The BlogAsma Metal paneller mükemmel görünüm ve yüksek güvenilirlikMetal asma paneller güzel manzarasına sahip ve son derece nadezhnostyuMnogie insanlar kaba tavana metal paneller yüklemeyi tercih edilir. Bunlar çok çekici bakmak ve yüksek dayanıma sahiptir. Buna ek olarak, metal tavanlar, yeni başlayanlar için bile kolayca yüklenir. bir demir tavan kurmak için sen alüminyum profillerin sandık kurmak ve dikkatle taban yüzeyini hazırlamak gerekir.


Metal asma tavanlar Albes

Raf tavan "Albes" en popüler. Bu tür yapılar, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, ancak düşük bir özgül ağırlığa sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Asma tavanlar "Albes" bile banyoda kurulabilir. Bu tür tasarımlar fazla yer almazlar ve ısı ve nem değişikliklerinin etkisi altında deforme olmaz. 

Pinyon Pinyon "Albes" tavanlar toz özelliklerine sahip

Aşağıdaki sırayla olmalıdır tavan paneli "Albes" yükleme:

 1. İlk olarak, hat döşeme düzeltmek gerekir. Sabitleme dübel ile yapılır.
 2. Metal çapa sahip askıları takın.
 3. taşıyıcı profil yerleştirin. o raylar dik olması gerektiğini unutmayın.
 4. Daha sonra birinci panel takımının geçin. Taşıyıcı profiline eklenmelidir.
 5. Benzer kalan panellerini takın.
 6. yapının düzgünlüğü kontrol edin. Eğer güvenli, en az bir panelin dengesiz olduğunu fark takdirde tüm yapıyı sökmeye ve tekrar yükleme yapmak en iyisidir. tasarımı demontajı panellerin ayrılması ve taşıyıcı profil ile başlar. Ancak o zaman askıları ve köşeleri kaldırabilir.
 7. ışıklar yükleyin.

Metal dekoratif tavan toplayın

Banyo veya oturma odası için dekoratif tavan imalatı, küme perfore panelleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, veriler kolayca paneli monte ve anti-toz özelliklerine sahip olabilir.


grubu işlemeli metal tavan önce, taban yüzeyinin yağdan arındırılması arzu edilir. Bu yapıyı kurmak için fazlalaştı, sen duvar profilleri, aynı zamanda özel delikli bandı sadece gerekecektir.

Delikli panolar taban yüzeyinde çeşitli kusurları gizlemek yardımcıDelikli panolar taban yüzeyinde çeşitli kusurları gizlemek yardımcı

dekoratif tavan montaj teknolojisi:

 • dübel ile Döşeme hattını sabitleyin.
 • kılavuzları ayarlayın ve vidalarla sabitleyin.
 • Askı takın.
 • sandıkların üstünde bandı yerleştirin. Metal vidalar ile paneli sabitleyin.
 • ışıklar yükleyin.

Banyoda metal tavan nasıl yüklenir

Banyo yalnızca alüminyum plakalar monte edilebilir. Bu sıradan çelik korozyona tabi olmasından kaynaklanmaktadır. Kurulumu başlamadan önce, kablolama yapılması gereklidir. Tüm teller izole edilmelidir unutmayın. Ayrıca, yükleme öncesi baz yüzey hizalamak ve duvarlar ve tavan çatlakları ortadan kaldırmak için tercih edilir.

Önemli artı alüminyum paneller - bakım kolaylığı ve küçük bir orandaÖnemli artı alüminyum paneller - bakım kolaylığı ve küçük bir oranda

alüminyum plakalar nasıl yüklenir:

 1. tavanda stringers ayarlayın.
 2. Sonra kılavuz vidaları kilitleyin.
 3. bölme profili sabitleyin.
 4. bir demir testeresi kullanılarak alüminyum panellere kesilir.
 5. Odanın ortasında ilk panelini bağlayın. plaka kiriş için rahatça sığacak gerektiğini unutmayın.
 6. Obsheyte paneller Bütün sandık aynı şekilde.
 7. vidalarla paneli sabitleyin.
 8. Tavana düzgünlüğünü kontrol edin. Eğer farklılıklar olduğunu fark ederseniz, yapının bazı bölgelerinde vidalarla tavan seviyesini ayarlayın.
 9. aydınlatma takın.

