Asma tavanlar için demirbaşlar seçin: 6 ipucu

Asma tavanlar için demirbaşlar seçin: 6 ipucu

12 October 2017Asma tavanlar için farlar kompakt ve estetik olan anapara aralarında birçok avantajı varasma tavan armatürleri asma tavan tercih kompakt ve estetik vidMnogie insanlardır baş aralarında birçok avantajı vardır. Bunlar çok çekici bakmak ve pratiktir. Asma tavanlar için aydınlatma olarak kullanılması spot alır. Ancak, son yıllarda yaygın ve raster lambasını gömülü. bir ışık kaynağı seçerken iç tasarım ve oda büyüklüğüne göre yönlendirilme.


raf Modern Tavan için LED armatürleri seçin

Eğer gömme dayanıklı seçmek istiyorsanız, LED ampul not edin. Hatta odasında tavan çok düşüktür durumunda kurulabilir. LED lambalar çok kompakt, böylece bunların altında büyük delikler kesmek gerekmez.

Eğer bir ayna veya parlak tavan varsa, özel bir LED şeritleri monte edilmesi tavsiye edilir. Bu tavan çevresinde güvence altına alınmalıdır. Sen parlaklığını kontrol edebilir ve istenirse güç, oldugu gibi.

Iç renklerini göre LED lambalar için bir renk seçmek mümkündürIç renklerini göre LED lambalar için bir renk seçmek mümkündür

Dahili aşağıdaki avantajları sunan LED ışıkları:

 1. modellerin bir çok çeşitli. LED lambalar, iç ve dış hem tüpler olabilir.
 2. LED lambalar gözleri zarar vermez aydınlatma sağlarlar. Bu çalışırken ışık titremeyecek olmasından kaynaklanmaktadır.
 3. Dayanıklılık.
 4. LED ampul çalışması sırasında web gerginliği ısıtmalı değil. spot altında uzman termokoltsa yüklemeye gerek yoktur nedeni budur.
 5. Düşük güç tüketimi.
 6. LED lambaları ultraviyole radyasyonu en oluşturmayın.

Başka ne var yerleşik olan aydınlatma Asma tavan

Yerleşik lambaları ile dekore Işık tavanları, sadece çekici, ama aynı zamanda çok pratik görünüyor. Yerleşik lambalar sabit veya döndürme mekanizması olabilir.


Sabit Fikstür ışık akışına kesinlikle dik oluşturun. Torna ışıklar 40-45 derece açılabilir. Eğer fonksiyonel bölgeye oda bölmek istiyorsanız, dönen ışıklar kullanılması önerilir.

Gömme aydınlatma armatürleri mükemmel odadan ahenkli bir stil yaratmak asma tavanların gelişmişliği tamamlayacakGömme aydınlatma armatürleri mükemmel odadan ahenkli bir stil yaratmak asma tavanların gelişmişliği tamamlayacak

Ampul 4 tipleri kullanılarak sıva altı için:

 • akkor ampuller. Çok düşük bir verime sahip çünkü nadiren kullanılırlar. kullanımları özel termokoltso yüklemek gerekir böylece Akkor lambaları, çalışma sırasında çok ısınır.
 • LED ampuller.
 • Enerji tasarruflu lambalar. Bununla birlikte, ısı az güç tüketir. 30 watt geçmeyen güç, sadece enerji tasarruflu lambalar kullanılması önerilir.
 • Halojen lambalar. Onlar LED'ler en iyi alternatiftir. Ancak, halojen lambalar da aşırı ısıya tabi olduğunu unutmayın, en fazla 35 watt kapasiteli tek örnekleri kullanılması önerilir. Bu patlama riski nedeniyle şişesi halojen lambalar, dokunulamaz dikkati çekiyor.

yüksek tavan rafı Lyumsvet altında Kapsama

Genellikle tavan "Lyumsvet" ve IP 54 ofis alanı dekorasyon için kullanılır. Tavsiye armatür raster bu tavanlarda LED lamba gibi. Böyle aydınlatma cihazları yangın ve yüksek ışık geçirgenliği indeksi olması tabi değildir.Eğer raster armatürü kullanmayı seçerseniz, onun ızgara özel dikkat. Bu V-şeklinde, parabolik ve çift paraboliktir. Onlar alüminyumdan yapılmış. Onlar daha dayanıklıdır gibi, çift parabolik louvre'ın kullanılması önerilir.

