The Blogonlar ferah ve az yer kaplar beri Tuvalet masası, mobilya çok uygun bir parçası olançok az depolama kapasitesi ve mestaStol tablosunu almak veya herhangi bir kadın için gözde mekanı haline çünkü dinlenmeye istediği gerçekten rahat, samimi bir köşesi ile oluşturulduğu takdirde Tuvalet masası, mobilya çok uygun bir parça vardır.


yatak odasında bir ayna olan bir tuvalet masası nerede koymak

En iyisi, masa pencere tarafından duracak eğer. Ardından, pencere güneş ışığı yoluyla gelen mobilya karşısında engelleri uymayan olacak ve yüzünü örtmek için akışını yönetecek. Gerekli bir özelliği, yeterli kaplama malzemesidir.

Pencere hiçbir boş alan ise, iyi bir ışık kaynağı ile duvar boyunca bir masa koymak. Pencerenin önünde bir tablo veya çekmeceli göğüs koyarsanız, ışık aynaya yansıyan ve bu nedenle gözlerindeki ışık edilecektir. Bu kişi gölge düşecek çıkıyor.

Bu sağa duvar boyunca tuvalet masası vermek veya pencerenin sol en iyisidirBu sağa duvar boyunca tuvalet masası vermek veya pencerenin sol en iyisidir

Böyle bir seçenek mevcut değilse daha iyi doğal ışık, ama, niteliksel bir yapay alır. Sadece toplam avize kapatmak bilmiyor. Aynaya yakınlarına takılmıştır ve kişi de görmenizi sağlar özel bir lamba satın alabilirsiniz.

Ne Komodininizin ayna olmalı

Yine triküspid ayna ile popüler tuvalet masası haline gelir. Ayna da bir retro tarzda yapılır, bu iç yatak odası bir vurgulamak olacaktır. Tipik olarak, ortalama yaprak, en büyük, sıkıca temelinde sabittir ve iki yan menteşeleri üzerinde serbestçe hareket stvorochki. Yani yan kapakları kapatın ve böylece ayna kendisi kapatabilir vardır.


klasik tarzda yatak odası, daha sonra yuvarlak ayna uyarlarsa tuvalet masası için Ayna bir yatak odası iç ile uyum uyum şekilde seçilmelidirklasik tarzda yatak odası, daha sonra yuvarlak ayna uyarlarsa tuvalet masası için Ayna bir yatak odası iç ile uyum uyum şekilde seçilmelidir

duvar kağıdı veya tekstil - Sen dekorasyon yatak odası ile birlikte yaptığı maksimum rengine bayan model tablosunu seçebilirsiniz. Sık sık yakın yaprak olacak eğer, daha bu kombinasyon açılmamış aynada belirgin olmalıdır.

Puf ya koltuk ayna: ne seçilir

Tabii ki, bir puf bir uzlaşmaya düşünülebilir. Hep elverişli sevimli değil görünüyor. geri Uzun bir süredir makyajını geçerli değilse, yorgun alabilirsiniz, rahat etmeyecek. yatak odası küçükse Ama sandalyenin tüm konforu ile, uygunsuz olabilir. Öte yandan, her zaman da çok uygundur masanın altında ottoman itebilir.

Hala bir koltuk satın almaya karar, ama pahalı seçenekler bunu göze alamaz, basit ve ilginç çözümler vardır. Yani sadece bir ahşap masa satın almak ve dekoratif tekniklerle bir çift uygulayarak bunu böyle özgün bir koltuk yapabilirsiniz.Klasik tarzda yapılmış tuvalet masası, için, çok uygun ahşap koltuk döşemeli. masa hi-tech tarzında yapılırsa, bu bir puf seçmek en iyisidirKlasik tarzda yapılmış tuvalet masası, için, çok uygun ahşap koltuk döşemeli. masa hi-tech tarzında yapılırsa, bu bir puf seçmek en iyisidir

Nasıl tuvalet masası için bir sandalye (sandalye) süslemek için:

  • Sandalyeye Kürk pelerin. Gerçek kürk ve sentetik analogları gibi olabilir. Karanlık bir sandalyeye Beyaz kürk büyülü görünüyor ve aksesuarları (ışık vazoları, kutuları, boncuklar) birleştirecek masada ise, görüntü sağlam.
  • Ev yapımı yastık. Dikiş dikmeye keyfini bu sadece zaman bayan boudoir için güzel yastık yapmak için geldi ediyor. Rahat ilişkili iç yatak odası, ile uyum içinde olmalıdır, güzel bir detay olabilir.
  • Bir sandalyenin arkasına kapağını Örme. Parlak dantel örme tiftik ipliği veya benzeri - hafif, yumuşak yatak odası için çok ilginç bir seçenek. Tabii ki, böyle bir kapak ile tamircilik gerekli olmakla birlikte, çok güzel görünüyor.

