aydınlatma ile rafine ve şık streç tavan

aydınlatma ile rafine ve şık streç tavan

12 October 2017Düzgün organize aydınlatma gergi tavan estetiğini geliştirir o şıklık ve özgünlük verirDüzgün organize aydınlatma gergi tavan estetiğini geliştirir o zerafet verir ve originalnostOsveschenie doğru tüm istekleri yerine getirebilecek olan aydınlatma armatürleri seçilmesi önemlidir yüzden ev geliştirme, çok önemli bir rol oynar. Bu genel olarak görülmesi, ağ-bağlı gelen için doğru aydınlatmalı germe tavan düzenlemek için özellikle önemlidir.


Özgünlük optik dağınık ışık etkisi LED kaynaklarının kullanımı ile elde edilmektedir. şerit parçaları ile bir elastik şerit, iletken elektrik akımı ve LED'lerin buna lehimlenir. Uzunluğu ayırma ya da karşılıklı sivri ayrı elemanlar için çok farklı, bağlı olabilir. Diyot ampuller ek bir avantajdır elektrik çok, kazanmanızı sağlar. daha güçlü ve parlak kontur LED ışıkları ise bağımsız bir aydınlatma unsuru olarak kullanılabilir.

Bir streç tavan aydınlatmalı avantajları

Stretch tavan ise talepte böyledir, bu yüzden de bir çok avantajı vardır.

Böyle bir yapının başlıca avantajları şunlardır:

 • Toz;
 • Yüzey pürüzlülüğü maskelemek için yeteneği;
 • aynaya özelliklerinin bulunması;
 • bakım kolaylığı.

Piyasa vurgular yeni, daha gelişmiş versiyonlarını görünmeye başladı üzerindeki streç tavan görünümü ile bağlantılı olarak, iç fotoğraf hangi zarafeti ve benzersiz tarzı ile kesinlikle çok etkileyici. Bu ürünler tam kapsama sağlamak için tasarlanmıştır değil, sadece tavan yapısı vurgulayarak.


LED şeritleri kullanarak Genellikle streç tavan ışıklarıLED şeritleri kullanarak Genellikle streç tavan ışıkları

Tamamen oldukça zor odanın yardımıyla gün ışığına çünkü Çoğu durumda, tavan ışıkları kontur dekoratif bir unsur olarak hizmet vermektedir. Işık tavan parlak bir yüzey üzerinde ise, odanın uzay, görsel büyütebilirsiniz.

mümkün hacimli armatürleri vazgeçilebilir hale arka ışık düzenlemelerde, geniş bir çeşitlilik vardır.

içeride Gergi aydınlatmalı tavan: tasarım özellikleri

Birçok dergilerde ve internet sayfalarında bugün görülebilir Stretch tavanlar fotoğraflar tüketiciler arasında büyük bir talep vardır. Benzer yapılar gerekli olan benzersiz bir etki oluşturmak için yardımcı arka ışık, iç yükleme olanağı bunlardan biri avantajları, bir sürü var.Montaj gerginlik tavan iç aydınlatma çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir, ancak her durumda görsel alanı genişler edilebilirMontaj gerginlik tavan iç aydınlatma çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir, ancak her durumda görsel alanı genişler edilebilir

Özellikle gibi de, lambalar çeşitli kullanarak, içinden aydınlatma oluşturmak için:

 • Kordon Halat;
 • Floresan lambalar;
 • LED şerit.

iç aydınlatma montajı herhangi bir yöntem ile, tamamen gerçekleştirilebilir. bant ek bir aygıt kullanılmadan monte gerçekleştirmek kapalı bir kutu ya da yarı saydam alçı aydınlatma alçıpan rafı ile özel bir kutuda saklanabilir. asma tavan Fotoğrafı görüntüle ek ışık çok güzel ve eşsiz yarattığı gerçeğine görülebilir. Ayrıca çok hızlı ve kolayca kendi çalıştırmak oldukça mümkündür tavan, vurgulayarak belirli video yüklemesini görmek.

Bir streç tavan "gökyüzü" Şık ve güzel aydınlatma

Fiber optik teknolojisi dekorasyon gergi tavan gelişiyle birlikte oldukça basit, sadece biraz çaba koymak olduğu seçenekler çok çeşitli, aldı. Bugüne kadar, bir tamamen çok şık ve zarif görünüyor gece gökyüzünde olarak arka ışık yerine getirebilir.

simüle yıldızlı gökyüzü germe tavanlar - Tavan yapılarının en şık ve sofistike türlerinden birinisimüle yıldızlı gökyüzü germe tavanlar - Tavan yapılarının en şık ve sofistike türlerinden birini

Eğer asma tavanda yıldızlı gökyüzü güzelliğini aktarabilirsiniz hangi birkaç farklı yolu vardır.

kumaş üzerine baskı yöntemleri

 1. özel boyalar fosfor kullanılarak model verme;
 2. küçük gömme armatür kullanımı;
 3. fiber optik iletkenler kullanımı.

yıldızlı görüntülemek için en kolay yolu tavanlarda özel boya uygulamasıdır. fosfor mürekkepler uzun ömürlü bir ışıltı ve yıldızlı bir gökyüzünün için, bütün gece tadını çıkarabilirsiniz.


