ayakkabılar için saklama bölmesi ile koridorda Dışkı - her evde vazgeçilmez şey

ayakkabılar için saklama bölmesi ile koridorda Dışkı – her evde vazgeçilmez şey

12 October 2017koridorda Dışkı - bu hızlı ve kompakt ayakkabı saklamak için harika bir yoldurkoridorda Dışkı - bu tiyatro bir askı ile başlar, hızlı ve kompakt obuvKak biliyorum gizlemek için harika bir yoldur ve herhangi bir evin bir giriş, dışkı ile eller serbest çalışma olanağı sağlayan ve stratejik ayakkabılarını çıkarmak bulunan bir konuyu başlar. Bugün, pazar karşılamak, ama dikkatlice ayakkabılarını çıkarmak için sadece sağlayacak mobilya modelleri banquettes, çeşitli sunar.


Bench-obuvnitsa salonu: Seçenekler

Bench-obuvnitsa - oda dekorasyon mobilya önemli bir unsuru. Bu tarz ve işlevselliği bir araya getirir. mobilya Bu parça ahşap, metal, plastik ya da taklit edilebilir. daha karmaşık tasarımlar malzemelerin çeşitli birleştirir.

işlevsel ve pratik olduğu için birçok insan banket-obuvnitsu seçmek için tercihişlevsel ve pratik olduğu için birçok insan banket-obuvnitsu seçmek için tercih

ön Dışkı aşağıdaki düzenlemelerde ile temsil edilebilir:

  • Bench ayakkabılar için küçük bir açık raflar;
  • Ayakkabı için koltuğun altında özel olarak belirlenmiş yer ile Küçük puf boyutu;
  • Ayakkabı için çekmeceli Koltuk tabure.

Dikkat! Eğer banket odaklanmak istiyorsanız, parlak ve sıradışı tasarıma sahip bir model seçmek gerekir.

Seçenekler döşemeli ve depolama bölmeleri bol açık raf modellere göre daha pahalıdır.


koridorda ayakkabılar için bir raf banket: mükemmel bir değer ve işlevsellik kombinasyonu

açık raf Bankları nispeten pahalı değildir, ama ayakkabı birkaç çift düzenlemek için izin verir. Nedeniyle düşük maliyetli seçeneklerine bir temiz ve düzenli içinde gereken her şeyi dahil etmek mükemmel bir fırsat var. yapı açık olduğunu göz önüne alındığında, serbest emeğin bir çift bulabilirsiniz.

Bu banklar, yumuşak ve sert koltuk ikisi de olabilir. mobilya pazarında temsil edilen banquettes çeşitlilik arasında, Arkalığı olan veya olmayan bir model seçebilir.

Bugün, iç salonun görünümünde seçilmelidir farklı banquettes bir sürü vardırBugün, iç salonun görünümünde seçilmelidir farklı banquettes bir sürü vardır

dükkanın tasarımı dikdörtgen şeklinde ön için idealdir.Böyle tezgahlarda ayakkabı rafları birkaç çeşit yapılan depolamak için:

  1. bir ızgara şeklinde yapılmış raf. Çoğu zaman, bu metal ürünler kullanılır (sahte). örgü yapısı çok daha hızlı kurur iyi havalandırma gibi raflarda böylece nemli ayakkabılar teşvik etmektedir. Ancak, böyle bir yapı ile, ayakkabıdan su ve kir rafın altında katta toplanacaktır.
  2. birçok eksenel bölümden oluşur raflar. Bu elemanlar ahşap veya metalden yapılmış olabilir. Bu tasarım aynı zamanda iyi havalandırma sağlar, ancak örgü raf daha az çekici. rafın altında Zemin de sürekli silme gerekecektir.
  3. sıkıcı bir tasarıma sahip Raf - topuklu ayakkabı koymak için uygun bu tür raf. Ama su ve kir birikir. Bu rafta sürekli ıslak temizleme olmalıdır.