Kuşkusuz, hatta (aynı Ikea olarak) size çizdiği aksesuarları var nerede bir hazır kiti satın almak mümkündür, ancak çaba, hayal gücü, yaratıcılık koymak nerde gerçekten rahat, güzel, unutulmaz şeyler vardır.

Ayna Bedroom Köşe tuvalet masası: Pratik Seçeneği

Küçük bir yatak odası için iyi bir seçenek köşe tabloya olacaktır. tablo aslında bir ayna tarafından tamamlanmaktadır edilmişse, daha da iyidir - Bu ayna görsel tüm oda büyüklüğü arttıkça. Aynalar ek ışık kaynağı daima vardır ve bu kural sadece küçük odalarda uygulanmalıdır vardır.

yatak odası küçükse çok az yer kaplar çünkü Köşe giyinme tablolar verimli kullanıldığıyatak odası küçükse çok az yer kaplar çünkü Köşe giyinme tablolar verimli kullanıldığı

Bir köşe masa değil üç kepenkleri yansıtılmış ve bir ise, mümkün raf ve çekmeceli bir masa sürü sağlanmasını mümkün kılar. tablo daha ferah hale geliyor Daha sonra, yatak odası küçükse bu çok sorun olmayacaktır; ve çeşitli önemli şeyler konabilir kadar rahat olmak gerekir.

Dekor şifonyer

Ve bu belki de yatak odası hostes için en keyifli an. Yetkili dekor şeye dikkat çekmek amacıyla, mütevazı mobilyalar telafi edebilir. Fikirler - çok çeşitli.


tuvalet masası için dekorasyon olarak çiçekler, vazolar ve diğer dekoratif öğeler sepetler, mumlar için mükemmeldirtuvalet masası için dekorasyon olarak çiçekler, vazolar ve diğer dekoratif öğeler sepetler, mumlar için mükemmeldir

Dekor fikirler dresser:

  • ağaç Parlayan. Bugün güzel avizeler, ağaçlar, parlayan ışıklar bir yeri vardır. Hafif ve zarif dekorasyon Bu kaynak. Makyaj uygulaması avize yeterli değildir - Doğrudan gelen ışık gerekir. Ama bir ağaç bu güzel görünüyor, ama dahil olup olmadığını, güzel yansımalar odanın etrafında dağınık olacak da ne zaman - odası için ideal bir ortam.
  • Büyük çiçekler. Bu seçeneklerden en basit, en yaygın, ancak etkileyici seçimidir. moda Bugün bir kez daha bu buketleri estetik etkinin olumsuz etkisi yok ustaca yapılmış taklit çiçekler, geri döndü. Bu güzellik rehberlik yere güzel bir ek olacak şakayık, ortanca, bahçe karanfil olabilir.
  • Çekmeceler. imitasyon antika ile güzellik, belki, aile ve belki de sırlarını dolu. tek bir kutuda size süslemeler saklayabilir ve kartların başka yığını. Bu arada, kağıt harflere geri dönmek için bir başka nedendir - onlar özel enerjidir.

Vazo, fotoğraf çerçeveleri, şamdanlar, figürinler, oyuncak iç - tüm bu da önemlidir ve seçim harika. Önemli olan aşırı oluşturulan bütün etkiyi öldürdüğünde dekor ile aşırıya değildir.

ayna Bedroom bir tuvalet masası seçimi (video)


Tuvalet masası çok iddiasız, mütevazı, ucuz olabilir ama onların dekor üzerinde çok çalışmak gereklidir tüm basitlik olduğunu kimse fark etmez. Ve en önemlisi, bu köşede keyifli anlar geçireceksiniz.

İyi bir arama var!

tablo yatak odası giyinme Örnekler (fotoğraf iç)

03e5073fd33126336bc94ef64e504662 5fbfad8771ee2e8f879441a222836d40 6 49 3248fc9eb151eb64a995a6edcd9f5ee0 9128f3d92e108a8093e1b2fa46257fab 646764-140043 Antik-Giyinme-Tablo-ile-Ayna-Ve-Dışkı-For-Lüks Yatak Odalı-Dekor-Fikirler antik makyaj masa-İntoko armobilnc3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 56 = 63