Avantajları ve özellikleri saten tavanlar

Avantajları ve özellikleri saten tavanlar

12 October 2017Saten tavan oldukça güzel, temiz ve pratik görünüyorSaten tavan düzgün, oldukça hoş görünüyor ve praktichnoMnogie insanlar PVC paneller yapılmış asma tavanlar yüklemeyi tercih. Plastik paneller renkli ama doku içinde sadece farklıdır. En yaygın dokular saten ve parlak vardır. Ayrıca tavanlar bitirme için genellikle mat PVC paneller kullanılmaktadır. Her fatura özellik ve avantajlarının bir numarası vardır. Doğru malzemeyi seçmek için, hesap birçok faktör dikkate almak gerekir.


Ne tavanı seçmek daha iyidir: parlak veya saten

saten veya parlak - Hangi tavan yüklemek için daha iyidir? Her fatura özellikleri bir numarası vardır. Örneğin, saten tavan nazikçe ışığı yansıtır, nedenle aydınlatma, avize veya spot kullanırsanız, kullanmak daha iyidir.

Parlak kumaş tamamen yüzeyde parlamayı ortadan kaldırmak, böylece bazı durumlarda, onlar saten daha iyi görünür. Ancak, parlak dokulu pvc paneller klasik tarzda kombine edilemez ve hızlı bir şekilde kaybolur.

Saten streç tavan dayanıklılık ve kaliteyi takdir kişiler için idealdirSaten streç tavan dayanıklılık ve kaliteyi takdir kişiler için idealdir

saten parlak tavan avantajları içerecek şekilde:

 1. Dayanıklılık. PVC panellerin Üreticileri saten kumaşlar daha uzun ömürlü ve zaman içinde parlak aksine, birlikte solmaz savunuyorlar.
 2. Geniş bir renk yelpazesi.
 3. Çok yönlülük. Saten tavan uyumlu herhangi bir iç uyması ve parlaklık da füzyon veya Minimalizmin tarzı ile birleştirilir.

Ne iyi tavan mat veya saten

Genellikle oturma odası ya da mutfak kullanımı mat tavan dekore. Bu kumaş çok cazip görünüyor, ama aynı zamanda Discreet de. Ayrıca, mat tavan parlak daha ucuzdur.


performans ve teknik şartname açısından, mat ve saten tavanlar kesinlikle hiçbir farklılık yok. renklendirme daha iyi kullanılması saten tavan boyalar Ancak, bu yüzden bu tavan belli bir süre sonra kaybolmayacak.

Her kişi asma tavanlar için kendi bireysel tercihleri ​​vardır, bu türlerin seçimine kesin görüşü değildirHer kişi asma tavanlar için kendi bireysel tercihleri ​​vardır, bu türlerin seçimine kesin görüşü değildir

mat tavana saten yararları:

 • Orijinal yapısı. Bu özellik sayesinde, saten tavan farklı aydınlatma koşulları altında farklı görünür. Buna ek olarak, ışık görsel genişleme alanı ulaşmak için yardımcı olacak, farklı açılarla düşecek.
 • Pratiklik. Saten tavan da hafifçe ışığı yansıtmak olarak, çok tabakalı yapılar elde etmek için kullanılabilir.
 • Saten tavan iyi hemen her aydınlatma ile birleştirilir. Eğer fikstürü kurdeleyi LED olarak kullanmak istediğiniz bile, saten tavan etkileyici ve özgün bakacağız.

saten mat tavan tavandan fark nedir

saten ve mat tavan Ne farkları var? teknik özellikleri açısından, örneğin kumaş hemen değişmez. Temel fark - bak.Bir saten mat ve tavan arasındaki karakteristik fark - ışık yansıtma. Biz yakın resimlerini yukarı düşünüyorsanız, saten tuval üzerinde o aydınlatmadan kaynaklanan parlamayı görünür fark edeceksiniz.

saten gergi tavan arasındaki temel fark parlak bir görünüm olduğunusaten gergi tavan arasındaki temel fark parlak bir görünüm olduğunu

saten tavanlar Özellikleri:

 1. Yapısı. Tuval üzerinde önemli bir yere örgü ve mat paneller iç içe geçme yok vardır.
 2. Yapay ışık saten kumaş daha parlak hale gelir ve aydınlatma değiştirirken mat rengini değiştirmez zaman.
 3. saten tavan rengi aralığı az doymuş. Eğer klasik ya da Akdeniz'de tarzında bir oda dekore etmek istiyorsanız bu faktör önemli bir avantajdır.

