Ayna paneller: Evinizde yaratıcılık

Ayna paneller: Evinizde yaratıcılık

12 October 2017uzayın Görsel genişleme - aynalı paneller kullanmanın temel avantajlarından biriuzayın Görsel genişleme - kendi elleriyle yapılmış bir ayna pannoZerkalnoe panelleri, kullanmanın temel avantajlarından biri - bu sadece zaman geçirmek için bir yol değil, aynı zamanda bir fantezi ev dekorasyon öğesi eklemek için fırsat değil. Sadece her durumda bu işte olmayacağı anlaşılmaktadır! Ancak, kuvvetin sonucu ve buna değer her durumda geçirdi.


aynaların Paneller: dekor temelleri

Hatta çok karmaşık ayna paneller, kendiniz yapmak meseleyi dikkat dolayı pay vererek oldukça mümkün! iyice duvar düzeni koymak ve temel bileşenleri elde etmek için, sürecin temel yönlerini dikkate almak yeterli.

paneller için bir malzeme karo, aynı zamanda ayna kıymıkları sadece kullanılabilir gibipaneller için bir malzeme karo, aynı zamanda ayna kıymıkları sadece kullanılabilir gibi

Her şeyden önce, uygun malzemelerin kullanılabilirliğini sağlamak için önemlidir:

 • Ayna karolar;
 • İnce tahta plakalar;
 • Kontrplak plakaları;
 • Bağlantı Elemanları.

Tüm karolar ağacın zemin üzerine serili ve sözde "sıvı çivi" yardımı ile temin edilecektir. çerçeve bir tür haline, ince şeritler kullanılarak, elde edilen mozaik çerçeve için. Eğer boya doygun renklerle ahşap kapak Ve eğer, bu çok asil bir görünüm kazanacaktır.


Üç uzunluğunda ayna ve genişliği aynı sayıda - Genel olarak, ayna 3x3 bir duvar tablosu üzerine yerleştirilir. Böylece, diğer şeylerin yanı sıra, görsel alanı artar, oldukça ilginç iç çözüm elde edebilirsiniz.

güzellik bilenler - iç ayna paneller

Serbest piyasada, tüm ayna paneller ya da kendini monte etmek zorunda kim çalışmaları olmayanlar bulabilirsiniz. Ne seçmek için - bir bireyin bir soru sahibinin tercihleri ​​evinde, evde ve özellikle bağlıdır.

Yansıtıcı paneller yerine geleneksel aynalar orijinal diversifies banyo içYansıtıcı paneller yerine geleneksel aynalar orijinal diversifies banyo iç

Böylece, monolitik aynalar aşağıdaki avantajları vardır: • tesisat işlerinin kolaylığı;
 • derhal işlerinin sonucunu görmek mümkün.

Panel, birçok parçadan oluşan, ayrıca güçlü vardır:

 • Bir ayna resmi simüle edebilme;
 • Resmi olmayan bir günde, kademeli olarak oluşturulabilir.

Ne yukarıda temsil etmez, duvara monte bireysel bazda yalnızca verdi.

Yatak odasında Ayna paneller - dinlendirici bir uyku için dekor

Yatak odasında yer planlarken, orada insanlar çalışıyor bir sürü rahatlık ve dinlenme ortamını yeniden yaratmak için. Değil böyle bir ortamda yersiz olacak ve ayna paneller, iyi bir bambu çerçeveye bakarak.

Duvar panelleri son yatak odası da gereksinimleri bir dizi karşılaması gerekir:

 • Değil kaplanmış bir mat, belki de, çok parlak,
 • tasarım monolitik olmamalı, bunun birkaç parçaya bölünmüş olması daha iyidir.

oda panelleri altında, onun konfor kayıp değil daha iyi, örneğin, üçüncü duvar küçük bir yer kaplıyoroda panelleri altında, onun konfor kayıp değil daha iyi, örneğin, üçüncü duvar küçük bir yer kaplıyor

Modern tasarımcıların sık sık bu yüzden mahzende doğru fikri bulma, işlerinde aynalar kullanın. Bulmak istediğiniz seçeneğin sonra söz konusu çalışmayı ve daha fazla kurulum gerçekleştirebilir.


mutfak Ayna paneller: true olursa

Mutfak alanı genellikle gözbebekleri yüklenmiştir, dolayısıyla hatta küçük paneli bazen içine sıkmak için çok zordur. İmkansız durumlar olmaz!

Oldukça sık mutfak ayna paneller yerine bir apron kullanılır. Ancak bu her zaman pratik bir çözüm değildirOldukça sık mutfak ayna paneller yerine bir apron kullanılır. Ancak bu her zaman pratik bir çözüm değildir

Yapabilirsiniz bir ayna ekleyin:

 • Duvarın küçük bir alanı;
 • mutfak duvarında;
 • Lavabonun hemen yakınında.

ayna yüzeyi genellikle tüm mutfak kapsayacak yağlar, temas halinde değildir ana şey. Kazara vur yağ damlacıkları yıkamak neredeyse imkansız olacak! Yani daha iyi olurdu neden zararlı maddelerle temastan kaçınmaya yansıtmaktır.


Çocuklar panellerini ayna: dekorasyon küçük olanlar için

Çocuklar bir yenilik olarak birçok veliler tarafından görülür panelleri ayna, dikkatli olduğunu davranın. Aslında, her şey kesinlikle doğru değil! bebek eğlendirecek bir dev aynası, ayar, iyi bir oyunun şeklinde olabilir yüzeyi çırpın.