Dövme modeli organik ona özgünlük kazanmak sağlayacak iç herhangi bir tarzda, uyması ve onun "vurgulamak" olacaktır.

Puffs: koridorda ayakkabılar için rahat ve pratik banklar

Kabarık - dışkı, dairesel ya da kare döşemeli şekillidir.

Aşağıdaki modeller ile temsil poğaçalar:

  • çekmeceli Puffs;
  • raflı poğaçalar.

kapıları açmak için zorluklar varken puf modeli, küçük boyutlarda ön uygun çekmeceler sağlamaktadır. Mükemmel salon kare şekline uyar.

salon şık ve kompakt kabarık olabilir süsleyinsalon şık ve kompakt kabarık olabilir süsleyin

Mobilya Bu parça sadece iç yararlıdır, ama aynı zamanda tam bir benzersiz bir görünüm ön yaratacaktır. ayna yakın Yüklü, osmanlı rahatça oluşturmak için uydurma giyim veya makyaj geçirmek sağlar.


Şık banket satın almaya karar verirken, kolayca ve verimli malzemelerin çeşitli üretimini birleştirebilirsiniz üreticileri, dikkat edin.

Bir model seçerken, bir modelin katı koyu renkli malzemenin kılıflı seçmek için dikkate böylece pratik dışkı sık kullanılması almak gereklidir. O hızla çatlaklar ve slazit olarak, döşemeli leatherette olan modeller seçmeniz tavsiye edilmez.

krom parçalarla süslenmiş saklamak ayakkabılar için çekmeceli ön Şimdi oldukça popüler sedirler,.

Koltuk tabure: lüks detay iç cephe

Eğer salonun büyüklüğü ve bütçesi izin verirseniz size bir kanepe banket satın alabilirsiniz. Böyle modellerinde, koltuk yetiştirilir şeyler karşılamak için geniş bir bölme vardır. Ve ayrıca banklar döşenmektedir. Bu kutuların içinde kolayca botları saklanabilir. girişine yakın veya dış giyim evler kabine, yakın daha iyi bir kanepe koyun.

Bu banklar modern bir tarzda, Provence veya İngiliz tarzında özgün ev mobilyalar ile birleştirilir. Özellikle "retro" tarzında yapılan lüks kanepe dışkı görünüyor. Bu boyalı veya altın iplikle süslenmiş edilebilir.


koridorun iç hale getirmek için daha güzel bir kanepe açık renk dışkı yardımıyla rafine edilebilirkoridorun iç hale getirmek için daha güzel bir kanepe açık renk dışkı yardımıyla rafine edilebilir

kanepenin yerini ve tasarımını seçerken, tabureler, organik dairenin atmosfere uygun iç bu detaylara, renk unutmak için önemlidir.

koridorda önemli bir konu, bir dışkı-obuvnitsa olduğunu. Mobilya Bu parça stil, konfor ve işlevsellik bir araya getirir. mobilya Bu parçanın oda tasarımında varlığı iç yeniler.

ahşap, metal, plastik: salonunda bankları farklı malzemelerden imal edilmiştir. ferforje yeter popüler modelleri. Dışkı bir raf, yumuşak pouf çekmeceli ve ayakkabı yerleştirmek bölümleri olan isyerinizdeki bir tezgah şeklinde yapılabilir.

ayakkabılar için saklama bölmesi ile koridorda Şık dışkı (Video)

Günümüzde mobilya mağazaları geniş bir model ve farklı sunuyoruz. Herkes renk, tasarım ve maliyet oturmasıyla ilgili tercihlerini uyacak olan ideal banket seçebilirler.

Ayakkabı için salonu bölmesi olan dışkı örnekleri (verilmedi iç)

043-arredokit-skamya-s-yaschikom-indra 8 54b8e5a0a61b5e14675452684862a7ea 266dc4f5800faa7596a880de8f6352d9 277964 953978 8798686325 461870ed1e6e6f3bf9575df6c6f38eb0 banketkavprihozhuyussidenem banketkavprihozhuyuspolkamidlyaobuvi

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 49 = 52

map