Yüksek tavan için yerleşik ışıklar özellikle ofislerde ve okullarda, mükemmelYüksek tavan için yerleşik ışıklar özellikle ofislerde ve okullarda, mükemmel

raster armatürleri avantajları arasında tanımlanabilir:

 1. Güvenlik. Raster LED ışıklar patlama ve insan sağlığı için tamamen güvenlidir yoktur.
 2. Hızlı bir başlangıç. Lambalar ön ısıtmaya gerek yoktur.
 3. Kızılötesi radyasyon olmaması.
 4. titreşim ve mekanik hasarlara karşı direnç.
 5. Yüksek nem ile odalarda kurulabilir.
 6. Bakteriyel etki. Bazı modellerde patojenleri öldürmek özel ışınlama ile donatılmıştır.

Raf tavan altında Floresan

En ekonomik ışık kaynakları floresan lambalar vardır. Bunlar birkaç yıl için hizmet edebilir. Ayrıca, fluoresan lambalar ışık çıkışı yüksek seviyelerine sahiptirler. Floresan lambalar süspansiyon üzerine monte edilebilir veya vidalar yükü ile güvence altına alınabilir.

floresan lambalar civa içerir unutmayın, bu yüzden çok dikkatli olmak onlarla çalışmak. ofiste asma tavanlar bitirme için kullanmak uygun değildir Buna ek olarak, floresan lambalar, çalışma sırasında titreşiyor.

Floresan lambaların avantajları:

 • Yüksek verim.
 • Işık güneş benzer floresan ışık yaydığı.
 • tonları çok çeşitli.
 • Floresan lambalar dağınık ışık oluşturabilir.
 • hizmetin Yüksek uzunluğu. ortalama floresan lambalar 20.000 saattir.

ahşap dokulu Raf tavan klasik iç yerleşik ışıklarla birlikte harika görünüyorahşap dokulu Raf tavan klasik iç yerleşik ışıklarla birlikte harika görünüyor

Eğer floresan lambalar kullanmaya karar verirseniz, o zaman elektronik balastlar sahip modelini seçin. Onlar titreyen lambaları önlemek ve çalışma sırasında üretilen gürültüyü ortadan kaldırır. elektronik balastlı florasan lamba sert bir çerçeve raf tavan tutulması tavsiye edilir. ışığın homojen dağılımı sağlamak için ya da prizmatik plafones kafes ızgara da kullanılabilir. Alternatif olarak, opal tonlarda yararlanabilir. Ancak, parlaklığı birkaç kez zayıflatmak unutmayın.

Tavan rafa floresan ışıkları (video) montajı


Modern teknolojiler raf tavanın altında uygun ışık kaynaklarını seçmek için izin verir. Eğer uzun ömürlü lambaları kurmak istiyorsanız, floresan tercih veya LED ampuller verir. Diğer durumlarda, yerleşik halojen lambalar kullanılması en uygundur. Eğer alışılmamış fikirler hayranı iseniz, LED şeritleri kullanabilirsiniz. Ancak, sadece ek aydınlatma olarak hareket unutmayın.

iç asma tavanlar için lambalar (fotoğraf)

8 4 9 11a128d1aaf6f1a60160894dedd19c087c7a4f4d 24-02-10565292 39 67-1024x768 91eebcdc61cdfbf65d437b318cf347d6 93f08d91 739000201

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 84 =

map