Saten veya mat tavan: müşteri yorumları

saten ve mat tavan incelemeleri karışık. Bazı insanlar parlama görünmüyor olarak mat resimler, çok daha iyi bakmak iddia ve bunlar yapay ışığın etkisi altında rengini değiştirmez.

Alex, 43 yaşında: oturma odasında "yeni kurulan beyaz saten tavan. Önceki mat PVC kumaş orada kuruldu buna. onlar parlamayı görünmezler çünkü, Buzlu bir tavan panelleri güzelsin inanıyoruz. Ayrıca, saten tavan dezavantajları arasında farklı ışıkta bir değişiklik tuval rengini ayırt edebilir. "

Bir streç tavan seçimi her zaman kişisel tercih ev sahibi meselesidir: Birisi, tam tersine birisi saten övüyor - parlakBir streç tavan seçimi her zaman kişisel tercih ev sahibi meselesidir: Birisi, tam tersine birisi saten övüyor - parlak

tam tersine Bazı insanlar - saten tavanlar zarif ve lüks bakmak ve mat resimlerinde sıradan badana benzer savundu.

Julia 27 yaşında: "Son zamanlarda, kocam ve ben büyük bir revizyon başladı. Tanıdık tavan saten kumaş terbiye için kullanılması önerilir. Bundan önce biz bir mat dokulu PVC paneller monte etmişti. Fark açıktır - saten tavan daha güzel görünüyorsun. Ayrıca resimlerinde kendi rengini değiştirmek fark edilir. Bu çok büyük bir artı olduğunu düşünüyorum. Sonuç memnun oldu. "

Tavan saten için renk düzeni

Bir saten tavan kullanmaya karar, doğru renk kumaş seçmek gerekir. geniş bir alanda Saten panelleri, bu nedenle bunu yapmak kolay yeter.

Renk saten streç tavan binanın işlevsel amaçlarına göre seçilmelidirRenk saten streç tavan binanın işlevsel amaçlarına göre seçilmelidir


seçerken renkler dikkat edin:

 • Odanın işlevsel amaç. Eğer yatak odası veya kreş saten kumaş arıyorsanız, beyaz keten tercih ederim. Onlar huzur ve konfor oda atmosferine getirecektir. Oturma odasında tescili için en iyi parlak renkler uygundur.
 • oda sürekli edildiği stili. oda, klasik ya da minimalist tarzında ise, sadece tek renkli tuvaller kullanın. Ayrıca kumaş soğuk tonları kullanabilirsiniz. oda bir ülke tarzı, avangart ya İmparatorluğu'nda sürekli ise, pastel renklerde saten kumaşlar ayarlamak için daha iyidir.
 • duvar ve mobilyaların rengi. Renk saten tavan, mobilya ve duvarlar aynı olması arzu edilir.

Evrensel çözüm krem ​​renkli saten kumaş vardır. Onlar her türlü iç mekana mükemmel uyum ve çok etkileyici görünüyor. Ancak, krem ​​renkli tavanlar yatak odası tasarlamak için kullanılabilecek DEĞİL unutmayın.

Saten tavanlar (video)

Saten tavanlar - evrensel bir çözüm. Bu doku ile PVC kumaş her ev için büyük bir dekorasyon olacaktır. Saten Stretch kumaş konfor ve huzur oda atmosferinde yaratır. Bu resimler sade görünmesine ve minimum ışık yansıması var, yani iç kolaylığı bakın. Ayrıca, saten kumaş az bakım isteyen ve gücü yüksek seviyelerde. 

Saten tavan (fotoğraf)

2SDC13855- 2dvuhurovnevyysatinovyynatyazhnoypotolokvkuhnyugostinuyu- 3--2-1- 3--5-1- 7f6080194b126dbf1280x960- 8 9- 11- 14 254original-


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1

map