çocuk odası yerlerini modüler paneller şeklinde aynalar çarpıtarak bulmak için mükemmeldirçocuk odası yerlerini modüler paneller şeklinde aynalar çarpıtarak bulmak için mükemmeldir

O aynaya önemlidir:

 • Bu güvenli demirli;
 • Bir çocuk yaralayabilir.

Çocuklar ebeveynlerinin tasarım kararı takdir edebilecektir yakında çok çabuk büyürler ve.

konik ayna paneller: Standart olmayan yöntemler

Bir dekorasyon fayans kenarı ışığın alışılmadık bir yansıma elde ve panellerin geleceğini daha şık bir görünüm sağlamak için izin - yiv açma. Harici olarak, plitochek her yönlü taş, çok hoş hatta deneyimli gözleri hatırlatır.

Konik panelleri ile, alan güçlü vurgulamak için banyoda yerleştirilebilir. Oyun vurgular, yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için değil sadece hoş olacaktır bulunan sıradışı ve çok romantik bir atmosfer, oda yaratacak, su damlacıkları ile birleştirirKonik panelleri ile, alan güçlü vurgulamak için banyoda yerleştirilebilir. Oyun vurgular, yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için değil sadece hoş olacaktır bulunan sıradışı ve çok romantik bir atmosfer, oda yaratacak, su damlacıkları ile birleştirir

Buna ek olarak, konik ile şunları yapabilirsiniz aynalar sayesinde:

 • kusurları binayı Hide;
 • Seçkin ve şık günümüzde boşluğu satın;
 • Standart kaplamaların nemli ve bozulmalara karşı bölgeyi koruyun.

iç benzersizliğini Başarmak çok basit! Ve özellikle güzel olanı, bu kendi başlarına elde edilebilir.

aynalı paneller ile Dolaplar: Herhangi evde orijinal mobilya

Geleneksel dolaplar hemen hemen her evde bugün. Ancak, neden olmasın GÜNCELLEMELISINIZ Örneğin, aynalar panelini kullanarak! Tabii ki, dekor altında sen bütün yaprak kabine verebilir, ancak küçük bir hile gitmek daha iyi olacaktır.

Yansıtılmış panellerle Dolap iki önemli görevi yerine getirirYansıtılmış panellerle Dolap iki önemli görevi yerine getirir

(Hiçbiri varsa) insan büyüme standart aynayı ayarlamak, ancak zaten bunun üstüne veya üstteki kenarlarında, bir mozaik olduğunu. Böylece, değerli yer kazanmak için ve iç çeşitlendirmek mümkün.

Buna ek olarak, kollar bazı basit kurallar almak gerekir:

 • Paneller sürtünmeyi önlemek için, dış kanat yüklenmiş olması gerekir;
 • Yönlü cam, tabii ki, güzel görünüyor, ama kabartacak gözünde aşırı konsantrasyon olduğu zaman;
 • Fayans hemen hemen her zaman bir kazanan bakmak, ama yatak odası kristaller asgari boyutunu seçmek için daha iyidir.

Zamanla, mobilya rahatsız eğilimindedir, ama çabuk notu gönderebileceğini değer mi? Daha iyi, doğru seçilmiş dekor yardımıyla, ikinci bir hayat vermek!

kendi elleriyle bir ayna panelinin: ayrıca çaba

Kendi duvar ayna panelleri yaratmaya kararlı olan süreci getiriyor tüm riskleri değerlendirmek için önemlidir. Özellikle ilk defa düzgün yüzeyli çalışanlar için zor olacaktır.

Ayna kontrplak için kullanılan baz olarakAyna kontrplak için kullanılan baz olarak

Başlangıç ​​için dikkatli bir şekilde keskin köşeleri hapsederek, eşit büyüklükte kareler kesmek olacaktır. yüzeye Bu olmalıdır keskin ve kesin hareket ufalanmış değildir.

Cam ve ayna ile çalışırken bu önemlidir:

 • emniyetini gözlemlemek;
 • Koruyucu eldiven elleri giymek;
 • küçük kristallerden gözlerini korumak.

İlk defa başlarken, mümkün olduğunca büyük parçalar üzerinde cam kesmek için çalışmalısınız. Bunlarla işe çok daha kolay olacaktır ve sonuç kötü değil dışarı dönecek!

Duvarda yansıtılmış panelleri montaj: aşamalarında çalışmaları

aynalı fayans yüklemeye çalışmadan önce, boşluk hazırlamak için gereklidir. Duvar dolabı kapı vs. öğüterek neyin mümkün olduğunu ulaşmak için, mükemmel pürüzsüz olmalıdır. Bu süreç görmezden tavsiye edilmez! Aksi takdirde moda mozaik riskleri birkaç gün sonra düşmek.

Fayans farklı şekilde yapıştırılmış olabilir, hepsi iç tarzı ve kişisel tercihlerine bağlıdırFayans farklı şekilde yapıştırılmış olabilir, hepsi iç tarzı ve kişisel tercihlerine bağlıdır

uzay hazırlandıktan sonra, siz asli işi başlayabilir:

 • paneller monte edilecek yer işaretleme;
 • Sıvı çivi ile duvara Faz yerleştirme elemanları;
 • Ahşap bir çerçeve içinde dekorasyon ve aynaların nihai sonuç.

elleri ile ayna karoların Paneller (video)

zor ya da imkansız bir şey! Maksimum dikkat ve yakında moda paneller kez donuk duvar veya mobilya süslüyor ve iç tam ve özgün bir unsur haline!

iç Ayna paneller (fotoğraf)

2-1 04 120310 00015 38 44 062e94cb8021063aaee803c05c026b2d 113 000000000000000212 5672big

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − = 42

map