The Blogaydınlatma ürünlerinin çeşitliliği size gergi tavan ve iç stil için uygun bir model seçmek için izin veriraydınlatma ürünlerinin çeşitliliği gergi tavan için uygun bir model seçmek ve tarzına intereraIspolzovanie oda gerçek bir sanat çalışması yapacak renkler arasında giderek daha popüler, kolay bakım, çekici bir görünüm ve geniş bir seçenek haline geliyor ilginç aydınlatma ile asma tavan sağlar. Piyasa herhangi tavan kaplamaları için aydınlatma armatürleri çeşitli modellerinin dolu, bu nedenle alıcı için en uygun ve ilginç bir model seçmek zor olmayacaktır.


Bazı durumlarda, ve asma tavanlar için daha iyi ne aydınlatmada

asma tavan yükleyerek, tat moda trendleri veya tercihlerine göre ona hemen her lambaları veya demirbaşlar alabilirsiniz. Sadece özel donanım ve süspansiyonları ve tavan satın almalısınız kurulum için uygun çap delik kesilir. alış lambaları model ve aydınlatma manzaralı önceden tanımlanması gerekir önce, peşin gerekli hazırlıkları yapmak ve yükleme işlemi daha rahat ve optimal olmasını sağlar.

Pahalı bir tavan kapsama bozmak etmemek için, bazı aydınlatma ekipmanları gereksinimlerini koymak gerekir.

Enerji tasarrufu sağlayan bir gerilim tavan yenilenmesine lambaları halojen daha tercih görünüyorEnerji tasarrufu sağlayan bir gerilim tavan yenilenmesine lambaları halojen daha tercih görünüyor

Lamba Gereksinimleri:

  • Spot ışıklar, yüksek miktarda ısının yayarlar olmamalı o zarar verebilir ve ince malzemenin erimiş olabilir;
  • Oda herhangi bir sıcaklık farkı, bol bir ısıtma veya soğutma tavan kaplamaları olmalıdır;
  • Zorunlu olarak uzmanlar bu hasar görmesini önlemek için, streç tavandan armatürleri doğru konumlandırılmasını hesaplamalıdır.

Enerji tasarrufu ve LED aydınlatma ürünlerinin temel şartlarına uyum, onlar akkor veya halojen daha iyi uyar.


tavanlar için Spotlights: hatasız nasıl seçileceği

Amacıyla spot sayıda arasında kaybolmuş ve onların türler ile daha yakından tanımak seçmek zorunda tam olarak ne almak için değil.

enerji tasarrufu güçlü aydınlatma montajı için ihtiyaç spot ortadan kaldırır kullanmaenerji tasarrufu güçlü aydınlatma montajı için ihtiyaç spot ortadan kaldırır kullanma

spot 2 tipi vardır:  1. Bu özel bir platform ayrıldığı standart ve streç tavan arasında küçük bir mesafede bulunan bir bulgu armatür ile birlikte - Ampuller dışında yer alır. avantajı, böyle bir ayarlama, bir ısıl işlem ya da ince bir tavan kaplaması ya da lambanın tabi edildiği zaman. cons tarafından uzman görünüm için ısı yalıtım halka gizlemek yetersizlik bozulmaya düşünün;
  2. içeride ışıklar bulma - düzenlemenin bu tip daha ilginç ve daha sık onarım çalışmaları için kullanılır. Böyle bir lamba, bir gerginlik tavan kendini bulma az yaygın ışık ve ilginç efektler yaratıyor bulunmaktadır. Böyle çözümler spot aydınlatma her türlü için uygun değildir İçin - Çok uzmanlar birçok gereksinimleri empoze lambaları. Konumu yöntemi hızla soğumaya izin vermez, bu nedenle ısı minimum olmalıdır. Bu durumdan kurtulmak için, onu sadece küçük ve zayıf ısı transferi para sahipleri dikkat çekmek, aynı zamanda aralarında pozitif özellikleri bir sürü olmaz, enerji tasarruflu lambalar yardım eder. dezavantajları arasında - 10 cm - bunlar zemin ve gerilim kaplama arasındaki mesafe en az 6 olması halinde verir.

Böyle aydınlatma o, para kazandıracak görünüm spot küçük ve düzgün kullanımı kolaydır ve düşük tavanlı bir odada mükemmel bir alternatif olacak, çünkü onlar, gerekli olmayan mümkün tür avizeler gibi hantal aydınlatma armatürleri, kullanmamayı yapar.