Bir gerilim tavana gece gökyüzü etkisi yaratmak için, fosfor mürekkepleri kullanabilirsinizBir gerilim tavana gece gökyüzü etkisi yaratmak için, fosfor mürekkepleri kullanabilirsiniz

Bu fosforlar sadece gergi tavan sert bir yüzeye uygulanabilir olduğunu hatırlamakta yarar var.

Birçok dergilerde görülebilir bir yıldızlı gökyüzü fotoğrafını oluşturma Başka bir seçenek, küçük boyutlu lambaların tavan yüzeyine gömme, ancak bunların montaj özel alçıpan kutularını kullanmak da istenmektedir.

yıldızlı gökyüzü tasarımı, bir fiber-optik iletkenler kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu düzenleme en ilginç ve muhteşem. Bunu yapmak için, öncelikle tavan ancak o zaman sabit ışık yıldız ve asma tavan monte edildiği galvanizli profilden yapılmış özel bir çerçeve yapmak zorundadır.

güzel aydınlatma ile tamamlanmaktadır beyaz bulutlar, Çok güzel ve açık mavi gökyüzü. Bütün yapı üzerinde basılı bir resim ile beyaz PVC film kullanılarak oluşturulur. Özellikle parlak yüzeyde bulutlar ve göksel pürüzsüz bir yüzeye, resmi yanı sıra ilave olarak görsel oda alanı büyütmek için yardımcı olur, huzur ve sükunet hissi yaratır.


Aydınlatma ve fotoğraf baskısı ile Asma tavan

Stretch tavanlar - varlığını sırasında daha fazla popülerlik ve sadık müşterileri elde başarmış çok moda modern tasarım eğilim vardır.

arka ışığını kullanarak fotoğraf baskısı olan bir gergi tavan en küçük ayrıntıları bile tahsis etmek mümkün kılararka ışığını kullanarak fotoğraf baskısı olan bir gergi tavan en küçük ayrıntıları bile tahsis etmek mümkün kılar

fotoğraf baskısı ile Tasarım çok zarif ve eşsiz görünüyor ve seçeneklerin bolluğu tüm yaratıcı fikirlerini hayata geçirmek için tasarımcıları sağlar. baskı teknolojisi sayesinde seçim tuval üzerine neredeyse herhangi bir resmi koymak yapar ve ek aydınlatma mümkün en canlı ve göz alıcı ayrıntıları belirlemek için yapar.

Tüm mürekkepler tamamen güvenli, baskı için kullanılan ve zaman içinde bozulmaya etmediğini belirtmekte fayda vardır.

aydınlatma ve fotoğraf baskısı ile streç tavan, aydınlık için ampul en iyi web için konumlandırılmış zaman, çünkü tamamen olağandışı algı yaratabilir bu şekilde baskı uyguladı.

Bir streç tavan aydınlatmalı inşaatı

radikal dairelerinin yüzünü değiştirmeye karar verdikten sonra, birçok geniş ürün yelpazesine sunulmuştur streç tavan, tercih edin. Kumaş çok hızlı bir şekilde ısıtılır ve yüksek sıcaklıklara maruz kalmanın bir sonucu olarak çok zararlı olabilir, çünkü bir streç tavan yenilenmesi, fikstür düzeni oluşturmak için çok önemlidir.

Arka ışık dikkat düzenlemesi de keten ısıtma önlemek ve maksimum görsel etkiyi yaratacak armatürleri yerini verilmelidirArka ışık dikkat düzenlemesi de keten ısıtma önlemek ve maksimum görsel etkiyi yaratacak armatürleri yerini verilmelidir

bu şekilde sadece nefes kesici en büyüleyici gerçek başyapıtlarından yaratabilir çünkü resimlerde görüldüğü gibi germe tavanlar, çok şık görünüyor. Özellikle aydınlatma ile güzel iki seviyeli tavanlar bak.

En yaygın Seçenek yükleme sadeliği farklı LED halojen lambalar vardır.

Işık duvarları ve perdeleri ile Asma tavan

Dekoratif aydınlatma asma tavanlar için değil, aynı zamanda perdeler ve duvarlar için sadece gerçekleştirilir.

LED perde ışıkları gibi bir kez, yani birçok taslağı, çözebilir:

 • Odanın boyutunu değiştirir;
 • Bu genel ensemble altını çizer;
 • Bu yumuşak sessiz ışımanın etkisi yaratır.

Maksimum etki için, yalnızca sessiz yumuşak bir parıltı değil, tamamen ışık LED lamba görebileceği şekilde tüm yapıyı gerçekleştirmek gerekir. Bu amaçla, korniş perdeleri tüm gereksiz öğeleri gizlemek için bir niş tavanı içinde gizlemek için.

aydınlatma ile şık tavanlar (video)

asma tavan aydınlatma görevleri bağlı sen her bakımdan uygundur sağ ışık kaynağı, nasıl seçileceği bilmek gerekir neden olan özel bir yaklaşım gerektiren bir özel unsurdur. aydınlatmaları çeşitli yardımıyla Odaya dekore edilecek belirli bir ruh hali yaratmak mümkündür.

ışıkla Asma tavan (fotoğraf)

201301141014310031 1-1 7 1 68f55e9ddbfe1bf65cd4a93b91169d75 44nebo-007 112 117 20141229190452 25457339

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 54

map