plaka iyi mutfak iç diğer bölümleri koridor yaklaşmayı, yerinde bırakılır. Mutfak, hatta kombine - Farklı kokuları onlarca yaşadığı bir yer. Bu kesinlikle giysi emilir olacağı anlamına gelir. Ve bu etkiyi önlemek için son derece zor olduğunu, ancak bir kuyunun sahipleri havalandırma sistemi düşünülmüş eğer onarım üstlendiği zaman. Mutfakta, davlumbaz olmadan koridor yapamaz veya giysi kalıcı kokusu.

giriş holü-mutfakta rahat mobilya (video)

koridora bir geçiş ile bir mutfak oluşturmak için çeşitli teknikler kullanmak korkmayın. Büyük ve açık alanda, hatta misafir kabul etmek uygun, kolay nefes almaya ve duvarları kırma duygu olmaz. Onun fikirleri somut bol şanslar!

Aynı odada mutfak ve koridor tasarımı (iç fotoğraf)

453d51bcce4a3a26806a5cb4fa6910b6 1146 1425-1416 1920x1080resizeinterior53951330604253 1920x1080resizeinterior12266121359396336 1920x1080resizeinterior15866451368799226 1139365 1187766 4 11097605-prihozhaya-holl-foto-dizayn

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 6

map