Asma tavanlar için bundan daha iyi ampul

Odada gergi tavan montajı, anında görünümünü dönüşümü ve lüks ve konforu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bugün, geniş renk çeşitliliği vardır ve tesislerinde bu tür için en uygun seçim yapabilirsiniz. Basit kurallara uyulması ve gerekli aydınlatma seçimi kaplamanın tavanının ömrünü arttıracaktır.

yumuşak çevre aydınlatma Sıklıkla, asma tavan rejenerasyonunda kullanılan lambaları,yumuşak çevre aydınlatma Sıklıkla, asma tavan rejenerasyonunda kullanılan lambaları,

Hasar tavanlar standart akkor ya da floresan lambalar, onlar özellikleri çok sıcak olabilir ve standart dışı bir boyut estetik bakmayacak.

En iyi seçenek bunların halojen metallogalogena veya LED tarafından yapılan lambaları satın almaktır. tavanın daha muhteşem bir görünüm için kapak uzmanları izin aydınlatma cihazlarının çeşitli birleştirebilirsiniz. lambalar için Kutular sonra parlak veya mat boya ile boyanmış olan dökme alüminyumdan imal edilmektedir. Pahalı armatürler renkli plastikten daha ucuz bir versiyonu cam lens oluşturun.

Farklı aydınlatma birleştiren en muhteşem seçenek sistemini yüklemektir "yıldızlı gökyüzü". Kolay ve gizli ışıltı çocuk küçük yıldızları seyrederken karanlık ve sessiz bir uyku korkar sağlar. Yetişkinler azından yatıştırıcı ve sakinleştirici davranır. oluşturmak için bu tür bir mucize fiber optik LED ipliklerini çalışan ışık motor kullanılır. Işık kızdırma filaman kristali daha pahalı modelleri Özetle veya macunlar SVAROVSKI, bunlar ek difüzör olarak hizmet etmek ve oda süslemeleri bağlı olduğu, titreme oluşturmak için sona erer. Böyle gün ışığı normal yüzeye görünür olacaktır ve eğer geceleri - - Sen gerginlik tavan iç kısmında bir varyant projeksiyon LED'ler oluşturabilir pırıltı yıldız bir saçılma.

uygulanabilir spot

Çoğu zaman bu odalarda kullanılan spot:

  • banyo;
  • koridor;
  • Mutfak tesisleri.

spot ek olarak, tasarımcılar oda aydınlatması ve dekoratif bir unsur avize için kullanılmak üzere tavsiye edilir.


Tasarımcılar genellikle birleştirmek asma tavanların yenilenme maksimum etkiyi yaratmak için bir avize spotTasarımcılar genellikle birleştirmek asma tavanların yenilenme maksimum etkiyi yaratmak için bir avize spot

Doğru aydınlatma armatürü seçmenize olanak tanıyan bazı hileler vardır - ışık yukarı doğru yönlendirilmelidir - Tavan kaplaması bir mat vardır eğer parlak streç tavan, eğer, duvar ve zemin üzerinde bir yön ışık ile bir avize seçmek gereklidir.

Yenilikçi genellikle yatak odası ve çocuk odaları için kullanılan lambalar, LED edilir.

Bunlar, yumuşak, hoş ve bastırılmış ışık yayarlar, ama en büyük avantajı kendi operasyonun uzun ömürlü olduğunu - 10 yıldan fazla. ışıklandırma kalitesi doğru monte parçalar, aynı zamanda gerekli ısı filamanın uyumu sadece görünen özel bir testi yoluyla kontrol edilir - bu pahalı kapsayan tavan zarar vermemek ve ilk aşamada incelemede evliliği ortadan kaldırmak için izin verir.

tavanlar için Asma lambaları (video)


LED şeridi kullanarak elektrik çalışmak çok daha kolaydır ve iç daha ilginç hale getirir. odanın çevresinde böyle aydınlatma Doğru ve tekdüze dağılım mümkün diğer ek aydınlatma kullanmamayı yapar ve ışık kör yetişkinler hem de çocuklar soluk ve edilmez.

tavanlar için Asma lambaları (fotoğraf)

011 4tochechnyesvetilnikidlyanatyazhnyhpotolkov 88de126002f8931d311c3ae0630f5f66-770x456 14 123 7491424 1361901517fh1 14422273081 ac60ca9e166ba60e009a73432de780ad DSCN4378

Leave a Comment

Your email address will not be published.

27 − = 19