Tavan CESAL için metal paneller

şirketi "Alkonplast" Metal siding CESAL nedeniyle nispeten düşük fiyat ve güzel bir görünüm için büyük talep olduğunu. Buna ek olarak, CESAL paneller bağlantı aydınlatma sistemleri veya havalandırma montajı için kullanılabilir.

Panel kalınlığının monte etmek için bir düşük özgül ağırlığa sahip olarak, en fazla 0.5 mm olup kullanılması arzu edilir. Ayrıca, yerleştirme işlemine başlamadan önce, iyi kılavuzları seçimi ilgileneceğim. Uzmanlar galvanizli çeliğin kılavuzuna tercih vermek için önerilir.

Metal «CESAL» paneller farklı odalarda bu boşluk tavanı hızlı ve rahat olanMetal «CESAL» paneller farklı odalarda bu boşluk tavanı hızlı ve rahat olan

Tesisat Teknolojisi CESAL raylar:

 • dübel delikleri duvarlarını yapın.
 • Döşeme alanı takın ve dübel ve vidalarla sabitleyin.
 • çapa kullanarak askı takın.
 • kılavuzunun düzelt. sabitlemek için onların eşit hat döşeme arasındaki iplik çekin.
 • raya demiryolu sabitleyin.
 • Fazlalık şeritler bıçakla kesti.
 • ışıkları ve dekoratif kalıbını takın.

Montaj kaset metal çağdaş tavan

Tavan kaseti takın çok kolaydır. Bir gün yükleme başlangıcından önce odadaki malzemeyi yerleştirmek gerekir. Bu malzeme gerilir biraz sağlamaktır. Ayrıca, deforme edilebilir düşük sıcaklık sabitleme malzemeleri ve bantların etkisi altında olarak, pencereyi kapatmak için unutma.

kasetli yağdan arındırın yükleme ve ona astar birkaç kat uygulamadan önce. Sonra biçimlendirme pürüzlü yüzeylere uygulanmaz. doğru söylemek gerekirse, bir lazer düzeyini kullanmak gerekir.

Kurulum bu sırada yapılır:


 1. Tavan boşlukta kablolama ve diğer iletişim gerçekleştirin.
 2. Harç veya vidalar vasıtasıyla güvenli hat döşeme.
 3. askıları takın ve vidalarla sabitleyin
 4. kılavuzunu takın.
 5. kılavuzları düzgünlüğü kontrol edin. bunlar ek kılavuzları tam olarak güvenli uçuşlara bulunuyorsanız.
 6. Obsheyte çerçeve kaseti paneller.
 7. ışıklar yükleyin.

Asma kaseti Montaj Tavan (Video)

Metal paneli - herhangi bir odanın dekorasyonu için kullanılabilecek tek bir malzeme. Çelik veya alüminyum kaburgalar yapmak için kullanılır. Seçeneği varsa, bu alüminyum paneller kullanmak en iyisidir. Onlar daha pahalıdır, ama daha dayanıklı ve korozyona eğilimli değildir. Ayrıca, alüminyum latalar düşük bir ağırlıkları vardır. Eğer deforme edilebilir nem tür rayların etkisi altında olduğu, oturma odasında ya da mutfakta tavan süslemeleri istiyorsanız çelik panel yararlıdır.

Metal tavanlar (fotoğraf)

4-1 33 1003535 00000290 575eb9269c802 24693f093ac1776c249709d78cb4d3e9 57623a16d1063 652ea7b8c344347d6e1d9c8b0db859a0 1331063917 79492013-01-1684102433

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 46 = 51